Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.12.2012, 10:57 #2087119   #1
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону. Разом ми захистимо наші права і повернемо гроші! Звертайтесь за тел 0975236161
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 12:22 #2129076   #2
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Ау! Люди, відгукніться! Якщо всі будуть мовчати і не будуть намагатися повернути свої гроші - ці шахраї і далі будуть ошукувати людей і не боятися відповідальності перед законом.
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2013, 15:01 #2132213   #3
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цитата:
Допис від Lucky8 Переглянути допис
Ау! Люди, відгукніться!
Так Ви може спершу опишіть ситуацію, що трапилось, коли, розмір попадалова. Бо не ясно, чи банк - кидала, чи клієнт - лох.
п.с. тільки не кажіть, що в договорі умови були мілким шрифтом)
п.п.с. Чому тема в розділі для підприємництва?
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2013, 15:05 #2132214   #4
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цитата:
Допис від mr_Dream Переглянути допис
чи банк - кидала
Це не банк,це Б.А.Н.К.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (03.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 16:43 #2134456   #5
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Вірно- це не банк, а кредитна спілка, яка прикривається назвою реального банку Платинум.
Ця контора знаходиться на вул Б.Хмельницького, 18, 2 поверх. Мені терміново були потрібні гроші-30000гр.
Консультант Мец Аліна Романівна запевняла, що гроші я отримаю через 2 години, треба тільки заплатити 2400гр .
Ні через 2 години, ні через добу- грошей я не отримала.
Вляпалась я в звичайний кредитний лохотрон. Мец Аліна Романівна повністю "відморозилась" - Я вам нічого не обіцяла , я вас не знаю і т.д."
І, повірте, таких як я дуже багато. Тільки до мого адвоката вже 8 чоловік звернулись з цього привода.
Написали в СБУ, в Прокуратуру- вже порушена кримінальна справа на Мец Аліну Романівну за шахрайство.
Хочу допомогти людям, які також постраждали і,звичайно, попередити
- Кредитні спілки, де з вас вимагають наперед заплатити будь-яку суму грошей-це лохотрони!!!
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 17:23 #2134475   #6
Sjava
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цитата:
Допис від Lucky8 Переглянути допис
- Кредитні спілки, де з вас вимагають наперед заплатити будь-яку суму грошей-це лохотрони!!!
та на таке навіть діти не завжди поведуться,де логіка,прийшла за грошима,а в результаті віддала?

я все розумію,но коли я прийшов брати позику,значить мені потрібні гроші а не спілці,чому я маю давати це що депозит чи що????

щераз кажу дитина на таке не поведеться....логіки ноль!
Sjava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 15:52 #2135317   #7
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

[QUOTE=Sjava;2134475]

я,чому я маю давати це що депозит чи що????


Там вам дуже переконливо обіцяють, що ці гроші будуть на вашому рахунку і підуть на погашення вашого боргу....
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 13:16 #2135857   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Я звичайно все розумію, грошей шкода та й образливо. Але! Вангую, що ця контора була не першою, куди ти звертався, у банку тобі просто так ніхто 30К не дасть, та й нормальна КС таких грошей на "паспорт і код" не видає. А тут раптом без проблем погодилися видати кредит. Це вже має викликати підозру. Потім заводять бесіду про внесок. Якщо сума цього внеску більше 50 грн, слід відразу розвертатися та іти, далі можна не слухати.

Нажаль надивився, аж забагато мабуть, на людей, яким "терміново потрібні гроші", і які не хочуть чути і бачити що їм говорять, навіть якщо прямим текстом сказати що взяти таку то суму, під такий то відсоток це попандос, і ти цього не витягнеш, коли прийдеться до розрахунків, вони всерівно переконують що проблем не буде і через три місяці віддадуть всю суму. Чим це закінчується краще не бачити і не чути.

Прочитай копію договіру, там десь має бути написано через який час після укладання договору тобі мають видати кредит (може бути що і через рік), на яких умовах (може бути що і по 300 грн. щомісяця протягом пяти років) і все інше, дрібним шрифтом та на "додатках до договору". Якщо ти це підписав то в суді буде практично неможливо щось довести. Навіть при результаті на твою користь всю суму одним платежем тобі не бачити, це точно.
 
Подякували 5:
ОРДА (31.05.2013), mr.psiho (18.02.2013), Romko_7 (08.02.2013), xiders (01.06.2013), zaharys (29.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 16:32 #2136020   #9
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Можливо це комусь допоможе прийняти рішення чи варто зв"язуватись з кредитними спілками -
http://credits.zp.ua/2012/04/kakie-banki-dayut-kredity/
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 19:32 #2136128   #10
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цитата:
Допис від Lucky8 Переглянути допис
Там вам дуже переконливо обіцяють
Ну ніяк до людей не дойде що халяви не існує.Та просніться накінець..

Цитата:
Допис від Lucky8 Переглянути допис
Можливо це комусь допоможе прийняти рішення чи варто зв"язуватись з кредитними спілками
Є іменно кредитні спілки,які дають нормально кредити,але там треба як і в банках довести свою платоспроможність.Ті фірмочки про яку тут мова,це взагалі незрозуміло що,вони тільки "надають інформацію" і за ваші гроші).
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 19:36 #2136130   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Та просніться накінець..
Як говорила одна відома людина "Лох не мамонт, лох не вымрет"
 
Подякував(ла):
stanley (02.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2013, 16:19 #2164996   #12
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Тема досі актуальна, на жаль.....
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2013, 10:19 #2214951   #13
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Exclamation Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

........
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2013, 09:44 #2215475   #14
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цікаво чому коли купуєш мобільний телефон вартістю 800 грн то треба мати 21 рік, працювати десь, телефон робочий, домашній, поручителів і т.д.

А тут прийшов, копія паспорта і 30к впало тобі за 2 години? ) Це ж нереально взагалі.

Нічого не насторожує людей коли вони приходять в такі контори? Тисячі людей ведуться на ці штуки, а потім бігають і кажуть шо їх обдурили.

А на рахунок притягнення до відповідальності, то та людина ж вас просто консультувала, по ідеї в договорі все розписано.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2013, 16:29 #2216956   #15
Lucky8
Учасник
 
Аватар для Lucky8
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

По-перше - договір вам ніхто не дає читати. поки ви не заплатите гроші на їхній рахунок і не принесете квітанції...
По- друге - Мец Аліна Романівна не просто "консультує" людей, а шахрайскими методами ( тобто брехнею та завіряннями, що люди отримають кредит на протязі 2 годин, що в них все чесно та законно і т.д.) змушує людей платити чималі гроші,,, І в результаті - люди лишаються без грошей, без кредиту, а Аліна Романівна вже бреше наступній людині. Хіба шахрайство в нашій країні поза законом?
Lucky8 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 18:53 #2217596   #16
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Цитата:
Допис від Lucky8 Переглянути допис
По-перше - договір вам ніхто не дає читати. поки ви не заплатите гроші на їхній рахунок і не принесете квітанції...
По- друге - Мец Аліна Романівна не просто "консультує" людей, а шахрайскими методами ( тобто брехнею та завіряннями, що люди отримають кредит на протязі 2 годин, що в них все чесно та законно і т.д.) змушує людей платити чималі гроші,,, І в результаті - люди лишаються без грошей, без кредиту, а Аліна Романівна вже бреше наступній людині. Хіба шахрайство в нашій країні поза законом?
Вибачте, але я ніяк не можу зрозуміти, як так можна вірити їм на слово, і ще й платити немалі гроші невідомо за що, коли вони навіть не хочуть дати договору почитати до того. Я ще розумію МММ - вони хоч писали великими буквами, що це ПІРАМІДА, і тому - хто не встиг забрати свої гроші, той попав. А тут ви ще кредит не взяли, а з вас вже немалі гроші вимагають, обіцяючи золоті гори. За таке відношення і психологічний тиск працівників можна зразу розвертатись на 180 градусів і йти не озираючись.
ІМХО - "лох это судьба", не в образу сказано!
xiders зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2013, 13:28 #2218472   #17
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

Тыльки у нас платять гроші, щоби взяти кредит, тільки у нас платять гроші, щоби влаштуватись на роботу
mr_Dream зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ganabis (03.06.2013), xiders (03.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2013, 18:41 #2219259   #18
zuzya
Учасник
 
Аватар для zuzya
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

тут чиста правда, бо в такій країні живем...але, є але... чому такі "фірми" і шахраї досі працюють і чому на них не реагують відповідні органи? з нас з вами здирають податки на їх утримання і логічно чекати від мілції і прокуратури належного виконання своїх обов*зків...а тут бачу "болт" забили, або відкат від тієї кредитної спілки отримали
zuzya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2013, 11:56 #2227680   #19
mr.psiho
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

На них давно відреагували правоохоронні органи, будьте певні. Якщо не прокуратура, то міліція або СБУ. Хабарі рішають.
І це справді шахрайство. Лох чи не лох людина що повірила їм, проте з їхнього боку це шахрайство.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2013, 13:18 #2227726   #20
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Б.А.Н.К.Платинум від ПП"АрхБудЕкспертиза". Шукаю людей, які постраждали від цього лохотрону

в мене по-сусідству схожа контора, ви не уявляєте скільки до них людей ходить, є пиячки, а є нормальні люди, правда видно, що довірчиві, це пєчально..
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:25.