Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Печери

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2006, 21:49 #212927   #1
Kija
Banned
Типово Печери

Недавно перший раз у житті побував у печері яка ще не обладнана для туристичних маршрутів (тобто без неякого освітлення тільки фанарики в руках), враження просто незабутні, особливо якщо це єдина печера в цілому світі в якій жили трипільці, і коли там ще можна побачити їхні лежанки, і рештки горщиків яким по п"ять тисяч років. От і виникає питання можливо хтось ще десь знає такі місця? Бо хотілося б побувати ще у подібному місці.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2006, 21:52 #212934   #2
Slaventiy
 
Аватар для Slaventiy
Типово

Печери вещь ......був в МЛинках купа позітіва і адріналіна
Slaventiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2006, 22:31 #212964   #3
SpY
 
Аватар для SpY
Типово

Млинки рулять
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2006, 23:22 #212985   #4
Givi
Типово

Kija
А где эти пещеры и как туда попатсть?
Givi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2006, 23:57 #213026   #5
kaD
 
Аватар для kaD
Типово

млинки, кривче...
ніколи незабуду "роддома", хто знає той погодиться..
люблю печери..особливо коли виключити світло і просто посидіти помовчати...
kaD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 07:24 #213056   #6
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від Givi
Kija
А где эти пещеры и как туда попатсть?
Це печера "Вертепа", відділ борщівського музею, там ще тільки проводяться розкопки, але і проводять екскурсії, проте треба домовлятися з дирекцією музею.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 09:36 #213100   #7
Wooff
 
Аватар для Wooff
Типово

Я роки 3 був спіліологом обіздив всі печери півдня Тернопільської області. Самі модні(на мою думку) це Сапогів(дика пещера, неосвітлена, просто під деревом саред поля дира, приблизно 12км) коло Борщова і Озерка(сама більша карстова печера в світі, 7 підземних озер) також блисько біля Борщова тільки в іншу сторону. Млинки і Криаче порівняно з ними попса!!!
Wooff зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 09:38 #213101   #8
andriana
 
Аватар для andriana
Типово

раджу відвідати печеру Атлантиду...дійсно незабутні враження...
і звісно, що саме більше різноманітних печер в Криму..
andriana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 09:58 #213116   #9
ben-gan
 
Аватар для ben-gan
Типово

Штольня - спочатку весело було усе й прикольно
Не люблю по печерах лазити. Мрачно там, та ще й завалити може.
ben-gan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 10:42 #213142   #10
cat
 
Аватар для cat
Типово

Печери - супер річ! Бував в Млинах, Кривче, Озерка - незабутні враження
cat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 10:53 #213151   #11
Givi
Типово

А куда можно поехать чтобы было где переночевать и приготовить покушать, и удобно добираться, и ко всему было красиво??? Млынки не предлагать.
Givi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 11:23 #213164   #12
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від Givi
А куда можно поехать чтобы было где переночевать и приготовить покушать, и удобно добираться, и ко всему было красиво??? Млынки не предлагать.
Якщо є машина то я б радив їхати в Борщів, ми там в готелі (номера набагато кращі за наші в Галичині або Тернополі) жили всього-навсього за 30 чи 40 грн. з людини. А звідти можна вже їздити по печерах там в яку сторону не поїдь пару кілометрів і вони є. Ми за день там аж в двох побували. До того ж вечерком там можна поїхати в сусіднє місто (Скала здається, але точно не пам"ятаю) так там найкраща мокра сауна яку я зустрічав (навіть водопад є ).
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 11:34 #213167   #13
happyMAMI
 
Аватар для happyMAMI
Типово

малесеньке уточнення - печера не вертеПа, а ВертеБа)))

особисто мені подобаються лише печери, в яких важкі туристичні маршрути, з різними роспорами і "роддомами" . а то шо це за печера, в якій можна просто гуляти. треба шоб був весь одяг в пилюці, мордочка в піску, а на колінах півметрові синці. Отоді я розумію "лазила по печері".

колись давно мала честь бути в туристичному клубі, то запамятала млинки надовго, коли синяки сходили місяць від швидкісного проходження слизьких щілин
happyMAMI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 13:15 #213228   #14
Wooff
 
Аватар для Wooff
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Цитата
Допис від Givi
А куда можно поехать чтобы было где переночевать и приготовить покушать, и удобно добираться, и ко всему было красиво??? Млынки не предлагать.
Якщо є машина то я б радив їхати в Борщів, ми там в готелі (номера набагато кращі за наші в Галичині або Тернополі) жили всього-навсього за 30 чи 40 грн. з людини. А звідти можна вже їздити по печерах там в яку сторону не поїдь пару кілометрів і вони є. Ми за день там аж в двох побували. До того ж вечерком там можна поїхати в сусіднє місто (Скала здається, але точно не пам"ятаю) так там найкраща мокра сауна яку я зустрічав (навіть водопад є ).
Так можна. Але можна в Скалі на туббазі зупинитись набагато дешевше(зимою холодно) Скала форевер!!!
Wooff зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 13:37 #213236   #15
Givi
Типово

Машины нет Нужен вариант с электричкой как в млынки! Что посоветуете? А то млынки приелись, хочется чего-то нового.
Givi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 14:05 #213248   #16
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від happyMAMI
малесеньке уточнення - печера не вертеПа, а ВертеБа)))

особисто мені подобаються лише печери, в яких важкі туристичні маршрути, з різними роспорами і "роддомами" . а то шо це за печера, в якій можна просто гуляти. треба шоб був весь одяг в пилюці, мордочка в піску, а на колінах півметрові синці. Отоді я розумію "лазила по печері".

колись давно мала честь бути в туристичному клубі, то запамятала млинки надовго, коли синяки сходили місяць від швидкісного проходження слизьких щілин
Ну за назву спорити не буду не пам"ятаю, але де ти бачила, що по тій печері можна ходити, ходити в ній можна тільки перших метрів 20, і то не змоїм зростом, а ще якщо врахувати що я поліз в неї одразу після Кривче, в якому можна гуляти як по центру Тернополя, і навіть не передівся, хоча й мав з собою у що (за що ще до цих пір дякую своїй малій, яка сказала а нащо воно тобі треба, ти хіба в минулій вимазався). Я там половину дороги пройшов зігнути вдвоє і десь 25% наприсядки, 15% напевно всетаки стоячи і 10% сам не помню як і до цих пір вшоці що пройшов. І що не кажи прикольно ходити по печері призначення якої до цих пір ніхто не розгадав, де тільки рік тому найшли жертвенний камінь одразу біля входу, де присутні ще лежанки трипільців, а також декілька криївок УПА та місця масових захоронень (жертвоприношень).
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 14:08 #213249   #17
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Цитата
Допис від Givi
А куда можно поехать чтобы было где переночевать и приготовить покушать, и удобно добираться, и ко всему было красиво??? Млынки не предлагать.
Якщо є машина то я б радив їхати в Борщів, ми там в готелі (номера набагато кращі за наші в Галичині або Тернополі) жили всього-навсього за 30 чи 40 грн. з людини. А звідти можна вже їздити по печерах там в яку сторону не поїдь пару кілометрів і вони є. Ми за день там аж в двох побували. До того ж вечерком там можна поїхати в сусіднє місто (Скала здається, але точно не пам"ятаю) так там найкраща мокра сауна яку я зустрічав (навіть водопад є ).
Скала-Подільська
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 17:03 #213424   #18
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово

В Млинках був 2 рази. Ніколи не забуду і як буде компанія то поїду туди ще і ще і ще.
Беріть клас, групу, співробітників і го туда!
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 17:46 #213457   #19
petryxa
Типово

Wooff

ну не тре вже на Млинки наїжджати, що це попса... ну подумаєш нема там великих підземних озер, трохи стіни пописані всякими виродками, але все ж таки... був у багатьох печерах нашої області, проте такого різноманіття доступних маршрутів для простих смертних (не спелеологів), як в Млинках нема в жодній іншій печері... Та й тим більше, що в такі печери як Озерна та Оптимістична на просту екскурсію попасти досить складно... так що, Млинки рулять
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2006, 17:51 #213461   #20
Wooff
 
Аватар для Wooff
Типово

Цитата
Допис від petryxa
Wooff

ну не тре вже на Млинки наїжджати, що це попса... ну подумаєш нема там великих підземних озер, трохи стіни пописані всякими виродками, але все ж таки... був у багатьох печерах нашої області, проте такого різноманіття доступних маршрутів для простих смертних (не спелеологів), як в Млинках нема в жодній іншій печері... Та й тим більше, що в такі печери як Озерна та Оптимістична на просту екскурсію попасти досить складно... так що, Млинки рулять
Організувати можна все, треба тільки захотіти і мати вільний час!!!
Wooff зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:55.