Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Вибір електронної книжки?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.04.2019, 22:58 #2755592   #1
Andrik84
Активний учасник
Типово Вибір електронної книжки?

Ніколи таким не користувався тому запитую поради. Власне хочу позбавити дитину потреби носити підручники в рюкзаку. Тобто хочу щоб вона їх залишила в школі, а в дома користувалась електронною книгою. Але не знаю яку саме вибрати, бо дуже велика різниця в цінах.
На скільки розумію є два основні виробники Амазон і Покетбук. Тому переглядав моделі лише від цих виробників. Бачу, що Амазон виходить дешевше, то чи варто переплачувати за Покетбук?
Основна вимога як найбільший комфорт (безпека) для читання і відсутність різних підвисань.
Зупинився на цих двох моделях:
1) https://allo.ua/ua/elektronnye-knigi...h-gen-8gb.html
2) https://allo.ua/ua/elektronnye-knigi...-gen-32gb.html
На скільки бачу просто в другій є якісь 16 градацій сірого, не докінця зрозумів для чого вона, для більшого комфорту читання, чи просто для економії батареї.
Хто що скаже? Може є кращі варіанти?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 03:14 #2755619   #2
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Маємо Kindle Keyboard та Kindle Paperwhite (G090, не знаю яка там генерація по рахунку). Зручно читати книжки у дорозі - легенький маленький девайс, який дуже довго тримає заряд.

Більше плюсів для себе я не бачу. Для дитини за такі гроші думаю зручніше брати якийсь повноцінний планшет. Сучасні діти таких девайсів як Кіндл не сприймають . Кіндл це більше для батьків чи бабців/дідів суто для читання книжок.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (21.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 09:38 #2755628   #3
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

ніколи б не міняв друковану книгу на електронну..

і взагалі, не бачу сенсу в електронних книжках..

нехай читає книжки, ми не передвигалися колись книгами, і теперішнім дітям нічого не станеться
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (21.04.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 13:04 #2755641   #4
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

В першу чергу подивіться в якому форматі будуть ваші підручники. Найкраще було би зразу спробувати переглянути ті підручники на планшеті і читалці. Брав малому читалку, то підручники по факту неможливо читати. Вроді все у пдф-форматі, а по факту - скановані картинки. Носить в школу окремий планшет для навчання, для ігор має інший.
Poter2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (21.04.2019), mhl (21.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 14:25 #2755648   #5
I_H_O_R
 
Аватар для I_H_O_R
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ніколи таким не користувався тому запитую поради. Власне хочу позбавити дитину потреби носити підручники в рюкзаку. Тобто хочу щоб вона їх залишила в школі, а в дома користувалась електронною книгою. Але не знаю яку саме вибрати, бо дуже велика різниця в цінах.
На скільки розумію є два основні виробники Амазон і Покетбук. Тому переглядав моделі лише від цих виробників. Бачу, що Амазон виходить дешевше, то чи варто переплачувати за Покетбук?
Основна вимога як найбільший комфорт (безпека) для читання і відсутність різних підвисань.
Зупинився на цих двох моделях:
1) https://allo.ua/ua/elektronnye-knigi...h-gen-8gb.html
2) https://allo.ua/ua/elektronnye-knigi...-gen-32gb.html
На скільки бачу просто в другій є якісь 16 градацій сірого, не докінця зрозумів для чого вона, для більшого комфорту читання, чи просто для економії батареї.
Хто що скаже? Може є кращі варіанти?
В читалки проблема з кольоровими малюнками, графіками, діаграмами і т.п. Тому для школи не впевнений що зручно буде. Планшет як на мене поганий для активного читання. Сам маю Kindle Paperwhite, задоволений.
I_H_O_R зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (21.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 15:39 #2755658   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Маємо Kindle Keyboard та Kindle Paperwhite (G090, не знаю яка там генерація по рахунку). Зручно читати книжки у дорозі - легенький маленький девайс, який дуже довго тримає заряд.

Більше плюсів для себе я не бачу. Для дитини за такі гроші думаю зручніше брати якийсь повноцінний планшет. Сучасні діти таких девайсів як Кіндл не сприймають . Кіндл це більше для батьків чи бабців/дідів суто для читання книжок.
Планшет вона має. Проблема в іншому, це більш іграшка чим засіб для навчання. Принаймі мені самому довго читати з нього не зручно. Ладно зараз там якісь пару задач прочитати, а в старших класах там же кожен предмет по пару розділів зразу задає які треба по пару раз прочитати, щоб навчитись переказувати. Я їй ігри в пару годин стараюсь обмежити, а тут плюс до ігор добавиться час для навчання, як на мене не дуже для очей корисно.
Думав взяти книжку, вони кажуть для очей безпечні, але вже почитавши коментарі напевно передумав, бо бачу пишуть що для шкільних підручників не зручно (

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
В першу чергу подивіться в якому форматі будуть ваші підручники. Найкраще було би зразу спробувати переглянути ті підручники на планшеті і читалці. Брав малому читалку, то підручники по факту неможливо читати. Вроді все у пдф-форматі, а по факту - скановані картинки. Носить в школу окремий планшет для навчання, для ігор має інший.
Та в тому що виставлені на сайті міністерства освіти пдф. Ніколи просто тією читалкою не користувався (люблю парерову книжку), то думав що їх там буде ок відкривати, бо допускав що вони для того і задумані, але прочитавши коментарі зрозумів що помилявся.


Додано через 48 секунд
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ніколи б не міняв друковану книгу на електронну..

і взагалі, не бачу сенсу в електронних книжках..

нехай читає книжки, ми не передвигалися колись книгами, і теперішнім дітям нічого не станеться
Ти просто не пробував підняти сучасний шкільний рюкзак ))

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від I_H_O_R Переглянути допис
В читалки проблема з кольоровими малюнками, графіками, діаграмами і т.п. Тому для школи не впевнений що зручно буде. Планшет як на мене поганий для активного читання. Сам маю Kindle Paperwhite, задоволений.
Дякую. Вже зрозумів з попередніх дописів, що не найкращий варіант. Чув просто що деякі школи використовують електронні підручники тому думав що вони придатні для ефективного використання. Знав звичайно що читалка це чорно-біле зображення, але не думаю що це проблема, бо колір на скільки розумію там не дуже важливо, але бачу по дописах що сам формат тих кних не пристосований для ефективного використання в даних девайсах.

Тому всім дякую за консультацію, напевно найкращим варіантом для мене буде просто придбати ще один комплект паперових книг.

Востаннє редагував Andrik84: 21.04.2019 о 15:39. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2019, 16:45 #2755673   #7
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата Ти просто не пробував підняти сучасний шкільний рюкзак ))
повір мені..медалісту...де читав все, що давали в повному обсязі + купу гуртків + муз школа 5р )))

зараз он знайшов свій рюкзак за 8клас...зараз на рибалку менший в мене )))

можливо я старомодни...але ніяка планштека не замінить шелест і аромат книжки..так як ніякі електронні гроші не замнінять шелест пачки хрустких купюр )))
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2019, 21:48 #2766853   #8
Kotlovan
Учасник
 
Аватар для Kotlovan
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Не можу зрозуміти, навіщо купувати окремо книгу електронну, якщо можна взяти з норм діагоналлю смартфон?
Kotlovan зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (06.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2019, 21:50 #2766855   #9
nasosik
Учасник
 
Аватар для nasosik
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Погоджуся з попереднім коментатором, насправді навіщо це треба? Зараз такі телефони роблять прям ух.
nasosik зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (06.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2019, 13:08 #2766869   #10
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ніяка планштека не замінить шелест і аромат книжки..так як ніякі електронні гроші не замнінять шелест пачки хрустких купюр )))
Це як в тому анекдоті
"Ніякі бездушні месенджери не замінять живого спілкування через СМС"

З ціє ж серії "теплий ламповий звук", позолочені контакти аудіотехніки, плівкові фотіки, вініл і т.д. і т.п.

І так, в мене є непогана колекція паперових книг, вангую що вона більша за 90% форумчан, але половину з них я ніколи навіть не відкривав. А ще в мене є касетний мафон і касети до нього. На бабінах і програвач вінілу вже викинуті, нажаль, а то би ще більше попонтувався.

Так от, згадуючи цей кошмар, включно зі сраними волкменами на СД з 10-секундним буфером, я сприймаю електронні книги як благодать всевишну.

Можна виділяти текст кольором, можна ставити закладки із миттєвою прокруткою, можна видаляти непотрібні сторінки і вставляти свої із замітками де захочеш, можна копійнути і перевести на іншу мову за 5 секунд, можна збільшити або зменшити шрифт, поміняти контраст підлаштувавшись на освітлення, а ілюстрації можуть бути щей кольоровими, виявляється. Ну і плюс можна швидко перемотати аудіокнигу, якщо треба.

Карочє, єдиний жирний мінус електронних книг - завжди в наявності мусить бути джерело живлення. Так що на довготривалий похід в джунглі планшет зі собою не візьмеш. З іншого боку, там книжки не так щоб критично важливі були.

Закликаю припинити бездумну вирубку дерев, заради, по суті, макулатури, і перейти на екологічно чисту атомну енергетику, яка живить смартфони, планшети і букрідери!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2019, 11:08 #2766913   #11
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата Можна виділяти текст кольором, можна ставити закладки із миттєвою прокруткою, можна видаляти непотрібні сторінки і вставляти свої із замітками де захочеш, можна копійнути і перевести на іншу мову за 5 секунд, можна збільшити або зменшити шрифт, поміняти контраст підлаштувавшись на освітлення, а ілюстрації можуть бути щей кольоровими, виявляється. Ну і плюс можна швидко перемотати аудіокнигу, якщо треба.
З усім цим чудово справляється планшет, плюс ще має багато інших функцій.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2019, 11:25 #2766914   #12
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
З усім цим чудово справляється планшет, плюс ще має багато інших функцій.
Так за планшет і мова.
Платити гроші за кіндле і його аналоги це по суті те саме що купувати макулатуру, щоб насолоджуватися шурхотінням сторінок і запахом типографської фарби.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2019, 12:11 #2766920   #13
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Тема власне і почалась про електронні книжки (ака Кіндл), а не за книжки паперові vs. в електронному форматі.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2019, 12:22 #2767085   #14
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електронної книжки?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тема власне і почалась про електронні книжки (ака Кіндл), а не за книжки паперові vs. в електронному форматі.
Саме так, цікавила саме книжка, а не планшет, оскільки сучасні діти і так проводять за ним купу часу, і для очей це не дуже ок. Проте нажаль я так зрозумів той формат що надає наше міністерство освіти незручно використовувати на книжці, оскільки вони законвертовують їх як не текст, а як набір суцільних картинок. Тобто таке враження, що не переконвертовують книжку до ПДФ, а просто фотографують (((
Для себе оптимальним в цій ситуації як вже писав вище вибрав другий комплект підручників, але як на мене це не проблема електронних книжок, це проблема неякісного виконання своєї роботи працівниками міністерства.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:50.