Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2012, 06:51 #2086436   #1
Markys
Учасник
Exclamation Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

В 2010 році я придбав автомобіль, перед покупкою зняв його з обліку. В Тернополі поставиви на облік, сплативши усі необхадна платежі, видали постійні номерні знаки, тимчасовий талон реєстрації. Через 3 місяці приїхав в МРЕВ щоб поміняти тимчасовий реєстраційний на постійний, а мені відмовляють у цьому, ще і реєстрацію анулювали. А причиною все тому. що авто колись було неправильно поставлено на реєстрацію, по фальшивих документах. Тепер машина стоіть в гаражі, їздити неможу, бо немає документів. Моя історія не єдина, їх багато і з кожним днем все більше, бути впевненим, що не попадешся на таке авто не можна, бо перевірити це неможливо. Зараз пробую відстоювати свої права в суді, але боротися із системою по одному дуже важко.
Якщо у вас аналогічна ситуація, або ви знаєте людину, кому анулювали реєстрацію авто пішіть, будемо боротися за свої права разом.
Markys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 11:44 #2086552   #2
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

Звернись в прокуратуру по місцю, де авто поставили на реєстрацію по фальшу, для проведення перевірки з письмовим повідомленням про результат. Суд +1. Раджу звернутись в ЗМІ, бажано не місцеві і на телебачення. Успіхів, головне не здавайся !
Driver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Markys (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 16:36 #2086722   #3
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

що означає по фальшивих документах? розпишіть.
мені здається в вас проблеми з митницею так?
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 20:25 #2086838   #4
Markys
Учасник
Типово Відповідь: Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

Ну можна сказати і так, по словам даї, автомобіль не розмитнений. Фактично суть такова, в травні 2010 року працівниками мрев м. київа була проведена звірка зареєстрованих тз з базою даних АІС і було виявлено несанкціоноване внесеня даних про тз в цю базу даних, тобто по базі вони реєструвались в цьому мрев, а по облікових записах мрев, не реєструвалась.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Driver Переглянути допис
Звернись в прокуратуру по місцю, де авто поставили на реєстрацію по фальшу, для проведення перевірки з письмовим повідомленням про результат. Суд +1. Раджу звернутись в ЗМІ, бажано не місцеві і на телебачення. Успіхів, головне не здавайся !
Дякую, буду старатись. Цю систему треба зломати, щоб вона не зломала нас.

Востаннє редагував Markys: 01.12.2012 о 20:25. Причина: Пізніше додано
Markys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 02:55 #2087050   #5
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

Вже чув про подібні випадки в якійсь телепередачі, чувак виграв суд, має документи на руках, але всеодно даі неможе його по якійсь там причині зареєструвати і так вже кілька років...

Звертайся в прокуратуру +суд, хоча навіть рішення суду то ще не гарант успіху...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 06:09 #2087056   #6
Markys
Учасник
Типово Відповідь: Беспредел Гаи - отмена регистрации автомобиля

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Вже чув про подібні випадки в якійсь телепередачі, чувак виграв суд, має документи на руках, але всеодно даі неможе його по якійсь там причині зареєструвати і так вже кілька років...

Звертайся в прокуратуру +суд, хоча навіть рішення суду то ще не гарант успіху...
В суд вже звернувся, вийграв першу інстанцію, чекаю другу. Але знаю що рішення це ще не кінец, і треба буде ще поборотися. В цій справі треба знайти таких як я, щоб нас було багато, бо по одному затопчат.
Markys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:31.