|
Результати опитування: Голосуємо за кандидата в депутати Тернопільської міської ради по одномандатному мажоритарному окрузі | |||
Антонов Ярослав Романович - «Партії регіонів» | 1 | 11.11% | |
Газилишин Андрій Богданович - «Сильна Україна». | 1 | 11.11% | |
Гринчишин Петро Семенович - «Фронт Змін». | 0 | 0% | |
Душук Тетьяна Богданівна - «Українська платформа» . | 0 | 0% | |
Євсєєв Леонід Євгенович - «партія промисловців і підприємців України» | 0 | 0% | |
Задворняк Петро Петрович - «Народна самооборона». | 0 | 0% | |
Іванюк Інна Володимирівна - «Української Народної Партії» | 0 | 0% | |
Коваленко Віктор Борисович - «Совість України» | 0 | 0% | |
Котик Володимир Георгійович - «Єдиний центр» | 0 | 0% | |
Коцюбій Ігор Володимирович - «За Україну!». | 0 | 0% | |
Кривенький Ігор Миколайович - «Української партії» | 1 | 11.11% | |
Лужецький Ян Ярославович - ВО «Батьківщина». | 0 | 0% | |
Мацейків Оксана Анатоліївна - «Християнсько-демократична партія України» | 0 | 0% | |
Миколів Василь Олегович – «ВсеУкраїнської партії трудящих» | 1 | 11.11% | |
Петришин Володимир Васильович - «Пора». | 0 | 0% | |
Пласконіс Тетяна Миколаївна - “Громадянська позиція” | 0 | 0% | |
Посвалюк Валерій Михайлович - «Відродження». | 0 | 0% | |
Рибальченко-Ельборбар Юлія Валеріївна – «Української соціал-демократичної партії» | 0 | 0% | |
Савка Орест Іванович - Народного Руху України.. | 0 | 0% | |
Сонсядло Оксана Богданівна - «Громадянська солідарність» | 0 | 0% | |
Суходоляк Оксана Володимирівна - «Інформаційна Україна». | 0 | 0% | |
Тригуба Віктор Костянтинович – «Народно-демократичної партії» | 0 | 0% | |
Чорненький Михайло Володимирович - ВО «Свобода» | 3 | 33.33% | |
Не підтримую жодного з кандидатів | 2 | 22.22% | |
Голосували: 9. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос |
|
Параметри теми | Пошук у темі | Параметри перегляду |
19.10.2010, 11:11 #1475357 | #1 |
Округ №12
Межі округу:
вул.Академіка В. Гнатюка, вул.А.Чехова:10,12А,12,14,16,18А,18,20,22,24; вул.Броварна: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26-33,35,37,39,41,43,45,47,49-50,54; вул.Березова, вул.Вільхова, вул.І.Котляревського:51А,51,53,55А,55,57А вул.Полковника Д. Нечая: 40,42,44; вул.Набережна, вул.Набережна-бічна, вул.Новий Світ: 1,3-10,12,16,19А,19-31,32А,32-36,38А,38,39А,40,41А,41-42,43А,43,44А,44-45,49,51,53,55,59,63,65, 67,69,71; 46,48,50,52,54А,54,56-58,62,64А,64,66,68,70,72-75,79,81,83,85,87,89,91,93,95,97 вул.Рівна, вул.С. Наливайка, вул.У. Кармелюка, вул.Ясна, пров.Броварний вул.Ділова, вул.Межова, вул.Новий Світ-бічна, вул.Транспортна, вул.Циганська, |
|
|
|