Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Де знаходиться головний імунолог Тернополя?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.01.2019, 18:23 #2745968   #21
JustPatient
Учасник
Типово Відповідь: Де знаходиться головний імунолог Тернополя?

Додано через 1 хвилину
Цитата Ви , надто рано здались, у хорошого лікаря-консультанта ,
різноманітних ідей , для лікування пацієнта , хватає до самоі смерті

Ні, я не рано здалась. Я продовжую лікування, але в іншого спеціаліста з дійсно виправданими ліками, які допоможуть.
А в такого лікаря-консультанта як цей, який "лікував мене" дійсно буде хватати ідей для "лікування" точніше грабування бідних людей, і збагачення себе та представників різноманітних компаній, які виробляють гомеопатичні лік, яки просто не можуть вилікувати.. надіюст тільки на те, що вони хочаб не шкодять..
Я написала це , тому що цей лікар дійсно ось так робить, він не лікує, а виписує препарати за бознословні гроші, які є пустишками.. мені дуже шкода, що я не знайшла подібної інформації перед тим як до нього звертатись, адже ті гроші, що я викинула на вітер через нього, їх би хватило мені на справжнє лікування.
!!! І єдине, що я хочу, це застережити тих, хто планує звертатись до нього, і наступати на і так протоптані граблі (на цьому форумі є ще 2 таких діалоги, і там знайшлись люди, які попались так само як і я, і я впевнена, що таких ще більше, просто не всі зайшли в інтернет, щоб поділитись цим)...

Востаннє редагував JustPatient: 21.01.2019 о 18:23. Причина: Пізніше додано
JustPatient зараз поза форумом  
Старий 22.01.2019, 08:38 #2746009   #22
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Де знаходиться головний імунолог Тернополя?

Дружина водила малого до Ігор Господарський. Перший прийом 600грн де назначив аналізи крові. Другий прийом 600грн де подивився на результати аналізів та виписав гомеопатію. Більше до нього не ходили.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
JustPatient (23.01.2019)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:55.