Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Мисливство

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2010, 12:37 #1446099   #181
Hunter
 
Аватар для Hunter
Типово Відповідь: Мисливство

Піди в УТМР там є карта.... покажуть де можна а де не можна....
Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
чи існує якась карта угідь області? куда можна їхати а куда ні..
Hunter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 09:17 #1447098   #182
Boot
Типово Відповідь: Мисливство

Мене це питання теж КРЕПКО цікавить.
Ну, до прикладу. В неділю їхали зі Зборова попри ставки в сторону Плотичі. Далеко від Зборова не хотіли від'їзджати щоб було ближче вертатись і кілька підходів нормальних до води бачили. Але фіг зна чи там можна полювати. Питаємо прохожих - кажуть ні, ніхто не стріляв, не чули, їдьте ген туди далі. Таким макаром ми доїхали аж до Медової. Там, нарешті і зупинились.
Або ще. Їду я собі по дорозі їду і бачу зграйку вяхиря, що пішов на зниження в поле. Можу я піти за ним з рушницею? Район, де знаходжусь єссно знаю. Тільки от як визначити чи це поле є мисливським угіддям, чи ні?
Я розумію, що їдь в Малашівці, їдь в Івачів, їдь в Медову... - там полювати можна. Але хочеться хоч раз залізти в якісь такі хабази, де нікого більш немає.

Востаннє редагував Boot: 10.09.2010 о 09:23.
Boot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 15:59 #1447406   #183
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

плотича це який район?, може поїду по маршруту який описаний на форумі, прийдеться самому їхати бо ніхто не захтів з собою брати. а в мене жип пікап і лодка, ех ви....
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2010, 20:06 #1447544   #184
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
плотича це який район?, може поїду по маршруту який описаний на форумі, прийдеться самому їхати бо ніхто не захтів з собою брати. а в мене жип пікап і лодка, ех ви....
питання не в тому яке ти маєш спорядження, просто дуже часто компанія обєднує не тільки мисливців , а й друзів, родичів, і теми для спілкування є різні. Я частенько виїзжаю сам, бо не завжди всім получається зібратися, в цьому році навіть не відкривався, буду пробувати в неділю.... тож можеш приїднатися, пиши в п/п
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2010, 16:00 #1448463   #185
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

І так, зранку нарешті побував в Малашівцях, бачив свої перші качки і вистрелив перші 10 патронів формально я вже мисливець, льот був напевно перші пів години гарним між 06.00 і 06.40 далі качка летіла не в наш бік і високо дуже, хоча мисливці на лодках плавали каналами і по комишах і постіно було чути постріли..Емоції тільки позитивні і я в захваті від мисливства. Величезне дякую jacobs за те що взяв з собою, багато чого показав і пояснив всі тонкощі мисливства, добре що є такі люди з якими приємно спілкуватися і проводити час за полюванням.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2010, 20:46 #1448596   #186
Boot
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
... ех ви....
Не ображайся, що не кричали всі "ЗА", щоб взяти з собою. Справа не в машинах і не в човнах.
Насправді, як говорилося, об'єднуються в компанії крепкі знайомі. І, наприклад я особисто не хочу приставати ні до якої компанії. НЕХОЧУ. Кілька разів ще без рушниці приїзжав до кума-мисливця на відкриття, чисто горілки попити. В них там своя компанія, свої правила, свої розклади... Ну їх в баню з їхніми розкладами, з їхньою ієрархією, і т.п., - не пацан же ш я ніби вже...
В цьому році їздив на полювання вже третій раз з сусідом по гаражах, з яким час-від-часу спілкуємось багато років, по-сусідськи. Перший мисливський сезон в обох. Обоє дійшли до нього по-своєму, в кожного інші рушниці, різні набої, різні уявлення про тактику і стратегію. Тримає разом одне - ми нові і кожен сам... Хоча, думаю, з часом так, так і лишимось разом. Нормальний ніби хлопець....
Є по кілька знайомих СТАРИХ мисливців і в мене і внього з різних місць, до яких по мірі можливості і стараємось напроситись. АЛЕ - без їх компанії. Щоб просто поїхав з нами і підсказав, що і як. Незнаю, якось так...
Доречі, вчора нарешті взяв свій перший трофей - три лисухи за ранішню і вечірню. Сила!

Востаннє редагував Boot: 12.09.2010 о 20:56.
Boot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 07:17 #1448771   #187
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

Да ніхто не напрошувався родичем в сімю...просто реально не знав куда їхати, в яку сторону іти і як та качка в повітрі виглядає коли литить...Умова була показати куда можна поїхати, показати куда іти і по чому стріляти...Але всетаки краще з кимось хоть про шось поговорити ніж самому тупо стояти в кущах і дивитися вгору. А про спорядження ви зря кажете, попробуйте візьміть з собою когось в червоній куртці і в червоному капелюсі...
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 08:37 #1448816   #188
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
І так, зранку нарешті побував в Малашівцях, бачив свої перші качки і вистрелив перші 10 патронів формально я вже мисливець, льот був напевно перші пів години гарним між 06.00 і 06.40 далі качка летіла не в наш бік і високо дуже, хоча мисливці на лодках плавали каналами і по комишах і постіно було чути постріли..Емоції тільки позитивні і я в захваті від мисливства. Величезне дякую jacobs за те що взяв з собою, багато чого показав і пояснив всі тонкощі мисливства, добре що є такі люди з якими приємно спілкуватися і проводити час за полюванням.
Дякую за позитивні відгуки в мою сторону, хоча ніяких тонкощів я і не розказав, просто певні спостереження за той невеликий періодщо тримаю в руках зброю. Мені ще самому потрібно багато чому навчитися...., як я і казав дуже часто виїзжаю сам, тож буду радий бачити
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 13:13 #1449021   #189
Boot
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
...попробуйте візьміть з собою когось в червоній куртці і в червоному капелюсі...
А-а-а-а! 5+
Тільки відправити його треба буде на протилежний берег ставка, щоб на тебе качку з хабазів наганяв.
Boot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 07:25 #1449446   #190
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

підскажіть по патронам, які зараз виробники нормальні? 12 калібр. Зараз маю ще 15 патронів Тахо але хочу ше шось спробувати для порівняння. jacobs ти ніби стріляв Патріотами?
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 10:05 #1449538   #191
Boot
Типово Відповідь: Мисливство

Перед сезоном полювання проводив пробний відстріл різних набоїв зі свого ІЖ-27.
Експерементальним шляхом, стріляючи по газеті, підтвердив наступне.

Дистанції 20м. та 40м.
Якщо в перший(нижній) напівчок контейнер-дисперсант, а в другий(верхній) чок - контейнер, то осип з першого на 20м. і з другого на 40м. ідентичні.

Так і заряджаю: контейнер - дисперсант, або контейнер - безконтейнер. Так само і в пантронтажі наприкладному розташовую почерзі, щоб не думати при терміновому заряджання, які набої вибирати.

Принцип простий, качка знялася - перший постріл (на короткій дистанції) дисперсантом чи безконтейнером, другий (на дальшій дистанції) - контейнером, При налітанні качки навпаки - спершу далекий контейнером, наступний короткий дисперсантом чи безконтейнером.

На полюванні стріляв набоями від Мельничука - 5ка, 32г., парно контейнер - контейнер-дисперсант.
І ТАХО - 3-ка, 36г., теж парно Патріот - Буран. В осному розстрілював від Мельничука, ТАХО будуть на слідуючі полювання, бо 3-ка зараз трохи завелика.

Про ТАХО можна почитати тут - http://www.takho.com.ua/hunting/cont...e=ru-catalogue

Більш дорожчі набої на цей сезон не розглядаю. Ціна пострілу багато для мене значить. Спершу стріляти треба навчитися. Потім, можливо, перейду на дорожчі.

А, і це... якщо юзати набої з контейнерами, стволи набагато легше віддраювати потім.
Boot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 10:19 #1449553   #192
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
підскажіть по патронам, які зараз виробники нормальні? 12 калібр. Зараз маю ще 15 патронів Тахо але хочу ше шось спробувати для порівняння. jacobs ти ніби стріляв Патріотами?
Ні я стріляв Азотом Практик без контейнера, які патрони вибери сам,методом тика і звичайно пристрілу. оптимально купи по два патрони основних виробників і спробуй по воронах/бутилках. Для мене головне щоб був якнайменше засраний ствол,ну і звичайно кучність і різкість боя.Скажу так, кільки виробників стільки і думок, те що я підмітив, треба старатися купити в літній сезон із свіжих партій, тоді якість патрону особливо наших виробників напорядок вище. Азот практик в мене ще із минулого сезону залишився, ствол був почищений за 30 хв, минулого року пристрілював їх по бутилках, досить непогані результати давали, головне будь-які патрони з порередніх років зберіхати в сухому теплому місці.
По власному досвіді, Тахо ніколи не подобалися, Ріо вже давно не той що був колись і переплачувати не має змісту, пробував і Сагу і БП, пробуй.....
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 13:15 #1449575   #193
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

дякую буду пробувати... але вже кожен день думаю про ту охоту. непожалів що зроив свій вибір в сторону охоти.

Додано через 2 години 21 хвилину
може хтось підскаже до якої години працює мисливський магазин що біля озера?

Востаннє редагував ZTVR: 14.09.2010 о 13:15. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2010, 21:53 #1450056   #194
мисливець
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
дякую буду пробувати... але вже кожен день думаю про ту охоту. непожалів що зроив свій вибір в сторону охоти.

Додано через 2 години 21 хвилину
може хтось підскаже до якої години працює мисливський магазин що біля озера?
мені здається що магазин працює до 18.00 Біля озера є 2 магазини один біля церкви, а другий біля галичини.
мисливець зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 07:31 #1450136   #195
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

потрібно біля галичини. і ще якщо я пошлю жінку в магазин їй продадуть патрони? бо я до 6 на роботі в збаражі.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 08:50 #1450182   #196
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
потрібно біля галичини. і ще якщо я пошлю жінку в магазин їй продадуть патрони? бо я до 6 на роботі в збаражі.
Вчора придбав пачку B&P з контейнером №3, 4,35за шт. про жінку нічого не скажу, особисто в мене ще ніхто не питав дозволів, можливо визначають на нюх чи я мисливець, попробуй зашли, за радянського союзу і дітям продавали цигарки коли казали що для тата
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 09:01 #1450187   #197
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Мисливство

навряд чи продадуть, подумають мож чоловіка забити хоче
З.І. В мене теж ніколи дозволу не питали, але патрони я кручу сам.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 10:12 #1450249   #198
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Мисливство

хочу тоже взяти з контейнером поробувати а то прошлий раз високо качки йшли , поставлю в правий 5 без контейнера бо він ближче бє а в лівий 4 або 3 з контейнером на дальняк.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 19:46 #1450660   #199
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
хочу тоже взяти з контейнером поробувати а то прошлий раз високо качки йшли , поставлю в правий 5 без контейнера бо він ближче бє а в лівий 4 або 3 з контейнером на дальняк.
вже писав BOOT раніше, розберись де в тебе чок,/получок, і так заряджай

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Fm Переглянути допис
навряд чи продадуть, подумають мож чоловіка забити хоче
З.І. В мене теж ніколи дозволу не питали, але патрони я кручу сам.
А провести лікбез як почати крутити патрони і що для цього треба мати???

Востаннє редагував jacobs: 15.09.2010 о 19:46. Причина: Пізніше додано
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 20:21 #1450697   #200
мисливець
Типово Відповідь: Мисливство

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
потрібно біля галичини. і ще якщо я пошлю жінку в магазин їй продадуть патрони? бо я до 6 на роботі в збаражі.
Жінці продадуть !!!! Я свою посилав - безпроблем продали! Такшо не переживай
мисливець зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:11.