Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.09.2011, 22:08 #1749519   #981
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Забава для справжніх ботанів )))
Тут недавно вже постили цю новину.
Як вже казав. ДЕ В ТЕРНОПОЛІ КУПИТИ Рідкий гелій?! )))
... а тим часом інтел робить проци IVY Bridge які тихо всруть 8 ядер АМД(при своїх 4х) )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kryk (21.09.2011), [RCT].(*P@vuk****) (21.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2011, 23:42 #1749583   #982
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Забава для справжніх ботанів )))
Тут недавно вже постили цю новину.
Як вже казав. ДЕ В ТЕРНОПОЛІ КУПИТИ Рідкий гелій?! )))
... а тим часом інтел робить проци IVY Bridge які тихо всруть 8 ядер АМД(при своїх 4х) )))
Буквально вчора поміняв свій феном 555 на 955 і так думаю то буде в мене останній проц від АМД. наступний - то якраз новий Інтел. Головне шоб ціна на них була адекватна.
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2011, 11:22 #1749830   #983
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від Kryk Переглянути допис
Буквально вчора поміняв свій феном 555 на 955 і так думаю то буде в мене останній проц від АМД. наступний - то якраз новий Інтел. Головне шоб ціна на них була адекватна.
не в останню чергу ціна на інтел буде залежити від амд. якщо нові бульдозери будуть хоч відносно співставимі з інтелами по швидкості з інтелами то є надія що ціни будуть людьськими. якщо ж ні... то одному інтелу відомо яка ціна буде
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 23:08 #1800245   #984
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Маленьке відео для тих хто в курсі...
співавторство SerBB
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[RCT].(*P@vuk****) (28.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 17:33 #1883367   #985
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Швидкодія наших ПК [результати бенчмарків та конфіги домашніх компютерів]

Маю питання:
Материнка NB33-BL/E. Проц Celeron 1700. Bus speed=100MHz. Frequency=133MHz. Відповідно, FSB : DRAM=3:4.
Як підняти Bus speed до 133MHz, щоб FSB : DRAM=1:1, і чи таке, взагалі, можливо? Скріншоти додаю.



noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 20:28 #1883499   #986
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

noname1
тобі тіпа в цю тему.
підняти частоту можна розігнавшки процессор за допомогою підняття частоти fsb.
але йй богу. йому пора на свалку, а не мучати розгоном.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 20:48 #1883517   #987
MedicalNord
Учасник
Типово medic

Це цікаво. Підкажіть, де мені , щоб дізнатися більше про це ?
MedicalNord зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 21:39 #1883567   #988
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: medic

Цитата
Допис від MedicalNord Переглянути допис
Це цікаво. Підкажіть, де мені , щоб дізнатися більше про це ?
Більше про що? Ти якось уточни. А так можешь почитати тему, полазити по overcklockers.ua, overclockers.ru
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 14:29 #1884142   #989
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
noname1
тобі тіпа в цю тему.
підняти частоту можна розігнавшки процессор за допомогою підняття частоти fsb.
але йй богу. йому пора на свалку, а не мучати розгоном.
Та я в курсі, що треба підняти частоту. Я про це і питав. Просто, пробував підняти, на скільки це було можливо, то воно майже нічого не дало. А може варто замінити процесор? Я не дуже шарю в тих розгонах і конфігурації заліза, тому прошу поради тут.

Люди, підкажіть, що можна використати з описаних тут процесорів, бо не знаю, що буде працювати на наявній у мене матплаті NB33-BС/E.
Знаю, що їй пора на свалку, але поки що користуюся тим, що маю, тому хочу хоч трошки апгрейднути систему. Та й, думаю, у зв"язку з древністю запчастин, ця затія не повинна бути дорогою.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 14:40 #1884152   #990
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Та я в курсі, що треба підняти частоту. Я про це і питав. Просто, пробував підняти, на скільки це було можливо, то воно майже нічого не дало. А може варто замінити процесор? Я не дуже шарю в тих розгонах і конфігурації заліза, тому прошу поради тут.

Люди, підкажіть, що можна використати з описаних тут процесорів, бо не знаю, що буде працювати на наявній у мене матплаті NB33-BС/E.
Знаю, що їй пора на свалку, але поки що користуюся тим, що маю, тому хочу хоч трошки апгрейднути систему. Та й, думаю, у зв"язку з древністю запчастин, ця затія не повинна бути дорогою.
повторю ще раз. змісту від розгону цієї платформи немає. так само як мабуть вже не лишилось тих хто може шось вам про це росказати. дуже вже вони древні
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[RCT].(*P@vuk****) (28.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 00:12 #1884611   #991
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Та я в курсі, що треба підняти частоту. Я про це і питав. Просто, пробував підняти, на скільки це було можливо, то воно майже нічого не дало. А може варто замінити процесор? Я не дуже шарю в тих розгонах і конфігурації заліза, тому прошу поради тут.

Люди, підкажіть, що можна використати з описаних тут процесорів, бо не знаю, що буде працювати на наявній у мене матплаті NB33-BС/E.
Знаю, що їй пора на свалку, але поки що користуюся тим, що маю, тому хочу хоч трошки апгрейднути систему. Та й, думаю, у зв"язку з древністю запчастин, ця затія не повинна бути дорогою.
Тут всю конфігурацію треба міняти, щоб побачити різницю: мамка+проц+память (ну і +відео). Заміни проца буде практично невідчутна.
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 12:08 #1884890   #992
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

а з того во "буратіни" щось вижати можна?



мамка HP 0A08h
4гб оперативки FB-DDR2 333MHz
Windows 7 x64 Enterprise
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 13:10 #1884936   #993
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

До речі хлопаки Оверклокери с празнічком!
29 лютого всесвітній день оверклокера !!!


Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
а з того во "буратіни" щось вижати можна?
мамка HP 0A08h
4гб оперативки FB-DDR2 333MHz
Windows 7 x64 Enterprise
надто багато з цього не вижмешь. хоча 65нм процы десь 3+ ггц гналися.
але тут швидше проблема в серверні мамці і серверні памяті.
там просто тупо може не бути опції для розгону

Востаннє редагував ШТЕУД: 29.02.2012 о 13:10. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 13:33 #1884973   #994
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
може не бути опції для розгону
так, біос залочений =(
варіантів більше нема? )=
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 13:44 #1884985   #995
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
так, біос залочений =(
варіантів більше нема? )=
ну а як ти хочешь ? танцы з бубном довкола
можешь спробувати спосіб з ноутбуків. тобто через софт.
скачай якусь прогу типу setfsb (чи щось тіпа того) і спробуй взнат який тактовий генератор на мамці. далі думаю розберешся.
хоча чи воно не пошкодить желізо гарантувати не можу.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 10:58 #1910712   #996
Linyvyj
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

ups

Востаннє редагував Linyvyj: 02.04.2012 о 13:18.
Linyvyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 11:32 #1910748   #997
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Ага, враховуючи тепловиділення сучасної памяті, нічого окрім додаткового шуму в домашній системі не отримаєш.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 11:40 #1910754   #998
Linyvyj
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

sorry

Востаннє редагував Linyvyj: 02.04.2012 о 13:18.
Linyvyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2012, 13:10 #1910819   #999
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Ви хлоп"ята офф-топом не захоплюйтесь. Трохи почистив від "витоку цікавої і корисної інфи".
Linyvyj
Звісно дуже добре що ти приклав руки і зробив такий гарний охолоджувач. Але як тут правільно зазначили. 2012 рік на дворі і змісту охолодження сучасної памяті активним обудувом немає. Тай навіть для старої ддр2 памяті вистачає простого кулера на бокові стінці.
Тай тема про розгін? а не охолодження як таке. Тому варто хоча би написати що тобі то охолодження дало. Окрім відчуття власної крутості ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2012, 00:28 #1918970   #1000
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Підніму трохи тему.
Обновив оперу. Нарешті поставив під нужди 16Га.
Трохи розігнав. Ось що вийшло.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:01.