Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудови в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.04.2018, 21:52 #2727202   #621
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Та я згідний, просто я знаю ту кухню трохи. То скажу так - ніфіга не зміниться. Хіба будуть з ранку до ночі блокувати офіс креатора. У нас бізнес і політика переплетені. Кум сват брат. І вирішити щось простим людям буде важко - хіба реально об'єднаються. Це просто факт. Я можу бути проти а шо поміняється? То тре як з сектантами в парку
Ну у нас лише може щось змінитись при зміні влади в місті, яка дозволить будувати не лише місцевим колєгам, а фірмам які здатні будувати якісне і доступне житло.

По темі:
Друг продає котеджі в Байківцях по 50тис.у.о (торг). Кого цікавить пишіть дам номер.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2018, 22:38 #2727385   #622
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

ще фото як "спішать" заселятись в новобудовах.
і таких будинків багато. щось тут не то. або не купляють, або хто купив їм тих квартир не сильно і треба. скільки піде зимою на опалення квартири якщо сусіди не спішать заселяьтись роками. і скільки років там ще будуть ремонти робити.
рекомендую не пошкодувати грошей поставити в квартирі хоч мінімальну шумоізоляцію, заодно хоч трохи тепліше буде.

жк монако 4 кв 2016. це після здачі пройшло рік і 4 місяці.





louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2018, 23:14 #2727388   #623
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

трошки давніше з'явився на Довженка в городах новий парканчик,
а недавно уже й щось там вкопали у землю



то є територія Тернопільгазу,ну как бе була,раніше



Ділянка мала призначення під промисловість,
а от зараз вона розподілена й друга частина уже призначена під будівництво !



Сама територія виглядає закинутою пусткою



ну і звичайно ж як без зайвого клаптика землі-новий паркан облаштований
за декілька метрів від того старого,що там стояв 100500 років.



P.S.ну то те що побачив я,можливо існує інша
правильна версія подій )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2018, 01:00 #2727394   #624
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
ще фото як "спішать" заселятись в новобудовах.
і таких будинків багато. щось тут не то. або не купляють, або хто купив їм тих квартир не сильно і треба. скільки піде зимою на опалення квартири якщо сусіди не спішать заселяьтись роками. і скільки років там ще будуть ремонти робити.
рекомендую не пошкодувати грошей поставити в квартирі хоч мінімальну шумоізоляцію, заодно хоч трохи тепліше буде.

жк монако 4 кв 2016. це після здачі пройшло рік і 4 місяці.





Як вже тут говорилося це бурштинові копачі скуповують цілими будинками)). А якщо більш серйозно, то наш ринок новобудов роздутий заробітчанами, які скуповують квартири. Також сюди вкладаються суді, прокурори, ректори, депутати і тд. там у них іде змагання між собою у кого більше. Дуже багато таких мажорчиків скуповують нерухомість в сусідніх областяхІ Як один з ректорів, сам живе та працює в Чернівцях, а нерухомості від Франківська до Тернополя з Львовом. І зазвичай всі ці багатства стоять до кращих часів, бо бояться палитися ще з орендами. А ще купа всього на родичів записують, от і маємо напівпусті будинки, які стоять роками.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (22.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2018, 08:57 #2727398   #625
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата P.S.ну то те що побачив я,можливо існує інша
правильна версія подій )))
куда вони його хочуть там запхати, там вже рукою подати до колії. Хоча шо тут казати, якщо навпроти тернопільгазу і до самого низу завалили. Хто їх там буде купляти..
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2018, 09:10 #2727401   #626
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Хто їх там буде купляти..
будуть і аж бігом
якшо на Яремі чи Овочевій купляють то там місце не гірше
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2018, 11:27 #2727606   #627
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата Як вже тут говорилося це бурштинові копачі скуповують цілими будинками)). А якщо більш серйозно, то наш ринок новобудов роздутий заробітчанами, які скуповують квартири. Також сюди вкладаються суді, прокурори, ректори, депутати і тд. там у них іде змагання між собою у кого більше. Дуже багато таких мажорчиків скуповують нерухомість в сусідніх областяхІ Як один з ректорів, сам живе та працює в Чернівцях, а нерухомості від Франківська до Тернополя з Львовом. І зазвичай всі ці багатства стоять до кращих часів, бо бояться палитися ще з орендами. А ще купа всього на родичів записують, от і маємо напівпусті будинки, які стоять роками.
раз нема де грошей дівати то най купляють...
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/1-k...m-IDzoUji.html
22 000 $ 1 комн. ЖК"30 Жемчужина", Сахарова. Цена от Застройщика. Готовый дом!
Одеса, Одеська область, Суворовський Додано в 14:50, 19 квітня 2018,
1 комн. ЖК"30 Жемчужина", Сахарова ул. 10/24, 40/18/11 Большая, светлая квартира. Стандартная планировка. Лоджия из кухни. Просторный холл. Есть место для встроенного шкафа. Удобная транспортная развязка. Развитая инфраструктура.



повторюсь. хто шарить вже і купити і продати встигли. деякі ті всі квартири і земельні ділянки тільки починають пробувати продавати. в такому місті як тернопіль продати навіть 2 ліквідні квартири це щось.

Востаннє редагував louis50: 23.04.2018 о 11:19.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 12:11 #2727836   #628
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Що думаєте за Беверлі Хілз?
Не буде там запах з відстойників портити елітність мікрорайону? Бо ціни в них від 9800 за метр, що я рахую непоганим. І мікрорайон спокійний.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 21:28 #2727873   #629
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Що думаєте за Беверлі Хілз?
Не буде там запах з відстойників портити елітність мікрорайону? Бо ціни в них від 9800 за метр, що я рахую непоганим. І мікрорайон спокійний.
по моєму в сторону микулинецької будуть ще будувати і будувати. як для життя місце може бути. ніякої елітності я там не бачу. відстійники не завжди ваняють, а часом вонь аж до центру.

як інвестиція то хіба на далеко не останні гроші... ризики що ситуація в країні не буде покращуватись. продати перед здачею в тернополі - це має повезти. після здачі будинку, при продажі до 3 років, чи більше одної квартири на рік починаються податки.
louis50 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vitya_g1 (25.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2018, 21:39 #2727874   #630
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Що думаєте за Беверлі Хілз?
Не буде там запах з відстойників портити елітність мікрорайону? Бо ціни в них від 9800 за метр, що я рахую непоганим. І мікрорайон спокійний.
Ціна то хороша, зручність не дуже нарахунок добирання в центр, школи і садки, ну то кому як. Через те й ціна така
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 08:06 #2727881   #631
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Що думаєте за Беверлі Хілз?
Не буде там запах з відстойників портити елітність мікрорайону? Бо ціни в них від 9800 за метр, що я рахую непоганим. І мікрорайон спокійний.
Найбільша проблема в тому що це великий район (по Тернопільським міркам) і будувати його будуть років 5-6. А потім ще ремонти власники будуть робити. Ціна не погана, але життя протягом довгого періоду на стройці гарантовано.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 11:33 #2727891   #632
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Короче дзвонив я в креатор, ціна 9800 якщо всю сумму зразу, якщо в дольову то 10300грн, дольова тільки на 10 місяців, здача 2 квартал 2020року. Ціна суттєво дешевша тернопільбуду (13200-14200за м2)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 20:26 #2727941   #633
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Короче дзвонив я в креатор, ціна 9800 якщо всю сумму зразу, якщо в дольову то 10300грн, дольова тільки на 10 місяців, здача 2 квартал 2020року. Ціна суттєво дешевша тернопільбуду (13200-14200за м2)
То в Березовиці? Непогана ціна зважаючи на те, що будинок з цегли і вже буде утепленим. В Тернопільбуду ціна дорожча бо місця кращі. Якість будинків гірша, бо не з цегли
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 21:41 #2727960   #634
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
То в Березовиці? Непогана ціна зважаючи на те, що будинок з цегли і вже буде утепленим. В Тернопільбуду ціна дорожча бо місця кращі. Якість будинків гірша, бо не з цегли
Ціни Креатора писав в Беверлі Хілз, Тернопільбуд взагаліто тоже з цегли будує, але я як порівняв ціни то сам задумався над Беверлі. Різниця в ціні на трикімнатну кватриру в Беверлі Хілз 80 м2 якщо зразу всю сумму 29900$, від Тернопільбуд на Гайовій (Острозький) 80м2 40300$. За ту різницю можна ремонт зробити або на здачу ше однокімнатну купити. В Беверлі 1 кімнатна-13200$, 2 кімнатна - 21400$. Ціни досить привабливі. Обіцяють садочок, якщо школа √8 не справлятиметься то обіцяють добудувати ще корпус, шось таке розказували
Здача 1 і 2 підїзду в 2 кварталі 2020року, зараз можна вибрати квартиру на любому поверсі, забронювати квартиру на деякий час можна без завдатку. Один мінус що якщо хочеш в дольову то тільки на 10 місяців, хоч здача буде через 2 роки. І ціна якщо в дольову то за м2-10300грн, якщо зразу всю сумму то 9800грн

Востаннє редагував Kokorakatan: 26.04.2018 о 21:49.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (26.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 22:53 #2727971   #635
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Я помилився, не 5-6, а 7 років (в планах), в реальності - як получиться.
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
якщо школа √8 не справлятиметься то обіцяють добудувати ще корпус,
Цитата Тернопільська ЗОШ №8. Нині вона в місті недоукомплектована, то будувати нову школу немає потреби ...

Вже якось би одну версію придумали про школу.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2018, 23:35 #2727973   #636
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ціни Креатора писав в Беверлі Хілз, Тернопільбуд взагаліто тоже з цегли будує, але я як порівняв ціни то сам задумався над Беверлі. Різниця в ціні на трикімнатну кватриру в Беверлі Хілз 80 м2 якщо зразу всю сумму 29900$, від Тернопільбуд на Гайовій (Острозький) 80м2 40300$. За ту різницю можна ремонт зробити або на здачу ше однокімнатну купити. В Беверлі 1 кімнатна-13200$, 2 кімнатна - 21400$. Ціни досить привабливі. Обіцяють садочок, якщо школа √8 не справлятиметься то обіцяють добудувати ще корпус, шось таке розказували
Здача 1 і 2 підїзду в 2 кварталі 2020року, зараз можна вибрати квартиру на любому поверсі, забронювати квартиру на деякий час можна без завдатку. Один мінус що якщо хочеш в дольову то тільки на 10 місяців, хоч здача буде через 2 роки. І ціна якщо в дольову то за м2-10300грн, якщо зразу всю сумму то 9800грн
це все можна охарактеризувати однією фразою - "гладко было на бумаге да забили про овраги".
Ви що серйозно вірити в казки що вам дитсадок побудуть чи школу ?
Їх гасло роботи чітке і ясне- "відкритись , наваритись, злитись"
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякували 4:
dodge (27.04.2018), pberit (27.04.2018), roma22101987 (27.04.2018), zumnuj (27.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 00:20 #2727974   #637
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Садочок, школа... народ ви всі такі наївні? Думаю що збудувати збудують будинки, облагородять. Але на більше я б не надіявся. Заселиться в будинок на перших порах 20-30% жителів і все, будуть роками темні вікна як в цій темі на фотках. Ніхто заради 100 дітей не будуватиме нічого. Тай це мусить бути з державою якось погоджено, чи вихователям і няням теж забудовник платитиме? І будуть діти або в Березовиці ходити в школи/садки, або до міста треба буде возити.

П.с. якшо шо, живу в "парку в парку". Будинком задоволений, а от іншими обіцянками так-собі...
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 3:
dodge (27.04.2018), pberit (27.04.2018), roma22101987 (27.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 07:58 #2727982   #638
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
П.с. якшо шо, живу в "парку в парку". Будинком задоволений, а от іншими обіцянками так-собі...
А що з ігролендом? Хоча б щось типу великого дитячого майданчика є?
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 08:12 #2727985   #639
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

так є великий майданчик , дійсно довний майданчик
і машин немає де припаркувати - при 300 кв./ місць на машин ну максимум 50 назберется (добре що всі ще не заселені)
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 08:32 #2727992   #640
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Народ, а в чому суть? Купувати хз де, хз що за 10300 які вам в принципі треба мати вже, якщо можна в парковому купити готову квартиру, здану років 2 назад, з робочим ліфтом і т.д. за не повні 12000? А може щось і дешевше знайдете, як пошукаєте. Якби там не було але місце набагато краще і школи є, а не може колись буде.
Ну але вже як так шукаєте собі пригоди то таки краще в Креатора беріть, а не в Тернопільбуді, якість таки вища.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
А що з ігролендом? Хоча б щось типу великого дитячого майданчика є?
Недавно мені одна жіночка розказувала що брала участь в конкурсі на назву цьому ігроленду, гарно посміялись .

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
так є великий майданчик , дійсно довний майданчик
і машин немає де припаркувати - при 300 кв./ місць на машин ну максимум 50 назберется (добре що всі ще не заселені)
То ще дууууже багато в порівнянні з Білецькою де вже штук 10 будинків і в кожному біля 100 квартир, чи у всіх Тернопільбудівських будинках по Коновальця, де від сили 10 місця на 80 квартир...

Востаннє редагував pberit: 27.04.2018 о 08:32. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:31.