Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Столовки у Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.04.2010, 18:41 #1299580   #41
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Чо ніхто не згадує про Пиріжкову в самому центрі коло магазину Nokia?
Ціну канешно чучуть дорожчі чим в моєму політесі, але і якість не столовки шкільної якоїсь. Всередині не смердить, школота не збиває з ніг як в школі певно, порції хороші, а смак вообще клас. З того що брав, то я люблю поїсти і наїдався таким: Борщ с пампушками 5 грн, порція дуже велика, і на диво смачна, картопля печена по селянкськи 5 грн, то картопля вже не так бистро їде, бо гарячим борщом набиваюсь..і запиваю соком за 2,50. З цін то ще знаю Пельмені, смачні, і велика порція 8 грн, рис там з овочами, засервірований так гарно ще, 5 грн, голубці 7 чи 8 вроді - 3 таких великих, олівє 6 грн, салат з крабами также 6, чай 2,50, гарячий шоклад 4 грн, кава теж 3 чи 4, дуже великий вибір пиріжків. Може ціни чуть вищі ніж в школах, але по смаку, вибору, інтерєру, зручності і затишку, ніяка школа чи деякі столовки в яких був - рядом не стоять.
Інколи в нашу кухню заходив, але шось не дуже прікалує, борщ порція там така велика шо аж з тарілки виливаеться, але юшка якась, яв школі, а не борщ на смак..
SLONRU зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (19.07.2010), Vlodko (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2010, 21:16 #1299745   #42
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Поясни де вона саме знаходиться.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2010, 21:24 #1299755   #43
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Поясни де вона саме знаходиться.
Зліва від мегаспорту вроді.
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vadimko (16.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2010, 09:33 #1300071   #44
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Поясни де вона саме знаходиться.
Або зліва від мегаспорту, там спочатку бар буде їхній, кстаті, часто там щепановського бачив, а ще пару метрів пройти і буде кафе це. а якшо від нокії, то справа, там магазин київстар, і після нього кафе)
SLONRU зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (19.07.2010), Vadimko (17.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 11:28 #1304976   #45
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Столова на Довженка, біля "ТернопільАвто". Кажуть, там нормальні порції, смачно і недорого.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 10:48 #1399247   #46
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

кому впадло ходити і хоче перекусити (недорого), то вам сюда:

Доставка безкоштовна!
Sempron зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
M@sTeRok (21.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 12:36 #1399339   #47
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Чо ніхто не згадує про Пиріжкову в самому центрі коло магазину Nokia?
Ціну канешно чучуть дорожчі чим в моєму політесі, але і якість не столовки шкільної якоїсь. Всередині не смердить, школота не збиває з ніг як в школі певно, порції хороші, а смак вообще клас. З того що брав, то я люблю поїсти і наїдався таким: Борщ с пампушками 5 грн, порція дуже велика, і на диво смачна, картопля печена по селянкськи 5 грн, то картопля вже не так бистро їде, бо гарячим борщом набиваюсь..і запиваю соком за 2,50. З цін то ще знаю Пельмені, смачні, і велика порція 8 грн, рис там з овочами, засервірований так гарно ще, 5 грн, голубці 7 чи 8 вроді - 3 таких великих, олівє 6 грн, салат з крабами также 6, чай 2,50, гарячий шоклад 4 грн, кава теж 3 чи 4, дуже великий вибір пиріжків. Може ціни чуть вищі ніж в школах, але по смаку, вибору, інтерєру, зручності і затишку, ніяка школа чи деякі столовки в яких був - рядом не стоять.
Інколи в нашу кухню заходив, але шось не дуже прікалує, борщ порція там така велика шо аж з тарілки виливаеться, але юшка якась, яв школі, а не борщ на смак..
столовка бомба, вареники з пельменьками там як домашні і ціни казка, вареники 5,50 пельменьки 7,50
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 13:46 #1399404   #48
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від BONDstreet Переглянути допис
Недавно їли в Тернозаврі макарони - знайшли хробака. Вибору нема приходиться туда знов ходити
Вибір є: на західному є кафешка, тут про неї вже писали, дуже смачно готують і досить дешево, але гарно пообідати там получається лише між 12.00-14.00 пізніше вже все розкуплене, залишається піца або хот-доги.
Також гарно готують в Технічному коледжі біля Подолян. Але не варто там брати піцу бо вона дуже мала і для дорослого чоловіка потрібно їх штук 5 щоб поїсти. А коштує біля 5 грн. одна.
Досить дешево получається в Анастасії. Там порція вареників 5грн. а в Українських варениках 6,5грн. хоча скільки їх там точно не знаю.
На східному є дуже гарний заклад біля відділку МВС. Там комплексний обід 18 грн. Потрібно бути дуже голодним щоб все з'їсти. Дуже хороше обслуговування. Назву закладу не пам'ятаю, но знаходиться він здається на Л.Українки 4.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2010, 12:40 #1402644   #49
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Вчора відкрив для себе їдальню в Горотдєлі міліції. Вхід зі сторони православної церкви. борщ+плов+відбивна+салат+компот=8,10грн
Правда туда можуть попасти лише держслужбовці (іто під знаком питання ібо столовка суто мусорська). Особо наглі можуть спробувати зробити морду кірпічом і пройти через контроль
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2010, 12:14 #1407783   #50
M@sTeRok
 
Аватар для M@sTeRok
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від Sempron Переглянути допис
кому впадло ходити і хоче перекусити (недорого), то вам сюда:

Доставка безкоштовна!
гамно повне, навіть людям не кажи про таке, я раз як побачив в яких умовах то всьо готується то ну слоникслоникслоник..., смак такий само, половину викинув, ще й від пацанів получив морально за такий обід (((


Сам харчуюся в Туристі, в даний момент поміняв меню то в їдальні Локомотивного депо
M@sTeRok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 18:11 #1644151   #51
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

АПну тему
Вчора їв в столовій ТНТУ, сьогодні в їдальні першої школи... в ТНТУ якось більше сподобалось, а гроші ті самі. Далі буду вивчати заклади які знаходяться в центрі. Хто шо скаже про облавтодор? Ше, я чув, є шось за філармонією...але точно не знагадаю де...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 18:59 #1644194   #52
nadal
 
Аватар для nadal
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
АПну тему
Вчора їв в столовій ТНТУ, сьогодні в їдальні першої школи... в ТНТУ якось більше сподобалось, а гроші ті самі. Далі буду вивчати заклади які знаходяться в центрі. Хто шо скаже про облавтодор? Ше, я чув, є шось за філармонією...але точно не знагадаю де...
В ТНТУ гірше, однозначно, ціни вищі ніж у гімназії, сервіс гірший (та бабка, касир деколи такі викрутаси робить, що не те що їсти, а в бік той дивитись не хочеться), порції накидають менші ніж у першій школі. Горнятка бувають досить часто без вушок, ложки та вилки бувають не помиті, про підноси взагалі мовчу, їх там для годиться протирають ганчіркою. Вартість купленого потрібно завжди перераховувати, бо не раз та бабка ціну накручує. На мою думку в гімназії краще, салфетки завжди є, обслуговування якісне, проте зал менший ніж в ТНТУ. Чув що в 4 школі є непогана їдальня.
nadal зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sten1 (06.05.2011), tatka (06.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 19:07 #1644203   #53
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

як на мене в гімназії завжди кльово і смачно готували,незнаю як зараз бо давно там небула,але коли там вчилась то завжди ходила там їсти,і знаю що багато знайомих там і досі їсть,і не жаліються
tatka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 19:23 #1644220   #54
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Їв сьогодні в першій школі гречку, то там більше води було ніж гречки
Піду якось на днях в Турист спробую...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 21:14 #1644314   #55
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Як вчився в училищі ходив в гімназію обідати і пару раз навіть бухали там в тіхаря, тоді було смачно не знаю як зараз.Як працював на Галицькій від сторони Універсаму я ходив в Мусарску столову там можна було нормально і дешиво пообідати правда тільки до 14:00 бо ті пси майже все повижирали але мені завжди відкладали куховарки обід.
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 21:16 #1644316   #56
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від nadal Переглянути допис
та бабка, касир деколи такі викрутаси робить, що не те що їсти, а в бік той дивитись не хочеться)

В ТНЕУтака сама бабка є, давала одногрупнику ту сосиску в тісті, то голими руками, та щей пальці послинила щоб пакетик взяти, я після того вже перехотів їсти, тепер стараюся купляти так щоб та молодша обслуговувала, а як та бабка на касі то взагалі не беру

Востаннє редагував Sten1: 06.05.2011 о 21:29.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 21:25 #1644324   #57
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

зробыть хтось карту з позначками тих всых точок,ато фіг запамятаєш))))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 23:07 #1644390   #58
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
Ше, я чув, є шось за філармонією...але точно не знагадаю де...


1. Кафе в Тернопільській районній лікарні (вхід з вулиці Острозького через аптеку на територію лікарні і навпроти кафе або з вул. Січових Стрільців через ворота)
Смачно, недорого, нормальні порції і інтер"єрчик!!!

2. Кафе в районній стомат поліклініці (вхід з бул. Тараса Шевченка), сказати як там не можу, бо не був!
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
дядя Вітя (07.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2011, 23:38 #1644400   #59
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

Пишіть орієнтовні ціни, цікаво порівняти їх з дописами з 2010...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 10:43 #1644518   #60
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Столовки у Тернополі

ТНТУ: Макарони з котлетою, салата з свіжої капусти з помідорами, 2 кусочки хліба - 10,50грн.
1ша школа: Гречка з котлетою, салат з свіжих огірків і помідорів, 3 кусочки хліба - 9,90грн.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:33.