Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Ціна Пропан-Бутан

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2017, 04:04 #2705556   #801
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Ов, там навіть термінал є? ніфіга собі я думав то чиста тобі підзаборка...
До речі - а там зазвичай "пістолет" підключає заправщик, чи водій сам? А то я там раз лиш заправлявся ще до подорожання, влом було на БРСМ їхати, заїхав, став коло бочки, ніхто до мене не поспішив, потопав в бік каси - аж тоді заправщик виглянув, взяв в мене 200 грн, пробив по касі і пішов заправляти.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 06:44 #2705558   #802
IGoronYA
 
Аватар для IGoronYA
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

де та заправка надежда находиться?
IGoronYA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 07:40 #2705561   #803
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата де та заправка надежда находиться?
Одна на Чернівецькый.
І дві знаю по обїздній, біля Автоскла.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 08:17 #2705565   #804
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

а чому він там дешевший?
якість газу така ж? росхід ніхто не пробував заміряти?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 08:56 #2705569   #805
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Бо це власне основний імпортер.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 09:06 #2705575   #806
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата а чому він там дешевший?
якість газу така ж? росхід ніхто не пробував заміряти?
Газ до наших заправок потрапляє двома шляхами
1) з росії
2) з НПЗ в Кременчуці чи Лисичанську, тобто з заводів Коломойського на заправки Укрнафта, Авіас АНП і т.д і т.п.
Той газ, який з росії - ще більш-менш може бути. Той що від Коломойського - бодяга рідкісна.
Щоб не зазнавати репутаційних втрат, мережеві заправки ОККО, ВОГ, Шел і ще можливо БРСМ беруть рос. газ. Інші лівакові заправки типу Надєжда, яка ще півроку назад була Новагаз беруть в Коломойського за півдарма, а нам продають на 30-40 коп. дешевше ніж на мережевих.
Коли я поставив собі ГБО, поїхав одразу заправився самим дешевшим газом на Укрнафті, щоб було мегадешево їздити ніж перше на бензі. Розхід вийшов десь 15-16 літрів у змішаному циклі (ГБО2 1,8 мотор). Потім заправився на тій самій Новагаз за гаївським перехрестям - розхід аналогічний. Був в легкому шоці від такої економії. Поїхав до майстра, розказав про розхід - той почухав потилицю, щось там покрутив під капотом для відмазки і сказав заправитися самим дорожчим газом. Заправився на ОККО чи на ВОГ вже не памятаю. Розхід впав на 2-3 літри, потім ще трохи покрутив краніком жадності ще на літру зменшився. Після того я на ті всі Укрнафти, Надєжди ні ногою, тобто колесом. Саме краще в мене машина їде на Шеловському газі.
Отакі мої спостереження і відповідно склалася така думка.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 10:44 #2705579   #807
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

"Надія" фігурує як чи не найбільший імпортер газу, переважно з росії, хоча минулого року були повідомлення про імпорт ними і Сокаром з Італії. Чото я сумніваюсь, що вони купують газ в коломоського і продають його длешевше, ніж сам коломойський у своїй мережі.

Додано через 9 хвилин
До речі в них на сайті раніше були оптові прайси по областях. В тернопільській в них 3 бази, памятаю колись дивився - там було вказано звідки газ - переважно Білорусь була (ну тобто зрозуміло звідки). зараз той прайс закритий. Я правда в них всього лиш раз заправлявся і всього на 300 грн. Розхід вийшов чуть більше середнього - 10.7.
А от на ОККО останній раз заправився по 11.19 напроти Ватри якраз перед тим скаженим ростом - розхід по тій заправці вийшов 11.7. Влили в 40.5-літровий бак 39.7 літра. Хоча раніше на ОККО мене ніколи не заправляли більше ніж на 37.5. Так що я як тільки чек побачив - навіть не сумнівався, що розхід засшкалить. Тупо намахали на півтора-два літра. Те саме завжди робить БРСМ - там тоже як не 39 то 41 літр, но в них хоч ціна компенсує.
Укрнафта розхід стабільно більше 11.

Додано через 5 хвилин
ПС: що цікаво попри заправки "під завязку" на БРСМі - розхід на їхньому газі тримається 10.5. тобто в реалі мабуть менше, ну бо не втиснеш в мій балон 40 літрів, я думаю.

Востаннє редагував switch: 07.09.2017 о 10:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 12:21 #2705595   #808
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата Розхід вийшов чуть більше середнього - 10.7.
А от на ОККО останній раз заправився по 11.19 напроти Ватри якраз перед тим скаженим ростом - розхід по тій заправці вийшов 11.7. Влили в 40.5-літровий бак 39.7 літра. Хоча раніше на ОККО мене ніколи не заправляли більше ніж на 37.5
Так, дійсно ОККО і ВОГ теж люблять нахімічити. Вже неодноразово люди бачили як в їхні бочки зливали машини з укрнафти чи надєжди чи ще якійсь ноунейми. Таке буває, але я сподіваюся не дуже часто. Тим більше у них при владі криша ніби-то є непогана. З БРСМ теж щось не то було добре, через що їх закривали на деякий період, може тому тепер і ляє нормальне паливо, щоб реабілітуватися. Неможливо сказати на 100% що тут якісний газ постійно, а тут постійно бадяга. В тому то і проблема, що наші підприємці, якщо щось не схалтурять, то бізнес їхній занепаде.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2017, 16:32 #2705609   #809
toxa21099
Учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата Саме краще в мене машина їде на Шеловському газ
але заправляє шеловску заправку газом фура ОККО
toxa21099 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 10:04 #2705694   #810
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Гарнюньо:



Додано через 5 хвилин
До речі про те, звідки газ в "Надії":


http://oil.pl.ua/read/price_zjijenni...ist=1707108137
наразі центр, схід, південь в принципі буває газ український (читай коломойського), але видно, що то не основний постачальник явно. по тернопільській - Білорусь.

Востаннє редагував switch: 08.09.2017 о 10:04. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 10:29 #2705697   #811
mhl
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата Щоправда, дуже ймовірно, що незабаром і бензин/дизель в ціні піднімуться. Як завжди: курс гривні + подорожчання на світових ринках
Процес почався.
http://enkorr.com.ua/a/news/V_ukrain...benzini/229100
Собі заправив два дні тому повний бак, так що на найближчі пів року принаймні ціна бензину мене не повинна хвилювати.

Востаннє редагував mhl: 08.09.2017 о 10:35.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 10:35 #2705699   #812
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Процес почався. Собі заправив два дні тому повний бак, так що на найближчі пів року принаймні ціна бензину мене не повинна хвилювати.
це з умовою що заводишся на бензині, а на гарячому старті газ?
чи як це ти на бензині пів року їздиш? )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2017, 10:40 #2705701   #813
mhl
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

їзджу на газі, заводиться на бензині, але в теплу пору року на газ переключається дуже швидко. Постійно веду статистику заправок в екселі. За неповних три роки, відколи поставив газ, заправив біля 300 л. бензину на 37 000 пробігу. Бак 50 л. Далі проста арифметика.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 15:56 #2706189   #814
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цены дали газу

Досить цікава стаття, що претендує на об'єктивність. Особливо влучно сказано:

Цитата Пропан-бутан по 17 грн и пустые заправки — страшный сон украинского автомобилиста стал явью в августе 2017-го. Для политиков это, наоборот, как подарок: хваткое молодое поколение оппозиционеров оперативно водрузило лозунг о борьбе с "монополистами" на свои знамена и бодро шагнуло в новый политический сезон.

Пришлось включиться в гонку заявлений и властям. Свое слово сказали и премьер, и президент. Первый повторил мантру всех премьеров о сговоре монополистов. Порошенко назвал "автогазовый" кризис проявлением гибридной войны с Россией… Реальные причины проблем с популярным и до недавнего времени сравнительно дешевым топливом сложнее и глубже. Их не замечают или не хотят об этом говорить?
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 08:07 #2706665   #815
shkvarovski
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

http://ternopil.te.ua/na-ternopilsch...onnu-azs-foto/
В Острові накрили халявку
shkvarovski зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 08:11 #2706667   #816
kislotnik
 
Аватар для kislotnik
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від shkvarovski Переглянути допис
http://ternopil.te.ua/na-ternopilsch...onnu-azs-foto/
В Острові накрили халявку
Їх що кожного року по разу накривають??
kislotnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 10:15 #2706687   #817
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

мало дав на лапу. таких заправок зараз валом
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2017, 09:52 #2707483   #818
mhl
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Ну шо, наразі вже 95-й бензин по ціні від 25,50 на Укрнафті до 28 грн на ОККО/WOG. Газ ще напевно чуть впаде, але вже не сильно. Ітого, маємо знову співвідношення ціна газу=половині ціни бензину, просто вже на вищому ціновому рівні.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (26.09.2017), switch (29.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2017, 13:05 #2707504   #819
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Біля західного ринку газ на укр-нафті 12,67 якщо не помиляюся, може і меньше.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2017, 18:58 #2707828   #820
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Ну шо, наразі вже 95-й бензин по ціні від 25,50 на Укрнафті до 28 грн на ОККО/WOG. Газ ще напевно чуть впаде, але вже не сильно. Ітого, маємо знову співвідношення ціна газу=половині ціни бензину, просто вже на вищому ціновому рівні.
мав би впасти до рівня липня. тобто десь до 12 грн.
я на дорогому газі не проїхав ані кілометра. не скажу, що навмисно, просто рішив при нагоді заміряти розхід - то заправив повний бак, викатав 35 літрів і знов дозаправився до повного. Досі катаю на бензині і спостерігаю за цінниками Ще літрів 10 спалю і поїду за газом - розраховую не більше ніж по 12.50 заправитись (остання заправка була по 12.19).

Додано через 2 хвилини
За то тепер точно знаю свій бензиновий розхід, і відповідно межу вигоди по газу.
наступного рауз як закрутять ціни - буду заміряти розхід на спиртовому бензиці (заміряв на ОККОвському 95-му )

Востаннє редагував switch: 29.09.2017 о 18:58. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:17.