Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Яке міжповерхове перекриття краще?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2010, 20:16 #1431284   #1
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Яке міжповерхове перекриття краще?

Питання до ВСІХ охочих написати свої думки про міжповерхове перекриття для приватного 1.5 поверхового (мансардного) будинку з дітьми (будуть гупати по підлозі напевне)...
Так ось, зараз знаходжусь на стадії визначення всіх складових майбутнього будинку, але всі основні параметри дуже тісно пов"язані один з одним, а якщо буду консультуватись з архітекторами то треба йому платити, а зараз хочеться максимально точно визначитись з матеріалами, щоб прикинути собі по ціні скільки треба на то грошей, остаточно вирішити на сімейній раді і тоді приступати до конкретних дій. Так ось, визначився на фундаменті монолітному залізобетонному з бетону марки М400 80 см в глибину, 30 см в ширину і внизу піщана подушка і шар бетону шириною 60 см і висотою 20 см (отже весь фундамент буде висотою 100 см)
Стіновий матеріал - піноблок (цемент+пісок+вода+піноутворювач) розміром 20х30х60. дах металочерепиця. зараз основне питання стоїть в перекритті. раніше думав про залізобетонні пустотні плити, а зараз все більше думаю про дерево через різницю в ціні....... хто знає що можна зробити в цьому випадку?? дерево рано чи пізно треба буде міняти, воно розсихається, боїться вологи, поступається по міцності пустотним плитам, не можна поставити перестінки в довільних місцях...
Чекаю різних порад і варіантів.
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2010, 20:38 #1431311   #2
contras552
Banned
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

У моєму будинку дерев"яне перекриття стоїть вже 50 років, і нічо йому не бракує. А перестінки з гіпсокартонних конструкцій можна ставити будь-де.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2010, 08:39 #1431615   #3
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

дерево - дешевше на перших порах, потім щоб довести все до фінішу - теж немало потрібно докласти...

панелі простіше/міцніше...але важке, дороге і потрібен кран

Востаннє редагував Nobel: 18.08.2010 о 08:52.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2010, 09:56 #1431705   #4
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

в мене монолітний залізобетон залитий, товщиною 12 см - пох на все. Чути що гупають ногами тільки до тих пір, поки нема зверху стяжки з теплоізоляцією. А дальше нічого нечути. Може дорожче за деревяну. але зато 100% надійність.
В знайомого такий же бетон. То був випадок що хата була побудована але ще не жили, відбувся взрив газу - весь 2 поверх підняло і поклало назад - булоб дерево чи панелі - будував би другу хату. А так - встави назад вікна і двері і все норм.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (03.05.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2010, 20:34 #1432126   #5
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

[отже весь фундамент буде висотою 100 см)
кожен із способів перекриття маю свої плюси і мінуси, панелі тріскають по шву, і зверху їх бажано залити тепло ізолюючим матеріалом, дерево потребує сильної тепло і звукоізоляціїї, самозалив це певно найдорожче, що є, але найбільшєфективне, бо якщо в ньому є керемзіт або похідне ланого продукта, буд тобі тепло.
Найбільше мене лякає глибина твого фундаменту. 100см, то дуже мало, хіба ти живеж в Польщі на пісковиках. Поясню чому. промерзання грунту мінімум 70 см, а враховуючи наші "мякі грунти", треба копати до цільця, а це до 200 см, а то й дальше, "цілець це вже біле глина в яку не хоче лізти лопата", це порада щоб за 10-15 років не не думав як хату стягувати розтяжками
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2010, 10:12 #1432461   #6
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Щось також подумав що фуднамет буде замілкий. В мене - 2 поверхи хата - то копав так що з головою в рів ховався, а в мене росту 193
просо будували раніше щось тіпа комори, з глибиною 1м + (це те що закопано в землі, ще 40-50 см зверху є ) і кутки просіли за 2-3 роки - прийшлось стягувати.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2010, 10:46 #1432491   #7
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

є різні технології фундаментів.

Якщо б там був збірний з з/б блоків - то маловато, а якщо армований моноліт - то нікуди нічого не просяде...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2010, 20:39 #1432937   #8
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а якщо армований моноліт - то нікуди нічого не просяде...
я так само думаю, промерзання 70 см, дати на 100 см запас і все, тим більше, що стіни не важкі і будуть армовані конструкції внизу фундаменту і армопояс на верх цоколя. але треба все-таки радитись з архітекторами. їм видніше, правда?
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 19:54 #1434490   #9
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

маэш гроші - радся, не маєш - почитай книжки, ДСТУ, ГОСти, форуми...можливо маєш якого толкового прораба і т.д.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 21:56 #1434585   #10
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
маэш гроші - радся, не маєш - почитай книжки, ДСТУ, ГОСти, форуми...можливо маєш якого толкового прораба і т.д.
проти науки не попреш, якщо є певні формули і розрахунки, то треба робити по ним, всерівно, для того, щоб починати будівництво треба дозвіл на будівництво і архітектурні плани і креслення фундаменту, розріз будівлі, конструкцію даху і т.д. яку я буду замовляти у архітектора.
може хтось порадить як оминути це лишне викидання грошей без жахливих наслідків???
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2010, 22:00 #1434586   #11
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

я спочатку будував по своїх планах і розрахунках, а вже потім в архітектурі все узяконював...

в БТІ ще нічого не оформляв, так як внутрішні роботи не завершені, а статус "незавершене будівництво" мені не потрібен (2 рази платити, ну хіба в даний момент продавав би)

п.с. мені здається, що ти занадто все ускладнюєш як для приватного некомерційного приміщення (ну хіба ти будуєшся в центрі міста...тоді чуть інші питання), а якщо це передмістя - то все простіше...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2010, 10:44 #1434799   #12
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Звичайно передмістя))) люди які будуються в центрі на форумах не сидять)))))
я впринципі також волів би спочатку будувати а потім покликати архітектора щоб він змалював план і все, але так хочеться все робити по закону, треба, щоб всі вионували закон, та і я в розрахунках чогось можу помилитися, тому ліпше замовити архітектурний план (хай хтось за щось несе відповідальність) і мати чистий спокій, мати дозвіл і спокійно все робити. тим більше, що знайомих і родичів в архітектурі і БТІ нема... а поки почну підмазувати то там то там то по грошам може і більше вийде!?! зараз час такий, якщо якась інспекція прийде по новим законам жучити, то мені по грошам буде більше і гірше по наслідкам...
Тема по ПЕРЕКРИТТЯМ. Я схиляюсь знов до пустотних панелей. бо монолітний залізобетон для площі підлоги 81 м2 і товщиною 18-20 см мені влетить в добрячу копійочку.....(арматура майже 2 тонни, опалубки і підпорки до холери і власне сам бетон)а так замовив 11 плит по 4.5 метри, наняв кран по 200 грн за годину, поклав і все. В кого які ще думки?або якійсь досвід в укладці плит? які підводні камені або запарки відбувались в процессі? на що звертати увагу і де бути уважним? Дякую за поради!!!!!
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2010, 15:15 #1478469   #13
TARAS 1
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Національному університеті "Львівська політехніка", ми останім часом досліджували "Монолітні плоскі залізобетонні перекриття з ефективними вставками"
Суть конструктивно-технологічних рішень розробки полягає у тому, що при улаштуванні плоских монолітних перекриттів використовують вставки з відносно легких і дешевих, порівняно з бетоном, матеріалів (пінополістирол, картонні труби та ін.). Використання вставок дозволяє суттєво (до 30÷50%) зменшити витрати бетону і власну вагу перекриттів, що особливо важливо при їх прольотах понад 6...8м, наші перекриття є розмірами 12х7,5м і на стадіоні ЕВРО-2012.
Детальніше: науковий керівник ГНДЛ-112, канд. техн. наук, доц. Мельник Ігор Володимирович (тел. 032 258-22-93, e-mail: GNDL112@ukr.net)
http://nauka.lp.edu.ua/?id=4674
http://science.lp.edu.ua/node/79

Востаннє редагував TARAS 1: 29.06.2013 о 22:09.
TARAS 1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2010, 00:10 #1478828   #14
bautista
 
Аватар для bautista
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

В Іспанії навідь на суцільнолитих каркасних висотних будинках використовується ТЕРІВА або як тут їх називають карамбуки. Детально тут
http://forum.ibud.ua/showthread.php?t=3465 і тут http://crepko.com.ua/perekrtie/default.aspx
bautista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2010, 01:45 #1536953   #15
lab_99
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Можу порадити - Блоки перекриття з пінополістиролу. В мене в домі саме такі - буде бажання можна поїхати подивитись.

Детальніше можна почитати тут - http://www.termoblok.te.ua/content/view/28/46/
lab_99 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2011, 15:44 #1554635   #16
krainamaystriv
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

я б радив зробити перекриття з панелей, як на мене це більш надійно, але треба звукоізоляцію від ударного шуму зробити
krainamaystriv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2016, 20:17 #2632121   #17
olex
Активний учасник
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

Підніму тему -цікаво як всетаки зробив автор?
olex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2016, 18:39 #2632719   #18
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Яке міжповерхове перекриття краще?

собі брав панелі і не пожалів, жалкую правда що на другому поверсі стелю не перекрив панелями (поставив балки) по грошах на фініші один фіг, правда у вазі різниця колосальна!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:41.