Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


ворожки, знахарі, вісниці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2008, 14:45 #536108   #61
lancs
 
Аватар для lancs
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від Новенька Переглянути допис
Скажу -НІ! А пояснювати спеціально ВАМ не буду!
Я був би дуже здивований якби ви мені почали б пояснювати. Ваші забобони - це ваша особиста справа, мене вони не стосуються.
lancs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 14:46 #536109   #62
LSD
 
Аватар для LSD
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Мо, нічнушку, потягла не подруга, а таємний шанувальник
...как сказал, мнє бабкін рот - дєйствуй, дєйствуй пріворот
LSD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 14:47 #536111   #63
Новенька
 
Аватар для Новенька
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від lancs Переглянути допис
Я був би дуже здивований якби ви мені почали б пояснювати. Ваші забобони - це ваша особиста справа, мене вони не стосуються.
Якби ви прочитали всі мої дописи в цій темі - від першого до останнього, ви б тут про забобони не писали!
Новенька зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 14:49 #536114   #64
LSD
 
Аватар для LSD
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Як каже мій знайомий : Я в забобони , тьху-тьху-тьху, НЕ ВІРЮ
LSD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 15:10 #536141   #65
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

ООй,в мене до того всього така дурна цікавість є,але все ж таки не дуже стараюся вірити, сама себе затавляю.)ДО професійних вродок ніко не ходила,була колись одна знайома,яка купила карти Таро і наворожила смерть-через тиждень помер дідусь,після того випадку карти вона не те що до рук не брала,а ті куплені спалила,бо відчувала шо вона поспішил події,хоча то трошки інше напевно було.В мене є коліжанка,мама якої мені пару раз гадала на картах-справджувалося.Але я думаю, що я просто підставлюла скажане мені Іреною до події, незнаю незнаю,ве це заплутано і складно. Як вже казала Сємечка, шо то великий гріх, і я про це знаю, в мене товариш-затятий атеїст, то він каже:"Що ворожіння, як ви всі християни кажете,гріх,я не вірю,але і ніколи не погоджуся щоб мені поворожили"
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 15:12 #536144   #66
lancs
 
Аватар для lancs
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Щоб трохи вас повеселити пропоную вам невелику розповідь про нечисту силу. Мені особисто сподобалась =)
Долучені файли
Тип файлу: pdf nechysta_syla.pdf (44.9 КБ, 19 переглядів)
lancs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 17:49 #536321   #67
Karmen
 
Аватар для Karmen
Talking Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
рецепт:
Взять немножечко укропу,
Сунь туда кошачью попу,
Тараканьи лапки,
Сикель старой бабки,
Один носок,
Пизды кусок,
Ведро воды
И слоникслоникслоник туды,
Два подпиздника телячьих,
Бычий слоникслоникслоник
И три собачьих.
На медленном огне варить,
"К ебёной мати" говорить,
Снимать ложкой пенку,
Биться головой о стенку
і всьо.. порчу як рукою зніме....
ЖЖОш! Треба собі записати....

По темі - не вірю також в цю нісенітницю забобонну, в надприроднє, хоть вбийте не вірю. Накрути це все. Просто ті бабки гарно знають психологію і мову жестів......і накручують по мірі слідкування за поведінкою людини.

Гороскопи, оці , на тиждень, тоже комедія повна - це ж получається, що в кожної 12 людини в один і той самий час в житті стануться приблизно одинакові події?)))))))))))) - звучить як брєд. Один знайомий, який працював в одній з місцевих газет, розказував, як оті гороскопи на тиждень складають: збираються троє, беруть фляшку, ідуть в каптьорку, а звідти вже виходять з готовим гороскопом.

На рахунок психології і рис характеру людини за гороскопом - щось в цьому є...
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 17:57 #536329   #68
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від Новенька Переглянути допис
Я вже аж задумалась.....Блін, може це правда???? Та я впевнена майже на 100%, що це так!...Але кому це потрібно??? Я нікому нічого поганого не зробила! Тим більше хтось хоче зробити погано мені, а постраждати має моя сестра????? Якщо з нею щось станеться, я собі ніколи цього не прощу.... Що мені робити?
Якщо ти так впевнена, що це хтось з твоїх "подруг", зроби подібне. Просто настрижи, наприклад, ногтей і волосся, порозсипай по конвертах (для кращого ефекту землі ще досип) і порозкидай нехай навіть по поштових скриньках тих людей))) Подивишся, що з ними творитись буде, якщо вони вірять в таке)))), вони просто будуть чахнути на очах)))
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 23:14 #536669   #69
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
Якщо ти так впевнена, що це хтось з твоїх "подруг", зроби подібне. Просто настрижи, наприклад, ногтей і волосся, порозсипай по конвертах (для кращого ефекту землі ще досип) і порозкидай нехай навіть по поштових скриньках тих людей))) Подивишся, що з ними творитись буде, якщо вони вірять в таке)))), вони просто будуть чахнути на очах)))
Це точно, але з другого боку дуже жорстоко.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 23:26 #536681   #70
Катюшка
 
Аватар для Катюшка
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

До ворожок ставлюсь з підозрою. Можу навіть пояснити чому.
Колись мені одна бабулька-ворожка (все село казало що вона каже правду і тільки правду) нагадала мені що в 17 років я вийду заміж(або приймі запропонують...) зараз 19 і нічого такого не було. В дечому вона вгадала, але більшість-неправда.
Та і про майбутнє не горю бажанням знати...для того воно і майбутнє.

А от подруга свято вірить що ворожки кажуть правду. Регулярно ходить, регулярно вони їй кажуть про погне. Як результат - все так і є погано. Так собі мовити самонавіювання.

ЗІ. Дурня це все і марна трата грошей. А для когось це і бізнес)
Катюшка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 23:49 #536697   #71
X-Tina
 
Аватар для X-Tina
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Stas13 скажи плз, а ти у Колодіївку їздив на виставу якусь, чи може в цирк? Якшо ти прекрасно знаєш, що то за місце то мав би бути готовим до ТОГО, що там робиться..І взагалі, у такі місця їздять, коли дійсно є потреба в тому, а не так просто позирити як то чорта виганяти будуть...
По темі - гороскопи не читаю і не слухаю, а якщо і натрапляю десь випадково то забуваю їх одразу ж. До ворожок, знахарів і т.д. не ходила і не буду. Раз була в Круп"яка, то сказав шо вийду заміж до 25))) подивимось ше 3 роки в запасі є) Вірю тільки в те, що моєю долею розпоряжається Бог і буде все одно те, що має бути.
X-Tina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2008, 23:00 #541870   #72
zirochka
 
Аватар для zirochka
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Розкажу вам свою історію: їхала я цього літа в сша по студентській програмі, а тут в мене залишався хлопець, зустрічалися ми на той час лише 6 місяців і розуміли що перед нами серйозне випробовування. А він пішов до якоїсь ворожки перед тим як я мала в посольство іти і запитав її чи мені відкриють візу. Вона сказала , що так, а ще ця... сказала йому що ми з ним разом не будемо, в нас доля різна, і взагалі, що я житиму в америці. Ви собі уявляєте? Почути таке перед самим моїм відїздом? Він мені нічого не сказав, але я знала що він до неї ходив і по його поведінці бачила, що щось не так. Я так і зрозуміла, що вона сказала щось про нас і це щось дуже неприємне. Він мені так нічого і не сказав, крім: ти будеш щаслива. Уявляєте, як важко мені було їхати після такого. Коли він мене проводжав, то прощався зі мною ніби назавжди. Він був впевнений, що я не повернуся. А я щодня до нього дзвонила звідти, саме по телефону він мені і розказав про це все. Я у відповідь тільки розсміялася і сказала, що все залежить тільки від нас. Як ви вже зрозуміли додому я повернулася і повернулася вчасно. Ябула з ним , я була щаслива, але він продовжував підсвідомо вірити їй, керуючись тим , що ми не доля. Тому перестав по-справжньому дорожити мною, бо вже давно був налаштований на розлуку. Почав здаватися при кожній сварці. І я знаю що це все через неї. Саме так після якогось непорозуміння ми і розійшлися. А я його досі люблю. І нічого я так не хотіла, як бути з ним і народити йому діток. А тепер подумайте, як діють на нас ворожки? Вони нам щось говорять і ми вже підсвідомо чекаємо цього і віримо в це. А самопереконання-дуже сильна штука. А згодом, відповідно це стається, а могло б і не бути............
zirochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2008, 23:05 #541874   #73
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

мда, накручений в тебе хлопець)))
похожі історії вже чув.... нерозумію таких людей... смисл йти до тих розкажчиків???
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2008, 23:27 #541892   #74
Stas13
 
Аватар для Stas13
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від X-Tina Переглянути допис
Stas13 скажи плз, а ти у Колодіївку їздив на виставу якусь, чи може в цирк? Якшо ти прекрасно знаєш, що то за місце то мав би бути готовим до ТОГО, що там робиться..І взагалі, у такі місця їздять, коли дійсно є потреба в тому, а не так просто позирити як то чорта виганяти будуть...
По темі - гороскопи не читаю і не слухаю, а якщо і натрапляю десь випадково то забуваю їх одразу ж. До ворожок, знахарів і т.д. не ходила і не буду. Раз була в Круп"яка, то сказав шо вийду заміж до 25))) подивимось ше 3 роки в запасі є) Вірю тільки в те, що моєю долею розпоряжається Бог і буде все одно те, що має бути.
Ну по-перше я повністю був готовий до побаченого і не розумію до чого тут цирк чи виставка. По-друге це місце паломнитства таке саме як Зарваниця, а от лишатися до вечора і дивитись на ТО ВСЬО не обовязково хоча церемонія позитивно впливає не тільки на людей які у собі шось мають... Деталі не буду говорити це треба там бути. І ше питання я повністю схвалюю твою думку на рахунок місця заради цікавості, але ти була у таких місцях?
Stas13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2008, 11:52 #542188   #75
lancs
 
Аватар для lancs
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від zirochka Переглянути допис
А тепер подумайте, як діють на нас ворожки? Вони нам щось говорять і ми вже підсвідомо чекаємо цього і віримо в це. А самопереконання-дуже сильна штука. А згодом, відповідно це стається, а могло б і не бути............
Ну хоч хтось тут тверезо дивиться на речі...
lancs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2008, 00:40 #542807   #76
X-Tina
 
Аватар для X-Tina
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Те, що Колодіївка місце паломництва - чую перший раз!!! Вот у Зарваниці була, у Почаїв збираюсь - а у місцях, де виганяють злого духа - не спішу зовсім, бо потреби аж ніяк у цьому не маю, і взагалі думаю, що люди їдуть туди із останньою надією допомогти близькій людині, а те, що посторонні люди на це дивляться, то зовсім їх не радує і ради цікавості вважаю, зовсім нема чого туди їхати....Не мала на увазі якось дорікати тобі. А на рахунок того, що люди підсвідомо підлаштовують життя під сказані їм речі сумнівними ворожками - то випадок непоодинокий нажаль. Якшо людина дійсно близька, то мабуть треба боротися і доводити їй, що долею керує Бог, або ж сама людина, але аж ніяк не якась там тьотя з картами.
X-Tina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 11:19 #1304958   #77
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
ЖЖОш! Треба собі записати....

По темі - не вірю також в цю нісенітницю забобонну, в надприроднє, хоть вбийте не вірю. Накрути це все. Просто ті бабки гарно знають психологію і мову жестів......і накручують по мірі слідкування за поведінкою людини.

Гороскопи, оці , на тиждень, тоже комедія повна - це ж получається, що в кожної 12 людини в один і той самий час в житті стануться приблизно одинакові події?)))))))))))) - звучить як брєд. Один знайомий, який працював в одній з місцевих газет, розказував, як оті гороскопи на тиждень складають: збираються троє, беруть фляшку, ідуть в каптьорку, а звідти вже виходять з готовим гороскопом.

На рахунок психології і рис характеру людини за гороскопом - щось в цьому є...
Декілька слів на захист астрології.

Цікавлюсь цією наукою вже років десять, тому хочу внести деякі поправки:«газетні» гороскопи, в кращому випадку, базуються лише на Сонячному З.З. Тобто, тільки ті люди які мають в сонячному знаку Зодіака 2 і більше планети, крім самого Сонця, можуть рахуватися типовими представниками зодіакального знаку Лев, Водолій, Скорпіон і т.д., але таких на планеті Земля всього 3-5%. Остальним потрібно враховувати прогноз ще додатково на 2 сусідні знаки: якщо по Сонцю Близнюки, тоді для Тільця і Рака. Це при умові, що такий гороскоп пише хоча б астролог-аматор, а не журналюга.
І взагалі, поняття гороскоп тут не є доречне. Журнал/газета - це досить-таки примітивна, подекуди ще й брутальна трактовка яка паплюжить космограму.
AlexSun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 11:36 #1304980   #78
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від zirochka Переглянути допис
Розкажу вам свою історію: їхала я цього літа в сша по студентській програмі, а тут в мене залишався хлопець, зустрічалися ми на той час лише 6 місяців і розуміли що перед нами серйозне випробовування. А він пішов до якоїсь ворожки перед тим як я мала в посольство іти і запитав її чи мені відкриють візу. Вона сказала , що так, а ще ця... сказала йому що ми з ним разом не будемо, в нас доля різна, і взагалі, що я житиму в америці. Ви собі уявляєте? Почути таке перед самим моїм відїздом? Він мені нічого не сказав, але я знала що він до неї ходив і по його поведінці бачила, що щось не так. Я так і зрозуміла, що вона сказала щось про нас і це щось дуже неприємне. Він мені так нічого і не сказав, крім: ти будеш щаслива. Уявляєте, як важко мені було їхати після такого. Коли він мене проводжав, то прощався зі мною ніби назавжди. Він був впевнений, що я не повернуся. А я щодня до нього дзвонила звідти, саме по телефону він мені і розказав про це все. Я у відповідь тільки розсміялася і сказала, що все залежить тільки від нас. Як ви вже зрозуміли додому я повернулася і повернулася вчасно. Ябула з ним , я була щаслива, але він продовжував підсвідомо вірити їй, керуючись тим , що ми не доля. Тому перестав по-справжньому дорожити мною, бо вже давно був налаштований на розлуку. Почав здаватися при кожній сварці. І я знаю що це все через неї. Саме так після якогось непорозуміння ми і розійшлися. А я його досі люблю. І нічого я так не хотіла, як бути з ним і народити йому діток. А тепер подумайте, як діють на нас ворожки? Вони нам щось говорять і ми вже підсвідомо чекаємо цього і віримо в це. А самопереконання-дуже сильна штука. А згодом, відповідно це стається, а могло б і не бути............
Ну не треба гнати на ворожку! Краще задумайся, як би ти жила потім з чоловіком, який ходить по ворожках, та ще й вірить їм! Хай Бог милує!
Таки розумію ще жінок, які йдуть до бабок, а от якщо чоловіки надто таке люблять - то я вже насторожено до них ставлюсь.
oliater зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (22.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 11:45 #1304991   #79
saymon
Guest
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від AlexSun Переглянути допис
Декілька слів на захист астрології.
Цікавлюсь цією наукою вже років десять...
"С точки зрения науки астрология является типичным лженаучным учением и разновидностью гадательной магии."
Звідси
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 20:59 #1305713   #80
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: ворожки, знахарі, вісниці

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"С точки зрения науки астрология является типичным лженаучным учением и разновидностью гадательной магии."
Звідси
По поводу «лженауки»: астрономія – це молодша сестра астрології. Я розумію що «лженаука», але не розумію чому Альберт Великий, Іоган Кеплер, Парацельс, Коперник, Лев Математик, Спіноза, Ісаак Н`ютон; римські папи: Сильвестр II, Іоанн ХХ, Іоанн ХХI, Юліан II, Павло III, Лев Х займалися нею? Вже не згадую про королів і політиків минулого та сучасності. Можна почитати в .doc or .html форматі, набравши в гугл «известные люди применявшие астрологию».

Гадання. На це слово люба нормальна людина, як і нормальний астролог відреагує відповідним виразом обличчя, як мінімум. Я не є фанатом від астрологіїї, але знаю точно, що вона працює. Долю передбачити неможливо! Тому астрологія - це не гадання, а прогнозування деяких ключових моментів в житті людини. Як лікар по аналізам та інших даних пацієнта спочатку діагностує хворобу, потім прогнозує ії можливий хід, і тільки тоді, на базі цього він прописує відповідне лікування. Так і астролог по індивідуальному гороскопу в силі пояснити причини, що призвели до тої чи іншої події і, вже виходячи з цього він може підказати варіанти виходу з данної, як правило негативної ситуації, і спрогнозувати подальший р-к подій, але їх реалізація чи нереалізація залежить тільки від самої людини, її вибору та поведінки.
П.с. я сам не люблю прогнози, тому що вони частенько заважають жити повноцінно. І якщо подія повинна статися, - вона станеться незалежно від прогнозу (провірено), бо кожна більш-менш знакова подія - це урок який людині необхідно получити, щоб зробити відповідні висновки. Єдиний варіант уникнути нег. подіїї (й) - це змінитися, така собі гра на випередження…
Хоча, інколи навіть потрібно побудувати гороскоп, наприклад на момент реєстрації шлюбу, фірми, початок подорожі, нової роботи і т.д., щоб вибрати оптимальний час. Це дасть можливість «підстелити соломку» в разі чого.
AlexSun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:40.