Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: Хто стане чемпіоном НБА 2009/2010р ?
Atlanta Hawks 0 0%
Boston Celtics 2 12.50%
Charlotte Bobcats 0 0%
Chicago Bulls 1 6.25%
Cleveland Cavaliers 0 0%
Dallas Maverics 1 6.25%
Denver Nuggets 0 0%
LA Lakers 9 56.25%
Milwaukee Bucks 0 0%
Miami Heat 1 6.25%
Oklahoma City Thunder 0 0%
Orlando Magic 2 12.50%
Phoenix Suns 0 0%
Portland Trail Blazers 0 0%
San Antonio Spurs 0 0%
Utah Jazz 0 0%
Голосували: 16. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чемпіонат NBA 2011-2012: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.04.2010, 14:00 #1300352   #1
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Чемпіонат NBA 2011-2012: новини, обговорення і т.д. (оновлено)

НУ що шановні поціновувачі баскетбола сьогодні починаються ігри на вильот в НБА!
Робимо прогнози і ділимось враженнями від регулярки!
тут викладаю пари в плей-оффах:


Прихований текст: пари і розклад ігор 

мій особистий фаворит король і його кавалеристи! чудовий сезон і вражаючі показники, хоча мені особисто не дуже подобаються іх "Великі" Шак і Іглаускас вже підстаркуваті, Вережао і Хіксон молоді і жваві але ім не вистачає впевненості і досвіду. Сподіваюсь на Джеймісона.
Також дуже буде цікаво дивитися за долею Орландо, разом з Вінсеніті (який схоже набрав форму) вони сила, тай Д. Ховард буре рвати під щитами.
Щеб виділив з особистих вподобань (буду вболівати за них) Маямі з Флешем, Фінікс з Статом і Нешем і звісно Денвер з його поганими хлопцямя.
Дуже цікава доля ОКС і Шарлот (всеж клюб Жордана).
Ці фінали будуть дуже гарячими ! Команди дуже сильні і переповнені чудовими виконавцями.
Так що всім бажаю отримати насолоду від найкращої ігри з помаранчевим мячем!
п.с. сьогодні в 22.00 перша гра плейофф клівленд -чікаго. якщо комусь треба можу кинути терпиму ссилку на онлайн трансляцію.
п.п.с надалі пропоную ділятися враженнями від ігор нба тут.

Востаннє редагував ШТЕУД: 20.12.2011 о 09:45.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 17:33 #1300496   #2
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Чемпіон НБА 2009/2010

Може варто назвати тему просто "НБА 2009/10" ?
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 18:13 #1300523   #3
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіон НБА 2009/2010

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
Може варто назвати тему просто "НБА 2009/10" ?
ок. переіменував тему.
прохання до модераторів. переіменуйте тему і закріпіть її в важливих пліз.
шанувальників баскета не багато але може завдяки цьому вони знайдуть цю тему.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 18:20 #1300530   #4
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіон НБА 2009/2010

вночі йде тому неслідкую , але вболіваю за Великого Кобі Брайанта і КО
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 18:27 #1300534   #5
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіон НБА 2009/2010

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
вночі йде тому неслідкую , але вболіваю за Великого Кобі Брайанта і КО
ну в неділю завжди можна глянути 1-2 матчі вечором, а не в ночі. тай торренти ніхто не відміняв. хоча більше слідкую по нба.ком. передивитися всі матчі часу не вистачить.
тай плей оффи будуть іти трохи в інший час. тому багато матчів можна дивитися на живо.
(треба слідкувати за роскладом).
щодо ЛАЛ чесно зараз чогось вони не дуже подобаються. Раніше коли був Дізель (Шак) болів за них.
але якщо відволіктися від моїх вподобань то дійсно команда надзвичайно сильна, щоправда має трохи проблем з составом і КОБІ в тч. (зносився він бідака трохи) в плейофф це немалі проблеми.
взагалі буде дуже цікаво дивится що кевін дюрант зараз буде витворяти і що на це відповість ЛАЛ
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 18:44 #1300545   #6
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Перейменував та прикріпив тему.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (17.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 18:55 #1300556   #7
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Вдогонку пару цікавих відео з найкращими моментами сезону 2009/2010 тут ссилка де можна глянути пару ну дуже крутих відео
http://www.nba.com/video/channels/to...lays_0910.nba/
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 19:21 #1300590   #8
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

слухай який рекорд поставив в НБА кобі браянт за матч? ) (закинуті мячі)
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 21:30 #1300614   #9
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
слухай який рекорд поставив в НБА кобі браянт за матч? ) (закинуті мячі)
чесно я статистикою і рекордами не дуже цікавлюсь. тим більш браянта. думаю краще погугли. хоча переконаний там десь не меньше 50 має бути

Додано через 1 годину 6 хвилин
може кому буде цікаво.
ссилка на онлайн трансляцію в нормальні якості на гру клівленд -чікаго (перша гра має початися о 10 вечора сьогодні) далі там же будуть їти інші ігри.
http://www.veetle.com/view/index.html#4bc40509893ee

Додано через 43 хвилини
НУ що вітаю плей -оффи почались.
як і передбачалось по напруженні і класу гри це зовсім інші ігри ніж регулярка!
1 гра клівленд -чікаго. чемп регулярки просто шокує формою. різниця в 16 очей в перші чверті говорить про багато особливо вразив Шак. після травми схуднув на 9 кг. тепер нагадує себе молодого. в перші чверті 7 очок вже його. це вже стало цікаво!
до речі виділю Деріка Роуза. парніша майбутня супер зірка! тяне все чікаго на собі і це видно!

Востаннє редагував ШТЕУД: 17.04.2010 о 21:30. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 21:43 #1300732   #10
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

найшов

3анимает второе место по количеству очков, набранных за одну игру — 22 января 2006 года Брайант набрал 81 очко в матче против «Торонто Рэпторс», больше только у Уилта Чемберлена (100)

він бульше забив чим в нас забивають в Чемпіонаті України
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 22:12 #1328607   #11
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Я, в свою чергу, задоволений, що Бостон зрівняв рахунок в серії. дивився вчора допіздна цей матч в прямому ефірі. перші дві чверті була дуже в*язка боротьба, до холєри штрафних пробивалось. а друга половина була трохи більш видовищна. Рондо практично "зробив" цю гру. а Клівленд в 4й чверті взагалі посипався - забагато втрат.
smiley зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 23:06 #1328665   #12
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Я, в свою чергу, задоволений, що Бостон зрівняв рахунок в серії. дивився вчора допіздна цей матч в прямому ефірі. перші дві чверті була дуже в*язка боротьба, до холєри штрафних пробивалось. а друга половина була трохи більш видовищна. Рондо практично "зробив" цю гру. а Клівленд в 4й чверті взагалі посипався - забагато втрат.
теж дивився в прямому ефір 4 гру (і перед тим 3 в запису) вболівав за клівленд (чогось бостон не люблю як і лал %)) на початку клівленд навіть трохи запалив, але бистро скис і борсався в зоні -10 майже цілу гру. було пару моментів коли вроді інтрига відновилась але бистро згасла. видно кавалери перегоріли або занадто захопились перевагою в попередні грі. хоча слід віддати належне. Рондо був красавчик. думаю клівленд таки серію візьме. Короля пиха заїсьть якщо зляє серію. потенціал Клівленда добре було видно в 1 і 3 грі. Бостону немає що протиставити Клівленду особливо коли фаза луни і місячні знаходяться в тому положенні що треба
До речі повторюсь. якщо маєш можливість скачай останні два матчі фінікс - сан антоніо. суперові ігри. в таких іграх сяє як раз вся краса баскета. це не передати словами...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 23:21 #1328678   #13
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ЛАЛ сам недолюблюю. Але останні роки чомусь на Сході вболіваю саме за Бостон, після того, як розвалили Детройт (бо до того - тільки за них). Якщо Клівленд не візьме і цього року чемпіонство, то тре буде "что-то решать" або з тренером, або з головним менеджером (чи як то в них там називається). Стільки років з таким складом зупинятись за крок-два до бажаного чемпіонства... Якийсь Король - не дуже король получається)).
Ну а в Фіналі по традиції буду вболівати за Схід. Чомусь завжди так - сам не знаю чому)).
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 10:20 #1328685   #14
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
ЛАЛ сам недолюблюю. Але останні роки чомусь на Сході вболіваю саме за Бостон, після того, як розвалили Детройт (бо до того - тільки за них). Якщо Клівленд не візьме і цього року чемпіонство, то тре буде "что-то решать" або з тренером, або з головним менеджером (чи як то в них там називається). Стільки років з таким складом зупинятись за крок-два до бажаного чемпіонства... Якийсь Король - не дуже король получається)).
Ну а в Фіналі по традиції буду вболівати за Схід. Чомусь завжди так - сам не знаю чому)).
імхо тренер не дотягує до рівня команди. менеджер як раз непогано справляється. за рік навалив і шака і джемісона. а от тренер не може найти слів щоб команду настроїти і внести зміни в гру по ходу. це було добре видно в 2 грі, тай в 4 теж якось не дуже виходило. то рвали то потім такі ефік фейли...
а король що. він людина не більше . навіть Майкл Джордан далеко не в перший рік став чемпом. але зато домінування було тотальне
теж може зробити і Леброн. якщо в ньго свій Піппен намалюється і тренер буде що треба. От би Філа в клівленд було б зашибісь і ще вейда в додачу )) думаю рочків ще з 10 булоб гегемонія Леби і Флеша.
я теж більше за схід до речі вболіваю.
мої уподобання щодо чемпа.
1Клівленд
2Орландо
3Фінікс

Додано через 10 годин 52 хвилини
хех ще один день
Орландо і Лейкерс в наступному раунді. обі серії пройшли в "суху"! 4-0 !
чемпи і минулорічні чемпи зверствують.
Орландо взагалі неспиненні. два раунда 8-0
ох і боротьба намічається в фіналах конференції.
тільки щось бостон клівленд не радують. борсаються в багні. або команди занадто сильні або ім нічого в фіналі не світить...

Востаннє редагував ШТЕУД: 11.05.2010 о 10:20. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 11:10 #1329074   #15
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
тільки щось бостон клівленд не радують. борсаються в багні. або команди занадто сильні або ім нічого в фіналі не світить...
все-таки сподіваюсь на перше. та і взагалі такі серії, як на мене, цікавіше дивитись ніж "сухі", "в одну калітку". А щодо Магів, то да - розкочегарились не на жарт!(в опитуванні на них поставив, хоча до останнього буду сподіватись на Бостон)))
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2010, 11:16 #1329085   #16
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
все-таки сподіваюсь на перше. та і взагалі такі серії, як на мене, цікавіше дивитись ніж "сухі", "в одну калітку". А щодо Магів, то да - розкочегарились не на жарт!(в опитуванні на них поставив, хоча до останнього буду сподіватись на Бостон)))
та звісно що чим довше серія тим цікавіше. просто мова про то як вони дивляться на фоні інших. тай серія серії рознь. орландо - атланта відверта нудьга і надругательство (я дивився один матч в запису так підкінець просто заснув). а от лал -юта і фінікс -сперс це було супер хоч і в суху кожна гра була зараба(особливо фінікс).
ну а так сподіваюсь що старіки клівленда і король згадають про аванс виданиї ім і почнуть грати нарешті на чемпіонському рівні.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 11:50 #1333234   #17
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Ну щож, Бостон мене покищо тішить)! На жаль не мав змоги подивитись ці останні ігри, але результатом задоволений (особливо 5гра +32очка). Співчуваю всім, хто вболівав за Клівленд, а це майже всі мої знайом, з якими "шпілим" і які цікавляться баскетом. Тепер думаю в Кавалерів "грядут большиє пєрємєни".
Чекаємо "рубілова" в Фіналах Конференцій!
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 23:22 #1333893   #18
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від smiley Переглянути допис
Ну щож, Бостон мене покищо тішить)! На жаль не мав змоги подивитись ці останні ігри, але результатом задоволений (особливо 5гра +32очка). Співчуваю всім, хто вболівав за Клівленд, а це майже всі мої знайом, з якими "шпілим" і які цікавляться баскетом. Тепер думаю в Кавалерів "грядут большиє пєрємєни".
Чекаємо "рубілова" в Фіналах Конференцій!
да млять. клівленд розочарував. не знаю що зними сталось в плейофф ((( просто інша команда. чого вони стали так збавляти обороти хз. реально були вспишки в кожні грі (бачив всі 6) але настільки короткочасні, ніби людей міняли. але імхо основні горіхи має отримати тренер клівленда. він явно не відповідає чемпіонському рівню. тай команда безхарактерна. на останні хвилині при різниці 8-9 очок вони просто стали і чекали коли скінчиться час в 6 грі. в регулярці клівленд міг за 30-40 сек ще накидати 8-10 очок разом зі штрафними.
дійсно думаю переміни чекають не малі. оскільки бабла туда вляли ппц. хоча чогось думаю що леброн лишеться(всеж він обіцяв кільце) а от тренер наврят. або всі зірки звалять з клівленда і буде просто дворова команда.
що до ЛЖ йому треба ставити характер нордічний. він просто тупо розхвилювався. а тренер лох не дав настнов і не скоректував гру. ну що зроблено то зроблено. бостон звісно теж молоці. але вони імхо виграли більше по ті причині що їм дали... або вони самі взяли
ну щож ЛЕТС ГО Орландо. сподіваюсь що вони поквитаються сповна. Орландо не така слабохарактерна команда. тай тренер на рівень (як мінімум вищий)...
фінали будуть загляденье. 1 гру орландо -бостон зможу глянути а от інші не скоро
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 00:37 #1333945   #19
smiley
 
Аватар для smiley
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
бостон звісно теж молоці. але вони імхо виграли більше по ті причині що їм дали... або вони самі взяли
Ну якщо Клівленд "дав" 4 гри з 6и, то хулі він робив у плей-оффі )? Я все-таки вважаю, що Бостон виграв завдяки тому, що це - КОМАНДА! За це свого часу цінував "воллосатий" Детройт (ех, яку команду "розісрали"!). Так, звісно у Фіналі проти теперішнього Орландо буде дуже важко , але сподіваюсь, що вистоять (хоча, як я вже казав, поставив на "меджиків").
Клівленду хз чого не вистачає... Так, тренер не може завести команду, але це могла б робити така харизматична особа, як Лєброн. Але він намагається самотужки витягувати команду із скрутних становищ. Чисто по-людськи це поважаю, але баскетбол - командна гра. Пару років назад дивився одну передачу про НБА і про Клівленд зокрема. Так Ілгаускас там розказав таку історію: на одній з ігор Шидді Уоллес зарядив йому з локтя і розсік брову чи лоб (не памятаю). І ніхто з Клівленда навіть не підійшов до Рашида типу: "парєнь ти не прав", а взагалі не звернули на це увагу. Маленька історія, але охарактеризувала їх, як команду. Сподіваюсь з того часу ситуація змінилась...
smiley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 10:26 #1334166   #20
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чемпіонат NBA. Новини, Обговорення і т.д.

ЛА радує)


pnx)) це шо за команда?
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:04.