Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.10.2007, 19:56 #451387   #221
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Так, як і обіцялось, звозив жінку на піцу в "Паву".

Просила передати подяку персоналу. ДЯКУЮ!
Дуже її ціни/якість порадували

П.С. Отак в неділю, якщо машиною, дуже класно виходить - народу мало, ціни хороші, п"яних немає. Готують смачно.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 22.10.2007, 16:46 #454328   #222
MARSCORE
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

був там тільки раз, недавно причому, непогано досить...
MARSCORE зараз поза форумом  
Старий 22.10.2007, 20:56 #454467   #223
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

був там недавно проходом)) класно там))
Tamriel зараз поза форумом  
Старий 25.10.2007, 17:22 #457377   #224
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Коли незахоходиш , хлопці постійно вітаються дуже приємн . трохи деколи треба почекати на замовлення але можна зрозуміти "ми ж не одні" дуже багато людей .
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 31.10.2007, 21:00 #461304   #225
=sashko=
 
Аватар для =sashko=
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

От сьгодні сидів і надумав що непомішало б поставити десь на видне місце годинника. Лічно мені його там реально не хватає

І ще б зробили побільше різних супчиків і додали їх в меню, якщо це реально зробить то взагалі було просто мега супер.
=sashko= зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 12:36 #461578   #226
Gradusnik
 
Аватар для Gradusnik
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Був також недавно в "Паві" там смачна піца от тількт рошки дорогувата
Gradusnik зараз поза форумом  
Старий 01.11.2007, 20:57 #461939   #227
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Зробіть при можливості щось з вікнами, дуже сильно дує!
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 02.11.2007, 17:56 #462638   #228
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Gradusnik Переглянути допис
Був також недавно в "Паві" там смачна піца от тількт рошки дорогувата
а де дешевше???
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 03.11.2007, 10:21 #462986   #229
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
а де дешевше???
Оффтоп: В старый піцерії - булочка посипана вареною ковбасою та присипана гамно-сиром
Результат - коліки через 30-50 хв після вживання.
П.С. Треба спочатку дивитись на вміст продукту, а потім на ціну.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 03.11.2007, 13:45 #463106   #230
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Зробіть при можливості щось з вікнами, дуже сильно дує!
ось чому ти завжди забиваєшся в найглухіший кут?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 04.11.2007, 18:44 #463963   #231
Anabantha
Guest
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Так, як і обіцялось, звозив жінку на піцу в "Паву".

Просила передати подяку персоналу. ДЯКУЮ!
Дуже її ціни/якість порадували

П.С. Отак в неділю, якщо машиною, дуже класно виходить - народу мало, ціни хороші, п"яних немає. Готують смачно.
то вона за себе сама платить?
 
Старий 04.11.2007, 20:34 #464027   #232
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Anabantha,
Це Ваш другий допис на форумі. І відразу флудерський...
Якщо Вам так цікаво чи платить дружина сама - то чи не здається Вам що це не та тема, щоб це розпитувати?..
FortYear зараз поза форумом  
Старий 04.11.2007, 21:31 #464074   #233
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Незнаю, чи то я так попав, чи то завжди так, взяв піццу і після неї мені стало галімо, температура, тошнота і т.д. прийміть міри плз
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Старий 04.11.2007, 23:56 #464144   #234
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від DJ_ST®IKE Переглянути допис
Незнаю, чи то я так попав, чи то завжди так, взяв піццу і після неї мені стало галімо
Спішу вас завірити, якби так було завжди, то туалет би просто озолотився, біля Пави то (та на превеликий жаль - це не так).

Цитата:
Допис від DJ_ST®IKE Переглянути допис
температура, тошнота і т.д. прийміть міри плз
Скажіть будьте ласкаві, що саме, на вашу думку, було НЕпридатне до вживання у вашій піці? Бо якщо приймати міри, потрібні хоч якісь орієнтири. І припишіть дату та години приблизні (чи брати дату з вашого посту, чи це сталося раніше).
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 05.11.2007, 11:19 #464302   #235
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від DJ_ST®IKE Переглянути допис
Незнаю, чи то я так попав, чи то завжди так, взяв піццу і після неї мені стало галімо, температура, тошнота і т.д. прийміть міри плз
Завжди попадаю в ПАВУ так, що беру піццу, після неї мені добре (якщо не враховувати переїдання), температура =36,6 і т.д.
Може десь ще до пави був?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 05.11.2007, 20:20 #464809   #236
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

раптово погано не може бути.
якщо отравлення їдою, то вона проявляється як мінімум через півгодинки...
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 05.11.2007, 20:51 #464851   #237
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Сорі, але нагадує студентський гумор: пили пиво, горілку, пиво, коньяк, мартіні, шампанське, лікер і отравився... крекером...
Якби причина була в піці то клієнтів поменшало б, і скарг було б достатньо, але ситуація на щастя протилежна.
Хоча просто був голодний цілий день, а може і здоров"я не таке міцне, а мож щось їв,пив ДО Пави... Звернись до лікаря - допоможе.
Після якої кількості піци та якого виду її тобі ставало погано?
Sara зараз поза форумом  
Старий 06.11.2007, 18:38 #465475   #238
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

мені здається шо справа була в грибах, перед тим ніде не був, а поплохєла десь за хвилин 40 після того, бо я ше в прінт офіс до знайомого зайшов, отакі то пироги........
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Старий 06.11.2007, 18:40 #465477   #239
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

дата та сама
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Старий 06.11.2007, 18:50 #465487   #240
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від DJ_ST®IKE Переглянути допис
мені здається шо справа була в грибах, перед тим ніде не був, а поплохєла десь за хвилин 40 після того, бо я ше в прінт офіс до знайомого зайшов, отакі то пироги........
ЗА весь час, скільки харчуюся в паві (а харчуюся там від початку і часто), постійно беру щось з грибами - піцци, спагетті, підливи. Ще жодного навіть наятку на отруєння не було. Не обов"язково причиною погіршення стану стало харчування в паві. Це міг бути і щось інше.
Був один випадок, коли знайомій стало погано після з"їденого горішка. Але причина була не в горішку і навтіь не в отруєнні.
@NYKey зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:33.