Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.04.2018, 19:37 #2728027   #341
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
а серед тих шо є Порошенко самий адекватний
Самі неадекватні в країні це ті, хто вважає порошенка самим адекватним. Через те що таких дуже багато, ми якраз є там де ми є.
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (27.04.2018), qazwsx321 (09.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 19:52 #2728029   #342
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Самі неадекватні в країні це ті, хто вважає порошенка самим адекватним. Через те що таких дуже багато, ми якраз є там де ми є.
От цікаво буде якщо на наступних виборах виграє гриценко, і прогнозовано почне зливати по чорному на всіх фронтах, похлеще ющенка. Звичайно він буде трендіти і далі розказувати хто винен, но мені цікаво не то, мені цікаво шо тоді будеш казати ти?

ПС. Я тут привів чого я за порошенка, навіть вон статистика є зверху, а ти просто без аргементів назвав мене неадекватом... А шукати про результати роботи гриценка на посаді міністра тобі звичайно лінь, до речі, один з не багатьох міністрів якого лишили працювати при януковичу!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 20:10 #2728030   #343
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А сидять і чекають якраз в Україні люди які працюють продавцями в магазині і пишуть на форумі слізні теми про то як начальство робтить бабки і купує позашляховики а з ними не ділиться.

По друге не стомлюсь повторяти, основним драйвером корупції в Україні є самі звичайні люди.

По третє, я б із задоволенням голосував за когось іншого, хто абсолютно не заплямований нічим, але проблема в тому що таких чомусь нема, а серед тих шо є Порошенко самий адекватний, но я відкритий до твоїх пропозицій, сподіваюсь то не йуля.

ПС. До речі, йуля має досить велику популярність серед жінок, наприклад колись аргумент моєї двоюрідної сестри був таким - "вона баба, вона там їм покаже", що свідчить що наш народ голосує ніразу не з причин раціонального відборі кандидатів, а корупційна складова відбору десь на 10му місці.
За помилку соромно, просто емоції.
Диву дивуєшся які висновки роблять люди про тебе з твоєї писанини. Що б ти знав, я ніколи про себе не пишу. І в мене вже є позашляховик. Перший раз написала таке слово))
Несправедливість мене мучить по відношенню до інших, коли я не можу нічого зробити. За себе особисто я можу сама постояти.
Ладно, все це бла бла, вже порядком надоїло.
Але ще про одне напишу. Тут, мені здається, нас (народ України) найбільше опустили.
Нафтогаз за минулий рік заробив наймовірні прибутки. Догнав уже Газпром. І це при тому що зарплати топ менеджерів 2 млн.грн в місяць і премії 200 млн в рік.
Скажеш розумні люди, вміють заробляти. Вони просто перепродують НАШ газ, і забирають собі субсидії, які є нічим іншим, як нашими ж з вами податки. Ну здавалося б, уже є супер-пупер прибутки і зарплати і премії, і ще хочуть тарифи підняти? На якій основі? Як на мене це такий самий смачний плювок нам в лице вашого гаранта і його прихвостней. Ну за ідею з субсидіями, я їм аплодую стоячи. Дуже розумно: гроші на субсидію візьмем з податків, ніби віддамо людям, але в руки не дамо, тільки покажемо і вкрадем. Красти прямо з казни - не комільфо, за високі тарифи - народ може взбунтуватися. А тут так - раз і фокус працює. Остап Бендер нервово курить в сторонці.
ПС. Просто для довідки: субсидій не маю, газом не користуюся. Але чогось обідно, холєра))
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (09.05.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 20:19 #2728031   #344
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
От цікаво буде якщо на наступних виборах виграє гриценко, і прогнозовано почне зливати по чорному на всіх фронтах, похлеще ющенка. Звичайно він буде трендіти і далі розказувати хто винен, но мені цікаво не то, мені цікаво шо тоді будеш казати ти?
Ну ось, як буде Гриценко, тоді будемо говорити його про результати.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. Я тут привів чого я за порошенка, навіть вон статистика є зверху, а ти просто без аргементів назвав мене неадекватом... А шукати про результати роботи гриценка на посаді міністра тобі звичайно лінь, до речі, один з не багатьох міністрів якого лишили працювати при януковичу!
Чувак приватизував цілку країну, підімняв під себе все що тільки можливо, втопився в корупційних скандалах, став олігархом намбер ван, його кєнти влаштувалися "смотрящими" майже на всіх самих серйозних фінансових потоках, але нє, Гриценко полюбому гірший він нього. Адназначна.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 21:06 #2728037   #345
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Чувак приватизував цілку країну, підімняв під себе все що тільки можливо, втопився в корупційних скандалах, став олігархом намбер ван, його кєнти влаштувалися "смотрящими" майже на всіх самих серйозних фінансових потоках, але нє, Гриценко полюбому гірший він нього. Адназначна.
Так Гриценко, на мій погляд гірший, до речі, перша частина твого спічу має якійсь реальні і обєктивні докази, чи то чисто твоє імхо? Бо тут он теж зверху є статистика, і по ній кажись порошенко навіть збіднів чуток

До речі, мій основний аргумент проти Гриценка - його декларації, його задекларованих грошей явно не вистачає ні на нерухомість якою він володіє ні транспортом.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
]
Диву дивуєшся які висновки роблять люди про тебе з твоєї писанини. Що б ти знав, я ніколи про себе не пишу. І в мене вже є позашляховик. Перший раз написала таке слово))
О, то тобі з висоти позашляховика напевно видніше, і ти зараз нам розкажеш як порошенко підтримує війну, а то вот мене це якось заділо набагато більше ніж не та буква в слові чи закидончики в бік мігрантів, які сидять собі і в "х--й" не дують, поки ви там розбудовуєте країну на польських бляхах .
Ну і за одно було б добре дізнатись за кого ти голосувати хочеш, так шоб вот не гіпотетично, а рельно.

Востаннє редагував vanco2: 27.04.2018 о 21:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 21:12 #2728040   #346
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так Гриценко, на мій погляд гірший, до речі, перша частина твого спічу має якійсь реальні і обєктивні докази, чи то чисто твоє імхо? Бо тут он теж зверху є статистика, і по ній кажись порошенко навіть збіднів чуток
Та я тобі не збираюсь щось доказувати, все вже давним давно доказано. Правда, для тих хто вміє бачити. А сліпому, що ніч темна, а день білий, ніяк не поясниш, як не старайся.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, мій основний аргумент проти Гриценка - його декларації, його задекларованих грошей явно не вистачає ні на нерухомість якою він володіє ні транспортом.
Дивно. Ну ось, назк в руках порошенка, генпрокуратура в руках порошенка, суди в руках порошенка... Чому ж Гриценко досі не сидить за своє гіперзбагачення? Конкурент все ж таки.

Востаннє редагував Chefild: 27.04.2018 о 21:13. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2018, 21:48 #2728044   #347
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
О то тобі з висоти позашляховика напевно видніше, і ти зараз нам розкажеш як порошенко підтримує війну, а то вот мене це якось заділо набагато більше ніж не та буква в слові чи закидончики в бік мігрантів, які сидять собі і в "х--й" не дують, поки ви там розбудовуєте країну на польських бляхах .
Ну і за одно було б добре дізнатись за кого ти голосувати хочеш, так шоб вот не гіпотетично, а рельно.
Та не парся, я з цього самого не дивлюся)
Дурником прикидуєшся? Як підтримує війну?
Ну навіть не знаю.... Попрубуємо на пальцях. Якби я була призедентом, я б зробила так, що б на війні ніхто ні копійки не заробив, потім поставила б до стінки (фігурально) тих мурловатих генералів, які угробили своїми рішеннями тисячі солдат, інші б почали боятися і думати. А, і ще б в декого спитала б: а стіночка де? ну заборчик той, між нами і рашкою? Га?
Розслабся. Війна це гроші. Якби твій порох зробив її не прибутковою, тоді і видно було б.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2018, 05:06 #2728056   #348
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

[QUOTE=vanco2;2728017]. А сидять і чекають якраз в Україні люди які працюють продавцями в магазині і пишуть на форумі слізні теми про то як начальство робтить бабки і купує позашляховики а з ними не ділиться.
Пантера продавець в магазині?
А чому не касир в сільпо, чи конторлер в тролейбусі?
Завжди уявляла її якимось незамінним бухгалтером, або замісником директора, який їздить на джипі і не ділиться.
Або працівником обл. чи міської адміністації, який шифрується і зубами тримається за місце, але всіх на роботі зневажає й ненавидить.
Виявляється, вже й позашляховик є.
А як же голодні африканці?

Востаннє редагував Ingenue: 28.04.2018 о 12:15.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2018, 07:55 #2728058   #349
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Не 10 тис а 1 тисячу в день обіцяно було, зараз мінімальна ЗП контрактника, якщо не помиляюсб 17К грн, якщо ти приймаєш участь в бойових діях (тобто служиш в зоні АТО) то в два рази більше - рахуй чи є 1000 грн в день.
Ну бойових дій якби немає то сумніваюсь що хтось тих 1тис/день заробляє. Про страхування життя взагалі мовчу.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Безвіз є, армія при тому що фінансування збільшилось всього на 15% чи 20% в порівнянні з 2013 роком це зараз зовсім інша структура і з точки зору кількості, і оснащення і ЗП. Так війну він не закінчив, чисто з нашої сторони шоб закінчити війну скоро треба просто здатись.
А нєфіг обіцяти те що зробити не зможеш. На наступний день його потрібно буо знімати з посади за не виконання обіцянок, а перевибори зробити за гроші Рошену. О! Рошен продав?


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Зовнішня політика теж ОК - рашка в санкціях, нам діають бабло і навіть пучок джавелінів безоплатно насипали.

А армія і зовнішгя політика це і є відповідальність президента. + Глянь там вище є графік, близкько половини з передвиборних обіцянок виконано! Як на мене статистика напевно найкраща з всіх хто був президентом.
Так санкції від інших країн, де тут його заслуга? Він вигнав їхніх посадовців аж коли тих шпигунів отравили. Навіть не вбили! А те що тисячі українців загинуло для нього не поважна причина була?
Коли будуть вибори і Гройсман цілком можливо піде на вибори президента всі їхні здобутки поділяться на 2 і реально не ясно буде де заслуга його, а де Гройсмана.


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це наївна думка, по перше, в політиці і управлінні один, навіть дуже чесний і шарущий нічого не рішає, треба мати команду, велика частина якої має сидіти в раді, в кабміні і тд, і всі вони не кучка школярів які будуть слухати директора, а дорослі люди з своїми інтересами.

+ Працювати треба в рамках, наприклад є дуже незручні рамки ЗП держслужбовцям, які не дозволяють платити конкурентну ЗП спеціалістами. По суті щоб законно найняти толкову людину треба щоб вона працювала, наприклад в тебе на фірмі і отримувала ЗП там, а на держслужбу заскакувала чисто як поволонтерити, або знов таки як депутатам доплачувати в чорну. Тобто по закону можна найняти 20 безтолкових чоловік по 3тис ЗП без проблем, а замість них найняти 2 толкових по 30тис - не можна.

Тому то шо ти вибереш когось там одного президентом нічим тобі не допоможе, бо держструктура це складна система, якість роботи якої має забезпечуватись не одною особою, а цілим суспільством. І якість управлінської системи - це якість взаємодій в самому суспільстві.
Так, а хто заважає таку схему використовувати на всіх виборах? Можемо так і на місцевих виборах зробити і у ВР, на наступних парламенських виборах мажоритарна складова залишиться то можна і декілька депутатів пропхати.
Поміняв презервадент систему виборів? Скасував недоторканість? Так,так то не він, а парламент має робити, де у нього ручна більшість...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (24.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2018, 14:40 #2728066   #350
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Ознаки здорової держави:
- верховенство права (з справедливим правосуддям та невідворотністю покарання за скоєні злочени);
- конкурентне ринкове середовище (де будуть рівні можливості та права у веденні будь якого бізнесу), з мінімальною участю держави в економіці, з повною дерегуляцією, та конкурентним податковим законодавством.

Всього лиш 2 пункти. Але вони визначають в цій та й, в принципі, в любій іншій країні світу - все, і розвиток, і занепад.

Я не відкрию секрету як скажу, що наша країна перебуває в стані глибокого занепаду, і ознаки що вона звідти вибирається - не проглядаються. І в нас абсолютно дискредитована сама назва "реформи", тому що підмінене бутафорією, яка немає нічого з ними спільного. Ось вже як 5 рік живемо по суті за рахунок кредитів МВФ. І це сталось не тому що війна. Війна це лиш наслідок. Проти сильних країн ніхто не воює, а нападають тільки на слабких. З країни виїхали близько десятка мільйонів населення, і багато, з цього десятка, не збираються вертатись, що є також наслідком. Левова частина економіки перебуває в тіні. І перебуває вона там тому, що серед населення гостре відчуття несправедливості практично у всіх сферах. Багато в чому, дякуючи заробітчанам, в країну ще заходить валюта. За рахунок неї, та тіньовій економіці, є можливість ще так сяк цій країні виживати. Але це все - наслідки.

Причина цього всього в тому, що в нас побудована - олігархічна держава, як би це слово нам не надоїло, та не заїжджено воно звучало. А олігархічна держава породжує - занепад та відсталість. Тому що повністю протирічить принципам здорової держави, про які написано вище. Внаслідок чого, у нас побудовані монополії практично на все. Монополія на закон, де олігархи та їх представники приймають під себе законодавство та бюджет, які створюють для них максимально тепличні умови. Монополія на економіку, в якій можливий розвиток та процвітання тільки бізнесу олігархів, і в яку не зайде будь який адекватний іноземний інвестор. Монополія на правосуддя, при якій утворилась ціла каста недоторканих, які не несуть відповідальності за свої злодіяння. Монополія на медіа, коли населенню подають тільки те що вигідно олігархам. І не варто дивуватися політичній безграмотності народу, і коли, після цього, люди йдуть на вибори та голосують за всіляких ляшків, рабіновичів, капліних, ведуться на популізм, та внаслідок злиднів - знецінене саме поняття голосу, коли його масово продають за гроші та гречку..В кінці-кінців, монополія на владу, коли будь яка нормальна адекватна партія та кандидат не зможе прийти у владу, тому що з самого початку попадає в умови, в яких в любому випадку програє конкуренцію - олігархам.

І ті хто чекає не дочекається "не заплямованого" кандидата, спішу вас обрадувати! Поки буде зберігатися сьогоднішній порядок речей, цей незаплямований кандидат не з'явиться ніколи! А як і з'явиться, то в нього практично не буде шансів. Чудовий приклад цьому ті ж партії Сила людей, про яку тут вже згадували, та Демальянс. Це цілком адекватні партії. Про них знаю я, про них знають ще дехто. Але у них рейтинг в межах статистичної похибки, тому що основна маса про них не знає, і не дізнається.

І ті хто топлять тут за порошенка та ін. олігархів та їх представників, топлять саме за олігархічну державу, топлять за занепад та відсталість, в кіцневому результаті. Тому що порошенко, нагадаю, так чи інакше при владі з 98 року. А після помаранчевої революції, в основному на керівних посадах. І він є один із будівельників цієї держави, занепаду та відсталості, і продовжує її будувати під себе. Тому ті хто вважають порошенка самим адекватним, є якраз найбільш неадекватними, дякуючи чому ми знаходимось там де ми знаходимось. І це якраз повністю відображає суть даної теми.

Востаннє редагував Chefild: 28.04.2018 о 19:13.
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (28.04.2018), qazwsx321 (01.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 16:13 #2728141   #351
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата Ось вже як 5 рік живемо по суті за рахунок кредитів МВФ.
Це мягко кажучи звіздьож, подивись на баланс, кредити беруться для реструктуризації існуючих, набраних йульою і овощом.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну бойових дій якби немає то сумніваюсь що хтось тих 1тис/день заробляє. Про страхування життя взагалі мовчу.
Нашо сумніватись чи не сумніватись якщо можна взнати точно і вияснити що всі хто знаходяться і виконують завдання в зоні АТО рахуються тими шо беруть участь в бойових діях, і для отримання учасника бойових дій навіть менти їдуть в ротацію.


Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А нєфіг обіцяти те що зробити не зможеш. На наступний день його потрібно буо знімати з посади за не виконання обіцянок, а перевибори зробити за гроші Рошену. О! Рошен продав?
Давай ше отаку ситуацію прикинем, приходить до тебе голова ОСББ і просить шоб ти поставив в будинок на 6 підїздів домофони, ти кажеш шо поставиш. Замовляєш матеріали, домофони і тд, добі то всьо доставляють, ти заправлаєш машину на наступний тиждень, їдеш в будинок і вже 3 підїзди зробив, і тут в четвертому виходить з квартири якийсь дуще розумний дядько і починає на тебе горлати, шо ти вже мав все зробити давним давно, шо ти мудак який обіцяв і не зробив, і взагалі в тебе треба забрати твою машину, продати її і за ті гроші найняти нормальну кантору а не такого шахрая як ти

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Так санкції від інших країн, де тут його заслуга? Він вигнав їхніх посадовців аж коли тих шпигунів отравили. Навіть не вбили! А те що тисячі українців загинуло для нього не поважна причина була?
Коли будуть вибори і Гройсман цілком можливо піде на вибори президента всі їхні здобутки поділяться на 2 і реально не ясно буде де заслуга його, а де Гройсмана.
Іншим країнам посрати на тебе, так зовнішня політики україни йде в фоватері загальноєвропейської яка в свою чергу йде в форватері американської якби не америкоси еуропейці вже б санкції з москалів зняли 10 раз.

Востаннє редагував vanco2: 01.05.2018 о 16:07. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 16:34 #2728143   #352
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це мягко кажучи звіздьож, подивист на баланс, крудити беруться для реструктуризації існуючих, набраних йульою і овощом.
Звіздьож? Та що ти кажеш. З 2014 року Україна набрала кредитів тільки від МВФ на 17 млрд. доларів, при чому з 1991 по 2018 було взято всього 35. А борг який брала ще йуля, якраз активно повертався овощем.



Але суть не в цьому. Суть в тому що економіка України перебуває в повній і безпроглядній жопі. І заганялась вона туди від початку нашої незалежності, і саме по причинам про які я писав вище. І ріст ввп в 2,5 відсотки для країни яка розвивається - це насправді вирок цій країні.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 16:55 #2728145   #353
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Шось твоя картинка не сходиться з тою шо в мене



Де чітко видно хто різко збільшив борг, і видно шо за овоща він ніразу не зменшився.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 17:31 #2728146   #354
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Мова йшла про кредити МВФ, взагалі то. Але хай буде. Що хочеш доказати мені в даному випадку ти? Ще раз, ми будемо говорити про наслідки, чи будемо говорити про причини? Порошенко був міністром економіки при тому самому ж овощу майже цілий 2012 рік. А ще, до того, був головою наглядової ради НБУ з 2007 по 2009 роки, після чого його обрали міністром закордонних справ, то він немає зовсім ніякого відношення до цих боргів, хоч сказати?
В нас, на сьогодні, одна з найвідсталіших економік в світі. Не хочеш про це поговорити?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2018, 18:03 #2728148   #355
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Та поговорити можна про все що хочеш, тільки толку з того?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (01.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 19:09 #2731402   #356
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Україна має повернути 47,2 млрд доларів зовнішнього боргу до кінця березня 2019 року. Про це повідомляє Національний банк України.
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2018, 21:15 #2732639   #357
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Гарною дорогою крокуємо. Добре протоптаною. Одним словом, всіх з перемогою революції гідності!

https

https

https://www.facebook.com/andriy.baul...84380279/?t=10

Додано через 1 годину 22 хвилини
https://www.facebook.com/andriy.baul...2584544395103/

Востаннє редагував Chefild: 17.07.2018 о 21:15. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2018, 20:55 #2734643   #358
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Північна Корея, Куба, Венесуела, Таджикистан, Конго, і Україна - це список країн де діє мараторій на продаж землі. О то, я розумію, прогресивні країни! Не те що якісь там гєйропи та гамерики!1 Не дамо капіталістам та буржуям роздерибанити нашу землю!!1
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 04:52 #2734659   #359
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Північна Корея, Куба, Венесуела, Таджикистан, Конго, і Україна - це список країн де діє мараторій на продаж землі. О то, я розумію, прогресивні країни! Не те що якісь там гєйропи та гамерики!1 Не дамо капіталістам та буржуям роздерибанити нашу землю!!1
Ти забув сказати шо в тому винен порошенко, шо сталось?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 17:49 #2734686   #360
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти забув сказати шо в тому винен порошенко, шо сталось?
Хронічний ідіотизм, який призвів до відсутності бачення причино-наслідкових зв'язків, також одна із причин, чому в Україні нічого не міняється.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:27.