Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Де можна покататися на конях?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2011, 23:11 #1647627   #21
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

в Кутківцях є база.
skot зараз поза форумом  
Старий 11.05.2011, 08:51 #1647759   #22
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Кінний клуб "Стара підкова" - в кутківцях
Минулого року з подружкою там був - радості - повні гадзі були
Класні коні, хороші інструктори.
50 гривень/година (принаймні минулої осені так було)
Філько зараз поза форумом  
Старий 12.05.2011, 20:55 #1649339   #23
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
в Кутківцях є база.
Це не база, а приватна конюшня. Деколи ше їх плутають з нашим іподромом
Зараз там ціни вищі, якщо не помиляюсь в районі 80 грн/год
Ultra зараз поза форумом  
Старий 13.05.2011, 21:31 #1650180   #24
Lialka
Учасник
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Є коменти ще за 2007 рік про іподром біля Довжанки, а чи він ще дієвий зараз? можливо є телефон?графік роботи? щоб не приїхали а там закрито. дякую
Lialka зараз поза форумом  
Старий 13.05.2011, 22:01 #1650195   #25
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата
Допис від Lialka Переглянути допис
Є коменти ще за 2007 рік про іподром біля Довжанки, а чи він ще дієвий зараз? можливо є телефон?графік роботи? щоб не приїхали а там закрито. дякую
А чому за 2007? Здається я недавно за нього писала, так як там займаюсь. Якщо повезе з погодою в ближчий час будуть і нові фото і коменти
Цей весь час він був і буде дієвий, графік роботи - працює постійно, щодня. Закритий тому, що як такого офіційного прокату в нас немає, займаються в основному ті, хто вже мають навики в верховій їзді. Тобто ми самі чистимо, сідлаємо, доглядаємо за кіньми.
Але при бажанні можна домовитись, краще пишіть в приват, тому що на форумі рідко буваю
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lialka (13.05.2011)
Старий 14.05.2011, 11:33 #1650466   #26
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
А чому за 2007? Здається я недавно за нього писала, так як там займаюсь. Якщо повезе з погодою в ближчий час будуть і нові фото і коменти
Цей весь час він був і буде дієвий, графік роботи - працює постійно, щодня. Закритий тому, що як такого офіційного прокату в нас немає, займаються в основному ті, хто вже мають навики в верховій їзді. Тобто ми самі чистимо, сідлаємо, доглядаємо за кіньми.
Але при бажанні можна домовитись, краще пишіть в приват, тому що на форумі рідко буваю
Хто там зараз керівник?
skot зараз поза форумом  
Старий 14.05.2011, 11:55 #1650479   #27
lemko
 
Аватар для lemko
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Минулої неділі коталися в Кутківцях на конях. ціна 70 грн.год тільки записуватися на перед потрібно
lemko зараз поза форумом  
Старий 14.05.2011, 13:53 #1650581   #28
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

0973239471 Роман
Чоловяга має коней в Петриках, коні чисті, сідла не погані...
Ціна минулого року була смішненька АЖ 25грн за годину!!!!!!!!!
Коня 2, але я так думаю, що всеодно треба дзвонити і перепитувати
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kamyanets (13.10.2011)
Старий 15.05.2011, 20:31 #1651587   #29
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
Хто там зараз керівник?
Той самий, що і був. Думаю, якщо ти за це питаєш, то маєш знати хто це
Цитата коні чисті, сідла не погані...
Нічого не маю проти Романа, але коні чисті і сідла непогані - це не показник. Це речі, які мають бути обов"язково присутні, так само як і адекватна спокійна тварина плюс досвідчений інструктор, який знає елементарні правила ТБ (техніки безпеки)
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DJ_ST®IKE (15.05.2011)
Старий 15.05.2011, 20:47 #1651604   #30
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

я пару тижні тому в криму спробував і дуже сподобалось, треба десь тут повторити!
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voska (22.05.2012)
Старий 21.05.2011, 22:09 #1656605   #31
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

нові фото

решта у відповідній темі http://forum.te.ua/showthread.php?p=1656603#post1656603
Ultra зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (15.10.2011), Sergyjko (22.05.2011)
Старий 13.10.2011, 14:18 #1767085   #32
kamyanets
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Часом їжджу з Романом. Його основна перевага - вільні катання в лісі, полями, куди хочеш врешті.
Коні є різні: можна замовляти спокійних для новачків чи рисаків тих, хто добре тримається.
Ціна гарна, ставлення відповідальне.
Звичайно, Роман не професійний інструктор чи спортсмен, але показати як триматись в сідлі, керувати конем може цілком чудово.
kamyanets зараз поза форумом  
Старий 14.10.2011, 13:59 #1767997   #33
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата
Допис від kamyanets Переглянути допис
Часом їжджу з Романом. Його основна перевага - вільні катання в лісі, полями, куди хочеш врешті.
Коні є різні: можна замовляти спокійних для новачків чи рисаків тих, хто добре тримається.
Ціна гарна, ставлення відповідальне.
Звичайно, Роман не професійний інструктор чи спортсмен, але показати як триматись в сідлі, керувати конем може цілком чудово.
"Наша пісня гарна й нова", але оскільки я дуже люблю кінний спорт і хочу, щоб чим більше людей ним займались, то все-таки ще й тут напишу:
Цитата Його основна перевага - вільні катання в лісі, полями, куди хочеш врешті.
А хто сказав, що в нас такого немає? Ми знаходимося на хуторі Анастасіївка, навкруги якого величезна кількість полів на любий смак і вибір, внизу ставок, неподалік - яблучний сад, ліс біля Росинки і ще купа всіляких варантів, куди можна поїхати (Глибочок, Довжанка і т.д., навіть дальній пляж).
Але в першу чергу ми звертаємо увагу на безпеку наших вершників, тому в поля можуть їхати тільки ті, в кого є відповідні навики верхової їзди, яких може навчити тільки та людина, яка сама правильно їздить. І безумовно заняття без касок в нас заборонені. Поле - це не площадка, статись може, що завгодно. Для прикладу цілком реальна історія, яка сталась пару років тому з моєю подругою: молодий кінь шпортається під час галопу в полі, падає разом з вершником. Не знаю як там далі було, але нога в неї застрягла в стремені і вона ще досить гарний відрізок проволочилась за конем: тиждень коми, розрив печінки, внутрішньочерепний крововилив і ще купа всіляких неприємних речей. Ттт, вона зараз почуває себе нормально і далі продовжує займатись.
В мене нема цілі обгадити вашого Романа, як ви можливо подумали. Просто дуже часто люди далекі від коней або новачки не в змозі відрізнити хорошого інструктора і поганого до того часу, поки не впадуть і не покалічаться через неправильну посадку або засоби керування. Кінний спорт досить травматичний і наші люди часто не усвідомлюють небезпеку йдучи незрозуміло до кого і куда.
Цитата Коні є різні: можна замовляти спокійних для новачків чи рисаків тих, хто добре тримається.
Рисаки взагалі-то виводились не для тих, хто добре тримається, а для рисистих бігу в качалці або як легкоупряжний кінь, фото і детальніше тут (гугл в поміч) http://ua-loshadka.com/forum/20-508-1 і http://blogs.privet.ru/community/devochka1256/81225306 . Тому дуже часто вони мають небажані для верхових коней особливості: "тверда" незручна рись, твердий рот внаслідок рисистих випробувань на іподромах, грубоватість і "сирість" єкстер"єру, неправильний галоп, якого їх приходиться часто заново вчити (тому, що рисаки - все ж таки порода для такого аллюру як "рись" і на випробування їх наказують за те, що вони збиваються на галоп). Під верх їх все-таки використовують по ряду причин: вони чесні і добросовісні, але основна - універсальність використання (і в воза і під верх) і те, що їх можна досить дешево купити на іподромі після списання.
Тому для верхової їзди все ж таки краще використовувати верхові породи, які для цього призначені, а не рисаків. А для більш досвідчених вершників в нас є досвідчені "спортсмени", а також молоді перспективні коні, з якими ви можете навчатись як і роботи з конем так і досягати спортивних вершин

Для того, щоб переконатись в усьому вищенаписаному запрошуємо всіх бажаючих приїхати до нас і ознайомитись (бажано попередньо домовлятись, тому що по будням вдень на конюшні рідко хто є)

Востаннє редагував Ultra: 14.10.2011 о 14:16.
Ultra зараз поза форумом  
Старий 14.10.2011, 19:45 #1768260   #34
kamyanets
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Я ж не казав, що у вас чогось немає. Я просто вказав, що в Ромка є доброго.

Класний екскурс - так і знав, що потраплю в халепу з тими рисаками. Може вони зовсім і не рисаки
Приємно, що в Тернополі є гарна школа верхової їзди. Зрозуміло, Ромко вам не конкурент.
Але чомусь думаю, що якби я ото прийшов до вас перший раз, ви побачили, як я "вилажу" на коня, як тримаю той повідок, то в поле я б виїхав не скоро.
А от в Ромка можна походити і в лісі, поступово акліматизувавшись поскакати трохи швидше, часом спробувати галоп. Може це безвідповідально з його боку, але мені так подобається більше. Хочеться просто поїздити на коні на природі. Навіть якщо це буде дуже технічно неправильно.
Звичайно, колись я захочу краще і технічніше триматись в сідлі і звернусь до професійного інструктора.
А зараз хочеться просто поторчати, щоб не напружували технікокою і власним досвідом.

Ще питання: у вас коні слухаються команд ногами (чи як то називається) ?

Миру мир
kamyanets зараз поза форумом  
Старий 15.10.2011, 13:54 #1768720   #35
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата
Допис від kamyanets Переглянути допис
Але чомусь думаю, що якби я ото прийшов до вас перший раз, ви побачили, як я "вилажу" на коня, як тримаю той повідок, то в поле я б виїхав не скоро.
А от в Ромка можна походити і в лісі, поступово акліматизувавшись поскакати трохи швидше, часом спробувати галоп. Може це безвідповідально з його боку, але мені так подобається більше. Хочеться просто поїздити на коні на природі. Навіть якщо це буде дуже технічно неправильно.
Моя основна думка була в тому, що це ви в першу чергу безвідповідально ставитесь до своєї безпеки та здоров"я. Тому що саме ж ви обрали Ромка і такий варіант. Не дай Бог вам вилетіти на якійсь з цих прогулянок і не зламати собі щось (поки вчора писала вам цей пост подруга розповіла, що в травмпункт знову доставили дівчину, яка впала і зламала ногу, не знаю правда де це сталось). Але це таке - особиста справа кожного.
Правильна техніка не займає багато часу, щоб навчитись - головне мати бажання. А задоволення потім набагато більше, тому що мистецтво верхової їзди якраз і полягає в тому, щоб отримувати від цього максимальну кількість позитивних емоцій.
Цитата Ще питання: у вас коні слухаються команд ногами (чи як то називається) ?
Частина ноги, яка використовується для керування знаходиться на внутрішній стороні від коліна до п"ятки і називається шенкель. Він виступає "головною скрипкою" в керуванні, повід - практично підказка в купі з корпусом і голосовими командами. Любий кінь під час заїздки під верх в першу чергу вчиться реагувати на нього. Тому звичайно що наші коні це знають практично змалечку. Друге діло, що є різні нюанси - легке натискання, більш щільне, короткі натискання і т.д. для різних цілей. Таких "відтінків" вони навчаються вже в подальшому тренінгу. У новачків в більшості проблема, що вони або "шкребуть" п"яткою боки, або сильно гупають ногами, що являється грубою помилкою.
Якщо буде ще щось цікаво - питайте
Ultra зараз поза форумом  
Старий 09.02.2012, 14:12 #1868344   #36
kamyanets
Типово Відповідь: Катання на конях!

Останні фото від Романа

kamyanets зараз поза форумом  
Старий 09.02.2012, 14:18 #1868349   #37
kamyanets
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Трохи пофотографував Романових коней

kamyanets зараз поза форумом  
Старий 09.02.2012, 16:03 #1868437   #38
vic_coffe
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Які ціни зараз на ринку кінних розваг?
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 09.02.2012, 21:57 #1868765   #39
kamyanets
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

здається 50 грн/год. Телефони десь тут в перших повідомленнях

Востаннє редагував kamyanets: 06.03.2012 о 17:11.
kamyanets зараз поза форумом  
Старий 10.02.2012, 14:39 #1869222   #40
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Де можна покататися на конях?

Цитата
Допис від vic_coffe Переглянути допис
Які ціни зараз на ринку кінних розваг?
"Кінні розваги" є не зовсім доречним визначенням
Тому, хто на верхніх фото хочеться порекомендувати з самих добрих намірів не засовувати ноги так далеко в стремена, щоб потім при падінні ттт не волочитись за тим конем. Решта побажань опущу з ввічливості.
Ultra зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:00.