Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Pulsar»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.06.2009, 17:50 #953630   #61
Andrulko
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

Цитата:
Допис від BleSSeD Переглянути допис
в мого знайомого знайомий працював на пульсарі. Каже, шоб ні в якому разі не підключались, пульсар вже доживає свої рстанні дні,скоро розпадеться...
Містика якась, розпадається вже більше півроку!!!



P.S. Ви не подумайте часом, що я людина з Пульсару. Просто у мене в Микулинцях вибір між ним і ОГО. До другого немає можливості зараз підключитися, от і обрав перший. Коли оформив контракт з Пульсаром (але мене ще тоді не встановили інтернет), вирішив почитати, що про нього люди кажуть. Після прочитаного в цій темі і ще одній я почав переживати, чи не помилився я? На щастя, ні! Обривів практично немає, швидкість що вдень, що вночі стабільна. Відтепер знатиму, що краще власноруч перевірити, аніж якісь форуми читати.
Я цілком розумію абонентів, які захищають свій безцінний Біттернет/Ділайнз/Інші, але люди, поважайте вибір інших!!!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Подивись скільки людей проголосувало ТУТ на форумі, що мають Пульсар, а потім вже репетуй.
Ніхто з ними не дружить
Аналогічна ситуація - хто має Біттер, той голосує за Біттер. Хто має Пульсар, той голосує за Пульсар. Це просто вказує, що абонентів менше, але не вказує, що сервіс гірший!

P.S. Можна було додуматися, що не кожна людина з Пульсаром взяла участь у вашому голосуванні.

Востаннє редагував Andrulko: 10.06.2009 о 17:57. Причина: горішок
Andrulko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 17:54 #953635   #62
saymon
Guest
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

В даний час яка швидкість? Не падає в зв'язку з грозою?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 18:08 #953647   #63
Andrulko
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

На даний момент ось така:


Пам'ятаю, коли одного дня була дуже сильна гроза (біля 23:00), то зв'язок зник. Але щойно гроза пройшла, буквально за 10 хв. зв'язок поновився.
Andrulko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 18:28 #953666   #64
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

Цитата
Допис від Andrulko Переглянути допис
Відтепер знатиму, що краще власноруч перевірити, аніж якісь форуми читати.
Та звісно! Безґлуздо вірити прочитаному на форумі, що ставати на граблі боляче, краще самому пересвідчитись
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 18:55 #953697   #65
Andrulko
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

гг, саме так!
Andrulko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 19:54 #953749   #66
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цікаво яка буде швидкість коли всі кинуться переключатись на Пульсар
TheGame зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[RCT].(*P@vuk****) (11.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 20:59 #953825   #67
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

гнобильна тема перетворюється на рекламу!

чорний піар - теж піар
 
Подякував(ла):
[RCT].(*P@vuk****) (11.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2009, 23:42 #954029   #68
Andrulko
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Це не піар, просто підправляю репутацію свого провайдера.

Цитата Я ніжно-ніжно входжу в твій онлайн…
В мене була однокласниця, яку я не бачив багато років. Коли її зустрів знову, вона (як це традиційно для справжніх чоловіків) почала хвалитися своїми здобутками за усі ті роки. З -поміж усього, вона підкреслила, що навчилася навіть (цитую буквально) “входити в інтернет”. Звичайно, сущий факт мене потряс своєю вселенською грандіозністю, і основне, утаємниченою інтимністю того що відбувається коли вона ЦЕ робить )
Так от я не зовсім про це. Точніше, навпаки, - абсолютно не про це. Вчора я накінець здійснив зовсім протилежний акт. У пошуках відповіді новітніх філософів чи є життя в офф-лайні, я вимушено мусів покинути інтернет - ( звичне середовище представників мого підвиду), і накінець вийшов у відкритий оффлайн!
Що можу вам сказати… Був я там не довго. Виключно по потребах: вранці служив службу (оскільки вшановував день Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова, покровителя усіх теологів і богословів), проводив невеличку дефрагментацію знань у своїх студентиків.
Потім я розбавив своє перебування поза конектом не чим іншим, як інсталяцією в город бараболі, що принесло мені немало виснаження тілесного, але задоволення морального у фіналі таких спортивних перегонів з дощем. Під кінець дня моє тіло було передано без усяких урочистостей скромному ложу, і вранці як спрагнений оживляючої вологи подорожуючий я знову сів за екран свого великого друга )

Не знаю, хто там остаточно на небесах є покровителем інтернету, чи Іоан Богослов, чи Серафим Саровський, чи Ісидор (той шо з католиків), але якщо вони мене зараз читають (а в цьому я ні грама не сумініваюся, це ж їх робота чисто за визначенням) хочу подякувати їм за те, що вони роблять. Прошу їх збільшити нам швидкість, чи якщо це у їх силах - ціну трафік у провайдера “Пульсар”. Ну, і якшо можна то ще покарати власників Рапіди за тих котиків, яких я не можу ніразу розгледіти.

ps. Наскільки я зрозумів, життя в оффлайні існує, але порівняти його можна тільки з дуже якісним діал-апом -)
Джерело

Востаннє редагував Andrulko: 10.06.2009 о 23:59.
Andrulko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orka13 (25.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2009, 21:12 #1144408   #69
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата
Допис від Andrulko Переглянути допис
Це не піар, просто підправляю репутацію свого провайдера.
порадував чувак що ставить нет від Пульсару в Микулинцях
купили знайомому хорошу систему на базі Core2Quad, 4GB, 1,5Tb, GeForce GTX 260 - ну і звісно що для такої системи то лише Windows 7 з її DirectX 11, Но прийшов чувак і сказав - Шо то за лайно? Тут не поставиться нет - ставте ХП "без всяких приколів" інакше не підключу. Думаю поможу розібратися шо не так - але він вперся ставте і всьо.
Поставили ХП - шош поробиш. Потім його розпитую шо не так чо не ставиться - він так мені толком і нічого не відповів - почав всякі небилиці розповідати - "система баче мережеве зєднання але водночас і не баче" - такого брєду я ще не чув. Виявилося шо він просто не знав як підключити VPN в Windows 7. От такі у нас спеціалісти. Кажу до нього - в тебе невірне ставленя до клієнта - як так зносити робочу систему і робити так я к ти кажеш - а якшо в людини софт заточений під 7 чи ше шось і все ж таки - клієнт завжди правий - а він - ну от не будеш мати інтернету...

Востаннє редагував Dreamland: 14.12.2009 о 21:41.
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2009, 22:57 #1144568   #70
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

Ви б бачили очі інсталятора КМТер, коли він побачив моє убунту.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 01:09 #1171682   #71
Юра92
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

В мене на сьомому стоїть підключення до Пульсару. Все норма працює.
Юра92 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 21:13 #1250164   #72
Laz-X
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

які тарифи на пульсарівський wi-fi ?
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2010, 08:41 #1250511   #73
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата:
Допис від Dreamland Переглянути допис
Кажу до нього - в тебе невірне ставленя до клієнта - як так зносити робочу систему і робити так я к ти кажеш - а якшо в людини софт заточений під 7 чи ше шось і все ж таки - клієнт завжди правий - а він - ну от не будеш мати інтернету...
шо цыкаво чувак правий. налаштування рідкісних бубнт, бздях, біосів, макосів всяких це проблема клієнта. якшо достатньо крутий шоб юзати сецифічний софт - будьласка знай як його налаштовувати. правда чувак не правий шо заперся на свому. треба було бо не налаштовувати взагалі або попередити шо результат не гарантований і з цікавості спробувати
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2010, 08:58 #1250533   #74
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
шо цыкаво чувак правий. налаштування рідкісних бубнт, бздях, біосів, макосів всяких це проблема клієнта. якшо достатньо крутий шоб юзати сецифічний софт - будьласка знай як його налаштовувати. правда чувак не правий шо заперся на свому. треба було бо не налаштовувати взагалі або попередити шо результат не гарантований і з цікавості спробувати
Я все розумію, но в даному випадку все діло в тому - що "налаштування інтернету" зводилося лише до налаштування нового VPN підключення.
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 08:38 #1254774   #75
vanyasmart
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
шо цыкаво чувак правий. налаштування рідкісних бубнт, бздях, біосів, макосів всяких це проблема клієнта. якшо достатньо крутий шоб юзати сецифічний софт - будьласка знай як його налаштовувати. правда чувак не правий шо заперся на свому. треба було бо не налаштовувати взагалі або попередити шо результат не гарантований і з цікавості спробувати
Чувак зовсім не правий.

По-перше не "рідкісних бубнт" а Ubuntu Linux, і софт це зовсім не спецефічний, Ubuntu багато в кого стоїть.

І вони мають вміти настроювати інтернет і в різних ОС, їм за це й плотят гроші. А якшо він не може це зробити, то хай визнає свою некомпетентність, а не умнічає, не командує "перевстановлювати ОС" і не погрожує, шо "інтернету не буде".

Якшо все що він може зробити - це заповнити 3 поля в налаштуваннях Windows і перезавантажити комп'ютер, то таких працівнків звільняти тре, хай ідуть шаурму продавати.
vanyasmart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 08:58 #1254800   #76
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата
Допис від vanyasmart Переглянути допис
Чувак зовсім не правий.

По-перше не "рідкісних бубнт" а Ubuntu Linux, і софт це зовсім не спецефічний, Ubuntu багато в кого стоїть.

І вони мають вміти настроювати інтернет і в різних ОС, їм за це й плотят гроші. А якшо він не може це зробити, то хай визнає свою некомпетентність, а не умнічає, не командує "перевстановлювати ОС" і не погрожує, шо "інтернету не буде".

Якшо все що він може зробити - це заповнити 3 поля в налаштуваннях Windows і перезавантажити комп'ютер, то таких працівнків звільняти тре, хай ідуть шаурму продавати.
мдя, ти явно не працював на серйозних конторах, які мають свою політику щодо ОС, які підтримують.
в договорі все вказується, і, якщо ти юзаєш щось "ліве" то це реально твоя проблема.
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 09:26 #1254841   #77
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата
Допис від vanyasmart Переглянути допис
Якшо все що він може зробити - це заповнити 3 поля в налаштуваннях Windows і перезавантажити комп'ютер, то таких працівнків звільняти тре, хай ідуть шаурму продавати.
він яказ і продає "компьютерну шаурму". за більше думаю ти сам не захочеш платити
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 09:37 #1254858   #78
vanyasmart
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
він яказ і продає "компьютерну шаурму". за більше думаю ти сам не захочеш платити
На рахунок того, шо він продає "комп’ютерну шаурму" повністю згіден.

А захочу чи не захочу платити - не знаю, я з таким не стикавя.

Але через декілька тижнів буду підключати Біттернен на іншій квартирі, подивимось шо вони на мою убунту скажуть.

PS: А якшо нет на Windows вже налаштований, Ubuntu сама налаштування не копіює?
Я тиждень назад Ubuntu повністю переставляв, то після того я в ній нічого не налаштовував, а нет працює.
vanyasmart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 10:16 #1254900   #79
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

наскільки памятаю бітер дає інет по привязці по маку + ДХЦП. тобто їм апсолютно побарабану яка ОС встановлена, головне щоб ДХЦП підтримувала +)
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 23:01 #1279950   #80
schur
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Розказували мені як в Зборів проводив пульсар нет...
Працівники зовсім не компетентні в тому, що вони роблять + обладнання таке, що працювати воно буде до пори до часу (певної кількості користувачі/навантаження на базу вай-фай)
schur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:44.