Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.07.2018, 21:45 #2733032   #3281
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На рахунок богданів і чого вони в армії - а ти згаєш багато виробників автобусів в Україні? А вони зробили якійсь пропозиції? Прийняли участь на тендерах на Прозоро? Нє? В тебе нема такої інформації? Ну тоді не тренди знов таки на основі своїх фантазій.
Левова частина тендерів в мін.оборони засекречена і відбувається без конкурсних торгів. Тому стріляєш холостими, в принципі як і завжди.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:47 #2733033   #3282
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Така сама тупа відмазка, що не базується на фактах. Говоримо "де юре", а не придумуємо "де факто"
А де-юре, ти не зможеш нічого довести. Бо потрібні справи розглядаються потрібним судами. В яких суддів призначає "де-факто" сам Порошенко. Саме про це вам і написав Саймон.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:49 #2733034   #3283
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
З якої потім отримує дивіденди(чистий дохід) і прихований прибуток(офшори)
Податки з доходів сплачує?
Оффшори доведенні? Тобто чи кінцевим бенефіціаром підтриємства з реєстрацією в країні N є Порошенко?
Ні.
То про що ми говоримо. Махати клавіатурою в інтернеті багато розуму не треба.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:49 #2733035   #3284
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Левова частина тендерів в мін.оборони засекречена
Там все простіше. Умови тендерів міняються без попередження інших учасників чи прописуються під конкретну фірму(або її фантом). Куди звертатися незадоволеним? Правильно!
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:50 #2733036   #3285
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
А де-юре, ти не зможеш нічого довести. Бо потрібні справи розглядаються потрібним судами. В яких суддів призначає "де-факто" сам Порошенко. Саме про це вам і написав Саймон.
ти продовжуєш придумувати "де факто", замість навести реальні приклади. Суддів призначає президент - це його обов'язок з подання інших служб.
Poter2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (24.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:51 #2733037   #3286
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Оффшори доведенні
Перед вами накришені хлібні крихти - от по них і вишукуйте. Що б це був за злодій, що його злочини видно всім навколо?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:53 #2733038   #3287
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ти вкрав, тебе не впіймали. Прибуток? Так. Ти - підприємець? Ні. Ти злодій? Формально - ні, бо не пійманий. Формально, Порошенко - не підприємець. Фактично - він через своїх людей і через лобіювання у сфері держазкупівель "сприяє" прибутковості підприємств. З якої потім отримує дивіденди(чистий дохід) і прихований прибуток(офшори)
Можливо, якщо в тебе є докази саме того - то вперед! Пиши заяву в прокуратуру і притягай до відповідальності. А якщо нема - то ти просто тріпло.


До речі, я звичайно розумію що тобі це як вовку звізди, але ще раз наголошу - власник, не означає що ти управлаєш і навіть маєш змогу сприяти. От наприклад, в мене є акції тесли, і є акції компанії де я працюю. Так от, якщо я куплю теслу, або переконаю сусіда купити теслу - то я абсолютно ну буду ввжатись корупціонером, також я при тому що в мене акції тесли спокійно можу працювати на держслужбі, і можу навіть закупляти тесли! Також якщоб тесла виплачувала дивіденти (наразі не виплачує) то я б законно міг їх отримувати, і це б не вважалось корупцією і тим більше підприємницькою діяльністю. Тобто акції тесли практично нічим тебе не зобовязують і не обмужують, це інвестування а не підприємницька діяльність.

Далі, акції компанії в якій я працюю, отут складніше, тут я можу мати так звану "інсайт інформацію", яка не доступна для всього ринку але доступна мені, і якщо я використаю цю інформацію щоб купити або продати акції - це буде не законно. Саме тому для продажу акції є вікно, воно відкривається відразу після того як компанія щокварталу подає публічно звіт.

Ще стогіше в тих хто працює в фінансових компаніях і в них "інсайту" багато, багатьом трейдерам, квантам, аналітикам і тд взагалі заборонено торгувати акціями для себе особисто для себе.

На рахунок офшорів - а ти в курсі що офшори в Україні не заборонені? Вот ти можеш теж відкрити офшор і шо?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Там все простіше. Умови тендерів міняються без попередження інших учасників чи прописуються під конкретну фірму(або її фантом). Куди звертатися незадоволеним? Правильно!
Чувак, ти хоч брав участь в одному тендері? А робив тендер? Нє? То не пезди!

Востаннє редагував vanco2: 24.07.2018 о 21:53. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:54 #2733041   #3288
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Бо потрібні справи розглядаються потрібним судами. В яких суддів призначає "де-факто" сам Порошенко.
О-о. Оце-ба. Скотиняка дотримується основного закону який прийняли за майже двадцятку років до його президентства.
Ай-яй-яй.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:54 #2733042   #3289
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
ти продовжуєш придумувати "де факто", замість навести реальні приклади. Суддів призначає президент - це його обов'язок з подання інших служб.
Тобто, про Вишу раду правосуддя ти вже забув? А не хочеш мені переповісти долю Ківалова(того, що "підрахуй") за період президенства Порошенка?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 21:55 #2733043   #3290
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ах як накинулись, видно добре підгоряє

Ви можете себе самообманювати скільки завгодно, але реальнісь одна. Ось ви рвете тут пукан за "де юре", а я вам говорю про "де-факто". Всі корупціонери в Україні, навіть тих що впіймали на гарячому - "де юре" не є корупціонерами до тих пір, поки їхню вину не визнає суд. Так само тут. Я навіть не сумніваюсь що "де юре" там все в рамках закону. А ось "де факто" Порошенко - олігарх, ціль перебування якого у владі - це використовування владних повноважень для власного збагачення. Крапка.
Ми не накинулись, просто ти зараз розказуєш свої домисли, базуючись на своїх фантазіях. Вот через то до тебе претенія. Може для бананової республіки така поведінка то типово, а для мене це трьоп.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (24.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:01 #2733044   #3291
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Я вже думав засну, але прийшов іон.
З ним цікавіше ніж з тобою, тому що він розумніший.
Не буду сперечатися хто від кого розумніший. Але можу посперечатися не рахунок того, ідіоти ви чи ні. Ось я думаю що таки ідіоти. Ну щось на зразок виборців Ляшка. Думаю ви від них не далеко втекли. Тому розмовляти з вами потрібно тільки як з ідіотами

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Тобто, про Вишу раду правосуддя ти вже забув? А не хочеш мені переповісти долю Ківалова(того, що "підрахуй") за період президенства Порошенка?
Не добивайся він них відповідей, бо в цьому немає ніякого сенсу. Все рівно їх не отримаєш.

Додано через 2 хвилини
Ось недавно Порошенко призначив аудиторем НАБУ свого кєнта - Жебрівського. Там пряме порушення закону. Але кого це хвилює? Верховний суд сказав що все - ок.

Востаннє редагував Chefild: 24.07.2018 о 22:01. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:04 #2733047   #3292
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ось недавно Порошенко призначив аудиторем НАБУ свого кєнта - Жебрівського. Там пряме порушення закону. Але кого це хвилює? Верховний суд сказав що все - ок.
А можна по докладніше? Тобто чого не можна було Жебрівського по закону? (я ящо що теж цього не пітримую, просто цікаво чого не можна)
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:07 #2733048   #3293
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А можна по докладніше? Тобто чого не можна було Жебрівського по закону? (я ящо що теж цього не пітримую, просто цікаво чого не можна)
Ну звісно можна. Стаття 26 ЗУ “Про Національне антикорупційне бюро” чітко визначає, що аудитор НАБУ повинен мати досвід роботи в правоохоронних чи судових органах за кордоном або в міжнародних організаціях. А тепер відкрий біографію Жебрівського і знайди в нього цей "досвід".
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:09 #2733049   #3294
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Але можу посперечатися не рахунок того, ідіоти ви чи ні. Ось я думаю що таки ідіоти.
Та да, з точки зору тих хто їздить на заробітки в тому числі в країну-агресор, я теж ідіот, тому що служу за кілька сот доларів на місяць і безкоштовний проїзд в маршрутці. Це життя.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:09 #2733050   #3295
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Тобто, про Вишу раду правосуддя ти вже забув? А не хочеш мені переповісти долю Ківалова(того, що "підрахуй") за період президенства Порошенка?
Вища рада правосуддя
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92...B4%D0%B4%D1%8F

Читай її права і обов'язки

Кивалов
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B2%D0%B8%D1%87

При чому тут Порошенко?
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:13 #2733051   #3296
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Та да, з точки зору тих хто їздить на заробітки в тому числі в країну-агресор, я теж ідіот, тому що служу за кілька сот доларів на місяць і безкоштовний проїзд в маршрутці. Це життя.
За відсутністю аргументів - зразу використовуй цей. Перевірений метод. Це 100 процентів доведе що ти не ідіот. А те що я там не був з часу початку захвату Криму - немає зовсім ніякого значення.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:17 #2733052   #3297
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Можливо, якщо в тебе є докази саме того - то вперед! Пиши заяву в прокуратуру і притягай до відповідальності. А якщо нема - то ти просто тріпло.
Мож прямо до Кума пошлеш?

Додано через 1 хвилину
Цитата При чому тут Порошенко?
А, ну все ясно.

Додано через 2 хвилини
Цитата На рахунок офшорів - а ти в курсі що офшори в Україні не заборонені? Вот ти можеш теж відкрити офшор і шо?
Для бідної країни і багатих політиків - саме те що треба, пра?
Цитата Чувак, ти хоч брав участь в одному тендері? А робив тендер? Нє? То не пезди!
Пезда в тебе замість рота. Я брав участь у підготовці документів для тендеру. Волокіта ще та.

Востаннє редагував ion: 24.07.2018 о 22:20. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 22:19 #2733055   #3298
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Це 100 процентів доведе що ти не ідіот.
Я тобі нічого не довожу.
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А те що я там не був з часу початку захвату Криму - немає зовсім ніякого значення.
Я тебе не мав на увазі (хоча памятаю ) Але ти мислиш тими ж критеріями що і наведенна мною категорія осіб з громадянством України.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2018, 23:03 #2733057   #3299
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
https://www.youtube.com/watch?v=kOvwRZhZqEA
До речі, не дарма кинув сюди це відео. Сергій Гайдай - це людина яка багато часу працювала з порошнеком в якості політтехнолога, і знає його ще з початку 2000-их. Раджу послухати його.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Амінь!!1
Цитата Олігархі́я (грец. ὀλιγαρχία(oligarchia), від дав.-гр. ὀλίγον(oligon) «небагато», та дав.-гр. ἀρχή(arche) «влада» — влада небагатьох) — політичний режим, у якому влада (політична, економічна та ін.) належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб; група людей, які одночасно є і власниками засобів виробництва, і можновладцями. Таку групу інколи називають — олігархат.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E...85%D1%96%D1%8F
Все в точності.

Додано через 25 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
От наприклад, в мене є акції тесли, і є акції компанії де я працюю. Так от, якщо я куплю теслу, або переконаю сусіда купити теслу - то я абсолютно ну буду ввжатись корупціонером, також я при тому що в мене акції тесли спокійно можу працювати на держслужбі, і можу навіть закупляти тесли!
Як можна наводити настільки дибільні порівняння? Володіння кількох акцій багатомільярдної компанії порівнюється з компаніями кінцевим бенефіціаром якої є Порошенко? Це капець, таваріщі.

А взагалі, як ви думаєте, чому порошенко при владі? Має такий крутий бізнес, величезна куча підприємств. Що ще потрібно для життя? Нафіг йому взагалі здався цей гєморой на сраці у вигляді влади?

Відсутність бачення причинно-наслідкових зв'язків - також, одна із форм хронічного ідіотизму.

Востаннє редагував Chefild: 24.07.2018 о 23:10. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2018, 00:46 #2733073   #3300
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Як можна наводити настільки дибільні порівняння? Володіння кількох акцій багатомільярдної компанії порівнюється з компаніями кінцевим бенефіціаром якої є Порошенко? Це капець, таваріщі.

А взагалі, як ви думаєте, чому порошенко при владі? Має такий крутий бізнес, величезна куча підприємств. Що ще потрібно для життя? Нафіг йому взагалі здався цей гєморой на сраці у вигляді влади?

Відсутність бачення причинно-наслідкових зв'язків - також, одна із форм хронічного ідіотизму.
Ладно чувак, нахий буде по твоєму, я ідіот з акціями, а ти розумник з бананової республіки який жаліється на життя і впевнений шо в його бідах винен порошенко і при тому вчиш мене шо таке причинно наслідкові звязки!

Востаннє редагував vanco2: 25.07.2018 о 03:07.
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (25.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:17.