Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2012, 11:18 #2102959   #1
zippang
Учасник
Типово Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Можливо хтось порадить, що і як.
Мій ріст 175 мм., вага 84 кг., новачок, тобто кілька раз стояв на дошці, правда на прокатній, яка зовсім мені не підходила як сказали знаючі люди, тому вирішив придбати свою, щоб полегшити процес опанування.
Буду вдячний за будь яку допомогу.
zippang зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 13:33 #2103051   #2
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Я б радив ще покататись на прокатних, на різних, Перепробувати все наявне щоб зрозуміти на якій дошці більш комфортно. Покатну дошку таки лещкн поміняти ніж поміняти власну
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 15:11 #2103151   #3
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Вага мішати не буде, обясню дошка береться - 20 см власної висоти, при досці 160 см рекомендована вага 65 кг....
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 19:55 #2103407   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

До речі, а хто би підказав по жорсткості дошок. От на буковелі в прокаті минулого року фактично була тільки одна модель дошки - Росігнол Акселератор. Ця дошка вважається якої жорсткості по 10-бальній шкалі? І яка жорсткість оптимальна для новачка? Ну і вдячний був би за приклад, які дошки непогано підходять чайнику.
Приєнуюсь словом
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 22:36 #2103552   #5
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Жорсткість залежить від якості дошок. Якщо так по простому обясняти.
Тому чим дороща дошка і більш іменита фірма тим зручніше буде кататись і управляти .
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 22:48 #2103557   #6
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Жорсткість залежить від якості дошок. Якщо так по простому обясняти.
Тому чим дороща дошка і більш іменита фірма тим зручніше буде кататись і управляти .
ой шось я не можу погодитись
я катався як на дешевших так і на дорощих

для кожного стилю свій, проб на різних обрав собі м"ягку твін тіп дошку з градусом ніг 30 на 30, катаюсь в стійці регуляр, чим коротше тим проще особисто мені.

пробував також на слаломному борді з жосткими ботінками і крепами, зооовсім не сподобалось )

для новачка раджу брати прокатні, а вже через два три сезони пристрілятись шо хочеш і придбати )
та й не так обідно буде за прокатну коли якась скатіна тобі палками в черзі товче по дошці або лижами наїжає.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2012, 08:25 #2103680   #7
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Я перепрошую, що влажу в чужу тему так нагло, але просто пояснити хочу.
В мене э непоганий досвыд катання на лижах, а борд мене дівчина підбила спробувати минулого року. Спробували на Буковелі. 2 дня катались - це наразі весь досвід. Уви, але в Буковелі вибору бордів немає практично. Прокати там забиті Акселераторами, які йдуть як клас "А", і вроді би один разок моїй дівчині попав якийсь інший Росігнол, який їй видали як клас "В". Класу "С" - нема в принципі.
Якщо брати по лижах - то буковелівські лижі класу "С" і "В" суттєво відрізняються. "В" - помітно жорсткіші і краще тримають трасу.
Звідси в мене виникла думка - чи не зажорсткі ці борди для чайника, та ще й дівчини. Особисто я з ним ще більш-менш нормально справлявся, но в мене ріст 182 і вага 90 кіло. А от дівчині було помітно важко. І попробувати інше на Буковелі уви немає змоги. Того і цікавить, чи справді це не дуже мякий борд і є сенс везти з тернополя щось помякше?
І до речі - а в Тернополі крім Імпульса прокати, де борд вибрати можна, ще є?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2012, 13:45 #2103926   #8
zippang
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

Так у цьому вся проблема прокатних дошок, вибір 0. Тобто те що є те береш. Хоча по своїм характеристикам воно може не підходити тобі, що зазвичай і трапляється. Цього разу в прокаті мені взагалі дали дошку з якою справитись не міг, тобто закантовую як завжди, а вона зараза не іде, тобто радіус повороту був надто великим, і маневреність нульова можна сказати. Можливо маючи більший досвід та навички всерівно яка дошка. Мені ж цікаво що оптимально для початківця.
zippang зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2012, 13:56 #2103930   #9
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Допоможіть у підборі сноуборда для новачка.

ростовку поменше бери просто, і пристріляйся який градус ботінок ставити, в мене з цим найбільші проблеми були, бо я просив одне, а дядьки мені ставили зовсім інше.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:47.