Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2016, 18:08 #2625798   #41
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Доречі в мене знайомийвиграв суд. В тернополі собі був порішав і ніхто не чіпав його,а на кордоні влпашили штраф. Суд виграв,машину продав в польщі. Тут ше такий нюанс,шо колишні мусора могли в наглу забрати машину і всьо і їм було пасрать законно це чи ні. А як будуть діяти теперішні копи,то буде видно.
машину могли забрати якщо поляк загнав а ти їздиш а якщо ти по стамбульській конвенції заженеш машину сам через кордон то проблем ніяких з поліцією нема тому що все легально
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2016, 21:47 #2626042   #42
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
я тоже найшов ту группу в вк які займаються пригоном. Та послуга шо коштує 980€ є повністю легальна (машина оформляється на польську фірму, вас співласником, ви переїжджаєте кордон самі і по стамбулці катаєтесь рік після чого знов переїжджаєте кордон і знов рік, тошо судова тяганина з митнецею шоб поставили тимчасовий ввіз а не транзит трози напрягає, але думаю воно того варте щоб непереживати що поліція відіжме мкшину) сам задумуюсь щоб притбати вних машину але шось ніяк наважитись неможу
Так ті хлопаки казали, що від мене потрібен тільки закордонний паспорт і гроші. Перетинають все вони, нерезидент в'їжджає на територію України.
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2016, 17:25 #2626441   #43
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
Так ті хлопаки казали, що від мене потрібен тільки закордонний паспорт і гроші. Перетинають все вони, нерезидент в'їжджає на територію України.
така схема нелегальна, підійде хіба під пригон донора, але ніяк не їздити рік по україні, сама краща і легальна схема то по стамбульській конвенції оли машина на фірму. 980Євро за те шо поляк зажене то обдираловка, їдеш в польшу і поляк за 100-300 баксів пережене без проблем на донора
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2016, 17:39 #2626444   #44
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

скажу вам по секрету, єдиний легальний варіант це транзит 5/10 днів
все решта - фігня
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2016, 23:24 #2626697   #45
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
скажу вам по секрету, єдиний легальний варіант це транзит 5/10 днів
все решта - фігня
Ось що написав мені щей гонщик, що за 980 евро може зробити доки на рік.
Хто що думає з цього приводу? Що це за поправку він мав на увазі?

Я:
привіт! а які документи на рік ви робите? згідно стамбульської конвенції? в україну на машині в'їжджає поляк?

Пригонщик:
Привіт. Стамбульська конвенція це коли особисто їде той хто буде їздити, таке можливо хоч її із 2012 року закрили але зараз через суд можна зробити собі знову стамбулку

Я:
а ви які тоді робите?

Пригонщик:
ввозить не резидент і дає доручення. Конституційна поправка.

Я:
ну тоді згідно цього за кермом цієї машини може їздити тільки той не резидент який вїхав на цій машині на територію України? якшо я буду за її кермом - то штраф 8500 грн, чи не так?

Пригонщик:
не так. Я ж кажу конституційна поправка суду. Може бути здійснена права передачі керування. Зараз дам статті
http://vk.com/topic-89766818_33444008
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 23:22 #2627256   #46
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
Ось що написав мені щей гонщик, що за 980 евро може зробити доки на рік.
Хто що думає з цього приводу? Що це за поправку він мав на увазі?

Я:
привіт! а які документи на рік ви робите? згідно стамбульської конвенції? в україну на машині в'їжджає поляк?

Пригонщик:
Привіт. Стамбульська конвенція це коли особисто їде той хто буде їздити, таке можливо хоч її із 2012 року закрили але зараз через суд можна зробити собі знову стамбулку

Я:
а ви які тоді робите?

Пригонщик:
ввозить не резидент і дає доручення. Конституційна поправка.

Я:
ну тоді згідно цього за кермом цієї машини може їздити тільки той не резидент який вїхав на цій машині на територію України? якшо я буду за її кермом - то штраф 8500 грн, чи не так?

Пригонщик:
не так. Я ж кажу конституційна поправка суду. Може бути здійснена права передачі керування. Зараз дам статті
http://vk.com/topic-89766818_33444008
хочеш хздити на пл номерах то треба робити чез стамбулку, ту поправку шо він тобі каже до уваги неберуть так як митниця тепер ліпить порушеня по 470 статті митного кодексу, хоччеш більше інформації - читай группу https://vk.com/tranzyt30
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 02:04 #2627499   #47
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
хочеш хздити на пл номерах то треба робити чез стамбулку, ту поправку шо він тобі каже до уваги неберуть так як митниця тепер ліпить порушеня по 470 статті митного кодексу, хоччеш більше інформації - читай группу https://vk.com/tranzyt30
Виходить, що ті гонщики тоді "впарюють" людям машини, на яких по факту можна їздити до першого "поліцая"?
Сьогодні спеціально звертав увагу на машини, які їздять по Тернополю на PL/LT номерах - їх дуже багато і не на усіх їздять лише араби та темношкірі, сам бачив, що на парковці біля "Молока" пацан-українець вибігав з машини Ауді А6 на PL номерах і нічо, катається... Сумніваюсь, що він ганяє на пересічку кожних 5 днів, на мажора і "блатного" він не був схожий, звичайний хлопець років 25-ти, тому сумніваюсь, що він платить всім поліцаям, тим більше що зараз працює нова поліція, яка навряд чи буде брати тих пару грн., щоб попастись на хабарництві...
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 07:14 #2627504   #48
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
Виходить, що ті гонщики тоді "впарюють" людям машини, на яких по факту можна їздити до першого "поліцая"?
Сьогодні спеціально звертав увагу на машини, які їздять по Тернополю на PL/LT номерах - їх дуже багато і не на усіх їздять лише араби та темношкірі, сам бачив, що на парковці біля "Молока" пацан-українець вибігав з машини Ауді А6 на PL номерах і нічо, катається... Сумніваюсь, що він ганяє на пересічку кожних 5 днів, на мажора і "блатного" він не був схожий, звичайний хлопець років 25-ти, тому сумніваюсь, що він платить всім поліцаям, тим більше що зараз працює нова поліція, яка навряд чи буде брати тих пару грн., щоб попастись на хабарництві...
Ну ще слід брати до уваги те, що у нас багато людей які працюють в Польщі/мають карту Поляка і просто приїзжають додому час від часу...
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 17:29 #2627601   #49
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Ну ще слід брати до уваги те, що у нас багато людей які працюють в Польщі/мають карту Поляка і просто приїзжають додому час від часу...
А карта Поляка, на это никак не влияет. Человек гражданин Украины. И там 5-ть дней, или 10 на транзит.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 17:42 #2627605   #50
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
Виходить, що ті гонщики тоді "впарюють" людям машини, на яких по факту можна їздити до першого "поліцая"?
Сьогодні спеціально звертав увагу на машини, які їздять по Тернополю на PL/LT номерах - їх дуже багато і не на усіх їздять лише араби та темношкірі, сам бачив, що на парковці біля "Молока" пацан-українець вибігав з машини Ауді А6 на PL номерах і нічо, катається... Сумніваюсь, що він ганяє на пересічку кожних 5 днів, на мажора і "блатного" він не був схожий, звичайний хлопець років 25-ти, тому сумніваюсь, що він платить всім поліцаям, тим більше що зараз працює нова поліція, яка навряд чи буде брати тих пару грн., щоб попастись на хабарництві...
якби я наважився брати машину то тільки по стамбулці тому що в машині має бути той хто переїжджав кордон і все! можна робити так як тобі пропонують, можна шоб просто поляк забрав, можна машину "воздухом" загнати, можна загнати на транзит оплатити штраф 8500грн і їздити скільки влізеЮ але я б заганяв по стамбулці тому що це саме краще, ніхто не провірить чи ти дійсьо працюєш на пл фірму а от хто переїхав кордон провірити дуже легко
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 20:06 #2627628   #51
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Exclamation Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
якби я наважився брати машину то тільки по стамбулці тому що в машині має бути той хто переїжджав кордон і все! можна робити так як тобі пропонують, можна шоб просто поляк забрав, можна машину "воздухом" загнати, можна загнати на транзит оплатити штраф 8500грн і їздити скільки влізеЮ але я б заганяв по стамбулці тому що це саме краще, ніхто не провірить чи ти дійсьо працюєш на пл фірму а от хто переїхав кордон провірити дуже легко
А можна детальніше про "загнати на транзит оплатити штраф 8500грн і їздити скільки влізе"? Мені така штука дуже до вподоби. Я думав воно закінчується конфіскацією авто на штрафмайданчик...
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 21:51 #2627645   #52
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
А можна детальніше про "загнати на транзит оплатити штраф 8500грн і їздити скільки влізе"? Мені така штука дуже до вподоби. Я думав воно закінчується конфіскацією авто на штрафмайданчик...
ну я ж тобі дав ссилку на группу в вк, я там вишуував всю іформацію. Про то шо я казав то називається вічний транзит, тобі дають штраф 8500 грн і ти їздиш далі бо в постанові нема кінцевої дати вивозу авто, але зараз митниця зімість того штрафу може виписати по іншій статті , а там відповідальність в розмірі 300% мита (тисячі баксів) то як повезе або судитись.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2016, 22:54 #2627654   #53
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
ну я ж тобі дав ссилку на группу в вк, я там вишуував всю іформацію. Про то шо я казав то називається вічний транзит, тобі дають штраф 8500 грн і ти їздиш далі бо в постанові нема кінцевої дати вивозу авто, але зараз митниця зімість того штрафу може виписати по іншій статті , а там відповідальність в розмірі 300% мита (тисячі баксів) то як повезе або судитись.
Ось за 300% мита - це я чув, ну його нафіг такий штраф платити.
А яка ситуація з машиною, яку приганяють як "донора"? На скільки я знаю, то раз машина заїхала на територію України то вона мусить її покинути. А от донор? Він ж не покидає території України? Він взагалі розбирається і від нього нічого не залишається, запчастини продаються... А хто несе відповідальність за цю машину?
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2016, 17:13 #2627769   #54
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
Ось за 300% мита - це я чув, ну його нафіг такий штраф платити.
А яка ситуація з машиною, яку приганяють як "донора"? На скільки я знаю, то раз машина заїхала на територію України то вона мусить її покинути. А от донор? Він ж не покидає території України? Він взагалі розбирається і від нього нічого не залишається, запчастини продаються... А хто несе відповідальність за цю машину?
за 100 грн розкажу як все зробити))))) ти хоть читаєщ шо я знизу пишу? якщо поляк зажене то він і відповідає за машину, а так як в законах україни непередбачено стягнення з нерезидентів то йому нічого небуде, головне шоб більше не їхав на україну
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 12:19 #2651557   #55
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Стаття 380 Митного кодексу України

Резидент України може їздити на автомобілі нерезидента, якщо він є співвласником цієї машини і вписаний в техпаспорт, виданий за кордоном. "Авто має бути зареєстроване за кордоном на резидента тієї країни, який виступив в ролі "держателя", а українець вписаний в техпаспорт як власник. Головне, щоб після закінчення року іноземець-"власник" не забув виїхати і в'їхати на територію України. Перетинати кордон на авто може лише він".

Востаннє редагував asss777: 01.09.2016 о 12:30.
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 10:06 #2651726   #56
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
А яка ситуація з машиною, яку приганяють як "донора"? На скільки я знаю, то раз машина заїхала на територію України то вона мусить її покинути. А от донор? Він ж не покидає території України? Він взагалі розбирається і від нього нічого не залишається, запчастини продаються... А хто несе відповідальність за цю машину?
У разі втрати чи повного зіпсування тимчасово ввезених транспортних засобів особистого користування внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили перебіг строку тимчасового ввезення зупиняється за умови надання органам доходів і зборів власниками таких транспортних засобів достатніх доказів їх втрати чи зіпсування. Дозволяється поміщення таких транспортних засобів у митний режим відмови на користь держави чи знищення або руйнування.

Додано через 12 хвилин
з того,що бачу машина на іноземних номерах це полюбому попадалово і питання стоїть тільки коли і на скільки, ще бачу, що якщо припре, то щоб наповнити бюджет будуть дерти з всіх 300% мита, не можеш заплатити то віддай хату або інше майно. Крім того, вводять приватних виконавців, а це розв’язує руки дядям в чорних шкіряних куртках для зажимання ваших яєць в двері за борги перед державою і все буде абсолютно легально.
Дяді будуть ваші доходи і майно вишукувати бігом і дуже ефективно бо це буде їх заробіток, пріколів, що там виконавча роками стягує скоро не буде. Гайки будуть закручені так, що граверок під гайкою затріщить.

Востаннє редагував ZTVR: 02.09.2016 о 10:06. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (02.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 13:32 #2651759   #57
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?



Додано через 2 хвилини
Авто на іноземній реєстрації це все залежить від Держави в якій ти живеш.
Попадалово немає ніякого в любий час їдеш за кордон та продаєш авто

Востаннє редагував asss777: 02.09.2016 о 13:32. Причина: Пізніше додано
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 08:47 #2651885   #58
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Це ти виклав законопроект ніким не затверджений.завтра я такийже напишу про те щоб жінки без білизни ходили, тут викладу і скажу щоб так робили.
Коли ти будеш вивозити авто яке порушило терміни перебування то митники такі добрі і закриють на це очі....
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (03.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 15:02 #2651910   #59
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Посидів в інтернеті, почитав ту всю інформацію, подивився відео. І зробив висновок, я б мастив так їздити. Це ж кожному треба доказати, що ти не олень. А це від 10 до 30хв твого часу. І навіть я, як людина, можна сказати дуже шарюща в законодавстві нашому, я б не зміг так всім доказувати. Є ж такі, що тупо машину відгонять на митницю, а ти потім ходи, судись. Я мав суд з митницею, і мав з податковою. Я виграв ті суди, але було важко. Показуєш митнику митний кодекс а він каже, нічого не знаю, в нас є інструкція.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (03.09.2016), Trafic (03.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 11:43 #2651983   #60
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

якшо громадянин України



то

для прикладу авто польське.

одна і таж сама митниця візду та виізду 5 днів

віхав на одну митницю , а виіхав на іншій митниці - 10 днів

якшо співвласник авто разом з поляком


поляк мае віхати і через рік виіхати (перетинати кордон на авто ) тобто українець кольєга поляка в Польші співвласник по польських доках іздить тут рік..
потім треба кликати поляка би виіхав і знову віхав і знову 1 рік


Якщо замітили то подивіться скільки чорненьких студентів іздять містом на хороших авто
Щось дуже багато машин на іноземних номерах, навіть сусід по стоянці тримає польське авто ..подробності не розпитував, значить є якісь канали

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Посидів в інтернеті, почитав ту всю інформацію, подивився відео. І зробив висновок, я б мастив так їздити. Це ж кожному треба доказати, що ти не олень. А це від 10 до 30хв твого часу. І навіть я, як людина, можна сказати дуже шарюща в законодавстві нашому, я б не зміг так всім доказувати. Є ж такі, що тупо машину відгонять на митницю, а ти потім ходи, судись. Я мав суд з митницею, і мав з податковою. Я виграв ті суди, але було важко. Показуєш митнику митний кодекс а він каже, нічого не знаю, в нас є інструкція.
поліція слідкує за правилами руху ,а не за митницею ..в разі непердбачених ситуацій є служби довіри як поліції так і митниці

Востаннє редагував NEXT: 04.09.2016 о 11:44. Причина: Пізніше додано
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:18.