Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.05.2018, 10:46 #2729221   #1
Lео
 
Аватар для Lео
Lightbulb беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цікавило мене чому на конгресах Свідків Єгови порівнюють інформацію від відступників з отрутою Якщо керівний орган СЄ несе тільки правду, чого ж тоді боятися? Спростувати ж не тяжко брехню.
З часом розібрався, що дуже багато моментів в ОВБ не відповідають біблійному тексту. Я писав листи в бетель, де вказував невідповідності. Тупо ігнорять. Дзвонив, щоб хоч вияснити чи прийшли до них листи. Навіть неможливо вияснити.
І взагалі, що цікаво, свідки з бетеля ніколи не представляються по імені. Я говорив як з ботами)))
З часом вияснив, що не один пробую достукатися до верхушки СЄ з біблійною аргументацією. Результат аналогічний.
І зробив я висновок, Злий раб не може протистояти істині. Він може тільки ігнорити. Натомість в розумах рядових СЄ всерівно сіються сумніви, і рано чи пізно результати будуть. Саме так якраз і виконується пророцтво з 2 Фессалонікійців 2:3, 8.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2018, 16:29 #2729241   #2
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
З часом розібрався, що дуже багато моментів в ОВБ не відповідають біблійному тексту.
Дяка Єгові за це!


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Я писав листи в бетель, де вказував невідповідності. Тупо ігнорять. Дзвонив, щоб хоч вияснити чи прийшли до них листи. Навіть неможливо вияснити.
Очікував іншого?
Організація тоталітарного типу, поведінка цілком очікувана. Все під контролем, в т.ч. і під перехресним.
Та й що вони могли відповісти, визнати що неправі і їх вчення не узгоджується з Біблією?


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
З часом вияснив, що не один пробую достукатися до верхушки СЄ з біблійною аргументацією. Результат аналогічний.
Ну, не всі люди бажають бути безсловесними рабами, які повторюють мантри керівників. Тим більше, що настає ера інформаційного суспільства і все більше людей можуть самостійно проаналізувати і побачити хиби у вченні керівництва організації.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
І зробив я висновок, Злий раб не може протистояти істині. Він може тільки ігнорити. Натомість в розумах рядових СЄ всерівно сіються сумніви, і рано чи пізно результати будуть.
Радий це чути від тебе.
І це показово, що саме ти є автором теми "Свідки Єгови" на цьому форумі, яка була продовженням попередньої теми про свідків. Але Єгова відкрив тобі очі і дав розуміння де ти перебував. Сподіваюся, що і іншим відкриє. Щоб ніхто не був рабом людей, але прийняв свободу від Єгови і міг бути дитиною Божою.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2018, 21:03 #2729404   #3
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Розчарувався в секті.
Цитую Біблію у стилі секти.


Щось тут не те.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 13:17 #2741908   #4
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Очікував іншого?
Організація тоталітарного типу, поведінка цілком очікувана. Все під контролем, в т.ч. і під перехресним.
Та й що вони могли відповісти, визнати що неправі і їх вчення не узгоджується з Біблією?
Свідки Єгови не одні перебувают в заблудженні: вся християнська релігя всіма своїми конфесіями поклоняється антихристу.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Саме так якраз і виконується пророцтво з 2 Фессалонікійців 2:3, 8.
Згідно Закону, кожен грішник лише сам особисто може окупити свої гріхи. Відповідно, намагання відкупити чужі гріхи є беззаконням, а той кому це приписуют - беззаконник. Христос сьогоднішнього втілення вже освітив це питання, чим і вбив те помилкове поняття про Його, що прийнято в християнській релігії. Тепер залишилось чекати, коли Його свідоцтво дійде до умів віруючих.

Востаннє редагував jasvami: 09.12.2018 о 13:17. Причина: Пізніше додано
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 19:57 #2741956   #5
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата вся християнська релігя всіма своїми конфесіями поклоняється антихристу.
Ви до якої релігії (віровчення) себе відносите?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 21:04 #2741965   #6
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви до якої релігії (віровчення) себе відносите?
Я - безрелігійний, точніше - надрелігійний.Знаючий не може бути віруючим, як і віруючий - знаючим.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2018, 22:43 #2741980   #7
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Я - безрелігійний, точніше - надрелігійний.Знаючий не може бути віруючим, як і віруючий - знаючим.
Звідки (з яких джерел) Ви почепнули свої знання про Бога?
Чи це секрет?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 06:02 #2741994   #8
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Звідки (з яких джерел) Ви почерпнули свої знання про Бога?
Чи це секрет?
Для тугодумів можу повторити: єдиним джерелом знань для всіх, є лише власній досвід життя.

Востаннє редагував jasvami: 10.12.2018 о 16:33.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 09:41 #2742007   #9
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата Для тугодумів можу повторити: единим джерелом знань для всіх, є лише власній досвід життя.
Можете розширити і пояснити, для тугодумів?
Як, яким саме чином Ви отримали саме ті знання про Бога, які зараз маєте?
Кого (яких вчителів) слухали, читали?
Кому з них повірили і чому?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 16:31 #2742045   #10
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Можете розширити і пояснити, для тугодумів?
Як, яким саме чином Ви отримали саме ті знання про Бога, які зараз маєте?
Кого (яких вчителів) слухали, читали?
Кому з них повірили і чому?
Багаторазово ходив в школу під назвою "Земля", розглядав Творіння Божі, робив висновки, порівнював з висновками "однокласників", будував окремі "пазли", поки не склалась цілісна картина.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 08:58 #2742209   #11
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата Багаторазово ходив в школу під назвою "Земля", розглядав Творіння Божі, робив висновки, порівнював з висновками "однокласників", будував окремі "пазли", поки не склалась цілісна картина.
Тобто критерієм істинності для Вас є Ваші власні уявлення?
Вас зовсім не тривожить те, що Ваші уявлення кардинально розбігаються із уявленнями інших людей, наприклад тих же християн (я про апостолів Ісуса Христа)?
Ви вважаєте себе правим, а апостолів Ісуса Христа неправими, я правильно розумію?

Назвіть хоч одну релігійну течію (групу ваших однокласників) чи вчення, що відповідає Вашому уявленню про Бога.
Звісно, якщо Ви не один такий.
Можете назвати, чи це секрет?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 22:02 #2742306   #12
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тобто критерієм істинності для Вас є Ваші власні уявлення?
Вас зовсім не тривожить те, що Ваші уявлення кардинально розбігаються із уявленнями інших людей, наприклад тих же християн (я про апостолів Ісуса Христа)?
Ви вважаєте себе правим, а апостолів Ісуса Христа неправими, я правильно розумію?
Я володію знаннями, а не уявленнями, й вони не протирічать апостольській "твердій їжі". Та ви навіть не здогадуєтесь, що в їх висловлюваннях є багато "духовного молочка" - казково-легендарних зображень, не відповідаючих дійсності.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2018, 21:41 #2742420   #13
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Я володію знаннями...
Наведіть їх.
Хто такий Ісус Христос?
Звідки Він прийшов?
З якою метою прийшов?
Чи виконав мету Свого приходу?

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Я володію знаннями, а не уявленнями, й вони не протирічать апостольській "твердій їжі". Та ви навіть не здогадуєтесь, що в їх висловлюваннях є багато "духовного молочка" - казково-легендарних зображень, не відповідаючих дійсності.
Тобто, Ви називаєте апостолів казкарями?
Людьми, які розповіли про речі, які не відповідають дійсності?

Розумієте, щоб довести свою позицію Вам потрібно навести аргументи такого ж, або вищого рівня, ніж аргументи апостолів.

Апостоли були свідками приходу Ісуса Христа.
Він Сам обрав їх і ходив з ними понад три роки та навчав їх особисто.
Апостоли бачили Його зблизька, бачили як Він жив, що робив, як проповідував, зціляв хворих, воскрешав мертвих.
Бачили як помирав і бачили Його воскреслим.

Що Ви можете протиставити їхнім свідченням?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2018, 10:19 #2742429   #14
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1.Хто такий Ісус Христос?
2.Звідки Він прийшов?
3.З якою метою прийшов?
4.Чи виконав мету Свого приходу?
1. Людина
2.- Звідки і всі люди.
3. Він про це сам сказав: "я для того народився й для того прийшов...".
4.Він свою виконав, тепер справа за вами..

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тобто, Ви називаєте апостолів казкарями?
Людьми, які розповіли про речі, які не відповідають дійсності?
Що Ви можете протиставити їхнім свідченням?
Їхнім казковим твердженням протирічать їхні ж правдиві твердження: станете дорослим - зможете їх розрізняти..А поки-що наїдайтесь біблійними казочками.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2018, 10:54 #2742467   #15
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
1. Людина
2.- Звідки і всі люди.
3. Він про це сам сказав: "я для того народився й для того прийшов...".
4.Він свою виконав, тепер справа за вами..


Їхнім казковим твердженням протирічать їхні ж правдиві твердження: станете дорослим - зможете їх розрізняти..А поки-що наїдайтесь біблійними казочками.
Здається Ви не зрозуміли.
Те, що Ви зараз робите, це: Ваші слова проти слів апостолів (учнів Ісуса Христа).

Як Ви думаєте, хто більше віри гідний: Ви, який ніколи не бачив Ісуса Христа, не чув Його, не жив поруч з Ним, не був свідком Його воскресіння, чи апостоли, які у цьому всьому перебували?

Як на мене, висновок очевидний: Ваші слова є казочками, а слова свідків життя Ісуса Христа є віри гідними.

У Вас інший підхід?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2018, 17:04 #2742478   #16
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Здається Ви не зрозуміли.
Те, що Ви зараз робите, це: Ваші слова проти слів апостолів (учнів Ісуса Христа).

Як Ви думаєте, хто більше віри гідний: Ви, який ніколи не бачив Ісуса Христа, не чув Його, не жив поруч з Ним, не був свідком Його воскресіння, чи апостоли, які у цьому всьому перебували?

Як на мене, висновок очевидний: Ваші слова є казочками, а слова свідків життя Ісуса Христа є віри гідними.

У Вас інший підхід?
Щоб мати право висувати подібні звинувачення, потрібно розуміти вчення апостолів, до чого вам ще дуже далеко. Ви хоч раз звертали увагу, що каже апостол Петро про воскресіння Христа?
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2018, 09:43 #2742529   #17
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Щоб мати право висувати подібні звинувачення, потрібно розуміти вчення апостолів, до чого вам ще дуже далеко.
Як же Ви розумієте це вчення, якщо заперечуєте його, називаєте казками слова апостолів?
Перестаньте видавати з себе знаючого, почніть дійсно вивчати Біблію, якщо вона Вас цікавить.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Ви хоч раз звертали увагу, що каже апостол Петро про воскресіння Христа?
Просвітіть мене, спробуйте ))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2018, 21:45 #2742570   #18
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Просвітіть мене, спробуйте ))
Читайте цю сторінку: https://www.facebook.com/groups/1525...4047215785363/
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 09:25 #2742592   #19
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Читайте цю сторінку: ...
Для чого мені посилання на групу?
Ви можете дати конкретну відповідь, що підткріпити своє ж твердження?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2018, 18:55 #2742635   #20
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для чого мені посилання на групу??
- Не на групу, а на вірне тлумачення поняття "воскресіння Христа". Та бачу, що воно - не ваша їжа: зубки ще не виросли.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:22.