Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Росії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.04.2014, 23:49 #2383404   #41
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата switch тут два варіанта: а) тобі десь 20-25 років б) ти дійсно хворий
чому ти не написав про численні випадки загибелі дітей в штатах, після яких прийнято таке рішення? дуркуєш? ну-ну...продовжуй...
Це ти хворий. Численні випадки? два? Про загибель дітей в Росії не чув? Американці хворих брали, таких яких в вас ніколи ніхто не всиновлював. Відкрий вже нарешті очі.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Onufryj (25.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2014, 23:50 #2383405   #42
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я просто здогадуюсь що цей троль зараз почне срач з метою закопати негручні йому пости під своїм срачем. Було б не зле періодично терти такі пости.
Ти дійсно віриш в надважливість своїх роликів в даному місці в даний час?
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
samsobi (24.04.2014)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 24.04.2014, 23:59 #2383406   #43
samsobi
Banned
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти зрадив Україну. Можна її любити чи ні, жити тут чи ні, але підтримувати людину, яка хоче стерти саму згадку про неї, це якось гидко.
А ти українець колись був.
вибач, не можу написати, шо придурююсь. в мене ніколи не було українського громадянства. мій тернопіль - ще радянський. і нікого я ще не зраждував.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Це ти хворий. Численні випадки?
напиши яке покарання було для гамериканських батьків за смерть цих дітей.
чекаю.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Численні випадки? два?
http://ru.wikipedia.org/wiki/Список_..._США_из_России

Востаннє редагував samsobi: 25.04.2014 о 00:01. Причина: Пізніше додано
samsobi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 00:10 #2383419   #44
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ПС: якщо в адміна форума є можливість - я би попросив модераторські права на цю вітку - я просто здогадуюсь що цей троль зараз почне срач з метою закопати негручні йому пости під своїм срачем. Було б не зле періодично терти такі пости.
Ти створив спеціальну тему для "тролів", але за умови, що вони будуть її виключно читати?
Попроси краще права привязати всіх ,на твою думку ,не згідних до стільця і заставити з кляпом в роті переглянути кожне відео.
Ingenue зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
switch (25.04.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 06:15 #2383429   #45
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

на правах оффтопу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ПС: якщо в адміна форума є можливість - я би попросив модераторські права на цю вітку - я просто здогадуюсь що цей троль зараз почне срач з метою закопати негручні йому пости під своїм срачем. Було б не зле періодично терти такі пости.
Підтримую кандидатуру switch-а з невеличкою пропозицією:
-виправляти сцилки на youtube відповідним тегом. Особливо це стосується сексіняші [ютуб]watch....[/ютуб]
-в сцилках на інші ресурси описувати про що мова [урл=сцилка]важлива новина[/урл]
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 08:06 #2383450   #46
samsobi
Banned
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

switch - заміть - він відповів лише на 1 чи 2 закида, а решта - в його стилі - "я дурак? - сам дурак". Сказати йому по суті нічого, те що я пишу - його дратує. То й хочу щоб воно його дратувало і далі

Вибачте, шо не виправдав Ваші чекання) в мене вже давно існують приоритети по дописувачам, яких читаю і писати тільки шоб писати - це марна праця.
Ви дуже гарної про себе думки: мене не дратуєте - просто не інтересно)
Наприклад більше зачіпило, за словами Пантери, шо я Україну зрадив) (тихенько посміхаюсь) і шо хворий (інтересно, а як вона дізналась, шо в мене бронхіт? певно магія?)

у ролику, який Ви виклали "по магніцкому" все конкретно сказано, вам дали відповідь. не розумію вашого питання? вам дали розвернуту відповідь. так?

Востаннє редагував samsobi: 25.04.2014 о 08:12.
samsobi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 08:21 #2383456   #47
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від samsobi Переглянути допис
у ролику, який Ви виклали "по магніцкому" все конкретно сказано, вам дали відповідь. не розумію вашого питання? вам дали розвернуту відповідь. так?
Путін в смислі дав?
той самий який недавно божився, що ніяких російських військ в криму нема? А потім сам же їх і нагороджував за "визволення криму"? А недавно божився що в східній україні немає російських військ? Це при тому що на відео видно яке ваша спецура тамтешніх лохів автоматами розганяє?
Ти думаєш я хоч трохи вірю в те, що плете цей ваш неадекват?
А твої співвітчизники типу справді вірять? Печально...
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (25.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 09:58 #2383524   #48
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата вибач, не можу написати, шо придурююсь. в мене ніколи не було українського громадянства. мій тернопіль - ще радянський. і нікого я ще не зраждував.
Не важно радянський чи ні. Росіянин не зможе так українською володіти.
Я старалася поставити себе на твоє місце, ніяк не виходить((( Таки зрадив.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (25.04.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 10:12 #2383529   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Десятки мільйонів громадян України до 1991 року присягали на вірність ссср, вони тепер хто, зрадники?
Чи може робили це через силу не свідомо? Але ж вихід був, можна було не присягати, залишитись вірним Україні, за яку боролись батьки та діди від початку минулого століття, і відсидіти кілька років в тюрмі або в псіхушці.
Тому оці поняття вірності та зради Батьківщині, кордони якої регулярно міняються, дуже відносні.

Додано через 3 хвилини
Ти сама ще кілька місяців тому ненавиділа Україну і мріяла звалити, але ж раптом щось йойкнуло , прокинувся патріотизм і тепер вже ненависть переключилась на тих кому не йойкнуло.

Востаннє редагував Ingenue: 25.04.2014 о 10:16. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Chefild (25.04.2014), switch (25.04.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 10:24 #2383539   #50
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Ти сама ще кілька місяців тому ненавиділа Україну і мріяла звалити, але ж раптом щось йойкнуло , прокинувся патріотизм і тепер вже ненависть переключилась на тих кому не йойкнуло.
Я про це і писала. Я можу її ненавидіти, бо вона моя, але я ніколи не зможу захищати з піною біля рота придурка, який захоче стерти країну, де я народилася, з лиця землі.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 10:51 #2383543   #51
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я про це і писала. Я можу її ненавидіти, бо вона моя, але я ніколи не зможу захищати з піною біля рота придурка, який захоче стерти країну, де я народилася, з лиця землі.
Я бачу ситуацію зовсім по іншому, всі прекрасно розуміють хто такий путін і самсобі звісно теж.
Але не всі розуміють, що путін хоче не стерти країну де ти народилась , а підкорити з найменшими втратами, бо для чого йому нищити, те що планує захопити.
Тому результатом опору буде якраз навпаки одночасне знищеня і самознищення.Це розуміють верхи, але чомусь вперто не можуть збагнути низи.Авось переможемо.А авось ні? Ти хочеш пережити те що люди пережили в чечні чи югославії, я ні.Тому для чого так ризикувати? Путіна вже не зупинити і вплинути на нього не можемо ні ти ні я ні самсобі ні макаравич з ахіджаковою ні обама.Але ще можна достукатись до здорорового глузду людей, може я наївна, але маю таку невеличку надію.

Додано через 4 хвилини
Тобто мета самсобі не восхваляти і захищати путіна, а донести що не вести з ним війну не найгірше що може бути.
А піни біля рота я не помітила.

Додано через 8 хвилин
Відсутність духу патріотизму за яку мене в одній з тем забанив Сомбра не порок , а перевага на кшталт безпартійності , яка дозволяє дивитись на ситуацію обєктивно не будучи заангажованим.

Російські патріоти сьогодні йдуть війною на україну, а "зрадники" , які тобі так імпонують співчувають їй.
Це ще одне свідчення того ,що тільки вільна людина здатна мислити ширше.

Востаннє редагував Ingenue: 25.04.2014 о 10:51. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Chefild (25.04.2014), org100h (25.04.2014), switch (25.04.2014)
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 10:57 #2383552   #52
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Я бачу ситуацію зовсім по іншому, всі прекрасно розуміють хто такий путін і самсобі звісно теж.
Але не всі розуміють, що путін хоче не стерти країну де ти народилась , а підкорити з найменшими втратами, бо для чого йому нищити, те що планує захопити.
Тому результатом опору буде якраз навпаки одночасне знищеня і самознищення.Це розуміють верхи, але чомусь вперто не можуть збагнути низи.Авось переможемо.А авось ні? Ти хочеш пережити те що люди пережили в чечні чи югославії, я ні.Тому для чого так ризикувати? Путіна вже не зупинити і вплинути на нього не можемо ні ти ні я ні самсобі ні макаравич з ахіджаковою ні обама.Але ще можна достукатись до здорорового глузду людей, може я наївна, але маю таку невеличку надію.

Додано через 4 хвилини
Тобто мета самсобі не восхваляти і захищати путіна, а донести що не вести з ним війну не найгірше що може бути.
А піни біля рота я не помітила.
В мене питання: коли тебе будуть в всі дири гвалтувати ти пручатися будеш? Чи станеш в позу, аби получити чим по менше шкоди? Чи по твоєму жити в рабстві краще ніж бути вільним тільки аби жити, точніше існувати? Дякуючи таким як ти, від яких аж тхне пацифізмом, в Україні появився принцип "моя хата з краю", і дякуючи цьому принципу Україна не вилазить з рабства вже більше 800 років... Дякуючи пацифізму Україна добровільно віддала 3 ядерний потенціал планети, і що це помогло нам сьогодні? Так що тримай свій пацифізм при собі і навіть не намагайся до когось достукатись...
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (25.04.2014), ternopil1 (25.04.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 11:02 #2383554   #53
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Просто мадам плутає патріотизм з шовінізмом. А це трішки різні речі. Кацапи саме шовіністи, і до патріотизму не мають жодного відношення.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 11:02 #2383556   #54
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Але не всі розуміють, що путін хоче не стерти країну де ти народилась , а підкорити з найменшими втратами, бо для чого йому нищити, те що планує захопити.
Знаєш, Інженю, я ще раніше, до революції, полюбляла подивитися ОРТ і поприкалуватися з домашніми. Ну ми загадували наперед скільки заводів цього разу відвідає Путін і чи переб"є його Медведик, відвідавши на пару шкіл більше. І галстуки в них мали бути однакових відтінків.
В мене багато родичів в Росії і я знала, що матеріально вони живуть краще ніж ми. Але, дивлячись їх новини, я завжди відчувала жалість до росіян і свою перевагу. Може це і не красиве відчуття, але я дивилася на це все якось зверху. Мені було і смішно і страшно. Страшно уявити, що в нас так буде.
І от ти спокійно пропонуєш змиритися з тим, що цей кошмар з моєї уяви може стати справжнім. В мене аж мороз по шкірі.
Інженю, я також пацифістка і не хочу війни, ніяким боком.
Але почитай спогади очевидців про 1930-1940 роки в нас і в Німеччині. Всі кошмари, що там відбувалися також починалися дуже незамітно, а потім уже нічого назад неможливо було повернути. Серйозно, почитай. Може щось зміниться в тобі.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
erazel (25.04.2014), switch (25.04.2014), ternopil1 (25.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 11:18 #2383562   #55
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата І от ти спокійно пропонуєш змиритися з тим, що цей кошмар з моєї уяви може стати справжнім. В мене аж мороз по шкірі.
А як ти пропонуєш не спокійно? Які конкретні пропозиції , скільки тисяч мільйонів , десятків мільйонів ти готова покласти за те щоб і далі відчувати свою перевагу над росіянами і щоб у нас не ходили в галстуках одинакового відтінку?
Неможливо нічого змінити тоді коли вже нема кому міняти.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Інженю, я також пацифістка .
Не сміши мої тапки.

Востаннє редагував Ingenue: 25.04.2014 о 11:18. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 11:27 #2383574   #56
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Так, дівчатка, ваша розмова більше пасує темі "Складна ситуація на сході України"
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 11:47 #2383587   #57
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Війна -це якраз і є узаконена можливість вбивати та гвалтувати.
Поки нема війни людина ще здатна хоч якось стримувати своє тваринни єство, а коли нею починають керувати смертельні образи ,жага помсти ,відкривається скринька пандори і вилазить вся нечисть на світі.
Одним словом більшість , як по той так по цей бік зїжджає з катушок.
А хто виживе той очиститься , стане святим і благородним.Ну принаймні дехто з тут присутніх так вважає.

Додано через 10 хвилин
Цитата В мене питання: коли тебе будуть в всі дири гвалтувати ти пручатися будеш? Чи станеш в позу, аби получити чим по менше шкоди?
Я почуваюсь згвалтованою, коли такі захисники, як ви марять втягнути мене в війну проти моєї волі.
А за наслідки відповісти буде як завжди нікому.

Востаннє редагував Ingenue: 25.04.2014 о 11:47. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 12:05 #2383603   #58
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Я почуваюсь згвалтованою, коли такі захисники, як ви марять втягнути мене в війну проти моєї волі.
А за наслідки відповісти буде як завжди нікому.
Ти уникаєш відповіді на пряме запитання, пересмикуєш і переводиш в інше русло. Я не хочу війни так само як і ти, і думаю тільки психічно нездорові можуть її хотіти. Але коли злодій зі зброєю лізе в мою квартиру, я не збираюсь так як ти зустрічати його з хлібом і сілю, і давати йому можливість спокійно грабувати мене, лиш би не було жертв... Спорити з тобою на рахунок цього я також не збираюсь. Люди вроді тебе завжди будуть підстилками. І я не маю шансів переконати тебе в зворотньому. Скажу ще, що не для того вмирали наші предки в УПА, щоб сьогодні коли ми дістали шанс стати справді незалежними, і збудувати країну яку ми захочемо, а не таку яку захоче Путін, знову підстелилися під Росію, тільки тому щоб уникнути жертв. Жертви вже були і їх все рівно не уникнути. Колись Гітлеру здавались цілі народи щоб не було жертв, в результаті Гітлєр ці народи фізично знищував по концтаборах, і відправляв на фронт як гарматне м'ясо.

Тому більше відповідати тобі не збираюсь, так як бачу що це не має ніякого сенсу...
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (25.04.2014), ternopil1 (25.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 12:16 #2383606   #59
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Жертви це не просто слово.
Це можливо твоя мама, дружина, дитина, ти.
Шанс збудувати незалежну процвітаючу країну-примара, навіть якщо від вас відступляться всі євреї та москалі на світі, то ви всеодно втопите її в власній ліні, халатності та жадібності.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2014, 12:21 #2383608   #60
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Шанс збудувати незалежну процвітаючу країну-примара, навіть якщо від вас відступляться всі євреї та москалі на світі, то ви всеодно втопите її в власній ліні, халатності та жадібності.
Не рівняй всіх по собі. І не розказуй про це в третій особі, ніби тебе це не стосується.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (25.04.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:44.