Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.10.2017, 20:23 #2710317   #2121
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата А про що там якщо коротко?

Додано через 8 хвилин
Подивився. Ну ок.. Проблеми є.

А хто доповідає? Бігус? Хто такий Бігус? Щось знайоме...
З0хв відео переглянув за <8хв? Круто!
Так само гіперактивно знайшов скрін висловань Бігуса, але не став шукати докази наведені в програмі... Ти ідейний чи за гроші?
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (24.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 20:26 #2710318   #2122
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Ой, давай тільки не переходити на особистості. Це не гарно навіть коли не має аргументів.
Це в мене не має аргументів? Чи може навпаки? Чи може моча очі заліпила?

Саме ж розслідування не висосане з пальця, як собі там думають порохоботи. За фактом оборудки військова прокуратура відкрила навіть кримінальну справу, згідно якої печерський суд навіть наклав арешт на майно фірм прокладок: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56401971

Ось цитата з ухвали суду:
Цитата Досудовим розслідуванням встановлено, що організованою групою осіб, а саме посадовими особами Державного підприємства «Київський бронетанковий завод» (код ЄДРПОУ 14302667), ТОВ Фірма «Ренал» (код ЄДРПОУ 19133293) при взаємовідносинах з ТОВ «Интер Сталь ЛТД» (код ЄДРПОУ 37955491), ТОВ «Оптимумспецдеталь» (код ЄДРПОУ 38320170) та ТОВ «Промомаркетгруп» (код ЄДРПОУ 39276264) здійснено привласнення та заволодіння державних коштів в особливо - великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем під час проведення тендерних процедур за бюджетні кошти.

За результатами проведеного аналізу державних закупівель, які розміщені на офіційному сайті «Державні закупівлі, державний офіційний веб-портал - tender.me.gov.ua за 2014 - 2015 роки встановлено, що ДП «Київський бронетанковий завод» (код ЄДРПОУ 14302667) являлось переможцем шести тендерів у яких замовником виступало - Міністерство оборони України. На підставі цього, протягом 2014 - 2015 років, ДП «Київський бронетанковий завод» згідно тендерної документації та акцептів повинно було здійснювати ремонтування та технічне обслуговування машин спеціального призначення. Однак, шляхом проведення співставлення податкових зобов'язань та даних декларацій з податковим кредитом та податковими зобов'язаннями встановлено, що у період з серпня по листопад 2015 року ДП «Київський бронетанковий завод» нібито здійснило придбання у ТОВ Фірма «Ренал» (код ЄДРПОУ 19133293) мости ведучі до машин спеціального призначення на загальну суму 5 276 966 грн.

У свою чергу, ТОВ Фірма «Ренал», у вересні 2015 року нібито здійснила закупівлю вищевказаних мостів (18 штук) у ТОВ «Оптимумспецдеталь» (код ЄДРПОУ 38320170) на загальну суму 916 980 грн.

В подальшому ТОВ «Оптимумспецдеталь» нібито здійснило придбання у ТОВ «Промомаркетгруп» (код ЄДРПОУ 39276264) мости ведучі (31 штука) на загальну суму 1 422 230 грн.

Проведеним аналізом фінансово-господарської діяльності ТОВ «Промомаркетгруп» встановлено, що підприємство має ознаки фіктивності. Так директор, головний бухгалтер та засновник підприємства ТОВ «Промомаркетгруп» допитана в рамках вказаного кримінального провадження в якості свідка ОСОБА_5 показала, що зазначене підприємство вона зареєструвала за грошову винагороду на прохання третіх осіб без мети ведення фінансово-господарської діяльності. Договір на постачання запчастин та мостів до машин спеціального призначення з ТОВ «Оптимумспецдеталь» вона не підписувала та нікого на це не уповноважувала.
Але проти друзів порошенка - не попреш. Тому єдиний "цап відбувайло" в даній схемі це фіктивна власниця, яку засудили на рік умовно. А друзі порошенка звісно "чисті". Я навіть в цьому не сумніваюсь.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (24.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 20:56 #2710320   #2123
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
З0хв відео переглянув за <8хв? Круто!
Звісно круто. Я бачив цей сюжет ще зранку по 24 каналу. Так і знав що буде срач і в твітері, і в фб.
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Так само гіперактивно знайшов скрін висловань Бігуса
Та що там шукати, ми живемо в 21 столітті. Анонімус все памятає і нічого не прощає. Ти мені ще розкажи що квартирооптиміст бореться з корупцією за євроінтеграцію
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ти ідейний чи за гроші?
Так!!

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Саме ж розслідування не висосане з пальця, як собі там думають порохоботи.
Уважно перечитай мій допис який тебе дуже засмутив. Це по перше.
Передивись уважно сюжет і зверни увагу на той момент де жінка продалась за тисячу гривень. Це по друге.

Востаннє редагував pixel: 24.10.2017 о 20:56. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 20:56 #2710324   #2124
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата А про що там якщо коротко?
Цитата Я бачив цей сюжет ще зранку по 24 каналу
ORLY?
+О шостій годині ранку дивився? Нічна зміна?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:02 #2710325   #2125
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Уважно перечитай мій допис який тебе дуже засмутив. Це по перше.
Який? Ось цей?:

Цитата Ти хочеш сказати що розважальна передача з зашквареним журналістом і трирівневою анімацією "схем" - відповідає дійсності? Я правильно розумію?
Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Передивись уважно сюжет і зверни увагу на той момент де жінка продалась за тисячу гривень. Це по друге.
І що це доводить? Що друзі порошенка не крадуть?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:02 #2710326   #2126
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Чи може моча очі заліпила?
Я не зверну уваги на твій сортирний випад за умови якщо ти в подальшому вестимеш цивілізовану дискусію.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:04 #2710328   #2127
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Я не зверну уваги на твій сортирний випад за умови якщо ти в подальшому вестимеш цивілізовану дискусію.
А ти вважаєш що ми ведемо з тобою дискусію?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:07 #2710329   #2128
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
ORLY?
+О шостій годині ранку дивився? Нічна зміна?
Ага, така робота. Поки ти мирно спунькаєш ми працюєсмо. Жартую. В мене безсоння. І це зовсім не смішно.
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Який? Ось цей?:
Ні. Спробуй ще раз.
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
І що це доводить? Що друзі порошенка не крадуть?
Це доводить мою думку про побутову корупцію.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:10 #2710330   #2129
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А ти вважаєш що ми ведемо з тобою дискусію?
А дійсно, нашо вести дискусію, можна відразу починати кидатись гівном і поливатись мочею як тільки хтось не поділяє твоїх поглядів і агресивно грубити!

До речі, я от не берусь судити крадуть друзі порошенка чи нє, напевно таки крадуть.
Але питання до тебе - як ти думаєш чи стала українська армія сильніша за останні 3 роки? Якщо стала то на скільки і завдяки кому?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (24.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:11 #2710331   #2130
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А ти вважаєш що ми ведемо з тобою дискусію?
До дискусії нам ще далеко. Нам би хоча б етап образ пережити.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:11 #2710332   #2131
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Це доводить мою думку про побутову корупцію.
Значить друзі порошенка тут абсолютно не причому? Я правильно розумію?

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Ні. Спробуй ще раз.
То ти спростовуєш інформацію про те "що розважальна передача з зашквареним журналістом і трирівневою анімацією "схем" - не відповідає дійсності"?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:14 #2710333   #2132
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Тобто, через те що Бігус щось писав там за монтян і полторака, інформація про те що друзі порошенка, які очолюють підприємства укроборонпром, зливають (крадуть) сотні мільйони гривень на фіктивні фірми одноденки - не відповідає дійсності? Я правильно розумію?
Я впевнений, що в Бігуса є інтерес і неабияке бажання наживатися на сенсаціях, а значить мають місце маніпуляції і передьоргування.
Загалом стараюся розібратися в ситуації і вичитати обидві сторони, http://ukroboronprom.com.ua/uk/media...ra-bigusa.html

Тут, чесслово, не знаю. Дурдом в хаті.
Просто вже читав його качку про хороми Полоторака, таки схиляюся до того, шо бігус піздабол
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
pixel (24.10.2017), vanco2 (24.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:14 #2710334   #2133
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А дійсно, нашо вести дискусію, можна відразу починати кидатись гівном і поливатись мочею як тільки хтось не поділяє твоїх поглядів і агресивно грубити!
А як реагувати, коли на цілком конкретне розслідування, яке підтверджене відповідними пруфами, в аргумент "проти" приводиться пост трирічної давності Бігуса про Монтян?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:14 #2710335   #2134
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
То ти спростовуєш інформацію про те "що розважальна передача з зашквареним журналістом і трирівневою анімацією "схем" - не відповідає дійсності"?
Перечитай уважно!!!!
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:19 #2710337   #2135
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
о речі, я от не берусь судити крадуть друзі порошенка чи нє, напевно таки крадуть.
Ну, тобто ти асболютно нормально сприймаєш інформацію про крадіжки в укроборонпромі в той час коли Україна перебуває в стані війни, я правильно розумію?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але питання до тебе - як ти думаєш чи стала українська армія сильніша за останні 3 роки? Якщо стала то на скільки і завдяки кому?
Ну тобто фігня що вони собі там крадуть, нехай крадуть. Але ж армія стала сильніша, ти тільки глянь!!1! Такий твій аргумент?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:20 #2710338   #2136
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
в аргумент "проти" приводиться пост трирічної давності Бігуса про Монтя
та який це аргумент? Всього то два місяці минуло після вторгнення руских регулярів в Україну, а ми собі хіхікамємо з Монтянкою. Файно, нє?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:23 #2710339   #2137
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Перечитай уважно!!!!
Я читаю уважно кожний пост.

Ти мені краще поясни, як корелюється ось цей пост:

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Подивився. Ну ок.. Проблеми є.
з ось цим:

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Ти хочеш сказати що розважальна передача з зашквареним журналістом і трирівневою анімацією "схем" - відповідає дійсності? Я правильно розумію?
Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
та який це аргумент? Всього то два місяці минуло після вторгнення руских регулярів в Україну, а ми собі хіхікамємо з Монтянкою. Файно, нє?
Ще раз. ЯКЕ ЦЕ МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ДАНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ?

Востаннє редагував Chefild: 24.10.2017 о 21:24. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:25 #2710341   #2138
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А як реагувати, коли на цілком конкретне розслідування, яке підтверджене відповідними пруфами, в аргумент "проти" приводиться пост трирічної давності Бігуса про Монтян?
По перше: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media...ra-bigusa.html
По друге: Монтян, Шарій і такі як вони це інформаційна зброя, всьо шо вони кажуть не можна сприймати як інформацію це все пропоганда. А люди які на них зсилаються, їх лайкають і кажуть "ну але во диви, то ж факти", я сприймаю або як "корисних дурачків" або навмисних підарасів які просто працуюють під глибшим прикриттям.

Вон в москалів є такий собі Познер, він тіпа опозиційний, тіпа не все йому подобається у владі, але недавно в інтервю ця пездота знов збрехала про то як був збитий союзом боінг в 83 році. Вот тобі і
"незалежний журналіст".

Короч, ти так і не відповів: армія покращилась за 3 роки? На скільки? Чия заслуга?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (24.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:25 #2710342   #2139
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ну, тобто ти асболютно нормально сприймаєш інформацію про крадіжки в укроборонпромі в той час коли Україна перебуває в стані війни, я правильно розумію?
Я - ні. Але ні ти , ні я, ні Бігус з тим нічого не зробить.
По друге, на даний момент - це менше зло.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2017, 21:26 #2710343   #2140
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Я впевнений, що в Бігуса є інтерес і неабияке бажання наживатися на сенсаціях, а значить мають місце маніпуляції і передьоргування.
Загалом стараюся розібратися в ситуації і вичитати обидві сторони, http://ukroboronprom.com.ua/uk/media...ra-bigusa.html

Тут, чесслово, не знаю. Дурдом в хаті.
Просто вже читав його качку про хороми Полоторака, таки схиляюся до того, шо бігус піздабол
Не віриш Бігусу, читай ухвалу суду: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56401971
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:03.