Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet > IRC та чат "Крапки"

IRC та чат "Крапки" IRC мережа "Крапка", чат, новини, запитання, пропозиції, скарги, програмне забезпечення, лінування, налаштування, проблеми...


Шансон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.04.2010, 01:48 #1314633   #1
BRM
Guest
Типово Шансон

странно что в крапке слышен шансон(( очень плохо(
 
Старий 29.04.2010, 13:29 #1314846   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Шансон



Я думал, намного будет… Намного лучше будет это все. И очень плохая музыка, просто очень плохая музыка! Я думал, намного лучше это все будет. Сколько раз сюда ходииил — было намного лучше, но на этот раз как-то не удалось. Во-первых, народа мало, музыка — не очень…
 
Старий 29.04.2010, 14:15 #1314908   #3
scorpik
Типово Відповідь: Шансон

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

не очень…
в кінці поржав
scorpik зараз поза форумом  
Старий 30.04.2010, 00:22 #1315600   #4
BRM
Guest
Типово Відповідь: Шансон

Сумно усвідомлювати те, що Крапка, вже не та що була раніше. Та, яку я знав ще зі своїх студентських часів.
Навожу приклад: захожу якось я, в Крапку на БАМі. Сідаю за комп‘ютер на ніч. Через певний час наблюдаю таку картину: за столиками сидить компанія молодих хлопців з водкою... (добре, зрозуміло сам був молодим), розмовляють на "блатному" жаргоні... усе добре якщо б вони потім би не стали чіплятись до інших клієнтів з питанням - "дай цигарку", голосно кричати. На зауваження "хлопці будьте тихіше бо я не чую що мені говорять по скайпу" - реагують агресивно. Але коли вже заграв "блатний" шансон на повну гучність в крапці (незважаючи на протести кліентів, які сидят за компами), я залишив час, і пішов додому. Спочатку я думав це випадковість, але як мені розказують мої друзі, знайомі які бувають там частіше, це повторюється з завидною регулярностью, і дуже багато хто вже відмовились від послуг Крапки в нічний час саме з цієї причини. Кому хочеться мати справу з цією "блатною" шпаною які не розуміють людскої мови, а розуміють тільки силу...
Мої знайомі вже перестали пускати своїх дітей та молодших братів в Крапку на БАМі, а відправляють щось робити або просто грати в інши клуби...
Чого чого а такого я не очікував при повернені в рідне місто і від свого улюбленого місця відпочинку.
І ще одне хотілося б написати: в Крапці на Дружбі та в центрі нормально працює дзвінок виклику....а ось на БАМі........або не дозвонишся, або вони не чують......
 
Подякували 2:
RUS (01.05.2010), zhjckfd (06.05.2010)
Старий 30.04.2010, 10:33 #1315910   #5
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: Шансон

Цитата
Допис від BRM Переглянути допис
Сумно усвідомлювати те, що Крапка, вже не та що була раніше. Та, яку я знав ще зі своїх студентських часів.
Навожу приклад: захожу якось я, в Крапку на БАМі. Сідаю за комп‘ютер на ніч. Через певний час наблюдаю таку картину: за столиками сидить компанія молодих хлопців з водкою... (добре, зрозуміло сам був молодим), розмовляють на "блатному" жаргоні... усе добре якщо б вони потім би не стали чіплятись до інших клієнтів з питанням - "дай цигарку", голосно кричати. На зауваження "хлопці будьте тихіше бо я не чую що мені говорять по скайпу" - реагують агресивно. Але коли вже заграв "блатний" шансон на повну гучність в крапці (незважаючи на протести кліентів, які сидят за компами), я залишив час, і пішов додому. Спочатку я думав це випадковість, але як мені розказують мої друзі, знайомі які бувають там частіше, це повторюється з завидною регулярностью, і дуже багато хто вже відмовились від послуг Крапки в нічний час саме з цієї причини. Кому хочеться мати справу з цією "блатною" шпаною які не розуміють людскої мови, а розуміють тільки силу...
Мої знайомі вже перестали пускати своїх дітей та молодших братів в Крапку на БАМі, а відправляють щось робити або просто грати в інши клуби...
Чого чого а такого я не очікував при повернені в рідне місто і від свого улюбленого місця відпочинку.
І ще одне хотілося б написати: в Крапці на Дружбі та в центрі нормально працює дзвінок виклику....а ось на БАМі........або не дозвонишся, або вони не чують......

Просимо вибачення за таку поведінку адміна і охорони, тобто за бездіяльність!
Дякуємо за інформацію. І якщо можна уточніть будь-ласка коли саме ви були в крапці (якого числа).
pikazy зараз поза форумом  
Старий 30.04.2010, 11:02 #1315945   #6
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Шансон

Думаю ця тема не тут повинна бути. Це розділ "ірц та чату", а тему варто в "інтернет-кафе крапка" перенести
Tinochka зараз поза форумом  
Старий 01.05.2010, 13:45 #1317048   #7
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Шансон

Цитата
Допис від BRM Переглянути допис
странно что в крапке слышен шансон(( очень плохо(
відправив Вам імейл. дайте відповідь, будь ласка.

Востаннє редагував RUS: 01.05.2010 о 13:45. Причина: нові правила правопису :)
RUS зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:45.