Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: То що скажете про "Барахолку"?!
"Нова Барахолка" містить більше переваг ніж недоліків. Залишити "Нову Барахолку"! 18 9.00%
"Стара Барахолка" була ліпшою/зручнішою/ефективнішою. Повернути "Стару Барахолку"! 148 74.00%
Важко визначитись. І "Нова Барахолка" і "Стара Барахолка" мають свої переваги та недоліки 25 12.50%
Мені однаково 9 4.50%
Голосували: 200. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

"Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.09.2010, 17:56 #1460383   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Несподівано підкрався кінець вересня...

Як і обіцялось - виставляємо оційне відкрите голосування щодо нової/старої барахолки.
Зазначу, що "Нова Барахолка" буде і далі удосконалюватись. Тобто, по можливості, частина незручностей буде усунуто, а побажання враховані. Але, звичайно, не усі.

Прохання голосувати щиро та без "остраху" образ з боку "Адміністрації".

Мова не йде про те, що результати голосування є визначальними в прийнятті рішення адміністрацією. Але його результати все ж суттєво впливають на подальші дії адміністрації.

Отож, вперед! Голосуємо і висловлюємось.

п.с. У будь-якому випадку велика подяка другу форуму "саймону" за проведену титанічну роботу по удосконаленню форуму. А також сервер-адмінам AJ та Shpigor.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 18:21 #1460400   #2
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Дісно, важко визначитись:
- до старої привик, навіть щось там купував і продавав, проте було ряд незручностей з апанням тем, флудом;
- в новій є плюси, що вона окрема від форуму, чітко розділені розділи і підрозділи, конкретизація і опис тем, товару, послуг. А серед недоліків є: розміщення інфи і меню деяке лишнє, деяке не зручне, немає фільтрації куплю/продам.
Тому і проголосував за - 50/50.
Yarkop зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Sergiu_AUDI (01.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 18:25 #1460402   #3
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
А серед недоліків є: розміщення інфи
Бажано відразу пропозицію давати. Інакше нам важко орієнтуватись що саме не підходить...

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
і меню деяке лишнє
Знову ж таки - просимо конкретику та аргументацію.

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
деяке не зручне
Конкретика...

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
немає фільтрації куплю/продам
Ведуться спроби якось то реалізувати... Нажаль, непросто. Не має "двигунок" такого функціоналу або легкої можливості внести зміни в код.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 18:38 #1460406   #4
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Конкретика:
- зліва є список по категоріях і зверху є меню по категоріях = щось одне лишнє;
- важливі пропозиції з фото, а звичайні без = треба це вирівняти
- розгорнуті правила можна перемістити під меню "Правила" перед "Розмістити оголошення" (про стрілочку приховування я знаю);
- спочатку ставити ціну, а потім валюту, а не навпаки;
- інфа під оголошенням може бути відразу прихована

а потім за допомогою стрілочки можна було її розгорнути, але не навпаки. До речі - цю функцію радив би застосувати (якщо можливо) і у форумі до деяких розділів реклами, статистики, меню.
- ІМХО ці менюшки лишні:

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ведуться спроби якось то реалізувати... Нажаль, непросто. Не має "двигунок" такого функціоналу або легкої можливості внести зміни в код.
А як,наприклад, щодо запуску ще одної такої самої барахолки тільки для "куплю", а перша для "продам"?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 19:14 #1460438   #5
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Мінуси нової барахолки:
- Відсутня фільтрація куплю/продам/послуги
Можна просто замутити підрозділ "Куплю" і там все в перемішку (оголошень про покупку не так вже й багато) а в процесі розвитку розбити на категорії

- Відсутні фотографії товару
Коли були фотографії - було зручніше орієнтуватись, зараз фотографії прибрали і плюс перейшов в мінус. Краще фотки все-таки повернути

- Відсутність швидкого перегляду
В старій барахолці можна було просто навести курсор на тему і тобі показувались перші пару слів оголошення. Це зручно коли продавець пише "Продам Nokia N95", а в середині теми буквально в перших словах вже виявляється що то китайське гімно.

- Малий розмір фотографій
800х600 це явно замало щоб роздивитись стан корпусу чи якісь інші мілкі деталі. Треба щось з цим робити.

- Система резервування
Вона якась мутна, теоретично це покупець має резервувати для себе потрібний товар, ане просити про це продавця. Крім того система рейтингу дуже заплутана, я хвилин 5 шукав як можна подивитись поставлений відгук.

- Видалення/редагування оголошень
Може я просто його не знайшов, але видалити моє оголошення чи відредагувати його мені не вдалось, а це суттєвий мінус.

- Розділеність
Нова барахолка не має майже нічого спільного з форумом окрім бази даних користувачів. Новий інтерфейс багатьом "чужий" і людям просто влом в ньому розбиратись, що суттєво скорочує кількість користувачів. І пиши мануали чи не пиши - наші люди не привикли читати інструкції, такшо толку з них як з козла молока.

Ну явних плюсів перед старою барахолкою я не знайшов чесно кажучи. Стара барахолка була звичайним підрозділом форуму в якому можна було зробити звичайнісінький допис не перенапрягаючи мозок, а тут цей інтерфейс мені особисто взагалі не подобається.
Голосування звісно нічого не дасть, нова барахолка лишиться це 100% бо за мод гроші заплачені (якщо він платний, а скоріше так і є) і пророблено купу роботи по редагуванню і оптимізації моду під наш форум.
ІМХО це голосування потрібно було робити перед тим як встановлювати нову барахолку.
Big Brother зараз поза форумом  
Подякували 2:
Longer (29.09.2010), such (29.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 19:39 #1460454   #6
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
- Відсутні фотографії товару Коли були фотографії - було зручніше орієнтуватись, зараз фотографії прибрали і плюс перейшов в мінус. Краще фотки все-таки повернути
Фотографії будуть повернуті.

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
- Малий розмір фотографій 800х600 це явно замало щоб роздивитись стан корпусу чи якісь інші мілкі деталі. Треба щось з цим робити.
Гадаю, це буде поправлено.

По частині, думаю, саймон щось прокоментує.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 19:59 #1460463   #7
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

основний мінус нової барахолки вбачаю в кількості відвідувачів, бо теми старої переглядали всі учасники форуму і робили не тільки цілеспрямовані, але і мимовільні покупки
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 4:
axEAne (02.10.2010), FortYear (29.09.2010), Nick. (30.09.2010), Sem (29.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2010, 20:38 #1460488   #8
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

В старій барахолці треба було більше часу тратити на модерацію.
Але там простіше було знайти товар, та і обговорення товарів було більш видимим.
Нову модерувати потрібно мінімально, але знайти щось важче.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 00:03 #1460582   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

в мене мама скупляла різний хлам на дачу, як собі так і коліжанкам, а тепер її "трудна" розібратись . таких юзерів думаю більшість .
однозначно за стару . особисто я її мало використовувала, але чисто випадково деякий товар купила. з новою таке точно не відбуться, ібо навіть її не відкриваю .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 07:59 #1460641   #10
admin_te
 
Аватар для admin_te
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Не зручно. Перейшов на аукро. Стара барахолка набагато краща була
admin_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 08:07 #1460649   #11
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

не треба було створювати голосування до того, як саймон роз"єднає барахолку на "куплю" і "продам"... за тиждень після розколу треба було створювати опитування...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 08:21 #1460660   #12
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Все що написано на даний момент легко виправляється (крім фільтру по "куплю", це виправляється важко).
Питання ж інтерфейсу, типу розміщення менюшок, згортання блоків чи їх розташування дуже неоднозначні і суб'єктивні, тут що кому подобається. Ну, тобто це виглядає так, як ніби прийти на АУкро і просити їх змінити стандартний інтерфейс під свої смаки.

Компроміс можливий в наступному: дублювання тем із нової в стару без можливості створення тем напряму в старій. Тоді всі плюси (ну і мінуси, нажаль, також) обох барахолок будуть присутні.
 
Подякував(ла):
Dinara (30.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 11:11 #1460798   #13
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Важко читається список тем. На мою думку булоб краще так:
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 11:22 #1460808   #14
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

До нової барахолки привикнеться так само як привикли колись до розділу куплю\продам на багато підрозділів. Всі недостатки по юзабіліті легко шліфуються по відзивах користувачів.

Найпрогресивніше щодо барахолки було б відмовитися від неї взагалі.

Переваги:

Технічно: зменшиться навантаження на сервер.

Для продавців та покупців: йти на аукро. З особистого досвіду там і продати простіше і купити, вибір товару більший, люди адекватніші, а не "пагаваріть". Давно пора це глобалізовувати.

А форум розвивати як соціально\новинний\блог\мережа щось таке.

Або виокремети барахолку в окремий проект\сайт\піддомен.

Недостатком може бути відсуттність прибутків від реклами банерної та платних оголошень в барахолці, правда не знаю чи це суттева сума.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 12:10 #1460861   #15
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Всі недостатки по юзабіліті легко шліфуються по відзивах користувачів.
проблема в тому, що не всі
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 15:49 #1461090   #16
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Підсумую все що стосується Барахолки.

Пропозиції по покращенню які вже прозвучали у різних темах, взяті до відома, але на даний момент їх реалізувати неможливо:
1. Коли захожу в конкретне оголошення, то щось не зміг знайти дату його створення (в переліку оголошень є, а ось коли вже зайшов в оголошення - то нема)
2. В переліку оголошень, гадаю, би не помішало, щоб показувало кількість коментарів до даного оголошення
3. Зробіть фільтр по префіксах [куплю] і [продам] або хоча б пишіть їх різними кольорами. Або розділіть категорії
4. Розбийте існуючі підкатегорії на більшу кількість, в глибину.
6. Зробіть підзаголовки жирним шрифтом.
7. Спростіть процес залишення відгуків про користувача. Зараз він занадто довгий.
9. Зробіть можливість підписок на оголошення.
10. Спростіть процес перегляду приватних пропозиції, які надходять в ПП.
11. Крім дати створення було б добре якби ще відображався час створення оголошення.
Якщо є ще щось нове, то пишіть.

Окремо виділю прболему фільтру по "куплю".
Варіант зробити ще один список категорій для куплю, вважаю невдалим.
Прихований текст: Ілюструю 

Отак виглядає перший крок створення оголошення зараз, а тепер уявіть що цей список буде вдвічі більший.
Є такі варіанти:
1. Створити одну категорію "куплю" і там постити всі такі пропозиції, як було колись у старій барахолці.
2. Залишити так як є, і чекати поки вирішиться питання із фільтром.
3. Відмовитися від надання цій проблемі статусу критичної, в зв'язку із порівняно мізерною кількістю оголошень такого типу.

Пропозиції, які будуть реалізовані після уточнення.
Цитата Малий розмір фотографій
Який розмір буде ок?
Цитата В барахолки херовий дизайн. Давайте я вам намалюю і зверстаю кльово
Давай. Готовий шаблон скидай мені в ПП.

Приклади пропозицій, які будуть в подальшому ігноруватися.
Цитата - Система резервування
Вона якась мутна
А нічо що система резерву взагалі вимкнена, нє?
Цитата - Видалення/редагування оголошень
Може я просто його не знайшов
То може ще пошукаєш, уважніше?
Цитата Ваша політика неправильна
Цитата Шо, бабла заробити захотіли?
Цитата Реально, я вам базарю, ви не шарите
Цитата Всі спригнуть на другі сайти
Цитата Опше якась ніяка барахолка
Цитата Ваша барахолка - лайно, ви нічого не тямите в барахолках. Ось пруфлінк на моє портфоліо, там побачите скільки барахолок я вже зробив, і які вони всі кльові
Пропозиції, які призведуть до бану в цій темі:
Цитата Ваша барахолка - лайно, ви нічого не тямите в барахолках. Пруфів не буде.
і подібні по змісту.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 14:21 #1461881   #17
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

я перейшов на аукро, вернусь сюди коли буде старий фон барахолки
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 16:39 #1461966   #18
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Я за стару барахолку!!!
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 16:43 #1461972   #19
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

хех, довго прийдеться новій барахолці "доганяти" стару))
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 17:12 #1462013   #20
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: "Нова Барахолка" vs "Стара Барахолка". Довгоочікуване голосування.

Цитата:
Допис від Inferno Переглянути допис
хех, довго прийдеться новій барахолці "доганяти" стару))
вона її недожене,
хіба прийдуть ново зарегані люди які небачили стару тай дадуть "респект" новій
П.С. Саймон дивися на хід ГОЛОСУВАННЯ!!!!
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:39.