Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.03.2008, 14:12 #557894   #1
pasha1435
Типово Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

РЕБЯТА ПОГОВОРИМ ПРО МАГАЗИНИ КОМПІВ!
pasha1435 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:08 #557978   #2
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

а я купляю все в Орбіті)))))))))))))))............................. ................................................бо там кльові реклами)))))))
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:16 #557994   #3
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Самі кращі компи в "НЕОТЕК". там хороший сервіс, обслуговування і ціни
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:20 #558001   #4
GOGY
 
Аватар для GOGY
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Я віддаю перевагу "Компютерний всесвіт" номральні ціни і обслуговування що немало важне.
GOGY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:25 #558008   #5
Flash
 
Аватар для Flash
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

самі класні ціни в CITY напротів жд вокзала...
там ціни самі нищі в тернополі , хіба в когось знайомі є в магазинах то можуть дешевше дати...а так в сіті дешево )
я ранше брав всьо в VIP компютери, але то було колись )
Flash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:43 #558047   #6
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Я В "ЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМАХ" ЗАТАРЮЮСЬ. ЦІНИ ПРОСТО СУПЕР
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:00 #558163   #7
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

а адреси магазинів, телефони?
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:06 #558172   #8
Nirvana
 
Аватар для Nirvana
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

ще б прайси для порівняння...
Nirvana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:21 #558187   #9
GOGY
 
Аватар для GOGY
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від pupsic1207 Переглянути допис
Я В "ЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМАХ" ЗАТАРЮЮСЬ. ЦІНИ ПРОСТО СУПЕР
в мене там менеджер знайомий, деколи дійсно по нормальних цінах віддає але відносно других там трохи нижчі ціни!
GOGY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:26 #558195   #10
Ano12345
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Предпочитаю НЕОТЕК
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:31 #558200   #11
GOGY
 
Аватар для GOGY
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

помоєму таку тему потрібно створювати не в розділі "Продам" а в відповідних.
GOGY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:31 #558201   #12
contras552
Banned
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Ги-ги. А я затарююсь тільки на форумі Крапки. Ціни ну, досить низькі. Особливо на б\к.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 20:23 #558370   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Самий кращий магазин той, у якому працює твій знайомий Він і знижку дасть, і порадить нормально, що краще взяти, а не буде тобі "впихати" те, чого на складі найбільше є.

Мій суб'єктивний рейтинг:
Неотек: Контора чотка в усіх відношеннях. Крім одного - ціна. Сервіс, працівники, товар, гарантія, все повністю задовільняє. Але за все треба платити. Ціни там найвищі. Якщо брати товар, де важлива надійність роботи то я беру тут.
Інфотехцентр: Після переїзду в новий офіс, трохи зазналися Ціни досить високі, і працівники не такі кваліфіковані, як в інших перелічених, зате радує вибір товару. Практично все є на місці, то ж не приходиться замовляти та чекати. Трохи напрягає їх система оплати - чеки, каси, квитанції і т.п. але це не дуже суттєво. Типовий "середнячок".
Біос: Продають ОЕМ обладнання, завдяки чому у них найнижчі ціни, серед перечислених. Гарантія та сервіс - на середньому рівні. Менеджер з продажу - самий крутий спец свого діла, якого я зустрічав. Знає напам'ять практично всі ціни на всі товари, та наявність чи відсутність товарів на складі а також додаткові параметри товарів. Одним словом - професіонал, з яким приємно працювати. Їм би ще офіс нормальний, то була б суперконтора

Нова Електроніка класна тим, що можна поклацати на ноутах, чи телефонах а тоді піти в магазин, де нормальні ціни і купити випробувану модель

Остери, кластери, та інші тарнази магазинами комптехніки не вважаю, ніколи там нічого не купував і не буду купувати.

І ще я ніяк не можу зрозуміти людей, які купляють комп'ютери в у "Фокстроті" чи "Технополісі". Шкода людей, самі не знають, у що встрявають.

Ще є ДіаВест. Про магазин мало що можу сказати, але те, що продавців туди беруть прямо із вулиці, можу підтвердити. Абсолютно некомпетентні консультанти.
 
Подякував(ла):
tool (14.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 20:46 #558387   #14
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Самий кращий магазин той, у якому працює твій знайомий Він і знижку дасть, і порадить нормально, що краще взяти, а не буде тобі "впихати" те, чого на складі найбільше є.

Мій суб'єктивний рейтинг:
Неотек: Контора чотка в усіх відношеннях. Крім одного - ціна. Сервіс, працівники, товар, гарантія, все повністю задовільняє. Але за все треба платити. Ціни там найвищі. Якщо брати товар, де важлива надійність роботи то я беру тут.
Інфотехцентр: Після переїзду в новий офіс, трохи зазналися Ціни досить високі, і працівники не такі кваліфіковані, як в інших перелічених, зате радує вибір товару. Практично все є на місці, то ж не приходиться замовляти та чекати. Трохи напрягає їх система оплати - чеки, каси, квитанції і т.п. але це не дуже суттєво. Типовий "середнячок".
Біос: Продають ОЕМ обладнання, завдяки чому у них найнижчі ціни, серед перечислених. Гарантія та сервіс - на середньому рівні. Менеджер з продажу - самий крутий спец свого діла, якого я зустрічав. Знає напам'ять практично всі ціни на всі товари, та наявність чи відсутність товарів на складі а також додаткові параметри товарів. Одним словом - професіонал, з яким приємно працювати. Їм би ще офіс нормальний, то була б суперконтора

Нова Електроніка класна тим, що можна поклацати на ноутах, чи телефонах а тоді піти в магазин, де нормальні ціни і купити випробувану модель

Остери, кластери, та інші тарнази магазинами комптехніки не вважаю, ніколи там нічого не купував і не буду купувати.

І ще я ніяк не можу зрозуміти людей, які купляють комп'ютери в у "Фокстроті" чи "Технополісі". Шкода людей, самі не знають, у що встрявають.

Ще є ДіаВест. Про магазин мало що можу сказати, але те, що продавців туди беруть прямо із вулиці, можу підтвердити. Абсолютно некомпетентні консультанти.
+1 за "кращий магазин там де є знайомі"
взагалі в нас в тернополі нема нормальних магазинів .. бо нема 1. компетентних консультантів .. до них звертатися в 99% випадків безрезультатно .. в основному ше я ім росказую що до чого ..
2.нема асортименту товару . майже все тре заказувати .. а чекати ... тяжкувато і неохота ... тай хочеться спочатку побачити і потрогати .. а приходиться все через журнали і інет вибирати ..
3.ціни дуже не адекватні .. високі і нічим не обгрунтовані..
вже тривалий час зукупаюсь тільки в знайомих ..
маю непогані стосунки з віп компютери .. гарні рабята .. (хоча зі своїми бзіками)
також непоганим місцем можна назвати компютерний всесвіт .. консультанти середні але можна дістати непогані речі ..
колись часто брав в неотеці .. але дуже сильно обламався зним після цього тиди ні ногою .. (кому цікаво можу в ПП росказати як обламався)
все інше якщо чесно не викликає ніяких позитивних емоції .. кака (без обід)
і ще про ФОКстр. і схожі .. там думаю можна закуплятися тільки заради кредиту (і то слід добре поміркувати.. може краще гроші просто готівкою взяти а не влітати) .. за налічку там можна купляти хіба що мелочевку .. бо влет дуже великий ..
на + ім можна сказати що це майже єдине місце де можна подивитися і потрогати техніку ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 21:25 #558418   #15
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Часом замовляю на Тетра консалтингу залізяки) Поки сервіс повністю влаштовує. А головне все оперативно
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 23:39 #558543   #16
zloysobaka
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Я віддаю перевагу Комп'ютерній фірмі "Віват-сервіс", там найкращий вибір + хороший Керівник.
zloysobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2008, 11:29 #558828   #17
pasha1435
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Народ хто був у кластері, відгуки?
pasha1435 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2008, 18:24 #559239   #18
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата
Допис від pasha1435 Переглянути допис
Народ хто був у кластері, відгуки?
я був .. несподобалось .. менагери .. нульові .. купляв якусь мелочевку .. він ніфіга не дуплив .. тільки мекав і дивився на мене широко відкритими очима ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 19:13 #561878   #19
OK
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Для мене найкращі то "Неотек" і "Комп"ютерний всесвіт".
OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 19:22 #561882   #20
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

компвсесвіт і компторг - нарікань в принципі нема. особливо стосовно дургого
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:12.