Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


Вік Муніс - Експертиза

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.04.2007, 11:23 #308162   #1
slider_one
Типово Вік Муніс - Експертиза

Якби Вік народився в минулу епоху, він би був алхіміком і перетворював простий свинець на чисте золото.

Марк Маґілл, BOMB Magazine


Вік Муніс – Vik Muniz - буде в Києві з 14 квітня. І з цього приводу можна порадіти. Вперше у нашій частині Європи станеться персональна виставка бразильського художника, на якій буде представлено його ретроспективу — 50 картин, створених у 1993-2007 роках.

хто це

Вік народився у 1961 р. в Сао Пауло, Бразилія.

Юнаком Вік навчався у бразильській художній школі кілька років. У 1983 році переїхав до Америки, ледь розмовляючи англійською. До кінця 80-х інтереси Муніса зосередились на фотографічних репродукціях його власних творів мистецтва. З часом він почав працювати винятково над фотографуванням своїх тривимірних творінь.

Роками пізніше Вік повернувся зі своїх мандрівок Європою до Америки, і мав лише кусок пластиліну, фотокамеру та трохи плівки. Вік зліпив сульптуру. Вона йому сподобалась, але через те, що на неї пішов весь пластилін, Вік сфотографував фігурку, змняцкав її назад і зробив іншу. Таким чином в нього з'явилось 60 фотографій тієї самої купки пластиліну, але в різних формах. Друг запропонував Віку їх надрукувати — в результаті вийшло соло-шоу Індивідуали 1992 року.

Я фотограф, коли я фотографую, я маляр, коли я малюю, але художник – це те, чим я постійно стаю.
Вік Муніс

З того часу Вік зрозумів, що в цьому мистецтві можна виробляти, що завгодно. І понеслось. Він фотографував свої картини з ниток, вати, арахісового масла, джему, чорної ікри та діамантів, цукру, дротів, гарячого шоколаду. Переважна більшість картин Муніса – це репліки. Навіщо, каже Вік, придумувати нові сюжети, якщо це й так неможливо?

У 2001 році художник представляв Бразилію на Венеційському Бієнале.
Перелічувати персональні виставки Віка Муніса у найбільших галереях сучасного мистецтва світу можна дуже довго.

Зараз артист живе в Нью-Йорку і радіє життю.


Долучені зображення
Тип файлу: jpg st_vik_01.jpg (95.4 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_02.jpg (110.9 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_03.jpg (40.5 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_04.jpg (26.7 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_05.jpg (100.0 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_06.jpg (62.0 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_07.jpg (55.5 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_08.jpg (56.3 КБ, 1 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_09.jpg (61.4 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_10.jpg (62.4 КБ, 0 переглядів)
slider_one зараз поза форумом  
Старий 11.04.2007, 11:25 #308164   #2
slider_one
Типово Відповідь: Вік Муніс - Експертиза

Де і коли?

Вік Муніс «Експертиза»
PinchukArtCentre , Київ
14 квітня – 20 травня

сцилко на ресурс
Долучені зображення
Тип файлу: jpg st_vik_11.jpg (71.5 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_12.jpg (30.9 КБ, 0 переглядів)
Тип файлу: jpg st_vik_13.jpg (38.5 КБ, 1 переглядів)
slider_one зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:09.