Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Компютерний гумор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.11.2010, 20:08 #1504966   #81
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Компютерний гумор

ОФТОП. Цікаві висновки: якщо людина купує комп, і не розбирається в ІТ, то відразу лох. Відповідно, якщо людина не розбирається в законі, медицині, автомобілі (і йде за допомогою до спеціалістів), то ця людина теж лох?
. зараз поза форумом  
Подякували 4:
CorwinAlex (20.11.2010), MrDem (20.11.2010), yura881 (20.11.2010), Дєцко (21.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2010, 22:11 #1505090   #82
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
ОФТОП. Цікаві висновки: якщо людина купує комп, і не розбирається в ІТ, то відразу лох. Відповідно, якщо людина не розбирається в законі, медицині, автомобілі (і йде за допомогою до спеціалістів), то ця людина теж лох?
ЛОХ - людина обманута хуліганом. Власне вона в цьому не винна. Але факт залишаеться фактом. І якщо тобі виріжуть печінку коли треба було прописати проносне ти теж будеш лохом. І думаю люди коли купляють машину або йдуть до лікаря приділяють цьому процесу набагато більше уваги ніж можна уявити. Тобто вони вивчають питання хоч на мін. рівні. А тут людина чомусь повністю довіряє сторонні особі бо вона (особа) професіонал. От тут ми і стикаємось із тим що професіоналів в нас майже немає, а є хулігани
п.с. а що пропонуєш робити ? от гіпотетично. ти маєш праклад надзвичайно невдалого підбору конфігурації ? і що робити (окрім зміритися) ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 2:
KIRA (21.11.2010), MrDem (21.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 10:15 #1507244   #83
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Свіжак. Ну не запускається і що ти зробиш
KVM зараз поза форумом  
Подякували 10:
Dexter (27.11.2010), I_H_O_R (23.11.2010), KIRA (23.11.2010), LeoN (24.11.2010), MOSXIII (23.11.2010), Stanislav (23.11.2010), StealZ (23.11.2010), ternolex (23.11.2010), [RCT].(*P@vuk****) (27.02.2011), Ікебан (23.11.2010)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 13:19 #1507444   #84
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата
Допис від KVM Переглянути допис
Свіжак. Ну не запускається і що ти зробиш
ага щось схоже було нещодавно, а на питання "що з ним робили?" .... "ну ми тіки розкрутили щоб подивитись що там в середині=("
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 16:31 #1507618   #85
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Компютерний гумор

дивно - мав би працювати ))))) (я за процесор)

Din Explorer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 17:52 #1507677   #86
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Компютерний гумор

а в чому прикол?
Andy2006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 18:38 #1507722   #87
MOSXIII
 
Аватар для MOSXIII
Talking Відповідь: Компютерний гумор

Цитата
Допис від KVM Переглянути допис
Свіжак. Ну не запускається і що ти зробиш
Мабуть проблема криється глибше (тут грає бентежна музика), - вигорів запобіжник килимка для мишки

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
а в чому прикол?
Ні панімаєтє ві таварищь тонкаво юмара

ЗІ А якщо серйозно, то в чом прікол?

Востаннє редагував MOSXIII: 23.11.2010 о 18:39. Причина: Пізніше додано
MOSXIII зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andy2006 (27.11.2010), KVM (23.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 20:24 #1507763   #88
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Конфігурація, звичайно, "цікава". Але ще знаю одну річ: чим більше людина впевнена у своїх судженнях, тим менше вона насправді розбирається у тому, що говорить.
і щож ти цим хотів сказати ? поясни будь ласкавим.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (23.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 08:50 #1508023   #89
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Якщо не зрозумів, значить я був правий.

p.s. до даного заліза не маю жодного відношення, але: не завжди 4- чи 6-ядерний проц кращий від 2-х ядерного, а материнські Asrock, далеко не найгірша продукція даного класу(особливо по співвідношенні ціна-якість). Вже не кажучи про кулер Zalman, із якими я маю справу не один рік без жодних претензій. Питання ціни теж дуже відносне: комусь мало клавіатури за 100 баксів, а комусь вистачає і за 10.
Мова йде не про кожний компонент окремо. Ти вважаєш той конфіг збалансованим і вартим своїх грошей?
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 09:51 #1508090   #90
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Малось наувазі що взяли проц за 3хх баксів але пожлобились на мамку. І до того всього взяли кулер(хай і Залман) на технологіях року так 2005, коли ще про теплові трубки ніхто слухом не чував.
Хоча собсно боксовий кулер до Інтела йде теж не на ТТ. значить такого хватає. А 7700 всяко тихішим і ефективнішим буде.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (24.11.2010)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 09:51 #1508092   #91
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Якщо не зрозумів, значить я був правий.

p.s. до даного заліза не маю жодного відношення, але: не завжди 4- чи 6-ядерний проц кращий від 2-х ядерного, а материнські Asrock, далеко не найгірша продукція даного класу(особливо по співвідношенні ціна-якість). Вже не кажучи про кулер Zalman, із якими я маю справу не один рік без жодних претензій. Питання ціни теж дуже відносне: комусь мало клавіатури за 100 баксів, а комусь вистачає і за 10.
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Скажу так: не зовсім. Але й нічого відверто "лоховського" у конфігурації не бачу. Ну да, інтел загналась із ціною на даний проц, але на кожен товар є свій покупець.
Нажаль твій допис лише чергова спроба погратися словами. Тобто звичайний 3.14болосапіенс.
Тут (в ці темі) іде більше кулуарна розмова людей які хоч трохи розуміються в компютерах але багато з тут присутніх людей або постійно стикаються із торгівлею компютерними запчастинами (і компютерами) (як наприклад я) або самі іх продають, ремонтують(тут список може бути довгим).
Так от я за роки надивився і на компютерні магазини (місцеві) і дуже багато спілкувався із продавцями (по суті думаю я був десь в 90% основних. торгових точок) і можу цілком відповідально судити про рівень іх грамотності. Він низький і обмежений (часто вони навіть не сприймають точку зору покупця, що просто недопустимо в будь якому бізнесі).
Можливо в тебе викликав легкий батхерт то факт що я людину назвав "лохом", це трохи грубо згіден. але нажаль це правда (тай тут як сказав дещо кулуарна розмова) бо людину дійсно обманули продавці (або вона обманула себе сама).
Конфігурацію що була наведена, ні в якому разі не може бути названа ЗБАЛАНСОВАНОЮ.
Тому що ніхто не комплектує процесор за 300 уё мамкою за 100 це нонсенс. ЦЕ лише прояв бажання клієнта получити багато гігагерц і бажання (а ще як факт відсутність норм знань і досвіду) продавця продати щось подорожче. Подібна система на данний час не може бути збалансована по ціні якості аж ніяк. різниця між припустимо коре і 530 і цим кор і 680 реально відсотків 20 -30 % різниця в ціні майже 3 кратна.
Щодо зальмана. Зальман вже давно не є нормальним охолодженням. він дорогий і не продуктивний. За ті самі гроші є кращі пропозиції. Але для більшості тернопільських продавців зальман то вершина досконалості. а так боксовий кулре все рішає.
ну вообщем десь так.
п.с. нічого особистого.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kryk (24.11.2010), MrDem (24.11.2010), semteacher (24.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 10:11 #1508107   #92
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Скажу так: не зовсім. Але й нічого відверто "лоховського" у конфігурації не бачу. Ну да, інтел загналась із ціною на даний проц, але на кожен товар є свій покупець.
Добре, тоді я тобі скажу шо в тій конфігурації лоховського.
Давай розпишем по пунктах:
Проц - 325 баксів, з дуже скромними характеристиками, в ту суму з крутого є: і5-750/760 + мать середнячкова, або 920/930 а це вже зовсім друга пісня. Але, краще взяти і3-530 за 115 баксів.
Мать - 115 баксів, так не дорого, так є закос під оверклокерську мать, але виробник... Скільких їх дохлих приносять на розпайку, скільки в них різного роду нюансів + конфлікти з памяттю. І якщо тоді так брати, то до такого проца треба відповідну материнку.
Куллер, якшо ти не зрозумів в комплекті не має кріплення під 1156, можна звичайно найти кріплення під 1366, розточити, приспособити під той розєм. Але чи варто? Я сам користувався таким куллером добрий рік часу, але тоді я його взяв за 15 баксів і юзав на е5200, через два резюка. Він не є ефективним для таких проців, він дико шумний навіть на середніх обертах, а якщо їх занизити то його ефективність і зовсім сумнівна, навіть на не розігнаному е5200.
Тепер вернемось до ціни компа загалом. Нарахували 475 баксів, за його конфіг.
Проц: Intel Core i3-530, 115 баксів
Мать: MSI P55A-G55, 120 баксів
ОЗУ: TEAM 4 GB (2x2GB) DDR3 1600 MHz, 130 баксів
Куллер: Thermolab Baram + Nanoxia 120mm, десь приблизно 70 баксів все разом, точно ціни не памятаю.
Отже отримуєм систему за 435-450 баксів в залежності від коливання цін, з ОЗУ(!). Тихим продуктивним куллером і дуже надійною і сучасною материнкою. Скаладаєм то все діло, лізем в біос виставляєм використовувати ХМП профіль і отримуєм проц на 3500 мгц і памят на 1600 з дуже малими затримками, при тому жодного компонента не чути.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 3:
IZURAT (25.11.2010), MrDem (24.11.2010), semteacher (24.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 10:33 #1508135   #93
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Леон, це вже нюанси. Чи можна було взяти щось краще то вже інше діло, сама суть , ІМХО, в різнонаправленості підібраних компонентів, зовсім різні ніші в них
INTEL. ТРИ нафіг наш з Леоном офтоп

Востаннє редагував erazel: 24.11.2010 о 11:21.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 10:37 #1508138   #94
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Леон, це вже нюанси. Чи можна було взяти щось краще то вже інше діло, сама суть , ІМХО, в різнонаправленості підібраних компонентів, зовсім різні ніші в них
Та мені просто принципово захотілося показати, як можна замість "лоховського" конфіга зібрати правильний і збалансований, реально зекономити гроші, взяти якісні комплектуючі. Заодно пояснити людині, які називає присутніх самовпевниними і не професійними, що вона не права.
Думаю такий аргумент буде переконливим.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 11:08 #1508178   #95
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Компютерний гумор

так мля, я вже замахався ставити "дякую" за мудрі твердження, але давайте то все перенесемо у відповідну тему, а тут будемо юморити на компютерну тематику...
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 11:39 #1508215   #96
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
так мля, я вже замахався ставити "дякую" за мудрі твердження, але давайте то все перенесемо у відповідну тему, а тут будемо юморити на компютерну тематику...
Просто,трошки пояснили для людей "не в темі" в чому ж власне і полягає наш суровий ІТшний юмор
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 15:01 #1508445   #97
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Конфігурація, звичайно, "цікава". Але ще знаю одну річ: чим більше людина впевнена у своїх судженнях, тим менше вона насправді розбирається у тому, що говорить.
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Якщо не зрозумів, значить я був правий.

p.s. до даного заліза не маю жодного відношення, але: не завжди 4- чи 6-ядерний проц кращий від 2-х ядерного, а материнські Asrock, далеко не найгірша продукція даного класу(особливо по співвідношенні ціна-якість). Вже не кажучи про кулер Zalman, із якими я маю справу не один рік без жодних претензій. Питання ціни теж дуже відносне: комусь мало клавіатури за 100 баксів, а комусь вистачає і за 10.
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Скажу так: не зовсім. Але й нічого відверто "лоховського" у конфігурації не бачу. Ну да, інтел загналась із ціною на даний проц, але на кожен товар є свій покупець.
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
По-перше: тема про комп_ютерний гумор, а усі непотрібні вищенаведені "пояснення" зовсім не смішні, як саме перше про конфігурацію.
По-друге: для обговорення конфігурацій є інші теми.
Вищенаведені дописи видались мені смішними, тому я вирішив їх прокоментувати і пояснити вам, чим саме невдалий той конфіг.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 16:00 #1508482   #98
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Вищенаведені дописи видались мені смішними, тому я вирішив їх прокоментувати і пояснити вам, чим саме невдалий той конфіг.
Ну не потрібно мені що-небудь доводити, 2 сторінки флуду вийшло, а толку? Просто погодьтесь - дуже негарно зі сторони виглядає обзивати незнайому людину "лохом". Тому пропоную "почистити" тему від висловлювань не "по темі", а обговорювати конфігурації можна і в іншій темі. Почну із себе.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2010, 13:30 #1510226   #99
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ну не потрібно мені що-небудь доводити, 2 сторінки флуду вийшло, а толку? Просто погодьтесь - дуже негарно зі сторони виглядає обзивати незнайому людину "лохом". Тому пропоную "почистити" тему від висловлювань не "по темі", а обговорювати конфігурації можна і в іншій темі. Почну із себе.
якщо ти вже рішив сливатися то скажу ще одну річ. ніхто в очі ці людині нічого не каже. хоча якби вона була тут присутня, я би думки не змінив і сказав би її це в очі.
1. тому що тут немає образи. оскільки ЛОХ це жаргонний вислів і в ньому немає вини людини, а є вина продавця не надто професійного.
2. вказувати на недоліки імхо не є погано а в які формі це вже питання друге. і проблема досить глибока. оскільки продавці не професійні і намагаються впарити що завгодно. в покупця залишається єдиний вихід. вивчати більш глибоко питання або бути лохом і надіятися що повезе.

Тому в наступний раз коли будеш підбивати якісь підсумки і оцінювати чиюсь кваліфікацію краще два рази подумай. А воно тобі треба. Б а твоя кваліфікація дозволяє це зробити
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (26.11.2010)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 26.11.2010, 13:54 #1510233   #100
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Компютерний гумор

Вот які вони, ОЕМ-ні бижики
KVM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (26.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:25.