Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2019, 21:48 #2772508   #1441
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата Ну от і для чого було його лякати, взяв і всьо потер, що тепер читати?
Бомбануло його, так сказати, пердак підгорів. Потім попустило. От і потер, щоб не зафукали і вопше. Перезувся.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (26.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2019, 12:06 #2772521   #1442
velogon333
Учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

111

Востаннє редагував velogon333: 13.03.2020 о 11:30.
velogon333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2019, 13:50 #2772525   #1443
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації


я думаю тут можна навіть не коментувати...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 14:39 #2772612   #1444
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Тільки слизька дорога, з пішоходами починає щось робитися. Сьогодні двічі ледь біди не сталось, дякувати Богу. Їхав вранці по Шухевича,, швидкість 40 км/год, на пішоходному нікого, лишається метрів 35-40, виходе слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, в мою сторону навіть не дивиться і йде собі. Я, мать його, по гальмах, та куди там, абс тріщить машина їде далі. Сигналю, шоб втік придурок, реакції 0. Знизу зустрічна стала, справа трохи нихче таксі стоїть, втекти нема куда. Машину зупинити не зміг, відбив дзеркало таксисту, моє склалось і ніби ціле. А та сука пішла собі, як ні в чому не бувало. Треба було б догнати і дати по носі, але поки відійшов від шоку, воно пропало з радару. Та й таке
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 16:22 #2772618   #1445
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Ну, чувак, як ти не можеш спинитись на швидкості 40 - то тре було їхати 20. що я тобі тут скажу.
збив би пішохода - сам знаєш хто би винен був.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 17:01 #2772619   #1446
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну, чувак, як ти не можеш спинитись на швидкості 40 - то тре було їхати 20. що я тобі тут скажу.
Влетів тільки на 350 грн дзеркало таксисту. Я звичайно б зупинився, якби бачив зарання, що він йти збирається, а я його не побачив за деревом, ну або в нього там телепорт десь є. Дорога на схилі і в каші, а колеса то не гусениці, зупинитись було неможливо.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
збив би пішохода - сам знаєш хто би винен був.
Як казав колись один мудрий чоловік до пішохода:
- дивитись треба, бо в тебе не 9 житів, пішохідний перехід ще нікого не збив. Я можу сісти і вийти, а ти лягти і вже не встати.

Так що тут питання на грані філософії. Я вважаю, що неправий пішохід, хтось може вважати і по іншому. І слава Богу, що все так добре закінчилось
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 18:39 #2772626   #1447
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

я в сенсі що в такій ситуації пішохода можна хіба пожурити. бо по факту провтик твій і вина твоя.
я прекрасно розумію ситуацію, в самого було пару нериємних ситуацій з пішоходами, але я ніколи не виню їх - сам провтикав - значить сам винен.
ок, то був якийсь член з ніжками.... а якби була дитина?
розраховувати на те, що пішохід буде думати за тебе - не вийде.
так отож...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 19:13 #2772629   #1448
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

То міг бути просто інвалід, може глухий, може сліпий, може просто дебіл (в медичному сенсі). Але він хоча б до пішохідного дійшов, деякі просто спринт за пару метрів від пішохідного творять.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 19:47 #2772632   #1449
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Пфф, та є такі пішоходи, які йдучи по дорозі, яка веде до пішохідного і не збавляючи швидкості і не дивлячись чи хтось їде починають на дорогу виходити. Я коли таких бачу, то завчасно на всяк випадок скидаю швидкість. Правда був унікум, який мені в пасажирську дверку так зайшов не зупиняючись і коли я вже був машиною повністю на зебрі, ну він зразу почув від мене, що я про нього і його переходження думаю, хоча по погляду, там інтелектом і не пахло.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (28.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 19:56 #2772634   #1450
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я в сенсі що в такій ситуації пішохода можна хіба пожурити. бо по факту провтик твій і вина твоя.
я прекрасно розумію ситуацію, в самого було пару нериємних ситуацій з пішоходами, але я ніколи не виню їх - сам провтикав - значить сам винен.
ок, то був якийсь член з ніжками.... а якби була дитина?
розраховувати на те, що пішохід буде думати за тебе - не вийде.
так отож...
Давайте додамо трохи лірики. Що таке пішохідний перехід?

Пішохі́дний перехі́д — ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Згідно з Правилами дорожнього руху пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1 — 5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1 — 1.14.3, пішохідними світлофорами.

Отже, пішохідний перехід це насамперед ділянка проїзної частини.

Що кажуть правила:
4.10 Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.14 Пішоходам забороняється:
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

15. У разі причетності пішохода до дорожньо-транспортної пригоди він повинен подати можливу допомогу потерпілим, записати прізвища та адреси очевидців, повідомити орган чи уповноважений підрозділ Національної поліції про пригоду, необхідні дані про себе і перебувати на місці до прибуття поліцейських.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
То міг бути просто інвалід, може глухий, може сліпий, може просто дебіл (в медичному сенсі). Але він хоча б до пішохідного дійшов, деякі просто спринт за пару метрів від пішохідного творять.
Ні, то як сказали вище, був "член з ніжками". Я не знаю, чи був він у навушниках, чи просто глухий, а може тупо дебіл

Востаннє редагував kurtq: 28.12.2019 о 19:56. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2019, 21:17 #2772647   #1451
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
4.14 Пішоходам забороняється:
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
95% пішоходів поняття про то не мають.
І все таки,могла бути дитина,яка тим більше правил не читала.
Як казав мені один знайомий з стажем водіння більше 30років,ти маєш такі ситуації передбачувати і бути до них готовим.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Poter2 (30.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2019, 10:39 #2772674   #1452
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
95% пішоходів поняття про то не мають.
І все таки,могла бути дитина,яка тим більше правил не читала.
Як казав мені один знайомий з стажем водіння більше 30років,ти маєш такі ситуації передбачувати і бути до них готовим.
Як не дивно, діти в 99% випадків починають йти, коли автомобілі зупинились, і пропускають їх.

Давно хотів реєстратор, але по різних причинах не купував. Вчора побачив, що то необхідність, а не забаганка, замовив сьогодні від Xiaomi подарунок на різдво
kurtq зараз поза форумом  
Подякували 3:
Minato (01.01.2020), MrDem (30.12.2019), Samyel_Fox (29.12.2019)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.12.2019, 11:53 #2772678   #1453
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата Як не дивно, діти в 99% випадків починають йти, коли автомобілі зупинились, і пропускають їх.
Скажем не діти,а ті кому 13-16.Які заткнуть вуха навушниками і нічого не бачать і не чують.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2019, 15:26 #2772689   #1454
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата На Тернопільщині п'яний водій збив п'яного пішохода, який перебігав дорогу (фото)
via

А на виклик приїхав пяний мусор який всім дав пiздюлєй ввіреним йому в руки "льодяником".

І саме смішне в тому, що це нормальна новина. Не прикол і не підстава. Пяні водії збивають пяних пішоходів. Нічого надзвичайного.

І після цього всього бидло дивується чому його не називають людьми. Хотя да. Це ж не я особисто пяним збив пішохода, до мене особисто які претензії. Особисто я ровний пацанчік. Чоь домахалися? Де? Шо? Я нєвкугсє, гєбята.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2020, 11:41 #2773821   #1455
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Є інтєрєсне запитання на рахунок перехрестя біля залізничного. Там всі хто виїжджає з ЗД вокзалу зразу тулять в другу смугу а не через зупинку виїжджають. Хоча, наскільки я пам"ятаю перед перехрестям утворюється дві смуги(якщо їхати від політєха), то і за перехрестям їх відповідно дві і на правій потім є зупинка.
Я просто колись виїжджав з Чорновола, то мені там таксіст, який з вокзалу тулив, то дзеркало склав, от і думаю як там насправді треба роз'їжджатись.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2020, 15:21 #2773833   #1456
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

мене в автошколі вчили, що на перехресті можеш в принципі зразу повертати в ту смугу, яку тобі потрібно. Звісно якщо не створюєш перешкоди.

Додано через 1 хвилину
повертаючи наліво ти маєш пропустити тих, хто їде тобі назустріч чи повертає праворуч. відімо таки не правий був ти, якщо я вірно розумію ситуацію.

Востаннє редагував switch: 27.01.2020 о 15:21. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2020, 18:09 #2773863   #1457
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мене в автошколі вчили, що на перехресті можеш в принципі зразу повертати в ту смугу, яку тобі потрібно. Звісно якщо не створюєш перешкоди.

Додано через 1 хвилину
повертаючи наліво ти маєш пропустити тих, хто їде тобі назустріч чи повертає праворуч. відімо таки не правий був ти, якщо я вірно розумію ситуацію.
Ну за такою логікою всі хто виїжджає від молока на руську(направо), теж можуть зразу в другий ряд тулити виходить., бо там теж перехрестя рахується(Т-подібне). Тому щось тут не те.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2020, 22:48 #2773868   #1458
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мене в автошколі вчили, що на перехресті можеш в принципі зразу повертати в ту смугу, яку тобі потрібно. Звісно якщо не створюєш перешкоди.

Додано через 1 хвилину
повертаючи наліво ти маєш пропустити тих, хто їде тобі назустріч чи повертає праворуч. відімо таки не правий був ти, якщо я вірно розумію ситуацію.
При повороті ліворуч маєш зайняти крайню ліву смугу, апри повороті праворуч не прописано яку смугу займати, було так в ПДР, можливо щось помінялось
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2020, 09:10 #2773871   #1459
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Є інтєрєсне запитання на рахунок перехрестя біля залізничного. Там всі хто виїжджає з ЗД вокзалу зразу тулять в другу смугу а не через зупинку виїжджають. Хоча, наскільки я пам"ятаю перед перехрестям утворюється дві смуги(якщо їхати від політєха), то і за перехрестям їх відповідно дві і на правій потім є зупинка.
Я просто колись виїжджав з Чорновола, то мені там таксіст, який з вокзалу тулив, то дзеркало склав, от і думаю як там насправді треба роз'їжджатись.
З чого зроблено такий висновок?? Я не знаю коли ти їхав, я їхав тільки що, але ні перед перехрестям ні після нього розмітки яка б свідчила про наявність більше ніж 1 смуги немає. Те що кількість смуг до і після перехрестя має співпадати також не зовсім правда. Якщо їхати від дитячої поліклініки на Гоголя і далі до ЗД вокзалу, то до перехрестя з Бандери там 2 смуги, а після - 1
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2020, 11:00 #2773872   #1460
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
При повороті ліворуч маєш зайняти крайню ліву смугу, апри повороті праворуч не прописано яку смугу займати, було так в ПДР, можливо щось помінялось
це стосується перед виконанням повороту. ти маєш зайняти крайнє положення.
а стосовно самого повороту - сказано лише, що ти не повинен опинитись на зустрічній смузі.
ну якщо ти знаєш інші правила - наведи.

колись в автошколі викладач ставив питання, який ряд я маю зайняти при повороті ліворуч на Бандери (до літака) з вулиці Коновальця. Я відповів звісно що лівий, бо всі так роблять і інші водії очікують від мене маневру саме такого, а не що я тулитиму аж в правий ряд. Тим не менше він виправив мене, що правила мене не зобовязують так чинити, і замість того, що займати лівий ряд а потім виконувтаи перелаштування - я можу зразу зайняти правий, але звісно за умови, що я не чинитиму перешкоду іншим учасникам руху, зокрема тим, що повертають праворуч з слівенської.

ну але якщо я не правий - то аргументуй.

Додано через 9 хвилин
я інших пунктів, які стосуються повороту не знайшов:
Цитата Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній частині — і попутним транспортним засобам. Водій, що виконує поворот ліворуч, повинен дати дорогу попутним транспортним засобам, які рухаються попереду нього і виконують розворот.

За наявності трамвайної колії посередині проїзної частини водій нерейкового транспортного засобу, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям, повинен дати дорогу трамваю.

10.5
Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку. Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч (нові зміни від 15.11.2017).
а ну да, до речі - таки таксист неправ, що поліз аж в ліву смугу - от його правила зобовязують зайняти праву. (хоча "рухатись ближче до правого краю" теж якось так не дуже однозначно звучить - якщо там перешкода - то як він може там рухатись?)
але при ДТП я думаю все рівно вирішальну роль зіграло б, що ти, виконуючи поворот ліворуч, мав дати йому дорогу, оскільки він повертав праворуч.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
я їхав тільки що, але ні перед перехрестям ні після нього розмітки яка б свідчила про наявність більше ніж 1 смуги немає.
розмітки немає, але ширина дороги дозволяє розміститись в 2 смуги - значить там 2 смуги. водії ж зобовязані за відсутності розмітки самі визначати кількість смуг

Востаннє редагував switch: 28.01.2020 о 11:02. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:05.