Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.10.2016, 13:04 #2659033   #1
R0oflesS
Активний учасник
 
Аватар для R0oflesS
Smile Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Всім привіт!)

Суть проблеми: для невеликого офісу потрібно забезпечити 4 робочі місця за ПК. Вимоги до ПК не надто високі, так як 99% роботи - це інтернет-браузер, Skype і т.д.

Варіанти, які розглядаються:
- найбільш очевидний: придбати 4 нові системники і монітори + периферія
- економний: придбати б/у техніку
- придбати один потужний системник та організувати роботу 3 інших ПК через PC-station (якщо хтось не знає що це, тицяти тут)

Який варіант буде оптимальним в плані витрати-якість?
Можливо хтось стикався з PC-station? Для мене досить цікавий варіант, але можливо є якісь недоліки?

Буду дуже вдячний за поради
R0oflesS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 14:01 #2659049   #2
Dmytrij_ua
 
Аватар для Dmytrij_ua
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Думаю другий варіант буде оптимальний, якщо є обмеження по грошах, тим паче, що зараз з європи та америки везуть хороші брендові речі, які до слова не працювали в нашиих електромережах.
Тонкий клієнт мені здаться по ціні вийде як дешевий комп новий http://hotline.ua/computer/nastolnye-kompyutery/4629/
Dmytrij_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 19:23 #2659106   #3
Avalon
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

взяти 4 бу моноблоки, або 4 хромбуки(легенькі, тоненькі і дешеві) правда там скайп вебовський
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 23:00 #2659123   #4
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

- економний: придбати б/у техніку
Я взяв знайомим нещодавно б/к 3 компа на s775 інтел с2д 5300 2Гб оперативки 160пб вінт, відео інтегроване + 3 моніка "квадратних плоских" (клави мишки і подовжувачі нові). ціна ящика 1200грн., монітора 600грн., клава, мишка, подовжувач 300грн.
При потребі відеокарти 512мб до них 300-400грн.

новий самий дешевий базовий ящик вийде на амд платформі (як на мене в офіс треба інтел - більш надійний). новий комп на інтелі взборі брав у вересніі 8260грн. по перерахунку
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 08:05 #2659145   #5
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Цитата Можливо хтось стикався з PC-station? Для мене досить цікавий варіант, але можливо є якісь недоліки?
Вилетить якась одна хрєнь на цьому центральному компі, вмре вся робота на фірмі. А так, один з 4 компів здохне, то ще 3 в запасі будуть. А Б/К ПК з Європи, особливо брендові моделі, досить таки надійні. Я б брав Б/К.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2016, 10:10 #2660021   #6
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Цитата Можливо хтось стикався з PC-station? Для мене досить цікавий варіант, але можливо є якісь недоліки?
Теоретично варіант цікавий, а практично то драйвер до карти впаде, то сервак ляже, то проблеми як юзеру дати адмінський доступ (щоб не міг вложити хост), та і ще треба термінальні ліцензії на віндовс сервер (ціна однієї ліцензії приблизно рівна вартості десктопної вінди) і ліцензію на сам віндовс сервер. Тому тільки з точки зору ліцензування дане рішення аж ніяк економічно не вигідне для малої контори.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2016, 17:23 #2660109   #7
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Підтримую перший варіант, оскільки враховуючи що ПК тільки 4 штатний енікейщик в вас не передбачений. А без нього 2 і 3 варіант більше створюватимуть проблеми чим працювати.
3 варіант і скайп-мультимедіа дуже погано сумісні, оскільки все впирається в швидкість яку може забезпечити локальна мережа, ++ виходить з ладу сервер - лягає вся інфраструктура. Та і знов таки, щоб настроїти PXE-boot і взагалі всю роботу такої системи - потрібно спеціаліста.
2 варіант, в принципі непоганий, але є висока можливість купити такий системник в зборі, де за місяць-два вийде з ладу материнка (бо був несправний юг\хаб, якого прогріли феном і постаралися позбутися пошщвидше), вінчестери з великим пробігом, заліченими бед-секторами які також в швидкому часі почнуть вилазити і треба буде таки купувати нові вінчестери на заміну, блоки живлення зі вздутими конденсаторами (в принципі ремонту підлягає, але знову таки 2-3 дні простою поки бж віднесуть до майстра, той зремонтує і віддасть, гарантовано).
Ну і перший варіант, купити нову начинку офісного варіанту (Pentium під сокет 1150, мікроАТХ материнку під В85 чіпсет, планку на 4 гб DDR3, SSD\HDD і якийсь 400-ватний БЖ від залмана наприклад) + бу корпус+ бу монітор + периферія. Вийде до 8ми тисячс максимум, але принаймі перші 2-3 роки проблем не повинно бути, не кажучи вже про швидкодію.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2016, 16:15 #2660239   #8
R0oflesS
Активний учасник
 
Аватар для R0oflesS
Типово Відповідь: Яке краще рішення для офісу по забезпеченню ПК?

Всім дякую за поради! Зупинився на варіанті з новими системниками та б/к моніторами.
R0oflesS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:44.