Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.06.2012, 17:19 #1972474   #181
jw1996
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

7.07.2012 їду в Крим на машині. Хто хоче попутно приєданатися до Сімферополя пишіть в приват. Маю 3 місця.
jw1996 зараз поза форумом  
Старий 24.06.2012, 21:25 #1972607   #182
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Людина певно не читала останню сторінку
paravozz зараз поза форумом  
Старий 25.06.2012, 16:26 #1973111   #183
Inusik
Типово Відповідь: Поїздка на море від Оріона

Є плюси і мінуси. До моря далеченько, але з села ще дальше.Будиночки старі деревяні, але є і нові з цегли, але там дорожче, хоча все нове і кухня іспальня, туалет. Зручності в дворі, душ тільки ввечері, в обід приходили з моря, то милися водою з бутилок. Холодильник з морозилкою сарий, не місткий.Всі беруть з собою морожені котлети, відбивні, а місця в морозилці мало.Посуд там є, але ми брали своє, щоб не чекати поки звільниться каструля чи кружка.Продукти дорогі, як і всюди. Возять жіночки вранці молоко, сир, пиріжки.Хліб несмачний, але їли.Море переважно чисте, є медузи, після шторму водорослі,мусор прибирають.Є ринок :вино, риба , мясо, овочі фрукти,на одяг , сувеніри матраси парасолі-ціни нормальні.Перший раз їхати можна.Знаю багатьох людей, що їздять туди регулярно.Особлива перевага в тому, що доставка з Тернополя до самої бази, на морі 12 днів.Питна вода є завжди.
Inusik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
2610 (25.06.2012)
Старий 25.06.2012, 18:37 #1973223   #184
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

27 червня їдемо в Затоку. Знайшли пансіонат "Прохлада" через інтернет. Приїдемо - напишу. Поки недочекаюсь тої поїздки ))))
піЛюля зараз поза форумом  
Старий 25.06.2012, 20:20 #1973328   #185
vlad666
 
Аватар для vlad666
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Хто був в Николаевці(Крим)?Можете хтось порадити недорогий відпочинок з дітьми в цьому містечку?Буду вдячний!
vlad666 зараз поза форумом  
Старий 25.06.2012, 20:22 #1973330   #186
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
27 червня їдемо в Затоку. Знайшли пансіонат "Прохлада" через інтернет. Приїдемо - напишу. Поки недочекаюсь тої поїздки ))))
Обов"язково відвідайте фортецю в Білгород-Дністровському!!!!!! (бажано з екскурсією)))))та з фотоапаратом).
п.с. Колись по лиману "Ракета"ходила до Аккермана
)))))не пошкодуєте ))) https://uk.wikipedia.org/wiki/Аккерманська_фортеця
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 00:42 #1973680   #187
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Да х-я це все в Криму можна суперово віддихнути.... Який сервіс *** потрібен якщо приїхав, зняв хату і сам собі господар ? Природа там охеренна, менталітет у людей наш, мова зрозуміла, продукти затарив і готуєш що хочеш і як хочеш... За штуку-півтори зелених можна офігенно жити там днів десять сім'єю без всякого напряга (принаймні я на більше не їду тому що роботодавець не дозволяє), але довольний як слон... Нормальне вино, свіженькі море продукти, фрукти і т.д.
Полюбе ще пару рокув буду їздити по різних Гурзуфах, Форосах, Партеїдах, Лівадіях і т.д. Нах ці чорножопі болгари чи турки, я вже мовчу про єгиптян... Якщо вже говорити про якісний відпочинок тоді тільки якісь Сейшели чи Каріби (приватні острови не розглядаю)....
Просто ігнор різним тупим пансіонатам і т.д. Заїдьте хтось в той самий Гурзуф і опишіть враження... Я принаймні не забуду чистеньке море + хвойний запах в повітрі коли пливеш.... мрія!!!
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 00:56 #1973687   #188
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
За штуку-півтори зелених можна офігенно жити там днів десять сім'єю
офігіти!!!
ну і ціни!
ascii зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 01:06 #1973692   #189
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

да ні це впринципі не ціни особливо, а моє бажання випити якийсь Джек Деніелс деколи, або похавати якийсь шашлик ))) Повір і тут можна легенько злити таку сумму навіть за день... Принаймні в мене таке було пару раз )))) За день штуку зелених в ноль, а зранку думаєш, а *** це було....
Реально потрібно 400 зелених на житло де ніхто не буде рило своє сунути і далі як в Тебе получиться... будеш обмежуватись жареною картоплею 10 днів то вийде меньше 500 зелених на відпочинок )))
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 01:14 #1973694   #190
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
да ні це впринципі не ціни особливо, а моє бажання випити якийсь Джек Деніелс деколи, або похавати якийсь шашлик ))) Повір і тут можна легенько злити таку сумму навіть за день... Принаймні в мене таке було пару раз )))) За день штуку зелених в ноль, а зранку думаєш, а *** це було....
Реально потрібно 400 зелених на житло де ніхто не буде рило своє сунути і далі як в Тебе получиться... будеш обмежуватись жареною картоплею 10 днів то вийде меньше 500 зелених на відпочинок )))
я за такі гроші в Болгарії відпочину
а то і дальше доїду
ascii зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 01:16 #1973696   #191
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
я за такі гроші в Болгарії відпочину
а то і дальше доїду
Я про сім'ю з 4 чоловік говорив ))) В Болгарію 2-е дорослих + 2-е дітей за 500 зелених з картоплею ? хахахаха там навіть і на житло не вийде + візи
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 01:43 #1973699   #192
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Я про сім'ю з 4 чоловік говорив ))) В Болгарію 2-е дорослих + 2-е дітей за 500 зелених з картоплею ? хахахаха там навіть і на житло не вийде + візи
готель 3 зірки на 10 днів на двох за 1700 грн можна взяти через букінг.ком.
ascii зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 06:49 #1973717   #193
sasha77
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Замовив три трьохмісних номера в Поповці (Західний берег Криму) з 20-го липня (їдем великою компанією з дітьми).
В номерах євроремонт, кондиціонер, санвузол, нові меблі, велика територія, безкоштовна стоянка, не потрібно переходити дорогу йдучи на пляж. До моря 200м і ціна 360грн доба ЗА НОМЕР. Діти до 3 років БЕЗКОШТОВНО а не 80% вартості.
Я тільки за вас радий Бог в поміч
З.Ы. Письомце пишу з кримскага чуда пізніше скину фотки як" ми тут мучимося"
sasha77 зараз поза форумом  
Подякували 2:
DIC (26.06.2012), ОРДА (26.06.2012)
Старий 26.06.2012, 08:49 #1973738   #194
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Був минулого року в криму. Природа супер!
Але сервісу ніякого, все засране і поломане, люди всі недовольні і всі хочуть тебе нає...ти. бажання їхати туди немає.

Додано через 38 хвилин





Востаннє редагував zyxel: 26.06.2012 о 08:49. Причина: Пізніше додано
zyxel зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (26.06.2012), Nofelet (03.06.2013)
Старий 26.06.2012, 14:14 #1974010   #195
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
готель 3 зірки на 10 днів на двох за 1700 грн можна взяти через букінг.ком.
я свою позицію сказав ))) Для мене Крим рідніший і прикольніший чим Болгарія ))) Головне не їхати на засрані курорти типу Судака чи Феодосії... А знайти чистенькі і прикольні місьця там можна без проблем.
Якщо я вже і буду відмовлятись від Криму то тільки в якісному плані і їхати на якесь Тенеріфе, але точно не до болгар чи турків.
Просто люди вибирають дешеві і заїжені варіанти + живуть хз де з сральниками на вулиці (або взагалі на базах з общаковскою страшною парашою аля Херсон чи Затока), а після того пишуть як все було засрано і погано...
Цікаво почути думки людей які були на курортах на відрізку від Гурзуфа до Фороса включно (за виключенням Ялти) + знімали нормальну квартиру (наприклад будинки фірми Console) і крім того що ходили на пляжі ще заїзжали в різні заповідники типу Нікітінсього ботанічного саду.... Я чомусь думаю, що небагато людей скаже що їм щось не сподобалось )

Востаннє редагував GosuProtoss: 26.06.2012 о 14:20.
GosuProtoss зараз поза форумом  
Подякували 2:
ОРДА (26.06.2012), seryk (28.07.2012)
Старий 26.06.2012, 15:10 #1974044   #196
Pavel_
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

форумчани підкажіть хто їздив в Приморське Одеської області цього року, кажуть море чисте і ціни на половину менші а ніж в затоці. варто чи таке саме ге як в затоці?
Pavel_ зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 18:08 #1974140   #197
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
я свою позицію сказав ))) Для мене Крим рідніший і прикольніший чим Болгарія ))) Головне не їхати на засрані курорти типу Судака чи Феодосії... А знайти чистенькі і прикольні місьця там можна без проблем.
Якщо я вже і буду відмовлятись від Криму то тільки в якісному плані і їхати на якесь Тенеріфе, але точно не до болгар чи турків.
Просто люди вибирають дешеві і заїжені варіанти + живуть хз де з сральниками на вулиці (або взагалі на базах з общаковскою страшною парашою аля Херсон чи Затока), а після того пишуть як все було засрано і погано...
Цікаво почути думки людей які були на курортах на відрізку від Гурзуфа до Фороса включно (за виключенням Ялти) + знімали нормальну квартиру (наприклад будинки фірми Console) і крім того що ходили на пляжі ще заїзжали в різні заповідники типу Нікітінсього ботанічного саду.... Я чомусь думаю, що небагато людей скаже що їм щось не сподобалось )
ну а сервіс, сервіс там???Про шо ви говорите...Щоденне харчування, що також важливо...Скажіть, чи хороше обслуговування в місцевих кафешках-ресторанчиках?Чи хочеться Вам залишати хоча б раз чайові за смачну кухню?((((Чи виправдовує кухня ціни в меню????
Ну поїздив, подивився місцеві пам"ятки, сади, заводи, супер природа-не спорю.Раз, другий раз-ну набридає щороку.Хочеться чогось нового!Та і дитинстві більшість встигла це побачити.Та сама дорога в Крим чого варта((((нє-нє-нє((((
Єдине-тільки природа.Все.
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (26.06.2012), dango (26.06.2012)
Старий 26.06.2012, 19:07 #1974189   #198
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
ну а сервіс, сервіс там???Про шо ви говорите...Щоденне харчування, що також важливо...Скажіть, чи хороше обслуговування в місцевих кафешках-ресторанчиках?Чи хочеться Вам залишати хоча б раз чайові за смачну кухню?((((Чи виправдовує кухня ціни в меню????
Ну поїздив, подивився місцеві пам"ятки, сади, заводи, супер природа-не спорю.Раз, другий раз-ну набридає щороку.Хочеться чогось нового!Та і дитинстві більшість встигла це побачити.Та сама дорога в Крим чого варта((((нє-нє-нє((((
Єдине-тільки природа.Все.
я не розумію при чому тут сервіс якщо годується все вдома на швидку руку... по різних кафешках я не ходжу і не їм там незрозуміло що ) А якийсь шашлик чи плов там дуже добрий в грузинів чи узбеків і мені там сервісу не треба - зробив замовлення, принесли та й весь сервіс... опахалом в той час біля мене махати не потрібно )))
На рахунок того, що проїдається не спорю, але мені ще не встигло проїстись і минулого року я повертатись з моря не особливо хотів... полюбе ще роки 2-3 буду тільки на південному березі Криму відпочивати, ну а далі життя покаже що і як - чого зараз загадувати, але як я вже написав якщо надоїсть Крим то буду обирати якісь екзотичні місця, а не Болгарії чи Турції це точно )))
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 19:33 #1974206   #199
yura
 
Аватар для yura
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

В нормальному цивілізованому світі відпочинком рахується, коли ти відповчиваєш, купаєшся, їсиш шо хочеш, пєш шо хочеш (що пропонує Туреччина чи Єгипет). А готовувати їсти на відпочинку це взагалі....я цього не розумію, пів дня відпочиваєш пів дня готуєш? А якщо ти з сімєю, дітьми? Получається жінка має готувати цілий день, а ти тарчиш на морі.....А якщо поїхати в Крим в 5 зірковий готель, з системою "все включено" , да да, є там такі.....то по ціні получиться відпочинок в Іспанії, чи Італії.....ба навіть на Мальдіви за ті гроші поїдеш

п.с. Був в Криму кілька раз, в Затоці, в Скадовську, в Лазурному, на азовському морі. і був в Єгипті, Туреччині.....це не порівняти небо і земля.....На Україну більше ні кроком, тим більше в Крим, де ціни вищі ніж в Європейському союзі, я вже мовчу про Туреччину чи Єгипет...Природа в Туреччині теж не поступається Криму, можна зранку на лижах кататись в горах, а ввеччері загаряти і купатися коло басейну (в жовтні)
yura зараз поза форумом  
Подякували 6:
ascii (26.06.2012), dango (26.06.2012), Манюня (30.06.2012), Morel (26.06.2012), mZiG (26.06.2012), zyxel (26.06.2012)
Старий 26.06.2012, 20:18 #1974253   #200
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Головне не їхати на засрані курорти типу Судака чи Феодосії...
З Феодосії "мєстні" їдуть на пляжі в Орджонікідзе.Там купа чистих і майже пустих пляжів,правда якшо нема машини то трохи тяжко буде ходити-їздити по 2 рази в день.

Раніше ссилку давав.
http://www.ordjon.com/
Romko_7 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:32.