Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2007, 03:03 #292989   #61
-=NoFEaR=-
Guest
Arrow Відповідь: Як це воно перший раз?

КласснО!!!
и во-второй, и в-третий, в-четвертый, и в-......тоже ВОоо..
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2007, 17:15 #293270   #62
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

До цього і самому потрібно бути готовому, а то ненароком зробиш дівчині боляче чи нанисеш психологічну травму, так що вона ще не скоро захоче сексу з кимось. І тобі від того також мало кайфу буде. Взагалі це велика відповідальність, перс за все перед дівчиною, та і самому потрібно не впасти обличям в багнюку.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2007, 18:07 #297055   #63
sonechko
 
Аватар для sonechko
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
До цього і самому потрібно бути готовому, а то ненароком зробиш дівчині боляче чи нанисеш психологічну травму, так що вона ще не скоро захоче сексу з кимось. І тобі від того також мало кайфу буде. Взагалі це велика відповідальність, перс за все перед дівчиною, та і самому потрібно не впасти обличям в багнюку.
Підтримую,це важливе рішення не тільки для дівчини,но і для хлопця,треба думати що і як робиш
sonechko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2007, 18:19 #297061   #64
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата Підтримую,це важливе рішення не тільки для дівчини,но і для хлопця,треба думати що і як робиш
Думати це найголовніше, але ще потрібно знати як робиться !
Адже не впевнений що хлопець який не знає ласки кохання, пробачить собі що зробив дівчині боляче першого разу...
Було б класно, якби десь проводили курси як правильно починати статеве життя :р
SoKILL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2007, 18:44 #297079   #65
slims
 
Аватар для slims
Типово

Робити проблему ні з чого. Дівчатка небійтесь, все буде добре!

Життя одне і треба вижимати з нього все по максимумі. Монашки, діви, незаймані істоти! цьому треба покласти край. ПЛяж, сонце, нудиститрава. одним словом! СЕКС ПЕВОЛЮШЕН !

Востаннє редагував Не повірила: 17.03.2007 о 20:24.
slims зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2007, 19:28 #297106   #66
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від slims Переглянути допис
Життя одне і треба вижимати з нього все по максимумі. Монашки, діви, незаймані істоти! цьому треба покласти край. ПЛяж, сонце, нудиститрава. одним словом! СЕКС ПЕВОЛЮШЕН !
З твоїх слів можна зробити висновок що в тебе досвід просто "колосальний"...
Але наведу тобі один факт, що задоволення підчас сексу набагато більше коли ти це робиш з коханою людиною і не просто для зачоту, не для того щоб позбутися якогось якрлика незаймої чи незайманої, а тому що неможе бути по іншому, бо це та людина з якою це може тільки статися. Крахатися аби крахатися в цьому для мене немає приколу, я це вже перевірив, всеодно що на роботі, від зміни до зміни. Так що на мою думку займатися сексом, а особливо в перший раз варто не з першим попавшимся.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2007, 20:03 #297131   #67
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Pyxnactuk

Це ще в кого який організм, хто хоче інколи але щоб дуже приємно та з коханою людиною. А кому сперма з вух лізе, і хочеться кохатися завжди і всюди..

Кожна людина по своєму особлива, і розмежовувати на трах, та кохання яке приносить більше задоволення ніж просто трах, трохи неправильно
SoKILL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2007, 23:04 #297257   #68
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

SoKILL

Можливо, але я висловив свою думку, тому переконався, що секс з коханою людиною набагато прикольніший ніж з тією що тобі просто подобається.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2007, 11:05 #297964   #69
ads
Guest
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Сьомого лютого Сонечко ще просиьть поділитись досвідом, а дев*ятого бере6зня признається, що їй було не больно. То що, вже підказок ніьи і не треба. Але відносно віку - 19 років, сонечко, ядужєе маю сумніви. По побудові твоїх повідомлень не лише в цій темі, а й в інших, зокрема і по грамотності. Ну і крім того, ящо ти вже не "дєвствєніца", як ти то називаєш, то давай, сама розказуй, раз вже тему створила...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2007, 11:42 #298001   #70
maljavka
 
Аватар для maljavka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Lilith's ChilD Переглянути допис
кроме того, при низкой гигиене полового члена в области его
головки под крайней плотью скапливается спегма (остатки
мочи и спермы), которая обладает концентрированным
действием, то есть может вызвать рак. Для страховки
рекомендуется даже при первом половом сношении на мужской
член накатывать два презератива, смазывать презерватив
следует вазелином, желательно борным, поскольку борная
кислота обладает нежным дезинфицирующим средством и убивает
попадающие на нее бактерии.
перепрошую, але ви шо вже зовсім здуріли??????
maljavka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2007, 14:31 #298137   #71
zuna
Cool Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від maljavka Переглянути допис
перепрошую, але ви шо вже зовсім здуріли??????
Да вот это гон натуральный, вообще молодешь на интимном сексе помешана стала??? Или я чёто не понимаю, Как можно чёто обсуждать если оно не совсем так, и вообще ты понимашь когда натянуть 2 презерватива что может произойти, от вакума, или ты не знаешь что такое вакум, помежду двух резинок может просто произойти зжатый воздух, и вот теперь сам подумай как такая тоненькая резинка лопает, и что тогда ты делаешь (АБОРТ), как я понимаю. Ты просто одним махом лешаешь девушку беремености, на всю её оставшеюсья жизнь.

не слушайте про два презерватива никогда, пройдено на собственом опыте, слава богу всё обошлось без всяких там ГИНЕКОЛОГОВ!!!
zuna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2007, 00:55 #298529   #72
ЮлінькА
 
Аватар для ЮлінькА
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Народ! Да шо за тема тупа! Як це воно перший раз!??? Та в кожного по-різному! В одної так в іншої зовсім по-другому! Все від людини залежить і від партнера (від нього найбільше). Але якшо має бути больно, то буде, бо така природа і нікуда від неї не дінешся!
І ше одне! Дівчата! Будьте розумними! Не дивіться на інших! Коли починати інтимне життя вирішувати тільки вам, не заглядайте на подружок, в тєлєк, нет і т.д.... Я зробила це в 18 і зараз дуже шкодую шо так рано... тому шо тільки тепер знайшла людину, яку насправді люблю і хотілося шоб це вперше було саме з ним...але... поїзд поїхав... вот так
ЮлінькА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2007, 08:22 #298567   #73
zuna
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Как это оно в первый раз, попробуй узнаешь! У всех просто оно по разному!
zuna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2007, 09:16 #298604   #74
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від sexy-sexy-girl Переглянути допис
Народ! Да шо за тема тупа! Як це воно перший раз!??? Та в кожного по-різному! В одної так в іншої зовсім по-другому! Все від людини залежить і від партнера (від нього найбільше). Але якшо має бути больно, то буде, бо така природа і нікуда від неї не дінешся!
І ше одне! Дівчата! Будьте розумними! Не дивіться на інших! Коли починати інтимне життя вирішувати тільки вам, не заглядайте на подружок, в тєлєк, нет і т.д.... Я зробила це в 18 і зараз дуже шкодую шо так рано... тому шо тільки тепер знайшла людину, яку насправді люблю і хотілося шоб це вперше було саме з ним...але... поїзд поїхав... вот так
Думаєш тільки в вас дівчат так, в мене наприклад, тільки не лякайтеся це правда, було в 13.5 років, а насправді зараз шкодую, що це так рано сталося, а не з тією людиною яка цього вапрта. Ось так.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2007, 17:27 #298739   #75
ЮлінькА
 
Аватар для ЮлінькА
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
Думаєш тільки в вас дівчат так, в мене наприклад, тільки не лякайтеся це правда, було в 13.5 років, а насправді зараз шкодую, що це так рано сталося, а не з тією людиною яка цього вапрта. Ось так.
я думаю не варто навіть порівнявати шо означає перший секс для дівчат а шо для хлопців...
ЮлінькА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2007, 20:03 #298821   #76
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від sexy-sexy-girl Переглянути допис
я думаю не варто навіть порівнявати шо означає перший секс для дівчат а шо для хлопців...
А я навіть і ненамагаюся це робити...І не потрібно мені розказувати що це для вас, дівчат, в перший раз страшно і боляче, а для нас, чололвіків, це всеодно, що до бабусі в село з'їздити. Перший секс - це як не крути ПЕРШИЙ і немає різниці як на мене в кого він в хлопця чи в дівчини.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Радість (27.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2007, 18:46 #299325   #77
sonechko
 
Аватар для sonechko
Wink Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від vaxabit Переглянути допис
Сьомого лютого Сонечко ще просиьть поділитись досвідом, а дев*ятого бере6зня признається, що їй було не больно. То що, вже підказок ніьи і не треба. Але відносно віку - 19 років, сонечко, ядужєе маю сумніви. По побудові твоїх повідомлень не лише в цій темі, а й в інших, зокрема і по грамотності. Ну і крім того, ящо ти вже не "дєвствєніца", як ти то називаєш, то давай, сама розказуй, раз вже тему створила...

Я ж написала що було больно,то ще що хочеш?а нарахунок моїх повідомлень які маєш сумніви?і вік не має різниці
sonechko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2007, 19:45 #299371   #78
Laz-X
Cool Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від maljavka Переглянути допис
перепрошую, але ви шо вже зовсім здуріли??????
не ми а вони
Цитата Кавалок трактату
"ФИЗИОЛОГИЯ ПОЛОВОЙ ЖИЗНИ ЧЕЛОВЕКА."
by Профессор медицины Кинесси. (Польша )
Ну а на рахунок двох контрацептивів... По відношенню до власне дефлорації, для якої в нормі потрібно декілька фрикцій, ця ідея буде правомірною - від кількох рухів два грамотно натягнуті контрацептиви не порвуться (вони виконуватимуть не стільки протизаплідну функцію, як бар'єрну по відношенню до інфекційних агентів) . Якщо ж по відношенню до повноцінного статевого акту, то використання вищезгаданої кількості презервативів є вкрай ризикованим.
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2007, 02:31 #299521   #79
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Lilith's ChilD Переглянути допис
не ми а вони


Ну а на рахунок двох контрацептивів... По відношенню до власне дефлорації, для якої в нормі потрібно декілька фрикцій, ця ідея буде правомірною - від кількох рухів два грамотно натягнуті контрацептиви не порвуться (вони виконуватимуть не стільки протизаплідну функцію, як бар'єрну по відношенню до інфекційних агентів) .
Так це виходить не обговорення теми "Як воно в перший раз", а рекомендація по гігієні тіла і статевих органів. А презервативи так виконують дві функції, як протизаплідний засіб і як засів що захищає від інфекції які пердаються статевим шляхом.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2007, 07:09 #299553   #80
Laz-X
Wink Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
А презервативи так виконують дві функції, як протизаплідний засіб і як засів що захищає від інфекції які пердаються статевим шляхом.
Ви хочете сказати, що хтось(хто обізвав себе Lilith's ChilD) заперечує протизаплідну функцію презерватива? Шановний колего, будьте політкоректним і читайте уажніше
Цитата Так це виходить не обговорення теми "Як воно в перший раз", а рекомендація по гігієні тіла і статевих органів.
Виходить, що так воно і є (як це не сумно)

Востаннє редагував Laz-X: 22.03.2007 о 07:11. Причина: кому забув ляпнути (а мо' її там і не тра ;-) )
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:35.