Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Результати опитування: Який смартфон обрати Android чи Windows Phone 8.1?
Samsung Galaxy S3 Neo Duos I9300i 5 83.33%
Microsoft Lumia 640 1 16.67%
Голосували: 6. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Допомога у виборі телефону

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.11.2011, 11:42 #1807392   #1
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Допомога у виборі телефону

Відтепер всі питання по вибору, порадах, "що вибрати за ціну хххххх" і таке подібне, будуть обговорюватися тут!
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2016, 21:07 #2633277   #681
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Выкупили жене Xiaomi Redmi 3 16GB (Gold)
Тестим. Продавец дал два дня для теста. На протяжении этих двух дней, если что? Можно вернуть.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (20.05.2016)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 06.05.2016, 07:05 #2633313   #682
grigoriy
 
Аватар для grigoriy
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Выкупили жене Xiaomi Redmi 3 16GB (Gold)
Тестим. Продавец дал два дня для теста. На протяжении этих двух дней, если что? Можно вернуть.
Де купували ,яка ціна? Теж приглядаюсь до такого.
grigoriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2016, 21:08 #2635643   #683
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата Де купували ,яка ціна? Теж приглядаюсь до такого.
Нашёл на Аукро. Цена была 3680 на день покупки.
Списался с продавцом. Он оказался с Тернополя.
Продавец вообще крассаучеГ! Мы с женой были оба на работе, и он приехал на работу к жене. Захватив с собой три варианта телефонов на выбор. Белый, золотой и чёрный. И сразу чехол.
Хотел ещё защитное стекло? Но не было в наличии.
З.Ы. К стати их сайт: http://tehnomarket.in.ua/
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
grigoriy (21.05.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 16:57 #2645689   #684
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

добрий день всім. вибираєм дружині смарт. пріоритет батарея, і харктеристики за свої гроші)). придивляємся до huawei y6 pro та lenovo vib p1m. порадте щось? ато якось і розгубилися. бюджет 4-5 тисяч
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 18:40 #2645693   #685
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
добрий день всім. вибираєм дружині смарт. пріоритет батарея, і харктеристики за свої гроші)). придивляємся до huawei y6 pro та lenovo vib p1m. порадте щось? ато якось і розгубилися. бюджет 4-5 тисяч
Подивіться ще на Xiaomi в тій же ціновій категорії. Останнім часом я не прихильник телефонів з ОС Андроїд. Знайомий користується, задоволений.
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (24.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 23:09 #2645736   #686
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
добрий день всім. вибираєм дружині смарт. пріоритет батарея, і харктеристики за свої гроші)). придивляємся до huawei y6 pro та lenovo vib p1m. порадте щось? ато якось і розгубилися. бюджет 4-5 тисяч
Як на мене в цьому в цьому ціновому два фаворити: Asus Zenfone Max ( батарея 5000 маh, нормальна камера за свої гроші , якщо не грати важких ігор то продуктивності вистачає , та не має ніяких проблем з прошивкою, можна користуватись з коробки) ,та Xiaomi Redmi Note 3 Pro ( великий запас потужності, батарея 4000 mah, камера гірша чим в асусі і треба перепрошивати, якщо брати в магазині або в перекупщиків то вже перепрошитий). В обох дисплей 5.5 , якщо завеликий то я б дивився Xiaomi Redmi 3, Redmi 3 Pro.
Tamriel зараз поза форумом  
Подякували 2:
$iD (27.07.2016), leyo (25.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 08:47 #2645753   #687
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата Asus Zenfone Max
прикольний, але в бюджет не вписується *****))
ксіаомі теж придивлявся, але якось так трохи боязко брати китайців (хоча шо зараз не китайське)
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 09:12 #2645758   #688
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

На аукро асус від 4000 новий. Але не буде гарантії, ну вірніше буде 1 рік гарантії від виробника. В нас в магазинах я бачив його по 6000, фактично 2000 потрібно доплатити за рік гарантії.
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 18:31 #2645964   #689
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Народ, поможіть вибрати серед даного списку самий достойний смарт - http://rozetka.com.ua/phones-mp3-gps...945%2C8189275/
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 20:46 #2645984   #690
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Народ, поможіть вибрати серед даного списку самий достойний смарт - http://rozetka.com.ua/phones-mp3-gps...945%2C8189275/
для мене Meizu M3 (може через те що в мене М2 ))) , Асус і Джей 5 задорогі (2 "косаря" переплачувати хіба за Асус).
Nick. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (26.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 20:54 #2645988   #691
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
для мене Meizu M3 (може через те що в мене М2 ))) , Асус і Джей 5 задорогі (2 "косаря" переплачувати хіба за Асус).
І як твій М2, всім задоволений чи є якісь мінуси?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 16:26 #2646083   #692
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Хз, може хтось має успішнішу статисику, но колега поряд ремонтує телефони знайомим. Плюється на Ксаомі і мейзу, дуже часто буває брак.
Нещодавно купив samsung s5 neo - цілковити задоволений. За 200 баксів на олх нові є.
Чому саме ця модель? а не звичайний с5? Це новіша модель 2015р, забрали дурну заглушку, залишивши водостійкість, забрали облізаючі грані, вже є оновлення до 6.0, збільшили батарею, додали радейко, краща апертура камери, краща селфікамера))), з мінусів - слабший проц, забрали сканер відбитків( хоча він в с5 тупорилий)
Взагалі самунгівські суперамоледи дуже вигідно вилядають перед китайськими ІСПшними матрицями
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 18:06 #2646103   #693
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Хз, може хтось має успішнішу статисику, но колега поряд ремонтує телефони знайомим. Плюється на Ксаомі і мейзу, дуже часто буває брак.
Нещодавно купив samsung s5 neo - цілковити задоволений. За 200 баксів на олх нові є.
Чому саме ця модель? а не звичайний с5? Це новіша модель 2015р, забрали дурну заглушку, залишивши водостійкість, забрали облізаючі грані, вже є оновлення до 6.0, збільшили батарею, додали радейко, краща апертура камери, краща селфікамера))), з мінусів - слабший проц, забрали сканер відбитків( хоча він в с5 тупорилий)
Взагалі самунгівські суперамоледи дуже вигідно вилядають перед китайськими ІСПшними матрицями
Та я теж начитався відгуків про Ксаомі і мейзу. В Ксаомі треба прошивку відразу міняти і проц сильно гріється, хоч і параметри кращі, в мейзу камера фігова, проте дизайн трохи кращий - але в загальному то Китай, тому і сумніваюсь і боюсь таке брати.

Самсунг дорощий на 2 косаря - розумію, що то в основному переплата за бренд і мабуть якість. Але в жінки є самсунг J5 (2015) - дуже хороший телефон, а самсунг J5 (2016) - ще кращий - зручні в користуванні і ніби зроблені і підлаштовані під тебе по всіх параметрах і меню і прогах. Хоч і параметри в китайських смартфонах трохи вищі і кращі але мене спиняє "китай" (мав я вже леново з купами глюками і механічними поломками).

От тому і вагаюсь що брати
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 19:42 #2646118   #694
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

В Ксяомі є така фішка-особливість, що прошивки штампує не сама компанія, а розробники оболонки MIUI. Причому ці розробники постійно щось допилюють, впроваджують нове і т.д. Сама оболонка MIUI досить таки "фічаста", але власне через це суттєво жре ресурси телефона.
Користуюсь Redmi 1S, то поставив на нього кастомну прошивку з чистим 6 андроїдом, акумулятор став тримати 3-4 дні замість 2. Ну але там ще версія андроїда змінилась з 4.4.4 на 6.0.1.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 20:31 #2646127   #695
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
І як твій М2, всім задоволений чи є якісь мінуси?
Від жовтня користуюсь, з недоліків .... навіть не знаю що написати ))), хіба боковими клавішами НЕ регулюється гучність вхідного дзвінка )тільки мультимедіа, якщо 2 сімки - то забути за карту пам*яті (є кулібіни які те все впихають ).
Скажу "китайоси" то напевно на любителя, в мене дружина була противником але тепер дивується тому китайцю ))
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 13:26 #2647718   #696
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
В Ксяомі є така фішка-особливість, що прошивки штампує не сама компанія, а розробники оболонки MIUI
Ееемм... Xiaomi якраз і є розробниками оболонки MIUI. Вони починали з неї, а потім вже почали телефони робити.

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Сама оболонка MIUI досить таки "фічаста", але власне через це суттєво жре ресурси телефона.
Не погоджусь - з коробки в MIUI дуже агресивні настройки енергозбереження, за всі телефони не скажу, але конкретно Mi4c не показує сповіщення з додатків, якщо їх згорнути в фон - він їх зразу закриває. В прошивці так настроєно, що коли програма згорнута - вона через деякий час з пам'яті вигрузиться. Після Мотороли мені було дуже незвично, в Вайбер не зайшов після включення телефона - сповіщення не будуть приходити, поки не зайдеш. Потім настроїв під себе, настройки ці зроблені дуже неочевидно і місцями через сраку, якщо порівнювати з звичайними телефонами типу Cамсунг/HTC. Ну і про ресурси телефона - можна ж повідключати непотрібні сервіси, не обов'язково чистий Андроїд ставити.

Востаннє редагував MoRZE: 09.08.2016 о 13:39.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 16:50 #2647763   #697
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Народ, поможіть вибрати серед даного списку самий достойний смарт
Я би брав
1. Meizu M3 Note 16GB Silver (Международная версия)
2. Xiaomi Mi4c 16GB Black — з явних мінусів лише відсутність підтримки карт памʼяті.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 20:01 #2647791   #698
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Я би брав
1. Meizu M3 Note 16GB Silver (Международная версия)
2. Xiaomi Mi4c 16GB Black — з явних мінусів лише відсутність підтримки карт памʼяті.
Я взяв Самсунг J5 2016 і не шкодую - задоволений всім повністю.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 20:36 #2647796   #699
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
з мінусів - слабший проц, забрали сканер відбитків( хоча він в с5 тупорилий)
Як щасливий власник SG S5 за "тупорилий сканер" я б поспорив .
Якщо наловчитись то з першого разу розблоковує без проблем .
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2016, 05:56 #2647835   #700
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Самсунг J5 2016
Слабенький екран. Як за технологією, так і за роздільною здатністю.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:10.