Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Вибори с. Байківці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.10.2015, 19:51 #2584836   #1
shypuch
Активний учасник
Типово Вибори с. Байківці

Епіграф:
Трохи вагався чи створювати тут тему.
Так як мене тут, на форумі, знають трохи з інших тематик, та все ж

Оскільки даний форум сам по собі є достойним медійним ресурсом, тут багато адекватної, живої аудиторії, думаю не тільки нашого славетного міста. Цікавить мене декілька питань, які я писатиму, якщо ця тема набере хоч якусь аудиторію.

Так сталося що останні роки живу в Байківцях. Тому більше цікавлять дописи місцевих жителів.
В даний час стосовно виборів, бачення місцевої влади. В свій час був наслуханий і захоплений даним селом. Потім тут пожив. Ні не розчарувався. Просто виробилось своє бачення на певні речі. Потім почав робити певні свої справи, як правило господарські. Дещо навіть вдалося. Давно спілкуюся з місцевими жителями ( переважно витягаючи їх з заметів ), але як правило середньою і старшою аудиторією. Розумію їх думки стосовно поглядів на господарку, керівництво, депутатів, голову. Але то старші. Тут пишу, щоб якщо є форумчани з нашого села, почитати їхнє бачення на розвиток села, на нашу нехай дрібненьку політику, перспективу. Думка молодших вдвічі цікавіша.

Зразу відповім, так я балотуюсь в депутати до сільської ради по округу №9 вул.Корольова 3,5,7

PS не загнобіть мене тільки зразу!

PPS хоча, якщо хочеться, то гнобіть, може почую про себе щось нове

Востаннє редагував shypuch: 18.10.2015 о 22:02. Причина: Дописав про гнобіть
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (19.10.2015)
Старий 19.10.2015, 09:09 #2584916   #2
eperfetskyy
Учасник
 
Аватар для eperfetskyy
Типово Відповідь: Вибори с. Байківці

В Байківцях проблеми з транспортом. Хоча маршруткам швидше ходити попри хату Надала в місто, а доводиться обїжджати аж коло шляхтинців так час до роботи значно довший, тому коли треба швидко, то мусиш їхати на таксі, а то вже лишні витрати.
eperfetskyy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (19.10.2015)
Старий 19.10.2015, 09:39 #2584926   #3
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Вибори с. Байківці

Жителям саме Корольова 3, 5 і 7 не завадило б вибити можливість обслуговування через другу міську поліклініку та жіночу консультацію у другому роддомі.
Порішати з дощовідвідними ровами, бо набридло, що на тій ділянці дороги можна після дощу плавати.
Зробити хоча б невеличкий, але тротуар, по обидва боки дороги до села.
Поговорити з власниками полів про те як впливає на жителів їхнє окроплювання та кількаразове удобрення гноївкою.

...
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 19.10.2015, 19:53 #2585067   #4
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори с. Байківці

Цитата:
Допис від eperfetskyy Переглянути допис
В Байківцях проблеми з транспортом. Хоча маршруткам швидше ходити попри хату Надала в місто, а доводиться обїжджати аж коло шляхтинців так час до роботи значно довший, тому коли треба швидко, то мусиш їхати на таксі, а то вже лишні витрати.
Чому це так, для мене теж загадка. Швидше за все, так історично склалося. Місцевих влаштовує. А от тих хто в новобудовах живе, місцевими, як не парадоксально, не вважають!

Звичайно навпростець їхати швидше. Дорога має декілька важкуватих місць, але загалом прийнятна для маршрутного транспорту. Дикого трафіку нема. Просто треба цим зайнятись.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Поговорити з власниками полів про те як впливає на жителів їхнє окроплювання та кількаразове удобрення гноївкою....
А тут то взагалі капець був декілька днів літком!!! Сам живу серед полів. Реально голова боліла і мене, і тих не численних сусідів. Ніколи б не повірив, що в полі не буде чим дихати! В будинку вікна наглухо закривали.

А про удобрення гноївкою, то ви мабуть десь біля ферми живете. Поля гноївкою наскільки знаю не удобрюють. Є поле біля ферми просто куда її вивозять. Хоча там вже і людські плани. Тому коли вітер в правильну сторону, то чути запах і біля школи, і біля Хортика. Там обіцяли зробити саркофаг .... але в нас багато обіцяють.

Сам ввязався в компанію, так як реально цікаво, чи можна робити правильні речі, просто за ідею, без меркантильних інтересів. Без отого кумівства, і якигось міжусобних домовленостей. В рамках правового поля, так би мовити

Востаннє редагував shypuch: 19.10.2015 о 19:53. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Старий 19.10.2015, 22:47 #2585137   #5
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Вибори с. Байківці

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
А про удобрення гноївкою, то ви мабуть десь біля ферми живете. Поля гноївкою наскільки знаю не удобрюють. Є поле біля ферми просто куда її вивозять. Хоча там вже і людські плани. Тому коли вітер в правильну сторону, то чути запах і біля школи, і біля Хортика. Там обіцяли зробити саркофаг .... але в нас багато обіцяють.
Біля нас крім поля, церкви і роддому більше нічого нема ))))
А цілий серпень був запах неначе живеш в коровнику, вікна неможливо було відкрити.
Спочатку, коли тільки переорали і внесли, то пару днів цілодобово, а потім після будь-якої вологості: дощу чи роси вранці. Самі розумієте, що влітку найпрохолодніше саме зранку і хочеться впустити трохи свіжого повітря, а тут такий сюрприз.
Та й за те удобрювання навіть в газеті писало. Так що заперечувати не варто.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 21.10.2015, 08:42 #2585455   #6
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори с. Байківці

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А цілий серпень був запах неначе живеш в коровнику, вікна неможливо було відкрити
Може в цьому і причина, що біля нас легше було. Може в серпні на ваше поле все вивозили.
Ніщо ні звідки не береться, і нікуди безслідно не зникає.

Додано через 6 хвилин
Зрештою, от депутат, якщо прискіпливий і вміру юридично освідчений мав би в такому якось пробувати зарадити. Механізму не знаю. Але не можна щоб одні страждали бо треба іншим. Можна було б пробувати домовлятися щоб все вивезли за день і ніч наприклад, переорали. Мешканці мусіли б потерпіти два дні, та й питання закрите. Газета то звичайно добре. Може комусь соромно і було. Але питання ж не знялося.

Востаннє редагував shypuch: 21.10.2015 о 08:42. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
вибори, виборці, вул. корольова, с.байківці



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:30.