Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.02.2013, 21:16 #2139641   #1
Interesting
Учасник
 
Аватар для Interesting
Типово Жидомассонский Київстар!

Тільки як хтось починає загрібати велику частку аудиторії, гребти бабло, так як це і робить Київстар, ше Приват Банк є, їхній друг, то починається вже Жидомассонство, все їм мало.
З 12 грудня була зміна тарифів, мав зустрітись з людиною на рахунку було 20грн, під час дзвінку, автомат говорив, що в послугах вам відмовленно, і я не зустрівся з людиною бо не міг вийти на звязок + був обуренний і злий.
Пішов в центрі в Київстар там де ше було купа таких людей як я, і сказали що якщо 0 на рахунку то маєш поповнити його на 40грн, в мене тарифний план "Безлім + Київстар 100", так як зручно виходити в інтернет , надається 50 мг і телефонувати також, абонентска плата становила 2.50, (хотя раніше поповнюючи на 40грн можна було цілий місяць користуватися послугами і ні про що не думати)
Порадили мені змінити тариф. на 5.0 телефоную на 477 там якісь профілактичні роботи вже 2 день.
Це Атас, що за привичка з кожним роком підвищувати на все ціни, в людей то зарплата не росте, мене хвилює більше комфорт, а не гроші, а Жидомасонський Київстаром мене вже, харить хоть і неможу поміняти бо багато де номер задіяний і легкозапамятовується..
Люді, товариші, що ви скажете на це? Можливо порадите інших операторів де дають і ІНЕТ і хв на розмови)
Interesting зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (05.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 21:19 #2139642   #2
Trader
 
Аватар для Trader
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Мені оператор сказав що в якості протесту ви маєте право перестати користуватися нашими послугами
чітко і ясно. ще треба якихось роз'яснень?
Trader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 21:46 #2139677   #3
zanjey
Учасник
 
Аватар для zanjey
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

я також незадоволений їхніми послугами і тарифами як на моб.звязок так і на домашній нет. Також шукаю альтернативу. На рахунов нету ше вагають воля чи колумбус. А от по мобільному складніше...думав може лайф. Це не реклама. Хто користується і знає недоліки і переваги будь-ласка напишіть в пп. В домашньому неті головне стабільність!!!
zanjey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 21:57 #2139682   #4
fdisk
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

до речі сама компанія київстар давно практикує змінення тарифів в сторону збільшення абоненської плати..сам являюся абонентом вже 10 років..діджус.останні 2 роки перейшов на київстар корпорація..якраз за цей період вже неоноразово переконався в цьому..спочатку тариф бізнес 40 новий був певно чи не найвигіднішим..40хв на будь-куда..і безліміт в мережі..потім забрали тих 40 хв..а вони для мене були дуже потрібні..дали інтернету безліміт замість них..але толку з нього ніякого, оскільки дома/на роботі він є в достатніх кількостях..тепер зробили новий тариф, не помню як називається, який в принципі для мене практично ідеальний, але плата вже 50 грн..перейти на інший якось не є вигідним, оскільки в телефонній книзі певно назбирається кілька номерів, на які буде вигідно дзвонити, всі інші сидять на київстар/діджус...реально забембали ці переходи..все мало їм..і за це кожен раз треба платити кровні, шо не є гуд..але ситуація така, шо ми всі залежні, і крім як висловити невдоволення певно ніц більше і не можем..((
fdisk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 21:58 #2139683   #5
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від zanjey Переглянути допис
я також незадоволений їхніми послугами і тарифами як на моб.звязок так і на домашній нет. Також шукаю альтернативу. На рахунов нету ше вагають воля чи колумбус. А от по мобільному складніше...думав може лайф. Це не реклама. Хто користується і знає недоліки і переваги будь-ласка напишіть в пп. В домашньому неті головне стабільність!!!
Користуюсь нетом від "ОГО" - жодних нарікань.
Київстар - хаміє з кожним роком все більше, тут згоден на всі 100%
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 21:59 #2139687   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від zanjey Переглянути допис
я також незадоволений їхніми послугами і тарифами як на моб.звязок так і на домашній нет. Також шукаю альтернативу. На рахунов нету ше вагають воля чи колумбус. А от по мобільному складніше...думав може лайф. Це не реклама. Хто користується і знає недоліки і переваги будь-ласка напишіть в пп. В домашньому неті головне стабільність!!!
А що їхніх інтерент такий поганий? Я саме хотів з Колумбусу до них перейти, враховуючи що гроші на рахунок можна перекинути, халява. Чи справа не в ціні, а саме в якості?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 22:28 #2139712   #7
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від Trader Переглянути допис
Мені оператор сказав що в якості протесту ви маєте право перестати користуватися нашими послугами
мда... чудова тактика утримання клієнтури..
альтернативи є? антимонопольний шось буде робити?
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 22:34 #2139716   #8
AleksHr
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

pberit з тих бонусів практичної користі дуже і дуже мало . Це більше як реклама зроблена і додатковий плюс, а не для того щоб дешевше було, думаю зрозуміло...
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 23:04 #2139740   #9
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

номер можна залишити свій старий при переході на лайф чи мтс? чи недіє ця процедура?
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 23:15 #2139744   #10
wisper
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я саме хотів з Колумбусу до них перейти, враховуючи що гроші на рахунок можна перекинути, халява.
Ті бонуси вилітають за пару хвилин розмови!
До зміни т арифів міг на тих 75 грн цілий місяць говорити і не поповнювати взагалі. Зараз на день два і всьо)))
Але нет стабільний!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 23:27 #2139754   #11
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
Користуюсь нетом від "ОГО" - жодних нарікань.
Київстар - хаміє з кожним роком все більше, тут згоден на всі 100%
Користуюсь "ОГО" вже більше 5-ти років , я вже дофіга раз з ними жерся і інет як був херньою так і залишився (+ в них ціни одні з самих вищих)

Київстар і надалі буде борзіти ,бо крім МТС-у в них конкурентів немає (Лайф я не рахую ,бо в них сигнал за межами міст до сраки)
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 23:32 #2139755   #12
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Поділюся способом, як можна максимально безболісно обійти витівки хитрожопого Київстару із власного прикладу.

Для цього треба телефон на 2 сім-карти, можна і на 3.
Для тих, кому дорогий їхній існуючий номер Київстару\Діджусу, бо багато народу його знає, ті вставляють свою сім-карту в 2-(3-)-сімочний телефон, але використовують його лише для прийому дзвінків. Відповідно на щомісячні поповнення і їхні драконівські тарифи можна забити.

Для переважаючих звінків на мережу Київстар\Діджус\Білайн + по мірі потреби на місто і інші мережі, беремо стартові пакети Білайн 29 http://mobile.beeline.ua/ua/tarifs/a...9-0adf80d0d4ed, або 29+ http://mobile.beeline.ua/ua/tarifs/a...2-98c5e84b9469.
У них є така фішка, що при щомісячному поповненні на 40 грн одним платежем, кожен день дають по 100 безкоштовних хвилин у рідній мережі, і 30 хв по 15 коп на всі інші (чужі) мережі у тарифному плані 29;

У тп 29+ така ж, але трошки інша фішка:
З 03.12.2012 при поповненні рахунку скретч-карткою будь-якого номіналу або на суму рівну 5 грн, 15 грн, 30 грн, чи на суму 40 грн і більше через термінали єдиним платежем, на Ваш рахунок щодня будуть нараховуватися:
100 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Білайн», «Голден телеком», «Київстар»;
30 хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів інших операторів Україна за спеціальним тарифом — 29 коп за хвилину.
У 29+ за вхідні хвилини з чужих мереж дають бонуси по 29 коп\хв, які капають на бонусний рахунок.

Для переважаючих дзвінків на мережу МТС і по мірі потреби на інші мережі, беремо тп Супер МТС без плати за з’єднання та поповнень УКРАЇНСЬКИЙ. Де нема ніяких обов"язкових поповнень, по мережі МТС - безкоштовно у межах 3000 хв\міс у межах 5 західних областей України, а на всі інші мережі - по 25 коп\хв.

Сім-картки Білайн, або МТС вставляємо в другий карткотримач двохкарточного телефона. А якщо телефон 3-карточний, то можна користуватися зразу 3-ма сім-картами перелічених операторів. Таким чином "вбивається зразу 3 зайці": зберігається без затрат старий номер, самому можна непогано зекономити на щомісячних розмовах, друзям\клієнтам буде не сильно напряжно дзвонити до Вас з будь-якого оператора. (Ну майже. Лайф не рахую).

Лайф не пропоную через досить вбоге покриття за межами населених пунктів. Я десь колись прочитав прикол, що абоненти Лайф за межами населених пунктів думають, що їхній оператр називається "Пошук мережі".

Востаннє редагував phenix: 13.02.2013 о 23:40.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Interesting (18.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2013, 23:54 #2139773   #13
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
Користуюсь "ОГО" вже більше 5-ти років , я вже дофіга раз з ними жерся і інет як був херньою так і залишився (+ в них ціни одні з самих вищих)

Київстар і надалі буде борзіти ,бо крім МТС-у в них конкурентів немає (Лайф я не рахую ,бо в них сигнал за межами міст до сраки)
Відносно так, ціна на нет у них не суперська, але кажу суто зі свого досвіду: наразі не нарікаю.
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 08:10 #2139821   #14
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Я купив дружині телефон на 2-і сім карти одна на лохостар бо номер вже старий і всі знають другий поставив лайф і тарифний план 25,сам також маю лайф і лохостар,правда і два телефони,підзбираю грошенят і куплю собі також на дві сім-карти.Бо той лохостар вже задрав мусиш тримати той гробаний номер бо номер вже старий.
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 09:05 #2139863   #15
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Інтернет - Я був на ділайнсі (Воля) був не задоволений ні швидкістю ні якістю обслуговування, з київстаром мені набагато простіше.
Мобільний звязок теж від київстара мене абсолютно влаштовує, тільки ціни на смс, і додаткові послуги набігає +10-30грн. за місяць + 80 абонплата.
А так якість надання послуг супер, обслуговування нормальне. Був у дружини МТС, інтернет мобільний треба було юзати, так там у порівнянні з київстаром обслуговування повна лажа...
Такщо в загальному все Ок!
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2013, 13:11 #2140115   #16
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Жидомассонский КИЇВСТАР!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А що їхніх інтерент такий поганий? Я саме хотів з Колумбусу до них перейти, враховуючи що гроші на рахунок можна перекинути, халява. Чи справа не в ціні, а саме в якості?
(тобі вже також колумбус не вгодив.....?)

в мене з інетом від київстару ще не було зовсім проблем, навіть толком не знаю як на технічку дзвонити якби щось сталось. бонуси ті для мене не є перевагою, бо термін дії в них 20 днів, якщо не використав - пропадають. не залишилось - чекати треба 1-2 години поки переведуться, а дзвонити треба зазвичай вже а не чекати поки ті бонуси перекинуться. може ще якісь пріколи з тими бонусами є, я за ними не дуже слідкував...
завів собі ще сотовий номер від київстару, щоб знайомим було дешевше мені дзвонити. оптимальний варіант зараз для мене - це 2 сімки з різними операторами і тарифи без абонтплати. хто багато дзвонить - вигідніше навіть 3 сімки собі завести, бо на дзвінках по мобільному тепер можна розоритись.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 09:43 #2140782   #17
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

теж хочу відмовитись від київстар але в мене як у всіх проблема багато номерів назбиралось і багато сидять на київстар/діджус.

планую прибдати також і 2-ох а може й навіть 3-ох сімочний телефон з метою економлення грошей.

то я так зрозумів краще взяти білайн тариф 29 коп. і мтс український без поповнення.
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 09:57 #2140801   #18
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

а я уже рік як перейшов на МТС (Український). 0 в середині мережі без п.з.з без поповнень і щомісячної чи щоденної абонплати (100хв/день) і 0.25грн/хв на всі ін мережі без п.з.з. у Росію 0.75/хв + до всього 100мб нету/день за 1 грн. (знімає ту гривню за умови виходу в нет).
також в свій час дістали ті їх зміни тар. планів. одним словом МТСом задоволений
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 10:08 #2140813   #19
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Mixon Переглянути допис
теж хочу відмовитись від київстар але в мене як у всіх проблема багато номерів назбиралось і багато сидять на київстар/діджус.

планую прибдати також і 2-ох а може й навіть 3-ох сімочний телефон з метою економлення грошей.

то я так зрозумів краще взяти білайн тариф 29 коп. і мтс український без поповнення.
Якщо є потреба дзвонити на Київстар і МТС + зберегти старий номер, то краще взяти 3-сімочний телефон і стартові пакети Білайн 29+, і МТС Український. А якщо телефон 2-сімочний і потреба дзвонити в основному на Київстар і рідко на інші мережі, то краще взяти Білайн 29.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 11:04 #2140877   #20
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Якщо є потреба дзвонити на Київстар і МТС + зберегти старий номер, то краще взяти 3-сімочний телефон і стартові пакети Білайн 29+, і МТС Український. А якщо телефон 2-сімочний і потреба дзвонити в основному на Київстар і рідко на інші мережі, то краще взяти Білайн 29.
В основному треба звонити на київстар/діджус і на МТС тому 2-ох сімочного телефона хватить я так зрозумів

а ще таке:
В мене зараз діджус якщо я куплю стартовий білайна чи можу я зробити як "комфортний перехід" типу що коли до мене будуть звонити то приходитиме смс абонент звінив номер і пише який номер. Чи може я щось плутаю
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:14.