Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.06.2009, 21:30 #948685   #1041
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

В мене на даний момент тіки сітінет паше..
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 09:20 #948966   #1042
necromant
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
нажаль телекомунікації трошки складніша штука ніж 2 + 2.
не треба впарювати і плакатись
якщо для працівників Біттера це складно то "Вон из профессии"
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 09:37 #948973   #1043
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

"встала і вишла"

юначе ти надто запальний. і швидше за все нічого з себе не представляєш в жодній професії
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 10:17 #949014   #1044
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

До хвалився: позавчора ввечері пропав нет, вчора в обід дзвонив до них - на станції (чи де там, точно не помню) аварія/проблема, дзвонюю ввечері:
- далі нету не має!!! в чому проблема?
- ну там аварія/поломка, хлопці роблять. може завтра (тобто сьогодні) буде.
Сьогодні зранку не було (пишу з роботи).
Може тут хтось є з Бітера і пояснить, коли буде нет (а то той деспечер - ноль, толком нічого не знає!).
Адреса: Дружба, Майдан Перемоги,2
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 10:27 #949045   #1045
FireFox
 
Аватар для FireFox
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Була проблема зі світчем на техмайданчику по дорозі до вас. Так як виникли проблеми з доступом до даху, то усунути змогли лише сьогодні зранку. Наразі все повинно працювати.
FireFox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (05.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 11:52 #949128   #1046
necromant
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
"встала і вишла"

юначе ти надто запальний. і швидше за все нічого з себе не представляєш в жодній професії
зважаючи на швидкість реакції це вас справді зачепило

P.S. Вот тільки чомусь лише у Біттера проблеми: вічно свічі ламаються, кабелі рвуться etc
З таким відношенням до клієнтів і якості послуг (особливо тих які читають цей тред) у вас не залишиться клієнтів.
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 11:58 #949136   #1047
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
зважаючи на швидкість реакції це вас справді зачепило
на цьому форумі мене мало шо може зачепити. роки тренування витримки дають гарні результати.

мене посміхають судження про професіоналізм людей які ще швидше за все й професії до кінця не мають.

стосовно проблем біттера. ну така доля найбільших на ринку. їх проблеми видніше за все. це найбільший езернет провайдер регіону. і напевно найбільший просто провайдер регіону. якби укртелеком використовував ті самі технології думаю проблем було б не менше.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 12:08 #949156   #1048
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

У мене зара склась думка що у бітера поілтика направлена на підключення нових кілєнтів а не підтримка існуючих. Адже якщо людине вже є клієнтом біттернету то навіть при відсутності/паршивій якості інтернету вона ще у 90 % випадків залишається їхмін клієнтом. І їм простіше наняти одну людину, яка буде вислуховувати скарги десятки/сотень клієнтів ніж декілька кваліфікованих бригад по сервісному обслуговування. І в той час коли клієнт жаліється пару місяців вони за цей час успішно підключають декілька нових (наприклад). На моє прохання пояснити звідки в мене переліміт трафіку в неділю, коли офіс стояв під сигналізацією і служба охорони не фіксувала зняття охорони чи руху по офісі було скачано декілька Гігабайт. На моє прохання пояснити як таке може бути мені відповіли: "не знаєм, у нас усе добре і ви нам винні гроші. Не згідні - пишіть заяву". Я раніше двічі писав заяву і не отримував жодної письмової відповіді що є адміністративним порушення і відповідні служби могли б зацікавитись даною ситуацією. І тому в написанні ще однієї заяви небачу сенсу покащо. І ще цікаво що скаже спілка захисту з прав споживачів на дані випадки...... Думаю з понеділка пройтись по деяких інстанціях а там буде видко.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 12:14 #949167   #1049
necromant
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
мене посміхають судження про професіоналізм людей які ще швидше за все й професії до кінця не мають.

ну така доля найбільших на ринку
Ви мислите стереотипними категоріями, що ви маєте на увазі під фразою "професії до кінця не мають"?

дуже самовпевнено)
нажаль не маю інформації про кількість користувачів біттера і інших провайдерів тернополя, але впевнений що не набагато більше у біттера клієнтів
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 12:20 #949172   #1050
necromant
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
У мене зара склась думка що у бітера поілтика направлена на підключення нових кілєнтів а не підтримка існуючих. Адже якщо людине вже є клієнтом біттернету то навіть при відсутності/паршивій якості інтернету вона ще у 90 % випадків залишається їхмін клієнтом. І їм простіше наняти одну людину, яка буде вислуховувати скарги десятки/сотень клієнтів ніж декілька кваліфікованих бригад по сервісному обслуговування. І в той час коли клієнт жаліється пару місяців вони за цей час успішно підключають декілька нових (наприклад). На моє прохання пояснити звідки в мене переліміт трафіку в неділю, коли офіс стояв під сигналізацією і служба охорони не фіксувала зняття охорони чи руху по офісі було скачано декілька Гігабайт. На моє прохання пояснити як таке може бути мені відповіли: "не знаєм, у нас усе добре і ви нам винні гроші. Не згідні - пишіть заяву". Я раніше двічі писав заяву і не отримував жодної письмової відповіді що є адміністративним порушення і відповідні служби могли б зацікавитись даною ситуацією. І тому в написанні ще однієї заяви небачу сенсу покащо. І ще цікаво що скаже спілка захисту з прав споживачів на дані випадки...... Думаю з понеділка пройтись по деяких інстанціях а там буде видко.
Якщо є файрвол який веде логи всіх мережевих дій (наприклад керіо) то легко можна порівняти звіт з статистики користувача і побачити "витік", який я просто впевнений буде не на користь біттера.
на вірус найлегше зіслатися, якщо абонент не веде подібну домашню/офісну статистику
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 12:54 #949220   #1051
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
У мене зара склась думка що у бітера поілтика направлена на підключення нових кілєнтів а не підтримка існуючих.
ці дві різних задачі вирішують два абсолютно різних підрозділи. відповідно їх інтереси ніяк не пересікаються.

Востаннє редагував Frutik: 05.06.2009 о 13:04.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 12:58 #949226   #1052
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
Ви мислите стереотипними категоріями, що ви маєте на увазі під фразою "професії до кінця не мають"?
я маю на увазі шо ви в 19 років (якшо правду написали) навряд чи встигли здобути якусь закінчену освіту. тим більше вагомий практичний досвід.

біттернет же в тій чи іншій формі існує в галузі з 1993 року. я б розумію якби фразу "нафік с пляжа" сказав хтось з представників серйозних учасників ринку інтернет послуг і з висоти своїх досягнень. а так - ну заява людини яка можливо створила дворову мережу.

пс. носінг персонал. джаст май прайвет опініон

Востаннє редагував Frutik: 05.06.2009 о 13:08.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 13:36 #949262   #1053
FireFox
 
Аватар для FireFox
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

До уваги клієнтів Ca-Tv у яких є проблеми з модемами з 1 червня.

З"явилась можливість відновити функціональність модемів.

Востаннє редагував FireFox: 05.06.2009 о 18:39.
FireFox зараз поза форумом  
Подякували 2:
Frutik (05.06.2009), Sergyjko (05.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2009, 14:28 #949308   #1054
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
ці дві різних задачі вирішують два абсолютно різних підрозділи. відповідно їх інтереси ніяк не пересікаються.
блін, но директор то Адин (я так думаЮ) і він трошки впливає на політику хфірмочки.... ось він може ставити такі задачі підрозділам ,які не пересікаються....

З.І. всьо ровно пройдусь по інстанція з понеділка
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2009, 10:48 #949876   #1055
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

я користуюся тарифом вільний діи 100,тобто 2-мегабіти безліміту за 100 грн. ніби номально але часто падає швидкість
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2009, 10:51 #949877   #1056
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
но директор то Адин (я так думаЮ)
чотири Ж-)
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2009, 11:04 #949883   #1057
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
чотири Ж-)
в мене 3 і можна

ну то це вже трошки пояснює таку роботу Біттернета
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2009, 11:16 #949887   #1058
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

ураааа, дякую, всьо чотко )) працює....
п.с дякую тій дівчинці шо приємно посміхається )
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2009, 20:00 #950300   #1059
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Привіт всім.
Підключився до Біттера десь у квітні (безлім 2 мб/с),
після підключення швидкість на вході була 1.8 мб/с, аплоад - 1.6
Був довольний як "слон", думав ну нарешті збулась мрія "ідіота", в торрент роздавав гігами, рейтинги набив ппц. Але щастя було не довгим, десь через місяць пропав нет(в сусіда тоже), подзвонив - сказали аварія, але через кілька годин все має бути "гудь". Справді через декілька годин в сусіда таки з'явився нет, а в мене - хрен. Дзвоню. Відповідь - завтра хтось прийде дивитись. Реально на другий день прийшли, пареконались, що не в мене причина, пішли на кришу.
Через 15 хв. з'явився нет. Супер!!!!!!! Але не зовсім. Швидкість стала довнлоад - 2.0 мб/с, аплоад - 0.3 мб/с. Подзвонив. Сказали що то моя мережева. Ладно, я хз(я ж нічого не чіпав). Але після дзвінка аплоад став макс. 0.6. Приносив швагро свого ноута - та сама хрень - 0.6(хоча в нього вдома 1.5. Хочу спитати в знаючих людей - це нормально чи ні? Бо я вже задовбався. Про зовнішні торренти вже давно забув. Так має бути?
PhantomRV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2009, 21:19 #950396   #1060
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Тю. Та то навіть з мережевою за 400 грн так буде. Теж спочатку було 1.8 мб аплоаду, зараз якшо є 0.7 то добре.
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:57.