Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Перукарні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2014, 19:33 #2367729   #81
jokker
Типово Відповідь: Перукарні

шукаю перукаря універсала для роботи в перукарні-хороші умови тел.0978649220
jokker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2014, 08:17 #2367973   #82
boris_tr
Типово Відповідь: Перукарні

Студія зачісок Михайла Голика. Професійний підхід.Градація цін,дуже якісне та професійне обслуговування.Даю телефон 0676602898.
boris_tr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 12:52 #2406886   #83
Orouchimaru
Учасник
Типово Відповідь: Перукарні

Всім кому цікаво побувати в "цибушні" під назвою "Ексклюзив" рекомендую випити добру порцію валер"янки. Це простто жах. Коли тебе запитують "як тебе постригти????" це просто формальність, відношення до реальності немає ніякого, вони тебе пострижуть так, як самі забажають, вистрижуть дашок або "карб", зроблять гніздо на голові і це все називається в них "ГАРНО ПІДСТРИГЛА",, на Ваші невдоволенні заперечення Вас можуть в некультурній формі послати ... "помити голову". І це нажаль ще не все. Бритвою з "Супутником" Вас не тільки підрівняють, а й зроблять Вам кілька мужніх порізів на шиї. На сам кінець Вас потріпають рушником і скажуть заплатити 30 грн. Однак коли ВИ попросите "Книгу скарг" Вам почнуть хамити, повідомлять що таких клієнтів в них ще не було і Ви більше до них не заходіть.
P.S. Книги скарг я так і не отримав. )))
Orouchimaru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.06.2014, 12:27 #2409255   #84
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від Orouchimaru Переглянути допис
Всім кому цікаво побувати в "цибушні" під назвою "Ексклюзив" рекомендую випити добру порцію валер"янки. Це простто жах. Коли тебе запитують "як тебе постригти????" це просто формальність, відношення до реальності немає ніякого, вони тебе пострижуть так, як самі забажають, вистрижуть дашок або "карб", зроблять гніздо на голові і це все називається в них "ГАРНО ПІДСТРИГЛА",, на Ваші невдоволенні заперечення Вас можуть в некультурній формі послати ... "помити голову". І це нажаль ще не все. Бритвою з "Супутником" Вас не тільки підрівняють, а й зроблять Вам кілька мужніх порізів на шиї. На сам кінець Вас потріпають рушником і скажуть заплатити 30 грн. Однак коли ВИ попросите "Книгу скарг" Вам почнуть хамити, повідомлять що таких клієнтів в них ще не було і Ви більше до них не заходіть.
P.S. Книги скарг я так і не отримав. )))
це той що над рестораном Рандеву?
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2014, 12:12 #2475325   #85
вулкан
 
Аватар для вулкан
Типово Відповідь: Перукарні

Підкажіть хорошого перукаря на Дружбі. Дякую
вулкан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2014, 13:16 #2475354   #86
AleksHr
Типово Відповідь: Перукарні

Вже багато років стрижуся на Симоненка, 1 біля Каллини. Вроді Оріана зветься. Правда одну і ту саму стрижку - Канатка ).

Вроді задоволений, 25 грн. на даний час. Проблем не було. Все зроблено гарно і норм інструменти.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2014, 13:21 #2475357   #87
вулкан
 
Аватар для вулкан
Типово Відповідь: Перукарні

Дякую, але на Симоненка..дуже далеко їхати
вулкан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2014, 08:54 #2475667   #88
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Правда одну і ту саму стрижку - Канатка ).
Правильно - «Канадка»
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2015, 06:57 #2522743   #89
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Перукарні

Там1ла не сподобалась...за таку ц1ну(300грн) зробила коротке каре(коси були довг1) 1 так проф1л1рувала,що тепер р1к буде в1дростати..
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2015, 14:44 #2523247   #90
wifiwifi
Новачок
Типово Відповідь: Перукарні

Я завжди стрижусь в одної жінки, на дому, вона перукар з величезним стажем, робить шикарні зачіски, дає поради на рахунок підбору зачісок і догляду за ними, бере не дорого (за чоловічі зачіски), жіночі - хз, думаю як всюди в 2-3 рази дорожче. Телефон дам в ПМ.
wifiwifi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2015, 15:15 #2523260   #91
saymon
Guest
Типово Відповідь: Перукарні

А Топ Чоп вже бачили?

Цитата У центрі Тернополя відкрили першу чоловічу цирульню для хіпстерів
...
Як позиціонує себе тернопільський барбершоп, це перша в нашому місті «правильна парикмахерська для чоловіків», де пропонують класичні стрижки, професійне гоління, стрижку бороди, вусів та ніяких жіночих розмов.


 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 18:05 #2638272   #92
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Перукарні

порадьте, куди піти постригтися - перукарню або професіонала перукаря із хорошим досвідом чоловічих стрижок

в недорогих перукарнях ще пару років тому можа було натрапити на майстра своєї справи, зараз же суцільна халтура, як не стажорку підсунуть (всіляки парадізи-шарми), то пострижуть як небудь за 5 хвилин (цирюльня фламінго)

з дорогими ще складніше - мало того, що ціна як в Європі - дзвоню сьогодні записатися в одну із тих, що відвідував раніше - прпонують прийти через ТИЖДЕНЬ в неділю )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 18:36 #2638275   #93
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
порадьте, куди піти постригтися - перукарню або професіонала перукаря із хорошим досвідом чоловічих стрижок

в недорогих перукарнях ще пару років тому можа було натрапити на майстра своєї справи, зараз же суцільна халтура, як не стажорку підсунуть (всіляки парадізи-шарми), то пострижуть як небудь за 5 хвилин (цирюльня фламінго)

з дорогими ще складніше - мало того, що ціна як в Європі - дзвоню сьогодні записатися в одну із тих, що відвідував раніше - прпонують прийти через ТИЖДЕНЬ в неділю )
Пробував UNO ?
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 18:37 #2638277   #94
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
порадьте, куди піти постригтися - перукарню або професіонала перукаря із хорошим досвідом чоловічих стрижок

в недорогих перукарнях ще пару років тому можа було натрапити на майстра своєї справи, зараз же суцільна халтура, як не стажорку підсунуть (всіляки парадізи-шарми), то пострижуть як небудь за 5 хвилин (цирюльня фламінго)

з дорогими ще складніше - мало того, що ціна як в Європі - дзвоню сьогодні записатися в одну із тих, що відвідував раніше - прпонують прийти через ТИЖДЕНЬ в неділю )
На вул. Медовій 24 де Альфа банк (зліва від нього) є перукарня Монро. От в тій перукарні є перукар Володя (він там орендує крісло) Стрижуся в нього вже довший час років 3 напевне. Стриже гарно акуратно. Він там працює зранку до обіду наче. І потрібно до нього особисто дзвонити записуватись. Я буду завтра в нього запитаюсь чи можна дати номер якщо дозволить напишу. Дзвонити в по номерам в Монро сенсу думаю мало. Якщо є час то можна зайти на протязі дня з 11-00 до 13,00 Він там один лисий високий чоловік в тій перукарні.
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 18:59 #2638279   #95
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Перукарні

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Пробував UNO ?
ні, не пробував ) стрижешся там? в кого саме? по чому чоловіча стрижка?


Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
На вул. Медовій 24 де Альфа банк (зліва від нього) є перукарня Монро. От в тій перукарні є перукар Володя (він там орендує крісло) Стрижуся в нього вже довший час років 3 напевне. Стриже гарно акуратно. Він там працює зранку до обіду наче. І потрібно до нього особисто дзвонити записуватись. Я буду завтра в нього запитаюсь чи можна дати номер якщо дозволить напишу. Дзвонити в по номерам в Монро сенсу думаю мало. Якщо є час то можна зайти на протязі дня з 11-00 до 13,00 Він там один лисий високий чоловік в тій перукарні.
дякую, але люблю, коли дівчата стрижуть )
хоча деякі знайомі ходять стригтися суто до чоловіків-перукарів

по чому там чоловіча стрижка?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 19:48 #2638293   #96
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
ні, не пробував ) стрижешся там? в кого саме? по чому чоловіча стрижка?
Так, вже більше двох років. Майстер Юля, мені подобається. Ціна 70грн, стрижка і миття голови
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2016, 19:57 #2638296   #97
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
по чому там чоловіча стрижка?
Моя 55 грн.
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2016, 18:54 #2638475   #98
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Цитата: Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис ні, не пробував ) стрижешся там? в кого саме? по чому чоловіча стрижка? Так, вже більше двох років. Майстер Юля, мені подобається. Ціна 70грн, стрижка і миття голови
Підтримую UNO.
Перукар-стиліст в них класний (імені нажаль не запамятав).
А так і Юля і Оксана стрижуть класно, (це з тих що памятаю).
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2016, 18:56 #2638477   #99
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Перукарні

Записався до Юлі, подивимось )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2016, 16:36 #2643798   #100
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Перукарні

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Записався до Юлі, подивимось )
Що можеш сказати про стрижку в Юлі? Як постригла?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:29.