Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.05.2017, 08:53 #2690734   #761
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Кажуть в кого стара фотка то відсіювало і не дає провірити результат, такщо фірми трохи в прольоті.
Знайомий стару фотку використав, то викидає помилку мов номер не вірний
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (03.05.2017)
Старий 03.05.2017, 09:07 #2690736   #762
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Кажуть в кого стара фотка то відсіювало і не дає провірити результат, такщо фірми трохи в прольоті.
]
Немає такого,що з старим фото тобі не дає перевірити. Як і перевіряють фото , то тільки тих хто виграє.Для чого перевіряти 10 млн фото (чи скільки там) як виграють 50 тис. Ніхто не знає на 100%як і що там перевіряють. Всі знають,що можливо це роблять. Але як і коли ніхто не знає
Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Знайомий стару фотку використав, то викидає помилку мов номер не вірний
[IMG]]
200% шо не так набрав номер,чи ПІБ чи ДН.

Востаннє редагував pvm: 03.05.2017 о 09:13.
pvm зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 09:13 #2690737   #763
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
приїхали)))
Ну а що? Ніколи не грав, не знаю що й до чого, думаю загляну по друзям та родичам, може комусь фартануло.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 09:21 #2690739   #764
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну а що? Ніколи не грав, не знаю що й до чого, думаю загляну по друзям та родичам, може комусь фартануло.
https://dvlottery.state.gov/
що там заглядати .як виграє 1 з 100-200. Щоб перевірити ,треба знати номер,ПІБ ( літерація точно на 100% так як відправляли) ,РН .Або емейл.
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (03.05.2017)
Старий 03.05.2017, 10:08 #2690742   #765
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну а що? Ніколи не грав, не знаю що й до чого, думаю загляну по друзям та родичам, може комусь фартануло.
А "порад" вище надавав як ніби вже 10 років граєш і раз 5 виграв

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Кажуть в кого стара фотка то відсіювало і не дає провірити результат, такщо фірми трохи в прольоті.
Знайомий стару фотку використав, то викидає помилку мов номер не вірний
На форумах пишуть шо так цей рік багато в кого, цей глюк побачили раніше, ніж перший виграш, тому спочатку думали, шо в кого така помилка - переможці. Варіант з старими фотками можливий, хоча ніхто цього не знає і не може знати

Востаннє редагував kurtq: 03.05.2017 о 10:08. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 10:24 #2690747   #766
YG
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

а по чому воно може перевіряти давність фото?)))
це якийсь анріал, не думаю що таке можливо)
YG зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 10:52 #2690754   #767
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
Немає такого,що з старим фото тобі не дає перевірити. Як і перевіряють фото , то тільки тих хто виграє.Для чого перевіряти 10 млн фото (чи скільки там) як виграють 50 тис. Ніхто не знає на 100%як і що там перевіряють. Всі знають,що можливо це роблять. Але як і коли ніхто не знає

200% шо не так набрав номер,чи ПІБ чи ДН.
ну 99,9% що саме фотка!!! Всі дані точно введені, сам пробував після них...
Вже маю 4 знайомих що кинули стару фотку і тепер не можуть себе провірити і така помилка...

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
а по чому воно може перевіряти давність фото?)))
це якийсь анріал, не думаю що таке можливо)
Давність фото вроді як провіряли банально по даті створення файлу, хоча ще можливий варіант що порівнювали з минулим роком...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (03.05.2017)
Старий 03.05.2017, 11:07 #2690760   #768
YG
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
ну 99,9% що саме фотка!!! Всі дані точно введені, сам пробував після них...
Вже маю 4 знайомих що кинули стару фотку і тепер не можуть себе провірити і така помилка...

Давність фото вроді як провіряли банально по даті створення файлу, хоча ще можливий варіант що порівнювали з минулим роком...
та думаю ніхто там з таким би не бавився))
думаю в них банально проблема з базою.
YG зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 11:17 #2690763   #769
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
та думаю ніхто там з таким би не бавився))
думаю в них банально проблема з базою.
і в моїх 4 знайомих співпадіння? Не думаю))
Бавитися там нетреба, скрипт це зробить дуже швидко...
на форумах пишуть що саме так і є, всіх з старою фоткою дискваліфікували і тому номер не може найти...

Востаннє редагував tapac_ko: 03.05.2017 о 11:26.
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (03.05.2017)
Старий 03.05.2017, 11:27 #2690766   #770
YG
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
і в моїх 4 знайомих співпадіння? Не думаю))
Бавитися там нетреба, скрипт це зробить дуже швидко...
на форумах пишуть що саме так і є, всіх з старою фоткою дискваліфікували і тому номер не може найти...
є якісь пруфи?
YG зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 11:36 #2690769   #771
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
є якісь пруфи?
сторінка 6
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 11:38 #2690770   #772
YG
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
сторінка 6
та інструкцію я читав, я про те на яких форумах обговорюють
YG зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 11:45 #2690772   #773
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
та інструкцію я читав, я про те на яких форумах обговорюють
та то можна погуглити, я читав отут і оцю тему:
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 12:05 #2690776   #774
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Тобто інструкція недостатньо достовірне джерело?
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 12:28 #2690781   #775
YG
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk Переглянути допис
Тобто інструкція недостатньо достовірне джерело?
я маю наувазі те, що таким чином ніхто б фільтрацію не робив, це виходить, що якщо певний алгоритм визначає, що фото старе, то з таблиці видаляється запис ?
це все тільки припущення, думаю, що це просто збій бази і найближчим ситуацію виправиться.
YG зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 13:18 #2690795   #776
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Кажуть в кого стара фотка то відсіювало і не дає провірити результат, такщо фірми трохи в прольоті.
Знайомий стару фотку використав, то викидає помилку мов номер не вірний
Якщо таке повідомлення, то 100% помилка. Перевірте: 0 (цифра) і O (літера), часто в 2 графі пишуть ПІБ, а потрібно лише прізвище.
ork зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 13:31 #2690800   #777
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від ork Переглянути допис
Якщо таке повідомлення, то 100% помилка. Перевірте: 0 (цифра) і O (літера), часто в 2 графі пишуть ПІБ, а потрібно лише прізвище.
от я вводжу все правильно і видає таку ж помилку...
Avanko зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 14:49 #2690815   #778
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
от я вводжу все правильно і видає таку ж помилку...
Наївні "оптимісти" ніяк неможуть повірити))
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 18:13 #2690827   #779
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата ну 99,9% що саме фотка!!! Всі дані точно введені, сам пробував після них...
Вже маю 4 знайомих що кинули стару фотку і тепер не можуть себе провірити і така помилка...
настав чорний день для посередників.
з старими фотками навіть не дає провірити. скільки я тут списав про то як себе фоткати і що краще зробити фотку на телефон з нормальним розсіяним освітленням чим слати через посередників чи застарілі фотки.
скрипти є що зрівняють 2 фото, навіть фотошоп може не сильно помогти.програмісти в штатах не даремно свої 3-5-10 тисяч баксів в місяць получають. це не баранів по селах розводити.

Додано через 21 хвилину
в таких випадках не зазорно і себе процитувати. писав вам, розписував як зробити самому фотку і що ризикувати з старими фото не варто.

Цитата
Допис від nifu Переглянути допис
про "ніяких розводняків" це ще невідомо. ще може бути розводняк що дають видуманий кейс номер. або знову ж таки на наступні роки самі подають без твого відома. ще й гроші заплатиш спочатку за подачу заявки, потім якщо виграєш то ще і за виграш.

невже так важко заплатити 20 грн за фото, або знову ж таки якщо нема фотоапарата і не можеш в трохи пасмурну погоду вивісити білу невимяту простиню на вулиці і на її фоні попросити когось сфотографувати,- то попросити знайомого фотографа сфотографувати на білому фоні "як на документи". якщо є знайомий фотограф то він пару фото навіть безплатно може зробити (часто можна якісно сфотографувати навіть прямо вдома). і якщо сам не можеш заповнити анкету то когось знайомого попросити щоб заповнив. інструкцій, відео, пояснень по заповнюванню анкети тьма в інтернеті, та і там нічого складного нема: прізвище, імя, освіта, сімейний стан, кількість дітей, сама простіша анкета яку тільки можна придумати.

на рахунок свіжих фото. можуть реально почати перевіряти. і всякі фотошопи не допоможуть. за 6 місяців неможливо зробити таку саму фотографію, це напевно і будуть перевіряти. і буде добре якщо їх просто автоматично забракують, а не покажуть минулорічні фото прямо на співбесіді.

Додано через 47 хвилин
==================================
вчимось.
КАК СДЕЛАТЬ ФОТО НА ГРИН КАРД - ФОТОГРАФИЯ ДЛЯ ГРИН КАРТЫ - ФОТО НА ДОКУМЕТЫ США Green Card


[u rl]www.youtube.com/watch?v=BWNFuWKTrVg[/ur l]

Здесь подаем заявку на участие в лотерее Грин Кард - https://www.dvlottery.state.gov/

Цитата
Допис від nifu Переглянути допис
ага, черговий міф видуманий посередниками: заповнюючи самому виграти неможливо. тільки суть то в зовсім іншому - в тому що шахраї подають стільки тих анкет по україні, що тільки 25% з тих хто виграв приходять на співбесіду! якщо хтось сам подав і виграв - там мінімум би половина приходила на співбесіду. а якщо хтось виграв через шахраїв і з тебе шахраї вимагають "А жаліти 5тис за Грін Карту" за то що можна було зробити за 20 грн за фото в ательє - от і приходить 25% від тих хто виграв. і в результаті подання 500100 анкет від шахраїв зменшуються шанс виграти тому хто дійсно хоче виграти.

і ще для тих хто хоче фотографуватись сам. якщо фотографувати з спалахом то настроїти спалах на максимум і перед спалахом треба поставити листок паперу білий - так на обличчі буде менше тіней. або якщо стеля біла то направити спалах вверх. і щоб не було сильних тіней на фоні - сідати подалі від білого фону. ще добре робити фото на вулиці в трохи пасмурну але світлу погоду. а саме простіше то взяти з собою флешку, не пожаліти заплатити 20 грн і сфотографуватись в ательє.

але то ж тре або морочити голову або заплатити 20 грн за фото, простіше потім платити 5 тис долл шахраям.

Додано через 34 хвилини
зліва - фото з спалахом, справа - спалах на макс і перед спалахом листок паперу.


Додано через 1 годину 12 хвилин
на рахунок міфу "виграють через посередників". таки виграють самі. по форумах активно пишуть ті хто виграв самі, питають як заповнювати виграшні форми, шукають хто з якого міста. тільки то що відсоток малий тих хто подавав і виграв самі, бо тих хто подавав сам мало в порівнянні з тою кількістю анкет (з застарілими чи взагалі невідомо якими даними) які подають посередники. на форумі govorimpro.us пробують навіть підбирати виграшні номери і виїхати ті хто попав на вудочку посередників...




Цитата
Допис від nifu Переглянути допис
в звязку з новими правилами краще не ризикувати і не морочити собі голову, а зробити нову фотку. блін в кожного другого як не мильниця то дзеркалка. з прямим руками можна сфоткати навіть на телефон. все що треба:
- на вулиці біла простиня
- тінь/невеликі хмари
- прямі руки щоб сфотогрфувати (чуть зум 1,5-2х щоб не було бочкуватості, ісо щоб матриця не зашуміла, різкість-фокус).
- потім чуть підредагувати баланс білого і експозицію якщо треба
- підігнати до потрібних розмірів
- заповнити досить просту анкету на офіційному сайті і зберегти конфірм намбер.

альтернативний варіант
- дома біла стіна (бажано ще біла стеля),
- не змішувати світло (бажано щось одне: сонце непряме, лампа накалювання чи люмінесцентна. бо різний відтінок з різних боків лиця),
- спалах на максимум
- перед спалахом простий білий листок щоб не "заліпило" лице спалахом.
- ззаді за тим кого фотографують - підсвітка стіни щоб було поменше тіней, але часто получається нормально і без цього.

Додано через 18 хвилин

або не виграв і розвод на "завдаток", або липовий конфірм намбер.

або "знайомий" такий самий вброс як "подають через посередника всім селом і тільки в нього чомусь виграють". то що посередник подав 500 000 заявок якось не згадується.

Востаннє редагував nifu: 03.05.2017 о 18:13. Причина: Пізніше додано
nifu зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 19:03 #2690836   #780
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата скрипти є що зрівняють 2 фото, навіть фотошоп може не сильно помогти.програмісти в штатах не даремно свої 3-5-10 тисяч баксів в місяць получають. це не баранів по селах розводити
То що, якщо та їхня програма "Cropping foto" приймає фотки, то значить вони підходять і проблем з ними не буде. Чи як???

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Кажуть в кого стара фотка то відсіювало і не дає провірити результат, такщо фірми трохи в прольоті.
Знайомий стару фотку використав, то викидає помилку мов номер не вірний
То, що в кого така табличка, то прольот чи як?. Але я не кидав стару фотку. Я фоткався в той самий день. правда на мильничці. Але Кроппінг фотка пройшла!!??

Востаннє редагував deko: 03.05.2017 о 19:03. Причина: Пізніше додано
deko зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:22.