Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Закон чи Благодать?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.09.2014, 07:08 #2448532   #1
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Закон чи Благодать?

Тема зародилася отут і, оскільки викликала інтерес, то я вирішив її перенести в окреме обговорення.

Цитата:
Допис від Новак
Закон чіткий і ясний: виконуй те, що тобі сказано і будеш жити і буде тобі добре. А якщо не виконуєш ВСЬОГО, що тобі сказано, то будеш під прокляттям і помреш.

Що для грішної людини є доброго в цих принципах? Яку надію вам дає Закон?
Таж ніякої! Жодної надії!
Кожен раз, приносячи у жертву тварину, людина мала розуміти, що це її саму належало вбити, а не цю безневинну тварину.
Закон раз у раз проголошував вирок людині: ти грішна і тебе належить вбити.
Жодної надії, тільки смерть попереду.

А Добра Новина якраз і проголошує Сина Божого, Який прийняв наше покарання, прийняв смерть на Себе, а нам дарував життя по милості. Без ЖОДНОЇ заслуги із нашого боку, без жодної доброї справи з нашого боку.
Не за те, що ми виконували заповіді, бо ми їх і не можемо виконати. Не за те, що ми любили Бога і ближнього, чуєте?

Бог спас нас із милості Своєї, витягнув із ями смерті, заплативши за нас по Закону власною смертю, хресною смертю.

Все! Закон у минулому! Він вже не панує над нами! Ви не можете бути покарані по Закону і не можете отримати благословіння по Закону.
Настав час усиновлення Богом і життя по Духу, як Божим дітям, які живуть життям, яке дарував нам Бог!
Оце і є християнство.
Дехто питає: Я ж не народився під Законом Мойсея!? То яке він має до мене відношення?

Закон даний із важливою метою: ясно і чітко вказати людині, що вона грішна і заслуговує на покарання (на смерть). А раз так, то людина починає розуміти необхідність спасіння із полону гріха і смерті.

Тому я запитую таких, що стверджують, що вони не під Законом, таких, як Учень, чи Бадач:
А яким чином (без Закону) ви взнали те, що ви є грішники і заслуговуєте на смерть?
Звідки ви про це довідалися? На підставі чого?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:39.