Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.10.2013, 19:46 #2283250   #21
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

А від віспи є щеплення тепер? Я думав її лише в лабораторіях зберігають. А кожне щеплення це трішки прибита але все ж ЖИВА колонія збудника. Не так щось піде і привіт нова епідемія віспи.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 23:18 #2283408   #22
mr.psiho
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Найбільше мене дратує, коли про нешкідливість вакцин говорять відверті профани у цьому питанні.
mr.psiho зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dimas_01 (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 07:25 #2283479   #23
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Найбільше мене дратує, коли про нешкідливість вакцин говорять відверті профани у цьому питанні.
Абсолютно з тобою згідна. Глибоко вдихни й йди далі займайся пораненими йожиками.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
riznyk (13.10.2013), Джалка (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 12:49 #2283639   #24
mr.psiho
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Абсолютно з тобою згідна.
Абсолютну не правду говориш, бо далі розповідаєш які вакцини потрібні і корисні.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
По-перше вакцини не викликають хворобу, а примушують імунну систему виробляти антитіла для боротьби з нею і після того, як імунна система "запам"ятає" всі інструменти які використовувались, тоді наступає імунітет.
А чого ж тоді боїшся за своїх дітей, які з "імунітетом", щоб вони бува не вчились з дітьми не вакцинованими? Логіка де?
mr.psiho зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (14.10.2013), shypuch (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 13:05 #2283653   #25
rty
Banned
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Найбільше мене дратує, коли про нешкідливість вакцин говорять відверті профани у цьому питанні.
В нас навіть сучасна наука частково профан в цьому питанні.
По переше..
Є люди несприйнятні до того чи іншого захворювання. Ну не захворіє він на кір аж до кінця життя якщо йому той кір штучно не ввести в організм тоді коли імунітет не сформувався.
Визначати хто до якої хороби схильний а хто не схильний наша наука не вміє, так що вводить вакцину всім під ряд.
Вакцина несформованій імунній системі шкоду приносить вже, а чи буде від неї користь - то ще невідомо.

По друге.
Це зараз ще менше досліджено, що прививочна атака руйнує разом с імунною системою риси особистості ще до того, як ця особистість сформується.
Помічено, що від коли прививки стали обовязкові і вводяться массово стало менше страйків, протестів, боротьби за свої права. Народ стає байдужий до всього, , легкокерований.
Таким народом легше керувати, поневолювати бо населення перетворюється у байдуже стадо не схильне відстоювати свої права і свободи. (що добре видно на прикладі України)

Можна порівняти, що ще150-200 років тому люди за вила бралися і готові були йти в бій і на смерть за правду і за свої права.
А зараз???
rty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 13:20 #2283654   #26
mr.psiho
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
Це зараз ще менше досліджено, що прививочна атака руйнує разом с імунною системою риси особистості ще до того, як ця особистість сформується.
Помічено, що від коли прививки стали обовязкові і вводяться массово стало менше страйків, протестів, боротьби за свої права. Народ стає байдужий до всього, , легкокерований.
Таким народом легше керувати, поневолювати бо населення перетворюється у байдуже стадо не схильне відстоювати свої права і свободи. (що добре видно на прикладі України)
Не готовий це обговорювати, не вникав і не цікавився. Може ви й праві. Не знаю.
А от те що вакцинування часто викликає аутизм - про це серйозно говорять у США. Кому цікаво - може погуглити, новин на цю тему повно, відшкодувань потерпілим у млн. дол. США ще більше.
Разом з тим, якщо розглядати поведінку аутиста, то це справді до певної міри байдужа людина, тому деякі паралелі з вами сказаним провести можна.

Ще тут пані Червонську згадували. Хтось скаже що вона ніц не тямить, хтось скаже навпаки - все вона правильно говорить.
Кому цікаві аналітичні роздуми на тему чи права Червонська (і про "ефективність" вакцинації взагалі), рекомендую почитати ось тут: http://dibrov-s.livejournal.com/423543.html
Все таки цифри бачити це краще, ніж як у тій статі з комп'ютери (комп'ютера? oh, really??) диванна філософія.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 13:29 #2283658   #27
rty
Banned
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Не готовий це обговорювати, не вникав і не цікавився. Може ви й праві. Не знаю. .
Ми всі зовсім не однакові.
Найпростіший приклад:
Одні люди лисіють вже в 30 років, а інші і 85 хоч і сиві, але не лисі. Кожен організм має якісь свої індивідуальні сильні і слабкі сторони в тому числі і протистояти тим чи іншим недугам. А нас всіх під одну гребінку стригуть.
rty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 14:08 #2283684   #28
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
А от те що вакцинування часто викликає аутизм - про це серйозно говорять у США. Кому цікаво - може погуглити, новин на цю тему повно, відшкодувань потерпілим у млн. дол. США ще більше.
Доктор Ендрю Уейкфілд , організатор того "злощасного" дослідження звинувачений у Великобританії, і не тільки, у фальсифікації данних і шахрайстві. Йому було вигідно поширення інформації про з"язок вакцини КПК і аутизму.http://www.golos-ameriki.ru/content/...89/192063.html
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 14:37 #2283699   #29
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Якщо чесно , я не вникала і не дуже хочу у ті всі дослідження,я інтуітивно відчуваю ,що неправильно купати маля в кипяченій охолоденій воді ,все навколо нього стерелізувати ,як навчають нас неонатологи та педіатри і одночасно заражати їх важкими чи навіть сметельними хворобами.
Я просто не уявляю собі як пережити ,коли ти свідомо покалічиш чи вбєш своїми руками здорову дитину.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mr.psiho (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 14:56 #2283710   #30
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Найвпливовіша дитина світі ніколи не займалась сексом!
Не займайтесь сексом, бо інакше не станете найпвливовішою дитиною у світі!
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (25.10.2013), Phantom (14.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 15:08 #2283718   #31
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Якщо чесно , я не вникала і не дуже хочу у ті всі дослідження,я інтуітивно відчуваю ,що неправильно купати маля в кипяченій охолоденій воді ,все навколо нього стерелізувати ,як навчають нас неонатологи та педіатри і одночасно заражати їх важкими чи навіть сметельними хворобами.
??? Вже давно ніхто такого не вчить.
Цитата Я просто не уявляю собі як пережити ,коли ти свідомо покалічиш чи вбєш своїми руками здорову дитину.
Так само як і не врятувати, коли могла б. Тим більше, що сама пишеш, що не вникала. Від сказу теж не поведеш щеплювати, якщо якийсь скажений їжак вкусить? А правець? В тебе ж донька росте, про наслідки краснухи в вагітних не цікавилась? А з краснухою скоро буде уйма через відмову від щеплень. Я своїх усіх щепила , навіть самостійно добавила вакцинацію від гемофільної інфекції (менінгіту) ще до того, як вона стала обов"язковою, правда вакцини купувала самостійно після неодноразових і тривалих консультацій з неонатологами і педіатрами. Сама контролювала стан дитини до і після щеплення. Жодного разу не мала навіть реакцій в межах норми.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
lesjok (13.10.2013), riznyk (13.10.2013), SNIZHOK (15.10.2013), Джалка (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 15:20 #2283721   #32
mr.psiho
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Доктор Ендрю Уейкфілд , організатор того "злощасного" дослідження звинувачений у Великобританії, і не тільки, у фальсифікації данних і шахрайстві. Йому було вигідно поширення інформації про з"язок вакцини КПК і аутизму.http://www.golos-ameriki.ru/content/...89/192063.html
Варто дочитати ту новину до кінця: "Поэтому утверждать, что связи нет, пока нельзя." Що означає - що це нічого не означає. Але говорять багато і серйозно на цю тему.

Але давайте до вакцин повернемось.
Візьмемо для прикладу вакцину Пентаксим. У її складі є такі явно не безпечні речовини: алюминия гидроксид, формальдегид (це 100% небезпечна речовина!), феноксиэтанол. Останнє це консервант, тобто якраз те, від чого всі так ретельно намагаються вберегтись у продуктах харчування. Але подумайте, то ж разом з продуктами харчування, які входять у організм природнім шляхом і організм має хоч якийсь захист від тих консервантів. А тут – консервант в уколі і прямо у м’яз!! Ну а перша речовина – алюмінія гідроксид – це адь’ювант, простіше: речовина, що “тримає” на собі антиген. Алюміній дуже шкідливий для здоров’я людини, він нейротоксичний.
Пентаксим особливо "радять" у наших дитячих поліклініках.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Так само як і не врятувати, коли могла б.
Врятувати від чого? Це ж смішно! Навкруги мільйони мікробів. Ти прямо зараз можеш врятувати когось запхнувши у стерилізований бокс (бо хто його знає, що можна підчепити..) - то чому ж цього не робиш?

Ще. Вакцина це не ліки. Не вакцинована людина не є хворою. Якщо послуговуватись принципом "не нашкодь" (саме цей є головним принципом медиків, ну або має бути), то вводити у здорове тіло людини токсичну речовину, яка ще й містить "напівдохлі віруси" (якщо простіше висловлюватись), та ще й у неприродний спосіб (чи хтось бачив щоб, наприклад, грипом заражались через м'язи ноги/руки??) та ще й без жодних гарантій що не буде негативних наслідків - то це явно не те, що слід робити. Це кардинально протилежне!

Востаннє редагував mr.psiho: 13.10.2013 о 15:20. Причина: Пізніше додано
mr.psiho зараз поза форумом  
Подякували 3:
ANRY (15.10.2013), Dimas_01 (13.10.2013), Ingenue (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 15:21 #2283729   #33
Coffe1989
Учасник
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
По сути прививочная индустрия глубоко аморальна и приносит прибыль фармацевтическим корпорациям . Прививки ослабляют не только имунитет, но и качества лидера будущей личности, после прививки люди более склонны к влиянию из вне и ослаблению воли к сопротивлению внешним влияниям, что непозволительно монархам
Ти у нас самий розумний імунолог?))) Напевно вітрянкою перехворіти в дитинстві чим з наслідками в дорослому віці
Coffe1989 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 15:48 #2283747   #34
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис

Так само як і не врятувати, коли могла б.
Врятувати-це коли щось вже сталось, а запобігти це коли щось напевно може статись.
Я завжди вірю в краще і налаштовую себе на позитив.Якщо щось не відбувається, так як планую, то вмію, вчусь це приймати.Питання ризиків від того коли дитина привита і непривита досить спірне, я досі на свої очі бачила наслідки від першого і ніколи від другого.тим більше, що прививка всеодно не дає ніяких гарантій і100% захисту.Тому я схиляюсь до того, що Бог нас стврив без тої зарази , значить заражатись нею навмисно не варто.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 15:55 #2283752   #35
апельсин
 
Аватар для апельсин
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

[QUOTE=Іра;2283718]??? Вже давно ніхто такого не вчить.
Та чогож не вчать, мені що в роддомі, що дільнича лікарка постійно до року вчила що треба в кипяченій і охолодженій воді купати і що воду для пиття купляти лише дитячу і в аптеці.....чесно кажучи для мене це маразм.
До 3 міс кипятили воду, а потім з крану набирали, а пити в мене дитина почала десь в 7-8 міс, і звичайну джерельну кипячену воду.

За прививки, то рахую що вони потрібні лише декілька основних, але при умові повного медичного огляду і контролю після прививки, чого в нас нажаль немає. ІМХО
апельсин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 15:55 #2283753   #36
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від mr.psiho Переглянути допис
Варто дочитати ту новину до кінця: "Поэтому утверждать, что связи нет, пока нельзя." Що означає - що це нічого не означає. Але говорять багато і серйозно на цю тему.
А поки нема підстав стверджувати ні одне ні друге, антипрививочна компанія в США набрала таких масштабів, що захворюваність віспою зросла в 4 рази.

Цитата Але давайте до вакцин повернемось.
Пентаксим особливо "радять" у наших дитячих поліклініках.
Пентаксином не колола дітей. Не звикла довіряти , особливо лікарям, особливо коли йдеться про моїй дітей.
А врешті давай глянем на той алюміній в пентаксині, вірніше не алюміній, а гідроксид алюмінію ( 0,3 мг в вакцині) і подивись скільки того гідроксиду в шампунях, зубних пастах, косметиці, чистий гідроксид алюмінію - відмінний засіб для боротби з печією http://www.medicinform.net/spravka/j/j16.htm тільки це не усі знають і користуються цим же препаратом тільки по завищеній ціні і з рекламною назвою Алмагель.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:04 #2283759   #37
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис

Пентаксином не колола дітей. Не звикла довіряти , особливо лікарям, особливо коли йдеться про моїй дітей.
.
Ну тоді робити щеплення своїм дітям можна тільки тобі.Бо переважно батьки це роблять тільки тому, що довіряють лікарям, не вникаючи в нюанси, без того , щоб вивчати всі за і проти, бо ті хто вивчають, зазвичай відмовляються.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:07 #2283761   #38
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від апельсин Переглянути допис
Та чогож не вчать, мені що в роддомі, що дільнича лікарка постійно до року вчила що треба в кипяченій і охолодженій воді купати і що воду для пиття купляти лише дитячу і в аптеці.....чесно кажучи для мене це маразм.
Тобі попались ще допотопні лікарки. В мене останнього разу в пологовому була приблизно така: " Перша дитина в сім"ї: пляшечки стерелізуєм, все прасуєм і кип"ятимо, кіт з псом переїхали до мами. Друга дитина: все просто миєм, пса з котом повернули, слідкуєм щоб дитина не їла з псячої миски, третя дитина: пляшечки - то вибади, кіт з псом пильнують свою жратву самі."
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (13.10.2013), riznyk (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:16 #2283765   #39
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

http://www.privivok.net.ua/book/export/html/415
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dwd (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 16:17 #2283766   #40
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я завжди вірю в краще і налаштовую себе на позитив.Якщо щось не відбувається, так як планую, то вмію, вчусь це приймати.
Це безумовно безцінна риса. А що ти скажеш про вірогідність, в майбутньому, інфікування краснухою твоєї вагітної доньки ? Через масову відмову від вакцинації епідемія краснухи не за горами. http://www.malecha.org.ua/portal/ind...-22-09-56.html
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:30.