Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: В якому бюджеті під ключ цікавить купівля авто з штатів?
До 8000$ 10 47.62%
До 10000$ 10 47.62%
До 15000$ 5 23.81%
15000$ і більше 5 23.81%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 21. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2018, 15:01 #2743126   #1
roma22101987
Активний учасник
Типово Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Як і обіцяв, створюю таку тему. В зв'язку з прийняттям нового закону з'явилася можливість купівлі авто об'ємом більше 3 літрів, таких як Lexus RX, Infinity FX, QX, сімейних мінівенів Toyota Sienna, Honda Odyssey і інших авто. Насамперед цікавить, в якому бюджеті купили б авто з штатів. Також пропоную обговорювати досвід купівлі авто на американських автоаукціонах, всі плюси і мінуси даних покупок.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 19:13 #2743157   #2
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Насамперед варто відзначити, що вигідно приганяти як і раніше, машини до 3л

ставка податку (Ставка) для відповідного транспортного засобу визначається за формулою:

Ставка = Ставка базова х К двигун х К вік,

де Ставка базова - ставка податку в євро за 1 штуку транспортного засобу:

з двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням та кривошипно-шатунним механізмом з об’ємом циліндрів до 3000 куб. сантиметрів (включно) - 50,0;

з двигуном внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням та кривошипно-шатунним механізмом з об’ємом циліндрів понад 3000 куб. сантиметрів - 100,0;
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 18:04 #2743332   #3
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Я б приганяв електрокар, цікаво, а як з плагбл гібридами? Вони теж вважаються електрокарами? Чи там орієнтуються на бензиновий мотор?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 06:48 #2743539   #4
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я б приганяв електрокар, цікаво, а як з плагбл гібридами? Вони теж вважаються електрокарами? Чи там орієнтуються на бензиновий мотор?
З плагін гібридами трішки інша ситуація. Їх рахують як звичайні бензинові. Як електрокари йдуть тільки БМВ і Шевроле Вольт.
До речі, дуже гарні відгуки про Фьюжен плагін гібрид як в тебе. В Києві в людей розхід по місту 3-3.5 л. Дехто навіть їздить суто на електриці. Якби я обирав суто між електрокаром на 30-40 кВт, і плагін гібридом, взяв би не вагаючись плагін гібрид в силу більшої універсальності.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 18:05 #2743596   #5
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
З плагін гібридами трішки інша ситуація. Їх рахують як звичайні бензинові. Як електрокари йдуть тільки БМВ і Шевроле Вольт.
До речі, дуже гарні відгуки про Фьюжен плагін гібрид як в тебе. В Києві в людей розхід по місту 3-3.5 л. Дехто навіть їздить суто на електриці. Якби я обирав суто між електрокаром на 30-40 кВт, і плагін гібридом, взяв би не вагаючись плагін гібрид в силу більшої універсальності.
Чувак, в мене ще 3 місяці буде форд, поки ліз не закінчиться, і вже купив вольт, бо вони вже випускатись не будуть і розпродають з дуже великими знижками, мені новенький 2018 року вольт получився як БУ з 2016 року (якщо все проканає з субсидією від штату і федеральною), навіть може дешевше. І я тобі скажу таке, хоч фюжн і більший і салон там чуть кращий, але на тому його плюси закінчуються, вольт набагато кращий - він їде краще(7 секунд до 100), рулиться значно краще, на батарейці їде майже в 3 рази більше і тд, якщо є можливість заганяти його як електрокар - то тут навіть думати нема про шо.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 18:11 #2743597   #6
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, в мене ще 3 місяці буде форд, поки ліз не закінчиться, і вже купив вольт, бо вони вже випускатись не будуть і розпродають з дуже великими знижками, мені новенький 2018 року вольт получився як БУ з 2016 року (якщо все проканає з субсидією від штату і федеральною), навіть може дешевше. І я тобі скажу таке, хоч фюжн і більший і салон там чуть кращий, але на тому його плюси закінчуються, вольт набагато кращий - він їде краще(7 секунд до 100), рулиться значно краще, на батарейці їде майже в 3 рази більше і тд, якщо є можливість заганяти його як електрокар - то тут навіть думати нема про шо.
А я і не писав, що якась з цих машин краща за іншу. Фьюжен хвалять. Як покаже себе за декілька років в Україні Вольт, будемо бачити.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 18:19 #2743599   #7
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
А я і не писав, що якась з цих машин краща за іншу. Фьюжен хвалять. Як покаже себе за декілька років в Україні Вольт, будемо бачити.
Розумію, але якщо вже хтось хоче тратитись на фюжн і розтаможувати його як бензинову машину, то краще гроші за розтаможку докласти до покупки і купити вольт, якщо його розтаможують як електро.

ПС. В мене на фюжені за весь пробіг середній розхід 3.6 літри на 100км. Але я заряджаю його кожен день, і в мене пробіг це в основному робота/дім. Якщо його використовувати тільки як гібрид то розхід буде в районі 6 літрів на 100.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 18:23 #2743600   #8
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Розумію, але якщо вже хтось хоче тратитись на фюжн і розтаможувати його як бензинову машину, то краще гроші за розтаможку докласти до покупки і купити вольт, якщо його розтаможують як електро.

ПС. В мене на фюжені за весь пробіг середній розхід 3.6 літри на 100км. Але я заряджаю його кожен день, і в мене пробіг це в основному робота/дім. Якщо його використовувати тільки як гібрид то розхід буде в районі 6 літрів на 100.
Ну тут що кому подобається. Комусь подобається Форд, комусь Шевроле. Мені, наприклад, обидві подобаються, тому після Форда я б хотів поюзати Шевроле, але потім мати Тойоту ))) Діло смаку.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:28 #2745128   #9
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Купівля авто на американських автоаукціонах (Copart, IAAI, Manheim)

Як я і передбачав, більшість цікавиться варіантами до 8000-10000$ під ключ. Саме такий варіант був куплений на аукціоні Copart. Ця машинка буде доставлена в порт Котка (Фінляндія) та вже звідти своїм ходом приїде в Україну. Такий собі експеримент. Орієнтовно під ключ машина вийде в 8000$.
А як вам такий варіант?


Востаннє редагував roma22101987: 14.01.2019 о 17:41.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:43.