Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.01.2012, 20:25 #1844175   #401
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Ти вважаєш що споєні і обкурені діти 15-16 років розуміють в той момент що таке "згода"? В той момент вони би віддались ослу і коню, лиш би у очах одноліток виглядати крутими. А потім батькам витрачати тисячі гривень на лікування торчів. Не кажу вже про моральну і пропагандиську сторону цього всього.
Іноземці ж не винні що ця школота зацікавлена спробувати що таке секс не буде іноземців нічого тут не зміниться..


Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
І обмежити їх кількість тобто вїзд сюди і візову політику зробити менш досяжною правда то вже до наших представників олімпу треба говорити , а не до простих смертних.
Мені цікаво чому ти всетаки цікавишся як позбутися іноземців, хіба в тебе були якісь проблеми з ними?

Востаннє редагував Thunderbolt: 08.01.2012 о 20:32.
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 20:44 #1844187   #402
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

http://www.youtube.com/watch?feature...v=bRGuSu3Snhc#!

Согласно опубликованному норвежской полицией докладу, каждое раскрытое изнасилование в стране в 2010 году было совершено иммигрантом из мусульманских стран.

Всего в 2010 году было совершено 186 изнасилований. В наиболее тяжкую категорию, изнасилование при отягчающих обстоятельствах, попали 86 преступлений. 83 из них раскрыты. Во всех случаях насильником являлся «мужчина восточной наружности» — эвфемизм, с помощью которого описывают мусульманских иммигрантов.

В интервью с телеканалом NRK1 20-летняя жертва изнасилования пакистанцем рассказывает, что её мучитель заявил, что у него есть «право» делать с ней всё, что ему вздумается, и что это право дано ему «его религией».

Жертвами изнасилований становятся исключительно этнические норвежки, сообщает MIGNews, хотя это, безусловно, неправда: следует читать «только норвежки обращаются по этому поводу в полицию».

Публикация доклада вызвала — ну, кто бы сомневался — волну возмущения в левой норвежской прессе. Политики и министры заявили, что публикация доклада — внимание! — «служит интересам Израиля, поскольку» — внимание! — «рисует ислам в чёрном свете и косвенно оправдывает оккупацию палестинских территорий».

Министр юстиции Норвегии защитил публикацию доклада, но добавил, что «Израиль должен быть очень доволен, услышав об этом».

Не скажу за весь Израиль (тем более, я не израильтянин), но лично я никаких поводов для радости не вижу. Во-первых, нормальный человек, сколь бы глубоко оскорблённым себя не чувствовал — а у израильтян после заявления норвежского министра есть все основания чувствовать себя оскорблёнными самым возмутительным образом — не может радоваться чужому горю. Скажу больше: я лично не обрадовался бы, если бы мусульманское отребье изнасиловало не пару сотен норвежек, а одного-единственного норвежца — министра юстиции. Знаете, изнасилование — это не то событие, которому можно радоваться. «Не делай другому того, чего не желаешь себе» — таков, как известно любому нормальному человеку, категорический императив цивилизации. Но, вероятно, норвежский министр юстиции не совсем нормален, окончательно свихнувшись на почве юдофобии, и тут норвежцам можно снова только посочувствовать.

На фоне всяких других изрядно доставляющих новостей, вроде вот этой — Литва требует экстрадиции израильтян, воевавших с прибалтийскими эсэсовцами — можно заключить, что самая настоящая эпидемия сумасшествия, густо замешанного на жидоморстве и стокгольмском синдроме, шагает по Европе.

http://gabblgob.livejournal.com/
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sviatiko (30.12.2013), timka.org (16.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 22:00 #1844244   #403
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
http://www.youtube.com/watch?feature...v=bRGuSu3Snhc#!

Согласно опубликованному норвежской полицией докладу, каждое раскрытое изнасилование в стране в 2010 году было совершено иммигрантом из мусульманских стран.

Всего в 2010 году было совершено 186 изнасилований. В наиболее тяжкую категорию, изнасилование при отягчающих обстоятельствах, попали 86 преступлений. 83 из них раскрыты. Во всех случаях насильником являлся «мужчина восточной наружности» — эвфемизм, с помощью которого описывают мусульманских иммигрантов.

В интервью с телеканалом NRK1 20-летняя жертва изнасилования пакистанцем рассказывает, что её мучитель заявил, что у него есть «право» делать с ней всё, что ему вздумается, и что это право дано ему «его религией».

Жертвами изнасилований становятся исключительно этнические норвежки, сообщает MIGNews, хотя это, безусловно, неправда: следует читать «только норвежки обращаются по этому поводу в полицию».

Публикация доклада вызвала — ну, кто бы сомневался — волну возмущения в левой норвежской прессе. Политики и министры заявили, что публикация доклада — внимание! — «служит интересам Израиля, поскольку» — внимание! — «рисует ислам в чёрном свете и косвенно оправдывает оккупацию палестинских территорий».

Министр юстиции Норвегии защитил публикацию доклада, но добавил, что «Израиль должен быть очень доволен, услышав об этом».

Не скажу за весь Израиль (тем более, я не израильтянин), но лично я никаких поводов для радости не вижу. Во-первых, нормальный человек, сколь бы глубоко оскорблённым себя не чувствовал — а у израильтян после заявления норвежского министра есть все основания чувствовать себя оскорблёнными самым возмутительным образом — не может радоваться чужому горю. Скажу больше: я лично не обрадовался бы, если бы мусульманское отребье изнасиловало не пару сотен норвежек, а одного-единственного норвежца — министра юстиции. Знаете, изнасилование — это не то событие, которому можно радоваться. «Не делай другому того, чего не желаешь себе» — таков, как известно любому нормальному человеку, категорический императив цивилизации. Но, вероятно, норвежский министр юстиции не совсем нормален, окончательно свихнувшись на почве юдофобии, и тут норвежцам можно снова только посочувствовать.

На фоне всяких других изрядно доставляющих новостей, вроде вот этой — Литва требует экстрадиции израильтян, воевавших с прибалтийскими эсэсовцами — можно заключить, что самая настоящая эпидемия сумасшествия, густо замешанного на жидоморстве и стокгольмском синдроме, шагает по Европе.

http://gabblgob.livejournal.com/
Мабуть там не все так просто.. Думаю - все це являється продовженням даної теми:http://www.liveinternet.ru/users/2503040/post177042312/
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2012, 08:28 #1844347   #404
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та я какбе не цураюся. Просто свій народ там був такий що краще вже було під місцеве бидло косити. Нашу Рашу серії про відпочинок в Туреччині дивився? Ото воно

Маєш на увазі пики товкти? Ну так це легко, чьо. Правда нігерів чим раз більше і вони чим раз габаритніші
Візи обмежувати нема смислу, вони тут не лишаться ібо холодно. Просто вести себе нормально. Наприклад приходить нігер у Вєгас Бомбу і що він там бачить? Вони ж то не в курсі що нам можна бикувати а їм нє, бо хто їм має це пояснити?
оригінально вдавати місцевого бидлана це краще чим бути українцем ? незнаю де ти там був і кого ти там з наших бачив в мене є багато знайомих та друзів які взагалі відколи в канаді та сша непють взагалі алкоголю і не вживають наркоти хоча можливостей є багато , але при тому не косять під "когось" , а є собою.

П.С. Та і чого бити просто до негрів ,а особливо до арабів прості слова не доходять тоді , що робити ? Висновок треба дати зрозуміти так , щоб до них дойшло ?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Іноземці ж не винні що ця школота зацікавлена спробувати що таке секс не буде іноземців нічого тут не зміниться..



Мені цікаво чому ти всетаки цікавишся як позбутися іноземців, хіба в тебе були якісь проблеми з ними?
та не всіх. Тих хто тихенько тут сидить відівчиться і собі їде в свою Кенію чи камбоджу то хай собі будуть. А ті хто сюди приїхав і бикує і веде себе так , як в себе вдома . Як писав різник : "гопніки порівняно з ними немовлята" то мені , що їм коровай дарувати і кланятися ? хе хе )

п.с. як в тій приказці : "до собаки по собачому"

Востаннє редагував Distemper: 09.01.2012 о 08:28. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (09.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 03:15 #1844919   #405
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
оригінально вдавати місцевого бидлана це краще чим бути українцем ? незнаю де ти там був і кого ти там з наших бачив в мене є багато знайомих та друзів які взагалі відколи в канаді та сша непють взагалі алкоголю і не вживають наркоти хоча можливостей є багато , але при тому не косять під "когось" , а є собою.
Ну, почнем із того що нікого не вдавав, просто старався злитися із масою місцевих, хто вони і що дізнався пізніше. І ці місцеві, що характерно, жодного разу не зробил спробили мене кинути на гроші, чи щось подібне, хоча легко могли. А от наші, точніше наш, на другий день таку спробу зробив.
Для мене приналежність до якоїсь національності не означає автоматичну повагу, як і не означає автоматичну зневагу тільки за цією ознакою. Іншими словами сказати що всі українці цяці а всі негри - каки це дурість і недалекоглядність.
Не знаю де ти був і що бачив, але я особисто наших за кордоном стараюся обходити стороною і без потреби не світитися.
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
П.С. Та і чого бити просто до негрів ,а особливо до арабів прості слова не доходять тоді , що робити ? Висновок треба дати зрозуміти так , щоб до них дойшло ?
А ти простими словами пробував?
Що ти їм збираєшся пояснювати мені взагалі незрозуміло. От іде по дорозі негр, ти до нього підходиш і кажеш... що?
 
Подякував(ла):
VT (10.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 06:54 #1844925   #406
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну, почнем із того що нікого не вдавав, просто старався злитися із масою місцевих, хто вони і що дізнався пізніше. І ці місцеві, що характерно, жодного разу не зробил спробили мене кинути на гроші, чи щось подібне, хоча легко могли. А от наші, точніше наш, на другий день таку спробу зробив.
Для мене приналежність до якоїсь національності не означає автоматичну повагу, як і не означає автоматичну зневагу тільки за цією ознакою. Іншими словами сказати що всі українці цяці а всі негри - каки це дурість і недалекоглядність.
Не знаю де ти був і що бачив, але я особисто наших за кордоном стараюся обходити стороною і без потреби не світитися.

А ти простими словами пробував?
Що ти їм збираєшся пояснювати мені взагалі незрозуміло. От іде по дорозі негр, ти до нього підходиш і кажеш... що?
Цитата А ти простими словами пробував?
так.

Цитата От іде по дорозі негр, ти до нього підходиш і кажеш.
тим , що він просто йде по дорозі і нічого нікому не заважає то нічого не кажу , але коли до мене в орнаві на другому поверсі ну там така тіпа кафешка змішаан з пивною підсідає дівчина і каже : "вибач можна я біля тебе посижу бо до мене вон ті два араба нагло словесно пристають" то тоді стараюсь не мовчати )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 07:53 #1844932   #407
dionisss
Учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Вставлю і я своїх пару копійок.

В принципі я не расист, і проти негрів нічого не маю, серед них є теж багато адекватних і нормальних людей. Я навіть скажу що сам не проти "в шоколадку потикати" раді екзотики.

Але мене бісять деякі осибі які нагло ебе поводяться і демонструють свою псевдокрутізну. Але такі і серед білих зустрічаються.

На рахунок того що писав шановний гсв, про своїх сусідів-негрів, які кожного тижня водять нових сикух і рвуть целки малолеткам. По-перше в цьому вина самих малолеток а скоріше їх батьків, оскільки нормальні батьки мали б контролювати де їх чадо пропадає.
По-друге, шановний гсв, якщо він реально знає і бачить малолеток в гостях у цих негрів, як законопослушний громадянин, мав би проявити свою громадянську свідомість і повідомити в органи про ці факти. У нас ще ніхто не відміняв ст.156 ккУ Розбещення неповнолітніх

dionisss зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dozent (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 08:09 #1844943   #408
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
Вставлю і я своїх пару копійок.

В принципі я не расист, і проти негрів нічого не маю, серед них є теж багато адекватних і нормальних людей. Я навіть скажу що сам не проти "в шоколадку потикати" раді екзотики.

Але мене бісять деякі осибі які нагло ебе поводяться і демонструють свою псевдокрутізну. Але такі і серед білих зустрічаються.

На рахунок того що писав шановний гсв, про своїх сусідів-негрів, які кожного тижня водять нових сикух і рвуть целки малолеткам. По-перше в цьому вина самих малолеток а скоріше їх батьків, оскільки нормальні батьки мали б контролювати де їх чадо пропадає.
По-друге, шановний гсв, якщо він реально знає і бачить малолеток в гостях у цих негрів, як законопослушний громадянин, мав би проявити свою громадянську свідомість і повідомити в органи про ці факти. У нас ще ніхто не відміняв ст.156 ккУ Розбещення неповнолітніх

Цитата У нас ще ніхто не відміняв ст.156 ккУ Розбещення неповнолітніх
Українцям це повішати без проблем , а от їм ніфіга ти не припишеш )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 10:19 #1845036   #409
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
На рахунок того що писав шановний гсв, про своїх сусідів-негрів, які кожного тижня водять нових сикух і рвуть целки малолеткам. По-перше в цьому вина самих малолеток а скоріше їх батьків, оскільки нормальні батьки мали б контролювати де їх чадо пропадає.
Я вже казав, що це дітки таких батьків, які участі у вихованні особливо не беруть (батьки за кордоном, а тут їх "виховують" бабусі з дідусями).

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
По-друге, шановний гсв, якщо він реально знає і бачить малолеток в гостях у цих негрів, як законопослушний громадянин, мав би проявити свою громадянську свідомість і повідомити в органи про ці факти. У нас ще ніхто не відміняв ст.156 ккУ Розбещення неповнолітніх
Кілька разів викликав міліцію до них по різних причинах. 100-200 дол. хабара і ніхто нікого вже не розбещує. Але навіть це їх досить дисциплінувало.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2012, 12:35 #1845125   #410
dionisss
Учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Українцям це повішати без проблем , а от їм ніфіга ти не припишеш )
ну не факт. Пофіг що він громадянин якоїсь там бананової республіки а не України. Він живе на даний момент в Україні і має виконувати закони України. І якщо створить правопорушення має відповідати по законах тої країни, де живе в даний момент.

Тільки от біда якраз в тому, як писав гсв, 100-200 дол. хабара і ти законопуслушний громадянин, а верблюдом зробили алкаша Петю з сусіднього підїзду.
dionisss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2012, 03:53 #1845566   #411
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
ну не факт. Пофіг що він громадянин якоїсь там бананової республіки а не України. Він живе на даний момент в Україні і має виконувати закони України. І якщо створить правопорушення має відповідати по законах тої країни, де живе в даний момент.

Тільки от біда якраз в тому, як писав гсв, 100-200 дол. хабара і ти законопуслушний громадянин, а верблюдом зробили алкаша Петю з сусіднього підїзду.
ой чувак не тобі мені втиратию хочещ досліду побий негра юуде не "побітова бійка" і чуть тоть тобі не фашизм припинять. А будуть вони провокаторами бійки то все спишуть на тупу просту побуйтову бійку
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2012, 11:30 #1845704   #412
Soubmarine
Учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Всі пишуть мудро і розумно по даній темі... Прикол в тому.... шо достатньо один раз зустріти галімого чорного бика і всьо. Стереотип складається на повну. Як на мене в більшості випадків ненависть до таких осіб проявляється попросту від заздрощів. Ну, наприклад, прийшли ви в клуб, цепанути тьолочєк......в кармані 100 - 200 грн. Впринципі достатньо, шоб напитись самому, але недостатньо, шоб набухати і себе і бабу.А "Шоколадний заєць" прийде і буде мати 200 баксів.Шанси нерівні....
2. Читав тут пост в темі. там шось йшлося про те, "я ніколи не зверну увагу на дівчат, які звертають увагу на негрів" Круть. Оце респект. Поважаю!
3. Був знайомий з дівчатами, які просто тащились від негрів і арабів. Перше, шо приваблює їх - провірити чи реально піся в негрів більша, ніж в українців. Сам особисто чув неодноразово від дівчат. (робим зразу висновок про тих людей,які ведуться на негрів)
4. Не всі люди однакові. В мене кілька знайомих є афроамериканців - реально крутих чуваків, з якими і випити можна і поговорити, і ніколи ніяких понтів і немає тих галімих бичих звичок. В більшості афро самі виноваті. Наші стереотипи формуються і по кліпах тих дибільних гангста реп і всі приколи купа голих тьолок, наркота, дорогі тачки і тп.
Soubmarine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2012, 12:28 #1845744   #413
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Є такий момент, нас як правило найбільше дратують в інших людях ті звички які не подобаються нам в нас самих

Маючи нагоду спостерігати і за українцями і за вихідцями з африки в нерідній для них країні, помітив що вони дуже схожі багато в чому. Манера одягатись, машини, відношення до жінок і інших людей, ходіння в церкву, хитрожопість і тп
Українець швидше найде мову з нігерійцем ніж з тим же британцем (коли інколи забуває що вони чорні)

Та навіть тут почитати, що не подобається багатьом тернополянам?
Що "не з нашого села", а бикує як місцевий, що має більше грошей і потіснив на ринку знімання дівок і тп
VT зараз поза форумом  
Подякували 3:
gsv (12.01.2012), Пантера (12.01.2012), Jane Doe (12.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2012, 01:46 #1846120   #414
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
тим , що він просто йде по дорозі і нічого нікому не заважає то нічого не кажу , але коли до мене в орнаві на другому поверсі ну там така тіпа кафешка змішаан з пивною підсідає дівчина і каже : "вибач можна я біля тебе посижу бо до мене вон ті два араба нагло словесно пристають" то тоді стараюсь не мовчати )
Ідеш нагло словесно присавати до арабів?
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Кілька разів викликав міліцію до них по різних причинах. 100-200 дол. хабара і ніхто нікого вже не розбещує. Але навіть це їх досить дисциплінувало.
Ай мєнти молодці. Теж неграми виявилися?
Звісно тепер ніхто міліцію боятися не буде, бо будуть знати що можна відкупитися, і тепер вони якраз і почнуть себе поводити більш розкуто, ібо ніхто не поважає продажних людей, навіть негри.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2012, 02:04 #1846122   #415
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ай мєнти молодці. Теж неграми виявилися?
Звісно тепер ніхто міліцію боятися не буде, бо будуть знати що можна відкупитися, і тепер вони якраз і почнуть себе поводити більш розкуто, ібо ніхто не поважає продажних людей, навіть негри.
З негрів окремий тариф. Якщо нашим за дібош вночі треба заплатити 100-200 гривень, то неграм то саме але в доларах.

Але справа тут не в тому. Є якесь досить серйозне лоббі-покровительство негрів. Десь пів року тому в сусідньому під"їзді в 3-кімнатній квартирі жило 30 негрів. Сусіди замучились жалітись, але якось вже приїхали мєнти, почали розганяти їх і перевіряти документи. Почалось реальне шоу, негри мєнтів обкладали такими х%%и, а ті дивились і вдавали що нічого не розуміють. Я кажу - хлопці, якщо би це були наші, зараз приїхали би ППС, роздали на місці, запакували, роздали у відділку і на 15 суток ще би посадили. Відповідь феноменальна - ну вони ж зараз будуть писати в генпрокуратуру і консульство... Тобто, наші люди є бидлом, з яким можна зробити все що завгодно, а негри - люди, з якими треба поводитись як штатах чи європі. Але напрошується питання - чому наші люди не пишуть в генпрокуратуру, а тихенько коряться безчинству?
Тому чергова група дуже тішиться якщо негри пропонують хабаря і тихенько все зам"яти, бо інакше можна немати нічого взагалі і лише пальчиком (но-но-но) їх посварити що вони шумлять.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
saymon (12.01.2012), VT (12.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2012, 02:34 #1846125   #416
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
З негрів окремий тариф. Якщо нашим за дібош вночі треба заплатити 100-200 гривень, то неграм то саме але в доларах.

Але справа тут не в тому. Є якесь досить серйозне лоббі-покровительство негрів. Десь пів року тому в сусідньому під"їзді в 3-кімнатній квартирі жило 30 негрів. Сусіди замучились жалітись, але якось вже приїхали мєнти, почали розганяти їх і перевіряти документи. Почалось реальне шоу, негри мєнтів обкладали такими х%%и, а ті дивились і вдавали що нічого не розуміють. Я кажу - хлопці, якщо би це були наші, зараз приїхали би ППС, роздали на місці, запакували, роздали у відділку і на 15 суток ще би посадили. Відповідь феноменальна - ну вони ж зараз будуть писати в генпрокуратуру і консульство... Тобто, наші люди є бидлом, з яким можна зробити все що завгодно, а негри - люди, з якими треба поводитись як штатах чи європі. Але напрошується питання - чому наші люди не пишуть в генпрокуратуру, а тихенько коряться безчинству?
Тому чергова група дуже тішиться якщо негри пропонують хабаря і тихенько все зам"яти, бо інакше можна немати нічого взагалі і лише пальчиком (но-но-но) їх посварити що вони шумлять.
ну от власне. Міліціянти похребі надавати бояться того треба таких людей яким гепрокуртура побарабану тобто сторонніх від силових структур представників.

п.с. я не сторонник фашизмо-нацизмів , але за рівноправіє для всіх. Якщо вони тут себе так поводять то заслуговують на таке саме ставлення зі сторони громадян до них і тимбільше негоже поводитися в гостях більш розкованіше чим в себе вдома.

п.п.с Саймон не забудь мене процитувати і щось написати в свому ліберал-пацифістичному стилі )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2012, 11:09 #1846276   #417
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну от власне. Міліціянти похребі надавати бояться того треба таких людей яким гепрокуртура побарабану тобто сторонніх від силових структур представників.

п.с. я не сторонник фашизмо-нацизмів , але за рівноправіє для всіх. Якщо вони тут себе так поводять то заслуговують на таке саме ставлення зі сторони громадян до них і тимбільше негоже поводитися в гостях більш розкованіше чим в себе вдома.
Якийсь дивний висновок, з серії якщо в мене здохла корова, то було б добре щоб і у сусіда здохла
А чому не пробувати по іншому, викликати міліцію при будь-яких порушеннях, писати в прокуратуру і тп
В них не надовго вистачить по 100 баксів за кожен виклик платити, гроші швидко вчать. Писанина ж трохи вчить нашу доблесну міліцію. Моментальних ефектів не буде, але вода камінь точить.
Я також за рівноправіє для всіх, кожен має право вимагати однакового ставлення до себе незалежно від того білий він чи чорний.
Та і тобі потрібна міліція, яка тобі по хребту може надавати і нічого їм не буде? Чи не краще пробувати її поміняти?
Навіщо кидати зусилля на погіршення країни, якщо їх можна потратити на покращення?
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (12.01.2012), saymon (12.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2012, 17:07 #1846513   #418
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Відповідь феноменальна - ну вони ж зараз будуть писати в генпрокуратуру і консульство...
Спробую тебе здивувати - вони нагло брешуть. Просто з іноземцями більше паперової тяганини, а так взяв 100 баксів і нема проблем.
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну от власне. Міліціянти похребі надавати бояться того треба таких людей яким гепрокуртура побарабану тобто сторонніх від силових структур представників.
Не боїться, а не хоче. Не можна бити корову, яку доїш.
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
п.с. я не сторонник фашизмо-нацизмів , але за рівноправіє для всіх. Якщо вони тут себе так поводять то заслуговують на таке саме ставлення зі сторони громадян до них і тимбільше негоже поводитися в гостях більш розкованіше чим в себе вдома.
Що ти розумієш під терміном "розкованіше"? Яим вимірюєш розкованість? Де можна побачити шкалу розкованості, та гранично допустимі норми розкованості для негрів, білих і для мене особисто? А якщо араб отримує українське громадянство, границі його розкованості збільшуються?
Вдумайся що ти пишеш, це ж маячня
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
п.п.с Саймон не забудь мене процитувати і щось написати в свому ліберал-пацифістичному стилі )
Ну, ти теж не забуть мене процитувати і навішати ярлики якогось громадського руху чи політичних поглядів
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2012, 23:35 #1846770   #419
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
Це що ж получається?! Га?
Дівчина САМА, в ПИВНУШЦІ, можна сказати, культурно відпочиває, а вони до неї словесно пристають! От нахаби


А негр - такий самий як і Ви, не расист, і теж не проти в якусь білу "зефирку" потикати раді екзотики ))
ну судячи з твого допису тобі мажна і нічого не пояснювати , як впринципі і не реагувати на твої пости...


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Спробую тебе здивувати - вони нагло брешуть. Просто з іноземцями більше паперової тяганини, а так взяв 100 баксів і нема проблем.

Не боїться, а не хоче. Не можна бити корову, яку доїш.

Що ти розумієш під терміном "розкованіше"? Яим вимірюєш розкованість? Де можна побачити шкалу розкованості, та гранично допустимі норми розкованості для негрів, білих і для мене особисто? А якщо араб отримує українське громадянство, границі його розкованості збільшуються?
Вдумайся що ти пишеш, це ж маячня

Ну, ти теж не забуть мене процитувати і навішати ярлики якогось громадського руху чи політичних поглядів

Що я роумію під терміном розкованіше ? Саймон , а що ти розумієш під цим терміном ? Ну ти ж наче не є тупий чувак якому треба все по полкам розтолкмачувати . Що можна розуміти коли людина поводить себе розкутіше чим в себе вдома ? Чи мені тобі треба наукову формулу вивести :

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Якийсь дивний висновок, з серії якщо в мене здохла корова, то було б добре щоб і у сусіда здохла
А чому не пробувати по іншому, викликати міліцію при будь-яких порушеннях, писати в прокуратуру і тп
В них не надовго вистачить по 100 баксів за кожен виклик платити, гроші швидко вчать. Писанина ж трохи вчить нашу доблесну міліцію. Моментальних ефектів не буде, але вода камінь точить.
Я також за рівноправіє для всіх, кожен має право вимагати однакового ставлення до себе незалежно від того білий він чи чорний.
Та і тобі потрібна міліція, яка тобі по хребту може надавати і нічого їм не буде? Чи не краще пробувати її поміняти?
Навіщо кидати зусилля на погіршення країни, якщо їх можна потратити на покращення?
Я запитаю із звороттнього. Від питання : " Чому ж ? " Я навідміну від декго не лише робив це словами. "А чому ж ви цього не зробите ? "

Востаннє редагував Distemper: 12.01.2012 о 23:35. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2012, 21:19 #1848413   #420
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми


бамп
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (17.01.2012), saymon (17.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:56.