Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.12.2017, 18:41 #2714986   #1
Spoon
 
Аватар для Spoon
Типово Апгрейд TP-Link TL-WR841N

На разі у батьків стоїть такий роутер http://uk.tp-link.com/products/detai...TL-WR841N.html , але в багато-кімнатній квартирі з довгим коридором wifi не тягне по всій довжині. Який порадите роутер, щоб суттєво збільшити дістанцію дії wifi?
Чи є залежність кількості антен від сили покриття?

Я чайник в цьому питанні.
Дякую!
Spoon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2017, 20:14 #2714992   #2
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Чи є залежність кількості антен від сили покриття?
щоб не купляти нового,може варто наявний переставити в інше місце?на дальність багато чого впливає,наприклад коли є близько інші роутери.

якщо купляти то звернути увагу на Mikrotik або ubiquiti nanostation.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 00:58 #2715002   #3
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

1 постаратися поставити роутер по центрі квартири.
2 доставити ще 1 роутер в режимі "повторювач" або ж точку доступу.

вмене погано тягнув в віддаленій кімнаті до купив USB адаптер з антеною на 6дБ і тепер тягне супер.

всі роутери сертифіковані, тому рівень сигналу там обмежений нормами щоб мали мінімальний вплив на здоров'я і тому від моделі мало що може залежати, але з кількома антенами рівномірніше йде розподіл сигналу і переважно вони незалежні то ще й помагають мати більшу швидкість.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 08:32 #2715015   #4
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

як варіант якщо антени зйомні замість штатних купити на кабелі потужнішу.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
щоб не купляти нового,може варто наявний переставити в інше місце?на дальність багато чого впливає,наприклад коли є близько інші роутери.

якщо купляти то звернути увагу на Mikrotik або ubiquiti nanostation.
в мікротіку більше налаштувань то краще для локалк або для гіків , а для простого чайника переплачувати незнаю чи є сенс. В деяких моделяк мікротіків взагалі вбудовані антени які ще менший радіус мають.

Востаннє редагував Distemper: 11.12.2017 о 08:32. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 10:00 #2715032   #5
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Народ, та перестаньте вже брати ті те-пе лінки. Вони постійно глючать (чи дешева чи дорожча модель) - тільки і чую: не тягне, пропадає і-нет, злітає прошивка і т.д. Не пошкодуйте трохи переплатити і взяти щось добротне. Один раз настроїте і забутете про той роутер. Хочете простий і стабільний роутер, беріть Linksys WRT54GL. Так, ще навіть продається. Поставив такий батькам років 10 тому напевно і ще працює стабільно без проблем. Хочете "поколупатись" в настройках - перепрошиваєте dd-wrt і маєте ще більше функціоналу. Можна ще з Асусів вибирати.

Якщо треба покрити велику квартиру чи будинок, то відповідно треба вибирати з потужніших роутерів у ціні $100-200. Ну не буде роутер за $20 вам нормально працювати.

А відносно даної ситуації - в першу чергу поставити роутер посередині кімнати.

Потужніші антени не завжди виручать, бо б"ють потужніше, але по прямій. А стандартні покривають навколо себе на 360.

Доставляти ще один роутер в режимі репітера - буде різати і-нет на половину.

Можна юсб антену докупити.

Але повторюсь знову. Не пошкодуйте грошей і купіть добротний роутер відразу. А то берем найдешевший, а потім починаємо танцювати з бубном щоб це все нормально запрацювало. І в кінцевому результаті витрачаємо ті самі гроші (а то й більше) плюс купа часу і нервів.

Тому, продайте цей те-пе лінк на олх, докладіть і купіть щось добротне і буде вам щастя
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 10:11 #2715034   #6
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Раджу звернути увагу. Крута і недорога коробочка.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=596689



В мене така і знайомий собі купив, то покриває йому всю хату і подвір'я

Востаннє редагував org100h: 11.12.2017 о 10:18.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 10:56 #2715045   #7
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Народ, та перестаньте вже брати ті те-пе лінки. Вони постійно глючать (чи дешева чи дорожча модель) - тільки і чую: не тягне, пропадає і-нет, злітає прошивка і т.д. Не пошкодуйте трохи переплатити і взяти щось добротне. Один раз настроїте і забутете про той роутер. Хочете простий і стабільний роутер, беріть Linksys WRT54GL.
Це вже морально застаріле сміття і таку пропозицію можна прирівняти до пропозиції купити старий iPhone за фіг зна яку суму в той час коли навколо міліон кращих крутіших і дешевших девайсів від інших брендів. Він не буде нічим краще тягнути, а швидкість буде явно менша на abg стандартах.
Взагалі не розумно судити техніку по брендах, бо все залежить від начинки, в даному випадку від чіпа (умовно процесора) який керує потоками маршрутизації, а дальше ddrwt чи openwrt можна прошити практично в будь який роутер.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Доставляти ще один роутер в режимі репітера - буде різати і-нет на половину.
при правильному підході нічо не буде різати...

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Раджу звернути увагу. Крута і недорога коробочка.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=596689
В мене така і знайомий собі купив, то покриває йому всю хату і подвір'я
Недавно тоже шукав рішення на 5Ггц, вагався між asus 51 і xiaomi, в результаті купив mi router 3, оперативки більше, коштує дешевше, покриває гарно, працює стабільно, з часом думаю перешити на asus padavan.

Востаннє редагував tapac_ko: 11.12.2017 о 10:56. Причина: Пізніше додано
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 11:23 #2715052   #8
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Це вже морально застаріле сміття і таку пропозицію можна прирівняти до пропозиції купити старий iPhone за фіг зна яку суму в той час коли навколо міліон кращих крутіших і дешевших девайсів від інших брендів. Він не буде нічим краще тягнути, а швидкість буде явно менша на abg стандартах.
Взагалі не розумно судити техніку по брендах, бо все залежить від начинки, в даному випадку від чіпа (умовно процесора) який керує потоками маршрутизації, а дальше ddrwt чи openwrt можна прошити практично в будь який роутер.
Це "морально застаріле сміття" ще до тепер продається нове, навіть на оф. сайті Лінксис можна замовити. В нас на хотлайні теж купа пропозицій нових роутерів (не б/у.) Поясніть, як і чому таке сміття ще досі продається?

У батьків у квартирі, думаю, невеликі вимоги до і-нету - головне щоб працював. От цей старічок після першої настройки буде просто стабільно працювати, роками. І батьки не будуть постійно дзвонити і просити настрояти їм і-нет, бо щось глючить. Але то таке, якщо є більші вимоги, то відповідно потрібно збільшити бюджет і брати сучасніший роутер.

Прошити практично будь-який роутер dd-wrt? Ну-ну...

Я суджу техніку згідно оглядів і відгуків. І чомусь останні кілька років лідерами є і залишаються Linksys, Netgear, Asus. Інколи проскакують пару моделей D-Link і TP-link.

Цитата при правильному підході нічо не буде різати...
От розкажіть автору теми який роутер доставити і як настрояти в режимі репітера.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 13:28 #2715068   #9
Spoon
 
Аватар для Spoon
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Я так розумію Xiaomi router 3 змінив дизайн трохи?


Якщо вибирати між Xiaomi Router 3(£25) і ASUS RT-AC51U AC 750(£35) і NETGEAR R7000 Nighthawk AC1900(£60)?
Додаткову антену не вийде під‘єднати, бо в старого нема usb порт.
Spoon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 14:21 #2715072   #10
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Якщо вибирати між Xiaomi Router 3(£25) і ASUS RT-AC51U AC 750(£35) і NETGEAR R7000 Nighthawk AC1900(£60)?
Тут трохи різні вагові категорії. Якщо вибирати між Хіаомі і Асусом, то однозначно Асус. Хіаомі ще мусять допиляти свої роутери, щоб конкурувати з основними гравцями.

Якщо є можливість взяти Netgear R7000 (де по такій ціні продають?!), то однозначно Нетгір. Це потужна стабільна махіна з хорошим покриттям (до сусідів буде добивати поверхом вище і нижче ) і з купою опцій, які можливо і пригодяться в майбутньому. І майже 18000 позитивних відгуків на Амазоні ще раз це підтверджує. Ставив такий знайомим. Вішають на нього СмартТВ, Андроід ТВ приставку, кілька планшетів, смартфонів, пару ноутів. Все працює без перебоїв.

Востаннє редагував .: 11.12.2017 о 14:43.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 14:31 #2715074   #11
Spoon
 
Аватар для Spoon
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тут трохи різні вагові категорії. Якщо вибирати між Хіаомі і Асусом, то однозначно Асус. Хіаомі ще мусять допиляти свої роутери, щоб конкурувати з основними гравцями.

Якщо є можливість взяти Netgear R7000 (де по такій ціні продають?!), то однозначно Нетгір.
https://www.pcworld.co.uk/gbuk/compu...04557-pdt.html
Spoon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 14:43 #2715075   #12
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від Spoon Переглянути допис
https://www.pcworld.co.uk/gbuk/compu...04557-pdt.html
По такій ціні можна брати два і не думати
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2017, 18:24 #2715095   #13
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Прошити практично будь-який роутер dd-wrt? Ну-ну...
Тут можна подивитсия списочок пристроїв на dd-wrt Якого тп-лінка там немає в списку?

Цитата:
Допис від Spoon Переглянути допис
Якщо вибирати між Xiaomi Router 3(£25) і ASUS RT-AC51U AC 750(£35)
Вних однакові чіпи MediaTek MT7620A на 580мгц, в сяомі 128 оперативки, асус 64
антени:
Asus 2x 5dbi на 2,4ггц і 1 внутрішня на 3dbi на 5ггц
Xiaomi 2x 5dbi на 2,4ггц і 2x 6dbi на 5ггц
тому сяомі краще буде покривати, але бажанно його перешивати на Asus padavan бо в стоці нема підтримки iptv.

Netgear це трохи інший ціновий діапазон і його можна назвати комерційним варіантом. Там 2ядерний проц на 1ггц і 256 оперативки, тому тут його нема що рівняти до кімнатних.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 09:16 #2715122   #14
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Тут можна подивитсия списочок пристроїв на dd-wrt Якого тп-лінка там немає в списку?
Лишіться того тп-лінка.


Цитата Вних однакові чіпи MediaTek MT7620A на 580мгц, в сяомі 128 оперативки, асус 64
антени:
Asus 2x 5dbi на 2,4ггц і 1 внутрішня на 3dbi на 5ггц
Xiaomi 2x 5dbi на 2,4ггц і 2x 6dbi на 5ггц
тому сяомі краще буде покривати, але бажанно його перешивати на Asus padavan бо в стоці нема підтримки iptv.
Як можна не розуміти, що діло не тільки в сухих цифрах? То нічого, що в тому роутері тільки ДВА лан порта? Веб-інтерфейс тільки китайською? Мобільна програмка тільки на англ. мові, а російьский переклад треба шукати на форумах? (чи можливо вже переклад допиляли?) Тільки один світлодіод стану роутера? Врізаний юсб порт без можливості підкл. принтера чи 3g модема?

Так, можна допиляти - поставити нормальну прошивку. Але невже не можна трохи докласти і взяти той же нормальний Асус, і не паритись з китайським недороутером? Невже не зрозуміло, що не може дешеве бути якісним? На чомусь змушені економити.

Цитата Netgear це трохи інший ціновий діапазон і його можна назвати комерційним варіантом. Там 2ядерний проц на 1ггц і 256 оперативки, тому тут його нема що рівняти до кімнатних.
Його тут і не прирівнюємо до бюджетних. Хоча ціна зараз на нього суттєво знизилась і можна сміло ставити вдома, особливо якщо більша квартира і багато безпровідних пристроїв. Він вартує своїх грошей. Це якщо не хочеться потім "танцювати з бубном" і не шукати юсб антен, другого роутера для репітера і т.д.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 11:40 #2715135   #15
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Ніщебродський апгрейд дешевого роутера.




Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Якщо треба покрити велику квартиру чи будинок, то відповідно треба вибирати з потужніших роутерів у ціні $100-200. Ну не буде роутер за $20 вам нормально працювати.
все залежить від того що до нього включено.ясно що дешевий багато не витягне.

в мене приватний будинок і роутер тплінк 741.працює відносно стабільно,десь раз в 2 міс треба ребутити,покриває тільки небагато.мені хватає,поки що більше не потрібно.з підключених девайсів 1 телефон і деколи 1 ноут.

я би ніколи не дав 200 баксів за роутер для домашньго використання.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 12:00 #2715138   #16
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата все залежить від того що до нього включено.ясно що дешевий багато не витягне.
На жаль, не всі це розуміють. Спочатку купують найдешевший роутер, а потім шукають варіанти як його "підсилити."

Цитата в мене приватний будинок і роутер тплінк 741.працює відносно стабільно,десь раз в 2 міс треба ребутити,покриває тільки небагато.мені хватає,поки що більше не потрібно.з підключених девайсів 1 телефон і деколи 1 ноут.
Добре, що ще кожен раз не треба перепрошивати. Я завжди рекомендую взяти раз, але нормальне(і не обовязково найдорожче, залежно від потреб), яке буде працювати стабільно і не один рік.

Цитата я би ніколи не дав 200 баксів за роутер для домашньго використання.
А я дав. Бо коли підключив віддалений відеонагляд з 6-ма камерами (крім купи інших безпровідних пристроїв) до старенького Лінксиса, то той почав приторможувати. Новий роутер того навіть не відчуває.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 16:07 #2715148   #17
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Як можна не розуміти, що діло не тільки в сухих цифрах? То нічого, що в тому роутері тільки ДВА лан порта? Веб-інтерфейс тільки китайською? Мобільна програмка тільки на англ. мові, а російський переклад треба шукати на форумах? (чи можливо вже переклад допиляли?) Тільки один світлодіод стану роутера? Врізаний юсб порт без можливості підкл. принтера чи 3g модема?
Мав з десяток роутерів і ніразу не підключав ніякого ні принтера ні 3g модема, в 95% випадків що підключав людям їм хватало тільки 1 LAN порта. Там 1 світлодіод спереді, решту заді біля портів і засвічуються як втикнути дріт, Global version має англ прошивку, та й людям взагалі пофік яка там прошивка, туда заходиться переважно 1 раз щоб склонувати мак адрес і встановити пароль на wifi.

Я говорю за 90% людей яким нема смислу переплачувати за бренд, роутер купується щоб крім компа підключеного по дроті працював ще й телефон.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 18:30 #2715152   #18
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

841 не погана модель як для дому. Тому попробуй просто походити з ним по будинку в пошуках оптимального покриття.
На рахунок глюків. і тормозів - вищезгадані асуси приблизно такі ж як і тплінки (в співвідношених цінах).
Мікротіки стабільні, але настройка не проста + вбудовані антени ще слабші.
Також враховуй клієнтське обладнання. Не всі пристрої однаково ловлять сигнал - де один ловить інший вже не ловить.
Хочеш стабільного вайфая, шукай не один роутер з потужною антеною, а бери кілька точок (нормальних точок) доступу з підтримкою роумінгу і буде все ОК
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 18:55 #2715154   #19
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

ТП-лінк і біль - це синоніми. Правда всі завжди кажуть "а в мене дома зашибісь працює", а коли приходиться до діла то зразу і сигналу не хватає і пінги в іграх скачуть і щось ютубчик довго грузиться, але взагалі "працює супер", "мені більше не треба".


Автору, якщо є потреба, а головне бажання, придбати достойну річ, то готуй від 80 баксів. Якщо ні - то походи з роутером, по хаті і подивись, з якого місця сигнал буде найбільш оптимальним.


Хазяйці на замітку, максимальна потужність передавача, далеко не завжди, найкраще покриття. А також смерть швидкості в близькому радіусі.


Мікротіки - для дому, для офісу, будь-де, як проводовий маршрутизатор з максимальним функціоналом і чудовою продуктивністю за свої гроші, супер.

Вай-фай в них працює непогано, навіть на вбудованих антенах, але потребує часу і терпіння, для вибору вдалого розміщення і тонкого налаштування саме паратерів передавача. Нагрузку тримають стабільну, є кілька обєктів, де один роутер покриває під 200 м2 торгової площі і навіть прибудинкову територію. Аптайми по року і більше без ребутів, тупо як налаштував так і досі працює.


Тепер мій фаворит в бездротовому обладнанні, на даний час
Ubiquiti - хто б що не казав, але їхні вай-фай рішення, просто бомбові!

Дома використовую звязку mikrotik 2011 + UniFi AP AC LR, тобто функцію маршрутизатора виконує мікротік, а власне сам вай-фай, роздає точка доступу. Є можливість розширяти покриття новими точками, кращий в користувацькому сегменті, безшовний роумінг, покриття дуже широке і, що найголовніше, завдяки формі антени воно реально працює в дві сторони. Тобто навіть в віддалених, від точки доступу місцях, інтернет працює класно, завдяки тому, що телефон достукується до точки, без проблем.
Ціна, при його функціоналі доступна, можливість віддаленого керування через хмару, дизайн. Але така штука вимагає таки нормального проводового роутера і сама роздавати інтерент не може (якщо хтось не розуміє, що таке AP).
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 3:
. (13.12.2017), MoRZE (13.12.2017), Romko_7 (12.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 08:56 #2715181   #20
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Апгрейд TP-Link TL-WR841N

Цитата Я говорю за 90% людей яким нема смислу переплачувати за бренд, роутер купується щоб крім компа підключеного по дроті працював ще й телефон.
В такому випадку можна було взяти якийсь Netis за 300 грн і не переплачувати за бренд Xiaomi

Цитата Автору, якщо є потреба, а головне бажання, придбати достойну річ, то готуй від 80 баксів.
Та от ніби обрав собі R7000 за $80 - взагалі халявна ціна за такий роутер.

Цитата Дома використовую звязку mikrotik 2011 + UniFi AP AC LR
Мені от треба з часом перекрити вай-файом кілька мертвих зон на 3-му поверсі. 1-й і 2-й поверх роутер покриває повністю (роутер на 1-му.) Тепер думаю, чи варто доставити 2-й роутер чи краще поставити ubiqity. Чи можна буде залишити вай-фай роутера паралельно з ubiqity? Чи треба буде відкл. вай фай і надіятись що ubiquity перекриє всі 3 поверхи, якщо його встановити на 2-му?
Роутер перенести немає можливості.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:34.