Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Реформа медицини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.02.2019, 11:53 #2747405   #161
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Це так прикольно читати. Цю угоду підписували і Скотиняки і Баба Юля і Самопоміч. Вони також члени тієї коаліції. Вони зараз коаліція чи опозиція? А вони така сама опозиція як Жопоблок чи інша?
А це тут до чого? Вони ж вийшли з коацілії, відповідно розірвали цю угоду. А бпп з нф залишились, значить угода ще в силі. Якщо ця угода не в силі, значить уряд з парламентом - більше не легітимні.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 16:58 #2747420   #162
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А це тут до чого? Вони ж вийшли з коацілії, відповідно розірвали цю угоду. А бпп з нф залишились, значить угода ще в силі. Якщо ця угода не в силі, значить уряд з парламентом - більше не легітимні.
Давай розбиратись. Тобто таким чином вони визнали текст коаліційної угоди поганим? А Нафіга підписували? Чи в суд подали бо Супруниха не виконує написаного в угоді? Чого саме?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 17:08 #2747421   #163
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Реформа медицини

Сьогодні на радіо чув - пан Гройсман, дуже не довольний таким рішенням іт.д.і.т.п.

Так от, таке враження склалось, що це просто многоходовочка, в якій пан Порох буде в плюсах
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 18:40 #2747427   #164
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Давай розбиратись. Тобто таким чином вони визнали текст коаліційної угоди поганим? А Нафіга підписували? Чи в суд подали бо Супруниха не виконує написаного в угоді? Чого саме?
Ще раз тобі написати, те що я написав в попередньому пості? Погано доходить з першого разу? Угода офіційно - чинна, і за нею досі працюють 2 парламентські фракції - бпп і народний фронт. Якби вона стала не чинною, значить в той же момент, по законодавству, почався б зворотній відлік (здається 30 днів) для формування нової коаліції та уряду. Якщо нова коаліція не сформується, дальше розпуск парламенту та нові вибори. Чого вийшли інші фракції з коаліційної угоди - діло десяте, і немає жодного стосунку до того, що писалось тут.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 19:19 #2747431   #165
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ще раз тобі написати, те що я написав в попередньому пості? Погано доходить з першого разу? Угода офіційно - чинна, і за нею досі працюють 2 парламентські фракції - бпп і народний фронт. Якби вона стала не чинною, значить в той же момент, по законодавству, почався б зворотній відлік (здається 30 днів) для формування нової коаліції та уряду. Якщо нова коаліція не сформується, дальше розпуск парламенту та нові вибори. Чого вийшли інші фракції з коаліційної угоди - діло десяте, і немає жодного стосунку до того, що писалось тут.
Чувак, ти вот ясно до чого ведеш, тіпа чого вони маючи коаліцію не можуть зробити її міністром. Ну бо в нас демократія, а демократія вона не працює так шо коли тибі треба вона відключається. А суть демократії це згода більшості, і в самій більшості теж демократія і теж треба домовлятись, і там теж є депутати які лобіюють старі схеми.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 19:26 #2747432   #166
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, ти вот ясно до чого ведеш, тіпа чого вони маючи коаліцію не можуть зробити її міністром. Ну бо в нас демократія, а демократія вона не працює так шо коли тибі треба вона відключається. А суть демократії це згода більшості, і в самій більшості теж демократія і теж треба домовлятись, і там теж є депутати які лобіюють старі схеми.
Ще один намалювався
Ти в одному ж реченні протирічиш самому собі. Я тобі здається вже розписував тут, що таке демократія, і чому Україна нікуя не демократична країна. Розписати тобі ще раз?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 19:30 #2747433   #167
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис

Ясно. Ну, мабуть, це була воля народу, що в нас заснувалась та досі функціонує клептократично-олігархіна республіка.
В тебе явно викривлене розуміння визначення демкократії.


В цій країні створені такі умови, при яких народ не вирішує абсолютно нічого. Тут, скоріше, імітація демократії.
Саме так, в нас демократія, і люди голосують за тих політиків.

Народ якраз вирішує, наприклад, не платити податків, а звідти ЗП армії, міліції, лікарям, вчителям, депутатам, але чомусь всі чекають шо ці всі структури будуть працювати чесно і за мало грошей

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ще один намалювався
Ти в одному ж реченні протирічиш самому собі. Я тобі здається вже розписував тут, що таке демократія, і чому Україна нікуя не демократична країна. Розписати тобі ще раз?
В нас представницька демократія, і я вважаю це добре, бо якби в нас була "пряма демократія", наші люди 100% накерували б ше гірше ніж то що є. До речі, така ж модель демократії майже всюди, крім декількох вийнятків, типу швейцарії де чуть не кожен тиждень якійсь референдуми.

Востаннє редагував vanco2: 06.02.2019 о 19:30. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 19:35 #2747436   #168
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ще раз тобі написати, те що я написав в попередньому пості? Погано доходить з першого разу? Угода офіційно - чинна, і за нею досі працюють 2 парламентські фракції - бпп і народний фронт. Якби вона стала не чинною, значить в той же момент, по законодавству, почався б зворотній відлік (здається 30 днів) для формування нової коаліції та уряду. Якщо нова коаліція не сформується, дальше розпуск парламенту та нові вибори. Чого вийшли інші фракції з коаліційної угоди - діло десяте, і немає жодного стосунку до того, що писалось тут.
Ти мені інше поясни. Якщо партія виходить з коаліції, чи означає це, що вона повинна робити абсолютно все всупереч коаліції. Навіть тоді коли коаліція Продовжує виконувати підписану раніше тією ж партією коаліційну угоду?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 20:03 #2747438   #169
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Народ якраз вирішує, наприклад, не платити податків, а звідти ЗП армії, міліції, лікарям, вчителям, депутатам, але чомусь всі чекають шо ці всі структури будуть працювати чесно і за мало грошей
Пістєц. Все печальніше ніж я думав.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти мені інше поясни. Якщо партія виходить з коаліції, чи означає це, що вона повинна робити абсолютно все всупереч коаліції. Навіть тоді коли коаліція Продовжує виконувати підписану раніше тією ж партією коаліційну угоду?
Бррр... я здаюсь.

Додано через 56 секунд
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так, в нас демократія, і люди голосують за тих політиків.
Що ти і доводиш на власному прикладі.

Додано через 11 хвилин
Невеличка кучка людей приватизувала цілу країну, приватизували практично всі телеканали, з яких 20 з гаком років йде суцільне промивання мізків на користь власників тих каналів. А з появою інтернету та соцмереж, були запущені величезні бото-ферми, через яких йде те ж саме промивання. А потім всі йдуть і голосують самі знаєте за кого. І після цього, в темі про підорашку всі дружньо будуть сміятися з тупих кацапів, які купа років голосують за хуйла, і крім нього більше нікого не бачать. Але ми ж зовсім не такі. Ні, в нас демократія! Не те що в підорашці.

Востаннє редагував Chefild: 06.02.2019 о 20:03. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (06.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2019, 22:55 #2747471   #170
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Пістєц. Все печальніше ніж я думав.
Як змістовно


Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Що ти і доводиш на власному прикладі.

Додано через 11 хвилин
Невеличка кучка людей приватизувала цілу країну, приватизували практично всі телеканали, з яких 20 з гаком років йде суцільне промивання мізків на користь власників тих каналів. А з появою інтернету та соцмереж, були запущені величезні бото-ферми, через яких йде те ж саме промивання. А потім всі йдуть і голосують самі знаєте за кого. І після цього, в темі про підорашку всі дружньо будуть сміятися з тупих кацапів, які купа років голосують за хуйла, і крім нього більше нікого не бачать. Але ми ж зовсім не такі. Ні, в нас демократія! Не те що в підорашці.
Вот я наприклад не дивлюсь ніяких каналів, в фейсбуці ні на які групи не підписаний, і взагалі я там дуже мало активний, і шо я доводжу на власному прикладі?

І так, в нас демократія, ніхто зараз не знає хто буде президентом через пару місяців. А в рашці це взагалі не було питанням дня.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 09:38 #2747485   #171
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис

Бррр... я здаюсь.

.
ДРГ полонених не бере.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 11:50 #2747499   #172
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Якщо серйозно, то, в даному випадку, прізвище тут не грає ролі. Супрун дуже багато кому перейшла дорогу в цій країні. Не було б мосійчука був би хтось інший, не суть важливо.
ну важливо чи не важливо, але факт остається фактом - депутат, який спалився на хабарі, замість мотати строк - позивається проти во мінздоров'я.
що не кажи - а кращої ілюстрації для реального стану реформ придумати важко.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 12:04 #2747501   #173
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну важливо чи не важливо, але факт остається фактом - депутат, який спалився на хабарі, замість мотати строк - позивається проти во мінздоров'я.
що не кажи - а кращої ілюстрації для реального стану реформ придумати важко.
вже шлюшко підключився на повну. засирає популізмом ЗМІ
Цікаво, чим цирк з кумом закінчиться
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 15:38 #2747528   #174
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Вот я наприклад не дивлюсь ніяких каналів, в фейсбуці ні на які групи не підписаний, і взагалі я там дуже мало активний, і шо я доводжу на власному прикладі?

.
всю інфу отримуєш лише з методичок ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2019, 17:19 #2747539   #175
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Як змістовно
За то, чесно.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
І так, в нас демократія
Той же The Economist відніс Україну в рейтингу до гібридних режимів, що далеко не є демократію, але ти ж ліпше знаєш ніж якийсь там зеекономіст.

Цитата ніхто зараз не знає хто буде президентом через пару місяців. А в рашці це взагалі не було питанням дня
А я цілком впевнений, що олігархіний клас, який контролює країну, залишиться там же, де і був до цього більш ніж 20 років.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2021, 23:12 #2788835   #176
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Реформа медицини

І шо? Які новини? Крім ковіду нічого більше не відбувається в цій галузі?


До речі.. хто знає хворобу в народі яку називають - білокровЕ? Що може про неї сказати? Що ? Від чого? Що чтаєтьсІ?

Долучення 108996

Востаннє редагував Avanko: 07.03.2021 о 09:40.
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2021, 19:12 #2788899   #177
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

Набери в гуглі - лейкемія і будеш мати щастя.
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2021, 23:59 #2788936   #178
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Реформа медицини

не прийшло
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2021, 17:50 #2789183   #179
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Реформа медицини

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
не прийшло
Міняй провайдера.
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2021, 23:23 #2789192   #180
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Реформа медицини

Нашо?фільми качаються, роліки йдуть, телевізія показує, навіть тапатолк зробилизми.
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:26.