Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Китайські смартфони

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.02.2016, 14:42 #2612975   #81
pepel
Banned
Типово Відповідь: Китайські смартфони

а мне нравятся Prestigio Wize C3 недорогой но шустрый 4-х ядерный смарт и всего 1500 грн rozetka.com.ua/prestigio_wize_c3/p4331647/
pepel зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (05.02.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.02.2016, 21:31 #2613061   #82
redhila
Banned
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ой лол. Все залежить від рук ,які його носять та від щастя. Мому галактичному запаснику вже 2 роки - і хоть би що, як новий. Так що всяке буває.
Ну не скажіть. В мого чоловіка і галаксі і престіжіо два смартфони. Так перший за два роки вже другий раз в ремонті. а інший смартфон http://rozetka.com.ua/smartphones/c80010/ престіжіо 1.5 роки але працє як треба, без нарікань і це в однієї людини.
redhila зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
---ANDRE--- (06.02.2016), Kokorakatan (09.02.2016), MoRZE (06.02.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 10:35 #2615005   #83
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Китайські смартфони

На розетці здається ледь не найвища ціна них.
Pawelko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 10:37 #2615233   #84
whiterabbit
Учасник
 
Аватар для whiterabbit
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Шановне панство! Хочу взяти собі сяоми, але вибираю між редмі ноут 3 та просто редмі 3. Як гадаєте, чи варто чекати виходу редмі 3 і брати його, чи купити зара редмі ноут 3? Може у когось той ноут 3й вже є? Які враження? Особисто мене у ньому бентежить величенький розмір, як на жіночу руку (зара галаксі с3 і той великий), ну і неможливість додаткового розшитення пам"яті.
whiterabbit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 15:25 #2615281   #85
Emm
Guest
Типово Відповідь: Китайські смартфони

У Редмі 3 є гібридний лоток, на 2 сім або 1сім + сдкарта.
Якщо треба 2сім + сд, можна глянути на Редмі Нот 2,
Зараз у Сяомі всі новинки від 5", напевно тільки змиритися якщо хочере цей бренд.
Рекомендую почитати відгуки по смартам на 4pda.
 
Подякував(ла):
whiterabbit (14.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 19:56 #2615335   #86
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від whiterabbit Переглянути допис
Шановне панство! Хочу взяти собі сяоми, але вибираю між редмі ноут 3 та просто редмі 3. Як гадаєте, чи варто чекати виходу редмі 3 і брати його, чи купити зара редмі ноут 3? Може у когось той ноут 3й вже є? Які враження? Особисто мене у ньому бентежить величенький розмір, як на жіночу руку (зара галаксі с3 і той великий), ну і неможливість додаткового розшитення пам"яті.
В Redmi Note 3 кращий екран, потужніший процесор, але менша автономність, тому якщо треба щоб довше хватало батареї то тре чекати, за місяць буде купа в наявності... і ще в Redmi 3 поки що немає офіційної мультимовної прошивки, тому ті що йдуть з рускою мовою то кастомні прошивки, але думаю це питаня скоро вирішиться.

є вже Xiaomi Redmi Note 3 Pro з 16 МПкс камерою і процом Snapdragon 650 6-ядерним, більш оптимізованим і енергоефективнішим.

неможливість розшитення пам"яті це не проблема, купуйте 32Гб версію з 3Гб оперативки...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
whiterabbit (14.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2016, 19:46 #2618897   #87
ViSkas-vi
 
Аватар для ViSkas-vi
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Трохи про китайські.
Підмочив був Соньку свою,а коштів на нормальний тел небуло і купив китайця.

Перший мій китайский Jiayu G4S 4,7"/3000мА на стоковый прошивці куплений в нашому місті(думаю не секрет про купу продавців що торгують новими з Китаю).Телефон ідеал у всьому:зручний,екран хороший,начинка,витримував екстремальні умови,окрім прийому ЖПС.Одне що всі його чогось плутали з айфоном,навіть при продажі дзвонили з метою купити айфон,нечитаючи опис))
Кому несутєвий ЖПС телефон кращий за 100$.Продав за ту ж суму що й купляв після півтора року користування..

Ще одна моя жуйка Jiayu S3 5,5"/3100мА(з 3ГБ,перепрошив на 5-ку,заряджався за 3,5 год).Я нетерплю лопат,але коли побачив за привабливу ціну,невтримався.І цей телефон змінив мой думку про великі екрани.Він скруглений по краях,тому виглядає тоншим ніж насправді,і лежить в руці зручно.Плюси екран(книжки читати,чи писати щось зручно),ЖПС,про ігри і так зрозуміло (47470 попугаїв),головне нормальну прошивку поставити щоб камери невіддавали червоним,і була функція сповільненогї зйомки,мажна настроїти під себе все що завгодно,привик до подвійого тапу.Мінусом для мене була батарея,з екраном 5,5 я,при економії процесів,витягував два дня,а так сутку стабільно витримував.
Ідеальний для дівчат.Продав на 400грн дорожче чим брав.

Зараз придбав Xiaomi Redmi 3 5"/4100мА.Це копромісний варіант.Він незрівняється з S3,але теж короший в плані копромісу розміру екрана,продуктивності(32450 попугаїв),слот під МікроСД(правда комбінований:дві сімки або одна сім+СД) і часу роботи(хоча про це поки що рано говорити,проте відгуки хороші,думаю,так як я використовую 2-3 дня має тримати),і потрібно пошаманити з прошивкою(кому потрібен РУТ для встановленя лівих програм)

Звичайно за ту ціну зараз можна взяти старшу модель Redmi Note 3(2/16),але екран 5,5 з тою ж батареєю 4000мА ,відсутній слот для МікроСД мене невлаштовує.
Єдине що там цікаве це розблокування по відпечатку пальця яке майже неглючить.
Є проавда модель Xiaomi Redmi Note 3 PRO 2/16 під карточку з 16Мп камерою.(неплутати з PRIME) але там ціна для звичайного користувача безсоромна)).

Зараз правда ціна на ці моделі і справді зависока(наприклад мій з заводу 105$ коштує,обійшовся мені на 50$ дорожче(доставка+аксесуари,купляв тут з Полтави).Але кому негорить,трохи(місяць-два) почекати щоб ринок наситився(а то китайці просто невстигають відправляти),і можна досить сутєво зекономити,якщо валюта невиросте)).
Нічого спільного з продавцями немаю,тільки для власного користування.
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 10:36 #2624007   #88
molinka
Учасник
 
Аватар для molinka
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Найвідоміші китайські виробники це Huawei і ZTE , нещодавно до мене руки потрапляв ZTE Grand X , андроїд 4.2.1 , цілком непоганий за своїми характеристиками і добротно зроблений . Однак є й інші смартфони з Китаю
molinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2016, 20:33 #2648205   #89
lavrenik
Учасник
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Мені смартфон Xsiaomi Redmi Note сподобався rozetka.com.ua/xiaomi_redmi_note_2_grey/p6454030/ В колеги по роботі бачила такий от і собі захотілося придбати саме його, особливо коли дізналася ціну.
lavrenik зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 09:21 #2713338   #90
Tutusiya
Учасник
Типово Відповідь: Китайські смартфони

В мене були пару китайських - висновок не гірше тих, що продаються в алло або подібним до них. Накрутка за бренд. А так все однакове. Придбаю при необхідності теж китайський. Навіть не замислюючись.
Tutusiya зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (23.11.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 15:09 #2736913   #91
Tarasras
Учасник
 
Аватар для Tarasras
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Meizu - без nfc. Того мені вони не підходять. Дуже вже зручно юзати ГуглПей в магазинах і кафе/барах без картки.
Tarasras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2018, 13:09 #2737069   #92
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Meizu - без nfc. Того мені вони не підходять. Дуже вже зручно юзати ГуглПей в магазинах і кафе/барах без картки.
+1. Після того як спробує оплату смартфоном, то до хорошого звикаєш швидко. Тому я в сторону Мейзу навіть і не дивлюсь, хоча по характеристикам і ціні вони реально класні, але навіть у флагмани вони не ставлять цей модуль. Навідміну від Сяомі. Того я зараз хочу брати собі Сяомі Мі-6. Вже тут на олх примітив собі по хорошій ціні, але не хочу з доставкою, певно прямо в Тернополі когось буду брати. Так мені надійніше.

Востаннє редагував Pawelko: 08.10.2018 о 15:57.
Pawelko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2018, 13:37 #2737071   #93
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Цитата Дуже вже зручно юзати ГуглПей
взагалі не зручно. Зручно в приваті- треба - зайшов, ввів пароль, і оплатив. Гугл - вимагає ставити пароль (ну або в кого є, відбитки і т.д.- то інакше, і то ...)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2018, 09:44 #2738502   #94
Viasi
Учасник
 
Аватар для Viasi
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Бачили нову Китайську новинку, самий маленький смартфон Jelly



Особисто моя думка, телефон приживеться але в малих кругах, кому для роботи кому просто вже надоїли великі смартфони...
Viasi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2019, 17:07 #2767672   #95
Eka3erina348
Banned
Типово Відповідь: Китайські смартфони

Взагалі, всі вони більш менш нормально працюють, якщо зважувати ціну та набор функцій. не правильно очікувати від смартфона за 4000 грн відео у 4к чи ще щось подібне... Як на мій розсуд, флагманські моделі китайських смартфонів стоять на рівні з айфонами та самсунгами тільки за менші гроші. Я майже рік ходжу з pocophone f1 і він виправдав мої очікування.
Eka3erina348 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (19.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:58.