Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Свідки Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.04.2013, 20:11 #2193231   #41
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Если же серьезно, вариант Иегова может быть не самым правильным.
Мені один свідок казав, що всі не свідки будуть знищенні в армагедоні, так як вони не знають імені Бога. А виходить, що і самі свідки точного імені не знають, а користуються припущенням.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (23.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 11:32 #2193606   #42
Atomaizer
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Freefall Переглянути допис
може це іронію, яка натякає що "пересічні християни" поклоняються не ХрИсту а хрЕсту, не розуміючи суті релігії яку нібито сповідують
СИ не верят написанному в Библии, что Христа казнили на кресте. Их лидеры учат их, что Иисус был РАСПЯТ на столбе мучений. Само слово "распятие" уже говорит о том, что на столбе невозможно распять человека, а только на кресте.

распять — Искон. Префиксальное производное от общеслав. *pęti «натягивать» (> пять). См. перепонка, пяльцы. Распять буквально «растянуть» (в разные стороны). Ср. распятие. Соврем. распять > роспяти в результате закрепления аканья на письме и… … (Этимологический словарь русского языка)

пяльцы — лец, льцам; мн. Приспособление для вышивания в виде рамки, в которой закрепляется натянутая ткань. Деревянные п. Круглые п. Сидеть за пяльцами (вышивать). Большой толковый словарь русского языка. 1 е изд е: СПб.: Норинт. С. А. Кузнецов. 1998 …

РАСПИНАТЬ, распять или распнуть и разопнуть что, кого, распялить, растянуть, распетлить; привязать, растянув руки и ноги; распять, распнуть на кресте, древний способ казни, пригвоздить ко кресту. Спаситель роспят, церк. пропят. Никодима роспяли!… … (Толковый словарь Даля)
Atomaizer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (23.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 12:46 #2193663   #43
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Atomaizer Переглянути допис
(Этимологический словарь русского языка) Большой толковый словарь русского языка. 1 е изд е: СПб.: Норинт. С. А. Кузнецов. 1998 (Толковый словарь Даля)
??? http://forum.te.ua/showthread.php?t=51157
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 499154dc3e39eae389.jpg (117.1 КБ, 2 переглядів)
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 18:43 #2193871   #44
Atomaizer
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
??? http://forum.te.ua/showthread.php?t=51157
Шо це було?
Atomaizer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 20:54 #2193956   #45
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Иисус не произносил имя Бога – и мы не должны?
Ти так думаєш чи знаєш? Якщо знаєш то звідки ?


На картинці; Малюнок зверху . - Тук тук.

- Хто там?

-Я нова сусідка ,хочу позичити цукру.

Картинка нижче: -Ха! Чи присвятить пан хвильку для Ісуса?
Долучені зображення
Тип файлу: png 149315_318115064966842_455885360_n.png (311.3 КБ, 3 переглядів)
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 21:37 #2193983   #46
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Atomaizer Переглянути допис
Шо це було?
А ти сходи за посиланням і прочитай стопіцот сторінок титанічних зусиль і закликів до здорового глузду тих самих дописувачів, що реінкарнували ту тему знову.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (23.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2013, 21:46 #2193989   #47
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А ти сходи за посиланням і прочитай стопіцот сторінок титанічних зусиль і закликів до здорового глузду тих самих дописувачів, що реінкарнували ту тему знову.
Атомайзер, вести бесіду можна з людьми відкритими до діалогу. Свідкам комфортно чекати кінця світу і вони наполегливо працюють для його пришвидшення. А потім буде біг-бада-бум і всі вони стануть власниками віл-дач-маєтків і життя буде як на курорті...
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (24.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2013, 18:43 #2194479   #48
Atomaizer
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А ти сходи за посиланням і прочитай стопіцот сторінок титанічних зусиль і закликів до здорового глузду тих самих дописувачів, що реінкарнували ту тему знову.
Может мне ещё в бруклинский дом престарелых слетать?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Ти так думаєш чи знаєш? Якщо знаєш то звідки ?


На картинці; Малюнок зверху . - Тук тук.

- Хто там?

-Я нова сусідка ,хочу позичити цукру.

Картинка нижче: -Ха! Чи присвятить пан хвильку для Ісуса?
Чтобы вас не тревожили своей назойливостью СИ, можно на дверях своей квартиры повесить к примеру вот такой знак.



Востаннє редагував Atomaizer: 24.04.2013 о 18:43. Причина: Пізніше додано
Atomaizer зараз поза форумом  
Подякували 2:
frhfnthy (26.04.2013), orest5 (24.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2013, 20:25 #2194547   #49
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Atomaizer Переглянути допис
Чтобы вас не тревожили своей назойливостью СИ, можно на дверях своей квартиры повесить к примеру вот такой знак.
Дякую, дуже промовистий знак.
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2013, 15:05 #2195895   #50
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Прихований текст: Сектантский заговор 
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2013, 15:34 #2195918   #51
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Тоталитарная религиозная организация, основанная на жестком эсхатологическом учении, отличающаяся крайним фанатизмом адептов и высоким уровнем преданности лидеру, который провозглашается или живым богом, или его наместником на земле – энциклопедия «Альтернативная культура» (под ред. Д. Десятерика).

А брешете,шо ніхто не знає.
Всьо вже про вас давно знають...




Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Небольшая добровольная закрытая религиозная группа, требующая от своих последователей полного подчинения и подчеркивающая свое отделение от общества и отвержение его – Социологический словарь (Аберкромби Н., Хилл С, Тернер Б.C.).

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Религиозная или псевдорелигиозная группа, отколовшаяся от господствующего религиозного направления или претендующая стать новым религиозным направлением, использующая в своей деятельности методы психического воздействия и контроля, когда духовная, финансовая и личная жизнь каждого члена полностью контролируется лидерами общины – Большая актуальная политическая энциклопедия (под общ. ред. А. Белякова и О. Матвейчева).
оці три,про вас!

можете завчити собі їх на память і коли вас будуть питати різні бабусі,чому вас називають сектою,сміливо видаєте їм підряд ці три визначення!
Доступно ів вичерпно
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (26.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2013, 11:18 #2199229   #52
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Сьогодні зранку на автовокзалі Свідчиня Єгови, яка підійшла попроповідувати з книжечкою, після 10 хв милої і доброї бесіди (справді милої, я не хамло і дуже люблю свідків) сказала "Ну добре, в мене нема часу, мушу йти" .

Капець. Шо я тепер маю про себе думати? На мене навіть у свідків немає часу.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 8:
Пантера (07.05.2013), Ingenue (02.05.2013), kookla (06.05.2013), Сомбра (04.05.2013), pberit (02.05.2013), saymon (06.05.2013), Іра (02.05.2013), Ікебан (02.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2013, 13:29 #2199300   #53
Fobos
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
після 10 хв милої і доброї бесіди (справді милої, я не хамло і дуже люблю свідків)
а на яку тему ви з нею балакали?
Fobos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2013, 14:16 #2199333   #54
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Fobos Переглянути допис
а на яку тему ви з нею балакали?
Та то більше вона зі мною - я просто зі всім погоджувався і поправляв іноді, коли вона говорила дурниці..

Про Біблію, про вічне життя, про пекло, про то шо хреститися не треба...
Вона казала шо біблія - найстаріша книжка, я казав шо то трохи сумнівно, бо є багето старших писемностей, які можна книжками вважати.

Погодився, шо можна не хреститися, коли коло церкви проходиш, але наголосив, шо негарно засуджувати людей за те, шо вони хрестяться - адже справа совісті, сумління, звичок та традицій.

Казала мені шо дурні люди вірять, ніби будуть у пеклі горіти вічно, то я пояснив, шо немає тут нічого страшного, бо пекло - це така ідея і насправді ніякого вогню як і самого місця пекельного не передбачається, тому в такому віртуальному пеклі можна і погоріти.

Казала шо біблія правдива на 100% бо написана богом і показувала малюнок "Боса і секретарки" (цензурний) як модель богонатхненності Святого Письма - Бог/Бос диктує, євангелісти/секретарка - пишуть. На шо я сказав, шо бог не може диктувати - в нього немає рота, а секретарка часто допускає помилки. Тому щоб аналізувати і вивчати біблію, мало носити окуляри - треба ще і бути розумним.

Десь тут вона і втекла....
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 3:
Fobos (02.05.2013), Пантера (07.05.2013), Ікебан (02.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2013, 16:32 #2200173   #55
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Попав у руки журнал Вартова вежа за 1 січня 2013р присвячений темі кінця світу. На 8 сторінці цікавий текст:
Цитата Чи Свідки Єгови встановлювали неправильні дати кінця світу?
Свідки Єгови мали хибні очікування щодо часу, коли має прийти кінець. Подібно до учнів Ісуса у I столітті, іноді ми вважали, що деякі пророцтва сповняться тоді, коли на це ще не прийшов визначений Богом час (Луки 19:11; Дії 1:6; 2 Фессалонікійців 2:1, 2). Ми погоджуємося зі словами брата Александра Макміллана, який був Свідком Єгови багато років: «Я зрозумів, що нам треба визнавати помилки і далі досліджувати Боже Слово, шукаючи глибшого розуміння».
Тобто ви визнаєте що не правильно розуміли текст біблії, визнаєте що реально "гальмували" але дальше продовжуєте всіх переконувати в тому що не має твердого доказу! То може не варто втирати всім свою ідеологію, особливо про переливання крові від чого люди можуть померти?

Востаннє редагував pberit: 04.05.2013 о 16:54.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Fobos (04.05.2013), frhfnthy (07.05.2013), Ікебан (04.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2013, 17:07 #2200190   #56
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Та то більше вона зі мною - я просто зі всім погоджувався і поправляв іноді, коли вона говорила дурниці.
Телефон не взяв???))
Я теж так роблю як ти))). Граю варята іноді ставлячи в тупік невинними питаннями. Звісно як є час і не до дому прийшли ( додому не пускаю). До мене в парку підходили пару разів, молодь. Бо старшим жінкам я відмовляю шоб не розстроювати їх тим, шо вони за рано стали на шлях проповідей істинної віри)).
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2013, 12:52 #2201103   #57
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Свідок Лео не захотів продовжити своє порівняння відмови від переливання крові із відмовою від вживання наркотиків.
Тому вирішив перенести розмову в цю тему, бо може тут іноді пробігають інші свідки. Цікаво було б почути їх роз"яснення.
Отже, слова свідка Лео:
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, мені приклад з кров'ю теж саме що і з наркотиками. Теж саме слово: стримуватися від наркотиків не означає їх не їсти. Такеж і з кров'ю.
Лео говорить, що потрібно стримуватися від наркотиків в будь-якому вигляді (як і від крові).
Запитання, яке він залишив без відповіді, звучить так:
Лео (інші свідки), ви відмовляєтеся від введення вам наркотичних речовин за медичними показаннями (відмовляєтеся від наркозу)?
То як: свідки приймають наркоз, чи ні?

Якщо свідки приймають наркоз, коли це потрібно (необхідно!) з точки зору медиків, то чому не допускають того самого із кров"ю?

Наркоз має побічну дію? Так!
Наркоз шкодить здоров"ю? Так!
Введення наркотичних речовин (наприклад - похідних опію) схвалюється Єговою, чи від цього необхідно стримуватися? Впевнений, що не схвалюється.

То чому свідки дозволяють собі вводити наркотичні речовини для проведення наркозу (за медичними показаннями) і не дозволяють собі перелити кров (навіть власну, зібрану наперед) за медичними показаннями?

В чому тут секрет?

Я ж не думаю, що тут зараз пролунають відповіді від свідків типу:
Я ношу з собою папірець, де написано, що я відмовляюся від переливання крові і від проведення мені наркозу!
Впевнений, що якби свідки відмовилися від наркозу, то смертність серед них ще більше зросла б, бо до жертв від відмови перелити собі кров, додались би втрачені життя від больового шоку при операціях.

Може справа в тому, що коли людина конає в муках, кричачи від болю, то це справляє враження на психіку свідків і вважається негарним, а коли просто задихається і тихо засинає від нестачі кисню в крові, то свідків це не вражає?

Може по цій причині Керівна Рада свідків дозволила приймати наркотичні речовини при наркозі?

Свідки, проясніть свою позицію, будь-ласка.
Новак зараз поза форумом  
Подякували 3:
Bhagavan (06.05.2013), frhfnthy (07.05.2013), Іра (06.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2013, 12:56 #2201105   #58
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Свідок Лео не захотів продовжити своє порівняння відмови від переливання крові із відмовою від вживання наркотиків.
Ні Пан Новак, десь підсвідомо Лео розумії шо їхнне керівництво в цьому не праве, але на пряму висказати це не може тому починаються зїзди з теми і переведення стрілок. Невже ви цього не бачите?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2013, 12:59 #2201107   #59
wisper
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ні Пан Новак, десь підсвідомо Лео розумії шо їхнне керівництво в цьому не праве, але на пряму висказати це не може тому починаються зїзди з теми і переведення стрілок. Невже ви цього не бачите?
Може того він і не проповідує.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2013, 13:04 #2201110   #60
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Та то більше вона зі мною - я просто зі всім погоджувався і поправляв іноді, коли вона говорила дурниці..

Про Біблію, про вічне життя, про пекло, про то шо хреститися не треба...
Вона казала шо біблія - найстаріша книжка, я казав шо то трохи сумнівно, бо є багето старших писемностей, які можна книжками вважати.

Погодився, шо можна не хреститися, коли коло церкви проходиш, але наголосив, шо негарно засуджувати людей за те, шо вони хрестяться - адже справа совісті, сумління, звичок та традицій.

Казала мені шо дурні люди вірять, ніби будуть у пеклі горіти вічно, то я пояснив, шо немає тут нічого страшного, бо пекло - це така ідея і насправді ніякого вогню як і самого місця пекельного не передбачається, тому в такому віртуальному пеклі можна і погоріти.

Казала шо біблія правдива на 100% бо написана богом і показувала малюнок "Боса і секретарки" (цензурний) як модель богонатхненності Святого Письма - Бог/Бос диктує, євангелісти/секретарка - пишуть. На шо я сказав, шо бог не може диктувати - в нього немає рота, а секретарка часто допускає помилки. Тому щоб аналізувати і вивчати біблію, мало носити окуляри - треба ще і бути розумним.

Десь тут вона і втекла....
Та ти зануда!!!!

Мені якось свідки підказали, як пройти на вулицю, яку я шукала.
А ще пишуть листи від руки.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
армагедон, біблія, релігія, свідки єгови, християнство, чортиці з амулетами



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:37.