Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраинское движение "Воля Народа"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.05.2009, 10:16 #915200   #21
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Мені важко робити про Вас висновки, бо я Вас не знаю і не знаю "чим ви дихаєте". Тому наразі з передчасними упередженими висновками різника і марка5 я не погоджусь.
Де Ваш офіс? Хто по прізвищах з коротенькими біографічними даними входить до Вашого руху? Це не повинні бути якісь відомі люди... Нехай будуть якісь прості мені невідомі люди.
Ми з усіх куточків країни - я, наприклад, з Запоріжжя...
Тут ви можете ознайомитися з кожним http://volya.ukrbb.net/
В багатьох містах країни ми вже реєструємо свої осередки і кожен осередок працює в своєму місті, але дії та цілі скоординовані.
Серед нас немає відомих людей.
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 14:30 #915366   #22
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
Впевнена, що це вам за кілька років вклали в свідомість...
Серед нас багато людей, які теж так вважали, але історія знає багато випадків, які доводять протилежне. .
Пропоную Вам вкласти в мою свідомість щось радикально інше, чим те, що вже давно усім відомо.
Що з протилежного доводить історія?
Те, що можна в воза запрягти вола і трєпєтную лань?
Погоджуюся, що це зробити можна, але наскільки надійною і довговічною буде така упряжка?
А поки що навіть толком не зрозуміло для чого саме це пробується зробити. Що саме вас не влаштовує? Як по вашему мало би бути? І які гарантії того, що те, що ви пропонуєте не перетвориться на те, що в нас вже є?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 15:59 #915404   #23
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А поки що навіть толком не зрозуміло для чого саме це пробується зробити. Що саме вас не влаштовує? Як по вашему мало би бути? І які гарантії того, що те, що ви пропонуєте не перетвориться на те, що в нас вже є?
У відповідь цитую з нашого сайту:
Влада повинна бути тягарем! Але не для нас, а для її носіїв!
Це — наші цілі. Для цього ми здійснюватимемо цивільний опір безвідповідальній владі, яка намагається пригноблювати і одурювати свій народ.
Наша стратегічна безстрокова мета — створення в Україні системи цивільного контролю за державною владою на всіх її рівнях і забезпечення відповідальності політиків.
Для цього в першу чергу необхідно змінити свідомість кожного українця — допомогти кожному зрозуміти, що Він, і лише він — господар в Україні. Дати кожному усвідомити, що доля України в наших руках, і що політики зобов'язані прислужувати нам, а не панувати. Змінивши свідомість, ми піднімемо суспільство на боротьбу з безвідповідальністю влади на всіх її рівнях. Змінити свідомість — змінити суспільство — змінити державу. Активізація і самоорганізація цивільного суспільства в Україні, контроль за дотриманням законодавства чиновниками і держслужбовцями — це наші цілі.
Кожен з нас чекав змін багато років. Ми сподівалися на державну незалежність, на зміну президентів, на переобрання парламентів. Проте нічого не мінялося. Чому?
Тому що зміни не відбудуться без ТЕБЕ!
Кожен з нас це усвідомив. Для того, щоб змінити Україну, кожен з нас повинен проявити активність. І не один раз на Майдані, а постійно — в спілкуванні з Жеком, з депутатами, з чиновниками і даїшниками.
Корумпована і безвідповідальна державна система олігархічного колективізму існуватиме в Україні лише до тих пір, поки кожен з нас з нею миритиметься. Українці звиклися з тим, що партії належать олігархам, що політик і корупціонер — це одне і теж, що ЗМІ брешуть, а депутатом стають для зароблення грошей. В той момент, коли всі ми в своїй свідомості зрозуміємо помилковість цієї системи, — система впаде.
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 16:03 #915407   #24
Вик
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Якщо ближче до теми:
Мені важко робити про Вас висновки, бо я Вас не знаю і не знаю "чим ви дихаєте". Тому наразі з передчасними упередженими висновками різника і марка5 я не погоджусь.
Де Ваш офіс? Хто по прізвищах з коротенькими біографічними даними входить до Вашого руху? Це не повинні бути якісь відомі люди... Нехай будуть якісь прості мені невідомі люди.
Коротенькая автобиография.
Имя - Виктория
Возраст - 29 лет
Город - Полтава
Семейное положение - замужем, маленький ребенок - инвалид
Профессия - воспитатель детского сада, сейчас работаю на рынке, муж находится в декрете по уходу за ребенком
Цель жизни - хочу построить такую страну, в которой мой ребенок смог бы выжить самостоятельно, когда меня не станет.
Контактные данные - скину в личку, кого заинтересует.
Если еще интересует какая-нибудь информация - в телефонном режиме отвечу на любые вопросы.
 
Подякував(ла):
FortYear (02.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 17:26 #915473   #25
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
У відповідь цитую з нашого сайту:
Влада повинна бути тягарем! Але не для нас, а для її носіїв!
Це — наші цілі. Для цього ми здійснюватимемо цивільний опір безвідповідальній владі, яка намагається пригноблювати і одурювати свій народ.
Наша стратегічна безстрокова мета — створення в Україні системи цивільного контролю за державною владою на всіх її рівнях і забезпечення відповідальності політиків.
Для цього в першу чергу необхідно змінити свідомість кожного українця — допомогти кожному зрозуміти, що Він, і лише він — господар в Україні. Дати кожному усвідомити, що доля України в наших руках, і що політики зобов'язані прислужувати нам, а не панувати. Змінивши свідомість, ми піднімемо суспільство на боротьбу з безвідповідальністю влади на всіх її рівнях. Змінити свідомість — змінити суспільство — змінити державу. .
Цілі і помисли в вас благородні, але схоже, що утопічні.
Змінити свідомість - це ми вже проходили.
Пам"ятаєте?. ...Организовать новую общность людей - Советский Народ. (Л.И. Брежнев)
Чим те все закінчилося - теж відомо.
Також усім відомо чим закінчилося об"єднання на Майдані вільних людей, а саме токаря, студента, безробітного, вчителів, дрібних підприємців і Юлі, Мороза, Кінаха, Ющенка, Порошенка.
Схоже, що ви пропонуєте об"єднання в подібний союз.
Історія вчить лише тому, що вона нічому не вчить.
Усі хочуть щоб було краще, але нажаль ніхто не знає як це зробити.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 18:12 #915501   #26
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Вольо-народівці, на Марка5 не ображайтесь. Людина розчарувалась у вся і всьому. Якщо Вам і щось і буде вдаватись, то дана людина за натурою така, що вона це не визнає, а якщо і визнає - то відразу повіситься

А щодо Вашої ініціативи, то буду радий почути як саме зардився Ваш рух? Хто обрав назву? Чи зареєстрований він як громадська організація? Хто уповноважений робити заяви та оприлюднювати точку зору від імені "Волі Народу"?
Після отримання відповідей на дані запитання, поставлю ще

п.с. У попередніх дописах у Вас багато сказано що має робити влада/держава. Але чомусь не згадуєте про зіпсованість/корумпованість не лише держави, але і самого суспільства. На мою думку, влада/політика/держава є хорошим віддзеркаленням стану суспільства. З-поміж чиновників/даішників/депутатів не більше і не менше покидьків і козлів як з-поміж персічних громадян.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 19:48 #915571   #27
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Вольо-народівці, на Марка5 не ображайтесь. Людина розчарувалась у вся і всьому. Якщо Вам і щось і буде вдаватись, то дана людина за натурою така, що вона це не визнає, а якщо і визнає - то відразу повіситься .
Щоб у чомусь розчаруватися, треба спочатку чимось зачаруватися.
Наприклад громадським об"єдананням "Свобода", "Пора" чи Арсенієм Яценюком чи вірою в чесних політиків і приходом до влади чесних порядних і безкорисних людей.
А що до вільних людей, то вони тому і вільні, що над ними політичні зачарування не висять і їм до лампочки хто там при владі буде.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 20:00 #915579   #28
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Марк5, партія чи громадська організація - це обєднання громадян з схожими спільними інтересами.
Моєї вини немає, що Ви сприймаєте партію як якесь божество.
Для мене партія - це ті товариші, котрі розділяють спільно зі мною схожі цінності/погляди/принципи.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 20:58 #915623   #29
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Також усім відомо чим закінчилося об"єднання на Майдані вільних людей, а саме токаря, студента, безробітного, вчителів, дрібних підприємців і Юлі, Мороза, Кінаха, Ющенка, Порошенка.
Стоп, стоп, стоп! В наших лавах немає ні Мороза ні Юлі,
хоча одна, принаймні юля є - це я ))))))), на щастя не Тимошенко.
То давайте згадаємо у 2004 році - пів країни йшло під сині флаги, а півкраїни під помаранчові, навіть сім"ї розпадалися...
А в нас немає кольору, флагів та спонсорів - ми самі собі спонсори...
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:02 #915627   #30
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Ріспект козачці, на відміну від Марка5, за публічність.
Коли людина висловлюючи свою думку не боїться і не ховається за віртуальним образом, то вже заслуговує певну повагу.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kozachka (02.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:15 #915646   #31
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
п.с. У попередніх дописах у Вас багато сказано що має робити влада/держава. Але чомусь не згадуєте про зіпсованість/корумпованість не лише держави, але і самого суспільства. На мою думку, влада/політика/держава є хорошим віддзеркаленням стану суспільства. З-поміж чиновників/даішників/депутатів не більше і не менше покидьків і козлів як з-поміж персічних громадян.
про зіпсованість, корумпованість вже й годі казати - цього "добра" в нашій країні стільки, що вже майже ніхто не розуміє "як насправді повинно бути".
Стосовно суспільства - то судячи з усього тов країні немає загального поняття "суспільства" - в нас є прошарки. Одни з них - владні структури та їх родичі та близькі... Взагалі то це питання достатньо риторичние й на цю тему можна сперечатися досить довго..
То ми намагаємося створити те саме суспільство, яке повинне мати нормальні цінності і складатиме більшість, при чому настільки більшість щоб контролювати ситуацію в країні.
Можу навести приклади інших країн, де владні структури працюють не без частки патріотизму, на відміну від наших, а наші мабуть вже й забули як вимовляється це слово, не кажучи про те, щоб розуміти його сенс.
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:25 #915653   #32
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

козачка, зло/непорядність/злодійство/корупція повинні мати ПЕРСОНІФІКОВАНІСТЬ.
У мене є знайомі/друзі/родичі в найрізноманітніших сферах діяльності... і банкіри, і вчителі, і міліціонери, і чиновники, і депутати.
Я не можу сказати, що ті, хто вчителі - хороші, а ті хто міліціонери - погані.

Має бути персоніфікація. Такато жіночка-чиновник нехороша, бо томуто і томуто. Такий-то даішник нехроший, бо такто-такто...
Надто примітивно гукати "влада погана!", "контролюймо владу!".
Влада - це частина суспільства. Точно така ж як і саме суспільство.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:29 #915656   #33
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
А щодо Вашої ініціативи, то буду радий почути як саме зардився Ваш рух? Хто обрав назву? Чи зареєстрований він як громадська організація? Хто уповноважений робити заяви та оприлюднювати точку зору від імені "Волі Народу"?
Після отримання відповідей на дані запитання, поставлю ще
можу стисло написати історію руху.
пам"ятаєте загальноукраїнську акцію "Дістали" та "Маніфест середнього класу", коли на проведення акції виїзджали, чи виходили люди та дуділи...?
то з того усе й почалося, принаймні ідея руху звичайних людей...
Автор маніфесту віддалився одразу, були й приткі політичні діячі, які намагалися підхопити цей рух "під себе", але на щастя - практично усі таємні та явні прояви було таки знищено.
Наш форум з цього приводу навіть змінив хостинг.
нами було проведено кілька акцій та готуємо ще, але вже тепер обережні.
Стосовно структури: в русі є осередки (за містом розташування), та такзвані професійні групи (незалежно). Наявність структури - це необхідність - хаотичність ні до чого не призводить...
То практично "на чолі" немає "конкретного батька".. і в цьому є раціональне зерно.
Проводяться наради та зїзди..
Стосовно офіційності - на даний момент документи знаходяться в Мінюсті на легалізацію руху, як ГРОМАДСЬКОЇ організації (нажаль на сьогодні не володію більш детальною інформацією, але з понеділка - це не буде проблемою).
То які ще будуть питання? ... може я не відповіла на всі Ваші питання...
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:34 #915658   #34
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

козачка, чи є формалізоване членство учасників руху?
як приймаються рішення?
чи є "штаб-квартира" або офіс?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:50 #915661   #35
naturalist iaroslav
 
Аватар для naturalist iaroslav
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
Стоп, стоп, стоп! В наших лавах немає ні Мороза ні Юлі,
хоча одна, принаймні юля є - це я ))))))), на щастя не Тимошенко.
То давайте згадаємо у 2004 році - пів країни йшло під сині флаги, а півкраїни під помаранчові, навіть сім"ї розпадалися...
А в нас немає кольору, флагів та спонсорів - ми самі собі спонсори...
уточнення: не впевнений, що під сині прапори йшло пів-країни.
naturalist iaroslav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:53 #915664   #36
Вик
Guest
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
козачка, зло/непорядність/злодійство/корупція повинні мати ПЕРСОНІФІКОВАНІСТЬ.
У мене є знайомі/друзі/родичі в найрізноманітніших сферах діяльності... і банкіри, і вчителі, і міліціонери, і чиновники, і депутати.
Я не можу сказати, що ті, хто вчителі - хороші, а ті хто міліціонери - погані.

Має бути персоніфікація. Такато жіночка-чиновник нехороша, бо томуто і томуто. Такий-то даішник нехроший, бо такто-такто...
Надто примітивно гукати "влада погана!", "контролюймо владу!".
Влада - це частина суспільства. Точно така ж як і саме суспільство.
Посмотрите вот здесь - http://volya.ukrbb.net/viewforum.php?f=69
Вот конкретно то, что очень хочется сделать и то, что мы уже начали делать.

Захворавшая Украина.

Концепция акции.


Создать на форуме ( а в последствие на сайте) раздел, куда каждый желающий может внести свой случай из жизни, как пример беспредела властей, несовершенства судебной системы, коррупции и ТАК ДАЛЕЕ.

Для чего;
1) В случае если тема будет интересна для Движения и ему по силам, то возможно принятие ее как акции
2) Многие посетители, заходя на форум, спрашивают- а зачем нам все это надо? Дело в том, что человек может сам с такими случаями не сталкиваться, читать про них в газете, смотреть по ТВ, слышать от знакомых, но узнвая про новый случай, он уже забывает несколько старых. Надо показать в каком плачевном состоянии находится Украина при: тотально коррумпированной судебной системе и правоохранительных органах, бездарной внешней политике, экономических решений правительства, приведших Украину на 1 место в Европе по падению объемов производства, ВВП и инфляции

Обязательные требования

Для того чтобы мы не стали инструментов для сведения чьих то счетов, каждый случай должен быть аргументирован, аргументы признаны верными (т.е. при обсуждении нет обоснованных возражений), должна быть подписана конкретной фамилией или ссылаться на публикацию в СМИ

Я вам честно скажу - элементарно не хватает времени. Нам очень нужна помощь и поддержка. Я лично делаю это не столько для себя, сколько для окружающих меня людей. Потому что я знаю - если будет хорошо людям вокруг меня, то будет хорошо и мне. И я очень хочу, чтобы мой ребенок жил в стране, в которой людям живется хорошо.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:55 #915665   #37
naturalist iaroslav
 
Аватар для naturalist iaroslav
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

питання: а чи доступний якийсь текст щодо засад Вашого руху? кому належать палатки на Майдані з плакатами "народ"?
naturalist iaroslav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:56 #915668   #38
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
козачка, чи є формалізоване членство учасників руху?
як приймаються рішення?
чи є "штаб-квартира" або офіс?
А як же! Є звичайно.
Офіціна організація не може бути без юридичної абреси
"""Киевская региональная ячейка, Центральное представительство Движения
ул. Куреневская, 18 (метро "Петровка")
тел. 8(066)8470006""""
В деяких містах, де рух вже достаньо активний також організовують офіси - арендують приміщення, на організовані членські взноси.
Після офіційної дати регистрації - ми зможемо зробити щось на зразок членських білетів, або ще щось...
Все одно це питання буде виноситись на голосування та обговорення..
Як приймаються рішення? - дуже просто, точні ше не зовсім однозначно,
коли виникає яка-небудь ідея, наприклад, в Запоріжжі на днях закривається повністю "Алюмінєвий комбінат" - тисячі людей залишаються без роботи...
Це питання виноситься на форумі - далі загальним розглядом формується мета акції, згідно з можливостями учасників - знаходяться люди, за принципом "хто що може зробити", гасло акції, дата проведення тощо ... все виноситься на голосування. Деякі питання вирішують саме керівники груп, або керівники осередків.
Все досить демократично...
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 21:58 #915672   #39
kozachka
 
Аватар для kozachka
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від naturalist iaroslav Переглянути допис
уточнення: не впевнений, що під сині прапори йшло пів-країни.
Ця тема зараз взагалі не має сенсу
kozachka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2009, 22:01 #915674   #40
naturalist iaroslav
 
Аватар для naturalist iaroslav
Типово Відповідь: Всеукраинское движение "Воля Народа"

Цитата:
Допис від kozachka Переглянути допис
можу стисло написати історію руху.
нами було проведено кілька акцій та готуємо ще, але вже тепер обережні.
Стосовно структури: в русі є осередки (за містом розташування), та такзвані професійні групи (незалежно). Наявність структури - це необхідність - хаотичність ні до чого не призводить...
То практично "на чолі" немає "конкретного батька".. і в цьому є раціональне зерно.
То які ще будуть питання? ...
чи є у руху партнери?
naturalist iaroslav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:44.