Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2012, 16:48 #1991663   #141
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Аналогічний благодійний розпродаж дитячих речей, хто має бажання може долучатись до теми своїм крамом http://forum.te.ua/showthread.php?p=1991662#post1991662

Сума зібраних на нинішній день коштів 4 467 грн решта без змін.

Розбита скринька піддалась реставрації і тепер міцніша ніж була. Ото ж є дві вільних скриньки.

Єдине видання, яке про нас не забуває http://ltdaily.info/uncategorized/zb...kohraf-tryvaje

Востаннє редагував Іра: 16.07.2012 о 21:37.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 18:55 #1992605   #142
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Бачу , що потічок фінансових форумних внесків пересох, тому проситиму вас долучитися всім тим, що залишилось: розум, честь і совість фантазія, креативність, вільний час. Треба вирішити декілька завданнь:

1. Потрібна велика благодійна скринька з прозорого акрилу 5мм товщини, яка стоятиме в найбільш прохідному місці Подолян. Велика в розумних межах: достатньо велика, щоб її розміри вражали, але одночасно щоб і не заважали кидати гроші. Витрати на виготовлення профінансую.

2. З наявного полістиролу вирізати і спробувати виготовити стандартну скриньку власного виробництва. Маю надію, що aleko2007 не відмовиться довести цю справу до кінця. ( про витрати повідомиш - я компенсую)

3."Хмільне щастя" з апаратурою та рекламою в нашому розпорядженні. Треба організувати благодійний концерт \ концерти, аукціон\аукціони.
а) В цьому я повний нуль: я і музика живем на різних планетах. Отже мені потрібні: явки, паролі, адреса пропозиції по жанрах, групах, виконавцях, бажано разом з контактами, незалежно якого маштабу. Від весільних музик ( тих, що грали в Паві на цих вихідних не пропонувати) до Мадонни. Бажана протекція, допомога чи водка для убалтування звізди з вашого боку.
б) Ідеї лотів для аукціону. Вони повинні бути цікаві, кашпо з макраме і випалені картинки відміняються.

4. На суботу - неділю потрібні волонтери для збору коштів в мобільні скриньки. Робота в парі по 2 год.

В даний момент на збір коштів працюють скриньки:
1. Гаї Великі продовольчий магазин
2.Центр реабілітації дітей-інвалідів на Федьковича
3. Театральний майдан , дитячий лабіринт
4.Злуки 37 "Наш магазин"
5. В. Великого 1 "Мандарин"
6 і 7 Дві каси Сільпо Подоляни

8 і 9 вільні мобільні скриньки

Зібрані кошти станом на 17.07 2012 4 517 грн

Нагадую: потрібна сума - 20 000 грн
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 19:36 #1992634   #143
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
) Ідеї лотів для аукціону. Вони повинні бути цікаві, кашпо з макраме і випалені картинки відміняються.
я би запропонував підключити Тернопільських фотографів, аукціон з продажу картни-фотографій ... це і їм буде вигідно і думаю найдуться люди я захочуть придбати кілька робіт ... я би точно придбав.
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (17.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 19:36 #1992636   #144
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
4. На суботу - неділю потрібні волонтери для збору коштів в мобільні скриньки. Робота в парі по 2 год.



Нагадую: потрібна сума - 20 000 грн
хто зі мною в парі піде збирати гроші?
voska зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (17.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 21:53 #1992717   #145
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
я би запропонував підключити Тернопільських фотографів, аукціон з продажу картни-фотографій ... це і їм буде вигідно і думаю найдуться люди я захочуть придбати кілька робіт ... я би точно придбав.
Контакти? Де вони тусуються? Чи є в них хтось головний, який би їх організував? Я думаю, що зможу організувати в Подолянах виставку-продаж.

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
хто зі мною в парі піде збирати гроші?
Якщо в нас будуть такі волонтери, то я місце напарника виставлятиму на аукціон. Отже, в суботу є дві вільні, поки що безкоштовні, волонтерські посади поряд з найвишуканішими трояндами центрового ФФМ Дінарою і Воскою. Хто не знає хто це такі - той прожив своє життя марно.

Може є ще на форумі представники сильної статі, щоб за місце напарниці поряд не соромно було б поборотись?

Додано через 25 хвилин
Щойно двомастами гривнями до нас приєднався riznyk.

Підсумок : Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, Smaila, CorwinAlex, Х термінал Вишнівецького, VT, dango, Demetra, riznyk

Сума : 4 715 грн

Востаннє редагував Іра: 17.07.2012 о 21:53. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 06:37 #1992880   #146
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Контакти? Де вони тусуються? Чи є в них хтось головний, який би їх організував? Я думаю, що зможу організувати в Подолянах виставку-продаж.
в основному все на http://foto.te.ua/
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 07:22 #1992884   #147
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
в основному все на http://foto.te.ua/
Тут на форумі є хлопці з фотоклубу: papawko, Dao
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 22:52 #1993238   #148
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

1.Досягнуті попередні домовленості з гуртами Gunzz Bluezz Band http://vk.com/club2872447 та Сержант блюз http://loc.com.ua/viewpage.php?page_id=5 про проведення 26 липня в четвер благодійного концерту в Хмільному щасті. Вхід 30 грн. Преса, афіші, запрошення ВІПів якраз до того часу організується.

2. Можливо Лолка організує там же форумівку, я спробую її попросити. Але якщо не вийде , то запрошую форумчан на концерт.

3.Тернопільський фотоклуб , можливо, приєднається до концерту благодійним аукціоном своїх робіт.

4. В неділю, в катедрі під час трьох ранішніх служб відбудеться збір пожертв на кардіотокограф. Отець Андрій Романків дав добро.

5. Де волонтери на мобільні скриньки в пару до Воски та Дінари? Ви хочете потім все життя кусати лікті, що упустили такий шанс?

Додано через 8 годин 27 хвилин
Дінарка, Воска! Дайте свої фотки в тему - жвавіше напарники відгукнуться.
Яркоп і містер Дрім! Що там ваші дружини? Відпустите їх в суботу на годинку? Я з усіхніми дітьми можу погуляти за той час.

Востаннє редагував Іра: 18.07.2012 о 22:52. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (18.07.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 23:08 #1993647   #149
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Хочу спробувати одну річ, не так воно може і справі допоможе як вирішить одну моральну дилему. В п'ятницю, суботу та неділю на стадіоні відбувається якийсь глобальний шабаш Свідків. Може то би десь на вході всобачити якусь дебелу скриньку для пожертв? Перевіримо хоча б їхню моральність, а може і пару гривень кинуть. Їх там буде дуже багато, повірте! Люди будуть їхати з всієї області, це 100%. До мене взагалі на мобільний дзвонив пацан якого я років 5 не бачив, запрошував. Ех їхню б організацію та й в правильне русло...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
christina (18.07.2012), kosichkina (18.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 23:28 #1993671   #150
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хочу спробувати одну річ, не так воно може і справі допоможе як вирішить одну моральну дилему.
Це не реально. У свідків існує негласна заборона на безкорисну допомогу та благодійність. Вони існують у свідків у двох варіантах, або потребуючий допомоги брат по вірі, або потенційний новий адепт.
Це я стверджую , як спеціаліст по свідкам з багаторічним досвідом. Сперечатися з ними на тему: " А наведіть хоч один приклад благодійності Ісуса в Біблії" я не маю бажання. Тому питання це закрите і на нього не втрачатиму час.

П.С. Що стосується концерту. Склад поки що міняється : " Сержант карамболь", " Містер Фріман", "Друге дихання".
Ганзи 26 липня зайняті і іншої прийнятної дати поки не пропонують.

П.П.С. Зібрана сума 4 765 грн.

Востаннє редагував Іра: 18.07.2012 о 23:39.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 3:
kosichkina (18.07.2012), riznyk (19.07.2012), Romko_7 (09.08.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 23:45 #1993690   #151
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Ну там ж не тільки Свідки будуть! Щоб Свідком стати потрібно десь з пару років з ними тусуватись, не думаю що ці люди вже повністю втрачені! Та й там якийсь концерт буде, хтось просто по приколу прийде, хтось - всі йдуть і я йду і т.д. Ну як так, декілька тисяч людей і пару сотень не накидають? Завтра поговорю з декількома майже Свідками які мене запрошували і подивлюсь що вони скажуть...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 00:09 #1993716   #152
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну там ж не тільки Свідки будуть! Щоб Свідком стати потрібно десь з пару років з ними тусуватись, не думаю що ці люди вже повністю втрачені! Та й там якийсь концерт буде, хтось просто по приколу прийде, хтось - всі йдуть і я йду і т.д. Ну як так, декілька тисяч людей і пару сотень не накидають? Завтра поговорю з декількома майже Свідками які мене запрошували і подивлюсь що вони скажуть...
Будь-ласка. Я споряджу скриньку і спробуєш походити. Я тобі скажу навіть більше . Під час Євро 2012 по фанзоні ходило декілька скриньок пару годин поспіль для лікування хлопчика (плакати із проханнями про кошти висять в маршрутках, я забула прізвище) 16 тис. гривень. Свідки кидатимуть гроші в скриньку поки будуть вважати її своєю, проходиш рівно доти , поки організатори про тебе не взнають і не попросять згорнути діяльність. Якщо хочеш спробувати - давай.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 00:23 #1993721   #153
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Будь-ласка. Я споряджу скриньку і спробуєш походити. Я тобі скажу навіть більше . Під час Євро 2012 по фанзоні ходило декілька скриньок пару годин поспіль для лікування хлопчика (плакати із проханнями про кошти висять в маршрутках, я забула прізвище) 16 тис. гривень. Свідки кидатимуть гроші в скриньку поки будуть вважати її своєю, проходиш рівно доти , поки організатори про тебе не взнають і не попросять згорнути діяльність. Якщо хочеш спробувати - давай.
Ні я мав на увазі не ходити, просто при вході вчепити. Тоді жоден дозвіл Свідків не потрібний просто спитати когось з відповідальних за це на стадіоні. Таке, кинуть то кинуть, ні то ні. Вважаю що за 3 дні проходження повз цю скриньку не кине навіть гривні якась зовсім байдужа людина...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 00:27 #1993725   #154
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

А Сірий і варяти крім як ХЩ ніхто не розглядав? Так щоб не в Подолянах, в марципані сієста чи ще щось типу немаленького залу?
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 08:46 #1993812   #155
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
А Сірий і варяти крім як ХЩ ніхто не розглядав? Так щоб не в Подолянах, в марципані сієста чи ще щось типу немаленького залу?
Хотіла написати йому в ПП і вияснити про його плани та можливості, відкрила профіль і побачила, що там гроші для Максимчика просять тай збилася з того. Один концерт Вар"ятів повністю покрив би витрати на кардіотокограф тому треба було з червня ставити ставку на них і готувати тільки їхній виступ і під нього збір коштів.А так подивимось що вигорить з нашого концерту та аукціону. Тим більше, що я жодного разу не була в Хмільному Щасті, не чула жодного Тернопільського гурту вживу, тим більше такого, що ще не зазвіздився в столиці, не приймала участі в аукціоні. Чому б і не організувати собі таке задоволеня?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ні я мав на увазі не ходити, просто при вході вчепити. Тоді жоден дозвіл Свідків не потрібний просто спитати когось з відповідальних за це на стадіоні.
Скринька вартує грошей, хтось повинен відповідати за її збереження. Я не можу її покинути на призволяще на три дні без нагляду. Тим більше з пожертвами.

Востаннє редагував Іра: 19.07.2012 о 08:46. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2012, 23:07 #1994654   #156
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Підсумок за 19.07
Анонім на картковий рахунок 50 грн

Сума: 4 815 грн
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (19.07.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 00:20 #1994715   #157
lullaby
Учасник
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Поповнила щойно картку на 20 грн. Не багато, але чим багаті... Останні цифри моєї - 7585. Планую ще на днях задзвонити до вас на рахунок розпродажу дитячих речей. Зоодно можливо і ще одною мисльою поділюсь і допоможу.
lullaby зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (20.07.2012), Іра (20.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 10:42 #1994881   #158
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Інформація щодо збору пожертв в мобільні скриньки:
Збір о 15 год в суботу 21 липня в піцерії Річ за дитячим лабіринтом на театральному майдані. Збір триватиме 2 год.
Є три вільних скриньки і три волонтери Воска, Дінара, bbgon. Для психологічної підтримки та роздачі флаєрів потрібні напарники, зголошуйтесь, приділіть дві год добрій справі.
конт тел 097 38 49 602 Іра.

Додано через 1 годину 0 хвилин
Завтра, о 20 год. вирушає "нічна варта" на збір пожертв , з того самого місця у складі Лолки і Ларочки. Мужчини , невже дівчата самі підуть по вечірньому Тернополю?

Востаннє редагував Іра: 20.07.2012 о 10:42. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 10:57 #1994938   #159
vk1610
 
Аватар для vk1610
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Дівчата, респект!!!

Я б з радістю пішов з Вами, про те завтра не можу( В інші дні - пишіть/дзвоніть!!!
vk1610 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 14:55 #1995187   #160
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата Домашня гра і перший офіційний матч на оновленому стадіоні ФК "Тернопіль" - ФК "Реал-ФАРМ" (м. Южне) відбудеться 29 липня. На вболівальників чекає виступ Дзідзя. Вартість квитків від 10 до 15 гривень. У цю суму входить ціна, як концерту так і матчу, повідомляють організатори.
Якщо хтось зголоситься на наступну неділю зі скриньками на стадіон, то я домовлятимусь з організаторами. Відмічайтесь тут.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:49.