Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2010, 00:14 #1463635   #881
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від MOSXIII Переглянути допис
Та я цей "прозорий" натяк зрозумів, але було б ще чим похизуватись
ну да я порибив трохи КО )
насчет похизуватися конфіг (водяний) одного знайомого...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 10:03 #1463766   #882
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ресурсів на що ? перефразуй питання плз.
ну маю на увазі грошей/часу на саму систему охолодження..
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 10:28 #1463784   #883
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від Kryk Переглянути допис
ну маю на увазі грошей/часу на саму систему охолодження..
ну мені вона обійшлась відносно не багато. хоча тут є один товарищ який витратив на водяне охолодження вже десь як пів недорогої машини
щодо часу то хз. звісно часу йде на воду набагато більше ніж просто поставив кулер і забув. але це набагато цікавіше і дає неабиякий досвід )
п.с. до речі зараз продаю стару свою воду(досить і досить потужну) так що можна перейти на воду за цілком пристойні гроші =)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kryk (04.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 14:36 #1463992   #884
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
але це набагато цікавіше і дає неабиякий досвід )
вірю. правда з водою справи не мав. але після того як купив нового компа то в першу чергу поміняв охолодження на проці.

Востаннє редагував Kryk: 23.10.2010 о 09:18.
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 11:58 #1465490   #885
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Штеуд. а що за корпус новий, а ну розкалуйся

Додано через 2 хвилини
З.І. Фотік викинь нахрін. Ну або фоткай не з рук

Востаннє редагував erazel: 06.10.2010 о 11:58. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 12:07 #1465500   #886
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Штеуд. а що за корпус новий, а ну розкалуйся

Додано через 2 хвилини
З.І. Фотік викинь нахрін. Ну або фоткай не з рук
фотік нормальний. це просто якийсь ночний режим чи щось таке )
корпус Космос С
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 12:15 #1465507   #887
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Корпус Cooler Master Cosmos S $265 - окуїти. Та ти ще двинутіший ніж я думав (в хорошому смислі)
Ну і чим ця хрінь краще Чіфтека? ЗА ТАКІ ТО ГРОШІ
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 12:25 #1465520   #888
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Корпус Cooler Master Cosmos S $265 - окуїти. Та ти ще двинутіший ніж я думав (в хорошому смислі)
Ну і чим ця хрінь краще Чіфтека? ЗА ТАКІ ТО ГРОШІ
ну я його брав далеко не за cтільки.
я би не сказав краще. просто інший
тай чіф вже надоїв.
але в космоса є одна вилика перевага. він добре підходить під воду.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 12:30 #1465522   #889
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ну я його брав далеко не за cтільки.
я би не сказав краще. просто інший
Ну якщо брав не за стільки то ще повірю. Бо платити 250 баксів просто за ІНШИЙ корпус?
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
але в космоса є одна вилика перевага. він добре підходить під воду.
А, тоді все ясно.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 12:55 #1465550   #890
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну якщо брав не за стільки то ще повірю. Бо платити 250 баксів просто за ІНШИЙ корпус?

А, тоді все ясно.
та якби брав за 250 то докинув би ще і взяв корсар. це просто монстр )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2010, 01:15 #1466934   #891
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Сьогодні зробив легкий апгрейд своєму старенькому Q6600. Поміняв материнку з P965 s3 на P35 ds4 (рік пролежала нова в коробці), а також, ради інтересу поставив Ati RAdeon 4670 1 Gb замість 8600 GTS 256Mb.

Проц погнав легенько , підняв шину до 333 з 266, зараз працює на 3000 (2400 штатна). Рівою також несильноa погнав відяху, з 750 до 850. Ну і та друга частота пропорційно, не памятаю зараз.

В 3DMark 06 показало 8100 Марків. Незнаю, чи це нормально чи ні для такої конфігурації.

Віндовс 7 дав загальну оцінку в 5.9 бала, але він бере її по найслабшому звені, яким в цьому випадку є САТАшний вінт. А так то проц 7.2, відео 6.9.

Проц я б ще трошки погнав, але трохи боюся сильно пхатися в ті настройки. Спробую підняти температуру на 0.25 і шину трохи ще. Таймінги пам"яті автоматом видали 5 5 5 15 шось типу того. Вроді незле.

Не впевнений ще чи варто залишати собі цю відяху чи поставити стару, яка має одну суттєву перевагу - підтримку CUDA. Мені для відеомонтажу і рендера досить пригодиться.

Востаннє редагував Yumik: 08.10.2010 о 01:43.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2010, 09:39 #1467058   #892
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від Yumik Переглянути допис
Сьогодні зробив легкий апгрейд своєму старенькому Q6600. Поміняв материнку з P965 s3 на P35 ds4 (рік пролежала нова в коробці), а також, ради інтересу поставив Ati RAdeon 4670 1 Gb замість 8600 GTS 256Mb.

Проц погнав легенько , підняв шину до 333 з 266, зараз працює на 3000 (2400 штатна). Рівою також несильноa погнав відяху, з 750 до 850. Ну і та друга частота пропорційно, не памятаю зараз.

В 3DMark 06 показало 8100 Марків. Незнаю, чи це нормально чи ні для такої конфігурації.

Віндовс 7 дав загальну оцінку в 5.9 бала, але він бере її по найслабшому звені, яким в цьому випадку є САТАшний вінт. А так то проц 7.2, відео 6.9.

Проц я б ще трошки погнав, але трохи боюся сильно пхатися в ті настройки. Спробую підняти температуру на 0.25 і шину трохи ще. Таймінги пам"яті автоматом видали 5 5 5 15 шось типу того. Вроді незле.

Не впевнений ще чи варто залишати собі цю відяху чи поставити стару, яка має одну суттєву перевагу - підтримку CUDA. Мені для відеомонтажу і рендера досить пригодиться.
ну за резалт відяхи я тобі нічого не скажу ібо хз.
8600 гтс на двух ядрах має давати 6-7 тис папуг (а мо і більше з хорошим розгоном)
а вот проц можна форсанути до 3.4-3.6 при норм охолодженні і теж непогано форсанути. А напруга на проц думаю можна ставити в районі 1.45в.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2010, 19:13 #1472592   #893
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

нарешті більш меньш фінально зібрав свій комп в новому корпусі. не скажу що на 100% задоволенний. але всеж вишло непогано. тепер треба із шумом трохи розібратися.
пару фото





прошу сильно за фото не бити. батарейки в фотіку на іздохе
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2010, 19:11 #1473160   #894
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Як на мене за естетичний вигляд оцінка - 3.
Може по зручності і варто було міняти корпус. А от чисто з естетичної сторони то неахті. Зовсім не дивиться.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2010, 22:57 #1473318   #895
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Як на мене за естетичний вигляд оцінка - 3.
Може по зручності і варто було міняти корпус. А от чисто з естетичної сторони то неахті. Зовсім не дивиться.
ну смак і колер фломастери різні.
мені нормально... пока )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 11:47 #1473566   #896
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Як на мене за естетичний вигляд оцінка - 3.
Може по зручності і варто було міняти корпус. А от чисто з естетичної сторони то неахті. Зовсім не дивиться.
Похвались своїм
Andy2006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 12:14 #1473568   #897
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

А у мене ще гірше. Бардак рідкісний

Додано через 23 хвилини
Прихований текст: фото 

Востаннє редагував erazel: 17.10.2010 о 12:15. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2010, 14:53 #1475569   #898
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Маю я на роботі залізяку HP DC5800 із процом intel Celeron 430 Conroe-L що працює на частоті 1.8ГГц і матплатоюHP 2820h

Почитав що проци даної серії непогано разганяються до частоти 3.3-3.5ГГц, але в біосі опцій зміни частот/вольтажу немає, перепрошився до останньої версії - теж безрезультатно.

Чи можливо якось його розігнати на даній материнці?
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2010, 15:07 #1475576   #899
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
Маю я на роботі залізяку HP DC5800 із процом intel Celeron 430 Conroe-L що працює на частоті 1.8ГГц і матплатоюHP 2820h

Почитав що проци даної серії непогано разганяються до частоти 3.3-3.5ГГц, але в біосі опцій зміни частот/вольтажу немає, перепрошився до останньої версії - теж безрезультатно.

Чи можливо якось його розігнати на даній материнці?
Мабуть SetFSB юзати, не памятаю шо там з вольтажем, але трохи підняти частоту і на дефолтному думаю вдасться
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2010, 16:18 #1475626   #900
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (Overclocking):обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
Маю я на роботі залізяку HP DC5800 із процом intel Celeron 430 Conroe-L що працює на частоті 1.8ГГц і матплатоюHP 2820h

Почитав що проци даної серії непогано разганяються до частоти 3.3-3.5ГГц, але в біосі опцій зміни частот/вольтажу немає, перепрошився до останньої версії - теж безрезультатно.

Чи можливо якось його розігнати на даній материнці?
взагалі це може бути гіморняково, бо брендові пк спецом лишають можливостей по тюнінгу системи. і єдиний варіант це скористатися способами що годяться для ноутів. як казав леон це може бути утіліта сетФСБ або інша (гугл) але окрім вольтажа можуть бути пріколи з мамкою (не підтримує блокування шини РСІ і тп) тому якщо хочеш експерементувати спочатку зроби бекап інфи і тоді вже пробуй. хоча я би не боявся щось вбити в цьому випадку. звичайний перезагруз має рішити всі проблеми.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:46.